102

מסר לדוברי שפת הגרזנים

אפשר שכולם יחיו כאן בשקט, אבל כבר יותר ממאה שנה יש מי שפועל בקטע אחר לגמרי. תראו לאן הגיעה ישראל ותראו איך נראים מי שניסו לחסלה

גלעד שרון | פורסם:09/05/2022
תמונה כלליתהמחבלים שביצעו את הפיגוע באלעד, אסעד אל-ריפאעי וסובחי אבו שקיר
המדינה היא עסקת חבילה, זה הכל בא ביחד. חשבתי על זה כשראיתי צעירים ערבים לוחצים בכוח על הגז, ונוסעים בחריקת צמיגים ובהתרסה מול מי שעמד בצפירה. ישראל היא חבילה שלמה, אתה לא יכול ליהנות מכל הטוב ולבוז לשאר. אם זה מה שאתה עושה אתה אדם קטן עלוב וחסר כבוד עצמי. אתה רוצה את תשלומי הביטוח הלאומי? בסדר גמור, רק תבין: היד שמאכילה אותך היא חלק מגוף שלם. והגוף הזה כואב ומתאבל ביום הזיכרון.
המדינה בנויה מפרטים רבים, מנהגים ומסורות, כל אלה יוצרים גוף אחד גדול. וכמו לכל גוף חי גם למדינה יש DNA משלה. כבוד לנופלים הוא מרכיב מרכזי וחוצה מחנות בזהות הישראלית. כבוד לאלה שבזכותם המדינה קיימת. אתה לא חייב להזדהות אבל אתה צריך לכבד. דוגמה לעליבות ולחוסר כבוד עצמי נותנים חברי הכנסת של רע"ם. אלה החליטו על הקפאת חברותם בקואליציה ובכנסת, הם רק "שכחו" להקפיא את השכר הנדיב שהם מקבלים, הם שכחו להפקיד את תעודת הח"כ שנותנת להם הטבות רבות. הם שכחו גם להחזיר לקצין הרכב של הכנסת את המכונית המפוארת שקיבלו. הם חיים מכל הטוב שהמדינה הציונית מעניקה אבל "שוכחים" שזו עסקת חבילה.
אין לנו בישראל משהו קדוש יותר מהנופלים ומשפחותיהם. אם מישהו מתעקש לזלזל בפומבי במה שקדוש למדינה, ובאותו זמן נהנה ומתפרנס ממנה, הוא צבוע חסר כבוד שלא מגיע לו ליהנות מכל הטוב שהאזרחות הישראלית מקנה.
אין משהו שישראל או המערב יכולים לתת על מנת לפייס את הטירוף הרצחני הזה. שום דבר לא יספיק ולא ישביע את הרעב לקורבן אדם
הנה עובדה מעניינת, מרוב שהיא קבועה אף אחד לא עוצר רגע לחשוב למה היא כל כך מובנת מאליה: כשמתרחש פיגוע, כשמישהו יורה, דוקר, דורס או מתפוצץ, כולם יודעים בסבירות של קרוב למאה אחוז מה שפת אמו של המחבל ולאיזו דת הוא משתייך. זה לא רק כאן בארץ, כך היה במגדלי התאומים בניו יורק, בלונדון, פריז ומדריד. האם זה "הכיבוש" שהביא אותם לרסק מטוסים, לפוצץ רכבות ולהחריב מגדלים, תוך שהם לוקחים את חייהם של אלפי בני אדם? אין משהו שישראל או המערב יכולים לתת על מנת לפייס את הטירוף הרצחני הזה. שום דבר לא יספיק ולא ישביע את הרעב לקורבן אדם. אין דרך מלבד מלחמת חורמה ברוע.
תמונה כללית
גלעד שרוןצילום: ירון ברנר
לפני 75 שנה התעלמו ערביי ישראל מהחלטת החלוקה של האו"ם והביאו על עצמם את הנכבה. לפני 55 שנים לא סיפקו גבולות 67 את הערבים והם הביאו על עצמם את הנכסה. לפני 20 שנה לא הספיקו לפלסטינים הסכמי אוסלו, גל הטרור הרצחני שלהם הביא עליהם את מבצע חומת מגן, שהפקיע מידיהם בפועל את השליטה הביטחונית בשטחי A.
דוברי שפת הגרזינים כדאי שתבינו, אנחנו לא הולכים לשום מקום. אפשר שכולם יחיו כאן בשקט, בשלווה וברווחה, אבל כבר יותר ממאה שנה אתם בקטע אחר לגמרי. תראו לאן הגיעה ישראל ואיך היא נראית, ותראו איך נראים מי שניסו לחסלה. תחשבו טוב מה אתם עושים, כדי שלא תביאו על בניכם את מה שהביאו עליכם אבותיכם.
  • גלעד שרון הוא חבר מרכז הליכוד
מעוניינים להציע טור לערוץ הדעות של ynet? שלחו לנו ynetopinion@gmail.com
לכתבה זו 102 תגובות
הוספת תגובה
102

תגובות

close-fullscreen-comment
הוספת תגובה
81.

80.

79.

גלעד שרון הוא לא הבן של ההוא שמסר את גוש קטיף כדי שהציבור לא ישים לב לפשעים שאח שלו עשה?

78.

לשלום אמיתי

77.

ונמצאים בתוכנו,אנחנו מוקפים בהם מכל עבר, וכוחם עצום אף מעבר לים

76.

75.

מילים כדורבנות! אלוף!

74.

לגמרי צודק .יאללה להתעורר

73.

לערבים? הם לא קוראים את הכתבות האלו. אלו שקוראים הם כנראה שרוצים לחסל את ישראל. ליהודים? כולם יודעים את זה. אז מה השתנה? שום דבר. חבל על הזמן. לך תמצא עבודה.

72.

71.

וזה יותר ויותר אינטרס שלנו להקים מדינה פלסטינית ולמנוע את ההפיכה של ישראל למדינה שאיננה רק יהודית. כמה שנים יקח שרוב ערבי יוכל לבחור ראש ממשלה כאשר כל ערביה עושה 10 ילדים ויהודיה מעט פחות מ3. יש בעיה רצינית עם זה. מה יגידו אז- לא יקירי אתה ערבי אז לא תשמש ראש ממשלה. בית המשפט העליון יאפשר את זה ואילו יהיה חוק שמונע את זה אז נחשב מדינת הפרטהיד ויהיו לזה השלכות חריפות על הכלכלה! חיבים להקים מדינה פלסטינית מהר ולמנוע ישראל דו-לאומית!!!

70.

המדינה מתנהלת בעדינות וברוך אתם בעוד הם מכירים רק מכות בראש מהבית

69.

וקרע האמונה והעדתי הזה עמוק יותר וגדול יותר מאשר בכל מקום אחר בעולם וחרב אותה בעברה יותר מפעם אחת

68.

כדי לשמור על צביון המדינה היהודית ולהלחם עד חורמה במחבלים ובני משפחותיהם ואף מנהיג צורר ישראל לא יהלך חופשי תחת השמש ואחת דינו בחיסול ממוקד שאולה

comment-2-comment

דרעי ערכי?....ליצמן ערכי???...ביבי הנאשם ערכי?...דוד ביטן ערכי?....ומהו ציוני??? זה שמעביר לחמאס מזוודות של דולארים?...זה ששותה שמפנייה שאחרים משלמים?.....מה הוא ערכי????

67.

בלמגר את החולירות האלה

comment-2-comment

ע"י אלימות משפטית "לגלית". כל עוד המוסד הרקוב הזה מחזיק אנשים רקובים, שום דבר לא ישתנה. גם אם יהיו 120 חברי כנסת מהמחנה הלאומי, הפרקליטות ובג"צ מסוגלים לטרפד הכל. צריך ניקוי אורוות במוסדות הללו.

66.

לא חושב שאתה יכול לשפוט אויב ואתה נשמע גם לא משכנע... שיכנוע ניתן רק במעשים - הרעת תנאי כליאה לאחר מעשה כדי להרתיע את אלו שטרם ביצעו, ומניעה - הורדת ראשיהם של המסיתים, זמניים ככל שיהיו, אבל גם פתרון זמני הוא פתרון כשאין הרבה ברירות. בטווח הארוך - לתת למהפיכה הגלובלית לעשות את שלה, לאט ובזהירות, זה כבר קורה.

65.

עכשיו יתנו להם בית הבראה , לימודי תואר , 3 ארוחות חמות , קיצבה חודשים , קנטינה , יחיה יותר טוב מאזרח ותיק מדינת ישראל 2022 לא נתפלא שיש פיגועים כמעט כל יום , שווה לרצוח במדינת ישראל כל מה שאזרח חולם עליו - לימודים , כסף , ארוחות חמות , קיצבה חודשית והכל בחינם.

64.

הפוסט הזה מיועד למי ששפת אימו ערבית אחרת אין בו שום תועלת. קוראי עברית יודעים את זה גם בלעדיך.

63.

המוסלמים, לא משנה איפה הם חיים את החיים העלובים שלהם, זה תמיד מלווה באלימות, עוני, בורות, רצח, טרור, תקועים אלף שנים אחורה...היהודים. רק מלהסתכל על איזו מדינה בנינו ב-74 שנים, כמה המצאות המציאו יהודים, הקדמה, ההתפתחות, ולא משנה איפה היהודים חיים...בקיצור, איסלם זה זבלה!

62.

להיוולד לאם זו או אחרת זה לא פשע. לפוצץ אוטובוס או לרסק מטוס על מגדל זה כן פשע. ברגע שאנשים יבינו את זה, יהיה כאןהרבה יותר טוב.

61.

60.

צודק רק שראוי שזה יפורסם בערבית גם כן

comment-2-comment

59.

לפני טיבי ועבאס ואח"כ מבינים למה ערבים משתינים עלינו בקשת

comment-2-comment

58.

57.

בלי פלאפונים וטלויזיה

comment-2-comment

56.

בסוף היום כולנו רוצים לחיות בשקט.

comment-2-comment

נכון שגם האוכלוסיה שלהם רוצה שקט כמוצר קיומי, אבל משהו בDNA שלהם מצווה עליהם לשמר על אש קטנה את המנטליות הרצחנית לדור הצעיר שלהם על מנת לספק את הגאווה המטופשת הזו שלא מצליחים להיפטר ממנה. וזו פרשנות דתית.

55.

בול

54.

הם בנו נרטיב שיקרי ומשווקים אותו בעולם בצורה משכנעת, ההיסטוריה שלהם שוכתבה ותופסת מקום בכל שיח מערבי, אפילו אין להם מנהיגים היסטוריים זולת הטרוריסט ערפאת, ואת העולם זה לא מעניין. בחדרי חדרים הם מתגעגעים כביכול ל"אדמתם" ויום אחד הם יקומו עלינו, זה עניין של זמן. איך אפשר לתקשר איתם?

53.

52.

וגם ממשלות הליכוד לא עשו מאומה לשנות את הכיוון.לצערי גם לא הממשלה הנכחית.

51.

50.

49.

48.

המדינה היא מערכת ביורוקרטית מסואבת שאמורה לשמור על ביטחון האזרחים. לווייתן בלשון הובס. יצור מלאכותי דמוי-אדם (דמוי היא מילת המפתח) שמטרתו לרסן את האגואיזם הטבעי של בני האדם. היא רע הכרחי, וככזו, מצדיקה יום אבל או על כל פנים אדישות (אולי נחגוג את יום הקמת חברת "מגדל"?). אהבת המדינה היא מחלת נפש קשה, שמעידה על נפש עבדותית ותסמונת שטוקהולם. בעולם מתוקן לא הייתה מדינה. ובעולם פחות מתוקן לפחות לא היינו מדברים עליה כל הזמן. רוצים לעבוד עבודת אלילים ולתלות דגלים בכל מקום, תרבחו ותסעדו. רק אל תטיפו מוסר לאנשים שלא נכנעו לטירוף.

comment-2-comment

comment-2-comment

לפני שאתה מצטט כל מיני "הוגים" ו"תסמונות" בוא תרד לקרקע רגע.. אתה חי בסרט ולפני שתשים לב תחטוף גרזן בראש מאיזה מחבל. יש פה מלחמת קיום וצריך לבחור צד - אי אפשר לשבת מהצד כמו עיתונאי ולהעביר ביקורת על יהודים אחרים- זו סתם צביעות וטיפשות. אתה פשוט מחפש חיים קלים ועוטף את זה כאילו בלמדנות

comment-2-comment

לך לחפש לך דינה אחרת הנופלים כן קדושים אתה לא

47.

כדאי לתרגם את המאמר הזה לערבית ולפרסם אותו בין דוברי השפה

46.

וזה כולל כל אזרח, כולל ערבים וחרדים.

comment-2-comment

45.

44.

חבל שמשכנעים את המשוכנעים. ההסברה הישראלית לחו״ל (לרשתות, לעיתונות וכו׳) באנגלית, ספרדית וכו׳ - לא קיימת כמעט!!!!

43.

עכשיו גם באירופה רואים את זה... בגרמניה, צרפת, שוודיה... הם רוצים רק לקחת אבל לא לתרום ולתת. הם עויינים לכולם חוץ מעצמם, המטרה שלהם זה לכבוש ולהשתלט על הכל.

42.

עליתם על עקבותיהם והגעתם קרוב, נשאר לכם עוד צעד קטן אחד, להבעיר את השטח מסביב ולהעלותם באש, מנעתם מהם 70 בתולות, וזה דבר לא יפה

41.

כל הטור שלך נכתב כדי להצדיק את העוול שעשיתם לעם הזה. אתה מדבר על אוכל ומשכורות וכסף אבל שכחת שגנבתם מולדת שהיא יקרה מכל ה"טובות "שאתם עושים. תודה שאתם מרשים להם לנשום

comment-2-comment

מציע לך לקרוא קוראן סורה 5 פסוקים 21 22 ארץ ישראל הובטחה ליהודים על ידי אלוהים ואין לאיסלם שום תביעות על הארץ הזאת דברי הנביא מוחמד אם אתה מוסלמי אתה כופר בנביא שלך ודינך מוות הבעיה חכמי הדת שלכם והמנהיגים משקרים לכם ללא סוף בעוד הם חיים חיי פאר אליך מתייחסים פחות מכלב

40.

39.

איזה ערך יש לכתבה...כולם יודעים שהערבים בישראל המחזיקים בתעודת זהות כחולה מייחלים לחורבן המדינה...הם נהנים מכל מנעמי השלטון ומהמדינה...ומה הם נותנים...כלום רק קולות טרור בכל הזדמנות. הם בזים ליהדות בזים למדינה...ומה המדינה עושה מבליגה..למה? עבור כסא...מנעמי שלטון חשובים מהמדינה..מה כל כך מפתיע. כל הזמן זה פזמון חוזר...והנה כולם מאושרים שיש טרוריסטים בקואליציה....ונלחמים לשמר אותה למרות הרציחות הסכינים בגרזינים. איפה הזעקה...דממה...העיקר שהממשלה לא תיפול...חלילה.....נפלאות הממשלה הכי גרועה ההסטוריה...כולם שומרים עליה בצירוף נפש. במחיר אובדן חיי אדם..את מי זה מעניין? רק כאשר קורה טרור בתל אביב..אז כולם נזכרים. אבל בישובים את מי זה מעניין. איך כתבה אופירה אסייג...היום זה הם מחר זה אנחנו...וכל זמן שיש הם ואנחנו. לא תהיה אחדות בעם. אם יש סוגי דם שונים. זה הסוף שלנו...

38.

37.

ראיתי איך הם נראים , חוגגים בבתי כלא באוכל ללא הפסקה טלוויזיה טלפונים חדר כושר ולימודי תואר

36.

אכן עלינו להתגונן ולהגן על עצמנו מכול פגע בגבולות ארצנו. במקביל לפעול ולהתאמץ ולהפסיק את מעגל הדמים הנוראי והכואב שרק הולך ומחמיר. לנצח תאכל חרב אינה גזיר משמיים.

35.

34.

שכחת את האפלייה, ההשפלה, הטרטור, המצוקה אדון שרון, מכירת הנשק הצה"לי לארגוני הפשע במגזר.. עצימת העין על כל מעשי הפשע והשוק האפור במגזר, מצוקות הדיור, מצוקות התעסוקה, טרטורים בכל פניה למשרד ממשלתי.. והאמתחת מלאה עד אין מקום.. לא היית הגיוני בשום שורה.. ביטוח לאומי אני משלם אלפי שקלים, כמו גם מסים, אני מקבל 5% מהשירות שאתה מקבל מהמדינה, אל תשווה אותי לגנבים כמו מנסור עבאס, זה אוכל חינם כמו כל הפוליטיקאים, דאעש תוצרת ארה"ב והשותפה של הנאט"ו בהחרבת מדינות שלמות דוגמת לוב.. עיראק.. סוריה, חמאס תוצרת השב"כ המקומי, פתח שותפה שלך לכל האסונות שירדו על העם הפלסטיני.. זו האמת אדון שרון, אנחנו לא יושנים על האוזן, תסתכל בשתי עינייך אדון שרון.

33.

32.

31.

אנחנו שוכחים שהם ואנחנו חיים בעולמות של משגי תרבות שונים. בין האידיאלים שלהם זה להיות שהיד, "כבוד המשפחה " עולה על קדושת החיים וכדומה, מול המושגים שלנו כמו קדושת החיים, עזרה לזולת, הכלת השונה

30.

29.

מר שרון איך אתה בדיוק מצפה מעם שמקדש משספי גרונות ומפצחי גולגלות לתת כבוד למשהו. אם היה להם כבוד מינימלי במאבקם היה ראוי שישרטטו קווים אדומים שאותם לא חוצים. למשל לא פוגעים בילדים נשים זקנים...... אין להם אלהים

28.

27.

ואי יווני

26.

אבל שמחים ומחלקים סוכריות כשאנשים אחרים מתים, ולא מבינים למה הם לא זוכים לתמיכה

25.

למה הממשלה לא גוזלת אזרחויות? למה בממשלה יש עדיין אויבי מדינה? למה המשטרה מפחדת להכנס לאזורים מסויימים בארץ? למה הממשלה לא מטפלת בבדואים בנגב? למה אנחנו עסוקים בקורונה שלא מסוכנת ולא היתה מסוכנת? למה מעניין אותי לראות קורבנות חדשים? מה הקטע לשמור על יום הזכרון ויום העצמאות אם חוזרים לעשות את כל הדברים שהביאו אותנו לשואה? ומי לאזזל צריך לטפל בזה ולא מטפל? למה אסור לנו לרכוש נשק ולשמור על עצמינו כשכל בדואי וערבי בעל כמה נשקים? למה אותם משחררים ויהודים שמגנים על עצמם מרצים מאסר? למה ווידוי הריגה זה אסור אבל להתגרות בחיילים ולהתעלל בהם מותר? על מי הצבא והמשטרה שומרים באמת? למה אנחנו צריכים צבא מסורס ומשטרה פחדנית?

24.

אתה צודק בכל מה שאתה אומר. אבל השאלה האמיתית היא מה הלאה. מצד אחד אנחנו לא הולכים לשום מקום אבל גם לא הם, ומצד שני זה פשוט לא עובד. אנחנו לא באמת מצליחים לחיות יחד האחד עם השני. זה הכל למראית עין. יש חברויות, יש אנשים טובים, זה לא רק שחור. אבל אנחנו רואים כבר מקרים רבים מידי של נקודות קשות גם מתוך ערביי ישראל. אז אני שואל שוב - מה הלאה? איך ממשיכים? איך משנים את הדברים?

23.

22.

21.

הם הדבק היחיד שמאחד אותנו בלעדיהם נאכל אחד את השני

20.

גלעד שרון הנכלולי, אנא עזוב אותנו בשקט. קשה לליכוד גם בלעדיך, לא צריך אותך.

19.

הבעיה היא לא הערבים. הבעיה היא השמאל וכל השאר ששוללים את הבעלות שלנו על הארץ מהתורה. הבעלות שלנו על הארץ היא לא בגלל ששרדנו את מלחמת העצמאות. הזכות שלנו על הארץ היא מהתורה. היינו בעלי הארץ גם כשהיינו בגלות. עם הקמת המדינה ב 1948 בסך הכל מימשנו את הבעלות על ידי ריבונות. כשמבינים את זה הרבה יותר קל לדבר על נושא הערבים בארץ ובעולם ועל המניעים של המוסלמים לפגע ולרצוח בכל העולם. כשמבינים את זה אפשר להבין שהשאיפה לדם, רצח, מוות, שנאה, וכל מעשי שטן אחרים הם בעיה פנימית של האסלאם היום, שכל העולם מתמודד איתה. הפיתרון, לכן היא מלחמת חורמה באיסלאם הקיצוני, בכל העולם. פתרנו בעבר את בעיית אוכלי האדם, פתרנו את בעיית הפיראטים ונפתור גם את בעיית האיסלם הקיצוני. זה לא יקרה מחר בבוקר, אבל עם קצת סבלנות זה יקרה.

18.

כי אתם יהודים, ממש נהיה גן עדן פה חחחחחחחחחחחחחחחחחח

17.

אין יותר צודק ונכון ממה שרשמת , הלוואי ויתפרסם רחוק יותר

16.

צודק ב100 אחוז. אנחנו לא הולכים לשום מקום. מקווה שהממשלה תפנים את זה ותתחיל להקשיח עמדה עם הטרוריסטים . כי מי שמפורר אותנו מבפנים זה אנחנו. די לרפיסות. העם חזק ורוצה תגובה ראויה.

15.

14.

אני יודע שהם יותר "נחמדים" מהרשימה בתקופת אחמד טיבי, אבל וואלה אנשים שלא מאמינים בקונספט של המדינה שלך לא אמורים לייצג אותה. "דרישות מלך ירדן דרישתנו", ממתי ישראל וירדן רוצים את אותו דבר?

13.

כי מי שחי על חרבו סופו למות על חרבו.

12.

צריך להבין שום דבר לא ישנה את האידאולוגיה שלהם להשמיד אותנו .ככל שניתן יותר פרנסה לימודים כסף וחיבוקים כך יהיו חכמים יותר רבים יותר חזקים יותר ויקלטו את היאוש והרצון העז לחיות בדו קיום ושקט, וזה רק יביא ויגביר להם את התיאבון לחמוד את המדינה שלנו ..צריך לרדת לנו האסימון כמה שיותר מהר לפני שיהיה מאוחר מידי

11.

10.

מסכם לכל מילה ומילה

9.

כולם שוכחים שלכל שנות קיום המדינה הליכוד והימין זה שהחזיר שטחים והשמאל הוא זה שכבש/שחרר אותם.

comment-2-comment

הלוואי והשמאל של היום היה כמו השמאל של פעם. הם היו יותר ציונים ולאומנים הרבה יותר מאשר גוש הימין היום.

8.

7.

כתבת יפה, גלעד. הלוואי והיית בצמרת הליכוד ויכולתי לחשוב לחזור ולהצביע לכם. כל מילה בסלע!

comment-2-comment

נשאר ליכודניק

6.

comment-2-comment

comment-2-comment

comment-2-comment

מר שדון לא הבנתי למי אתה מדבר אלו שאתה מדבר איתם לא מבינים את הספה הזה חומר למחשבה

5.

צודק מאוד בגישתך

comment-2-comment

אברהם אבינו עשה מעשה שלח את ישמעאל וכל ילדיו והרחיק אותם מיצחק הוא הבין אי אפשר ביחד איתם יום יבוא וזה יקרה היפרדות מוחלטת כולל ערביי ישראל

4.

comment-2-comment

ומעולם לא היה לנו מה לעשות שם.

comment-2-comment

comment-2-comment

3.

הם לא השתנו במשך 100 השנים האחרונות, וכנראה לא ישתנו במשך 100 השנים הבאות. הם לא יחריבו את עצם קיומנו כאן. אני מודאג מן האלמנטים ההרסניים החיים בתוכנו, שאינם מכירים בצדקת קיומנו בארץ הזאת, ומנסים "להבין" את מניעי אויבינו.

comment-2-comment

2.

צודק ב100 אלוז הכיבוש אינו הבעיה ראה לעניין זה מלמו צרפת ועוד

1.

דברי אמת ותוכחה ,זה גם תלוי בנו ובמשילותינו על המדינה

לכל התגובות
0
מצב לילה
מצב לילה