14

תיעוד: בלשים הגיעו לעצור מפירי סדר במירון, הותקפו - ושלפו אקדחים

אחרי הפרות הסדר בהילולה, שוטרים הגיעו לעצור כמה מהחשודים - ונתקלו בהמון זועם שהקיף אותם. הם נפצעו באורח קל מאוד ושלפו אקדחים לאזהרה

איתן גליקמן | פורסם:19/05/2022
בלשים מותקפים במושב מירון ( )
בלשים שהגיעו הבוקר (יום חמישי) למושב מירון לעצור חשודים בהפרות סדר בהילולה, הותקפו על-ידי המון קיצוני - ושלפו אקדחים לאזהרה. הם נפצעו באורח קל מאוד בתקרית. תיעוד מהעימות - בפתח הכתבה.
מהמשטרה נמסר: "שוטרי היחידה המרכזית של מחוז צפון שהיו בפעילות סמויה במטרה למנוע מאלו המנסים בכל דרך לפגוע בהילולה עצרו חשוד שהשליך לעברם אבנים. במהלך המעצר החלו עשרות צעירים לתקוף את הבלשים ולהשליך לעברם חפצים ואבנים עד להגעת כוחות משטרה נוספים למקום.
"משטרת ישראל רואה בחומרה רבה את התנהגותם של קיצונים פורעי החוק שמנסים בכל דרך אפשרית לחבל בהילולה. פגיעה בתשתיות, מעבר לפגיעה בקיום האירוע וגרימת עוגמת נפש לחוגגים, עלולה לגרום לסכנה ממשית לשוהים באתר במקרה שייפגעו תשתיות הפיקוד והשליטה באירוע".
ההילולה במירון, שנערכה שנה אחרי האסון האזרחי הכבד ביותר שפקד את המדינה כש-45 מתפללים נספו בהר, מתנהלת באופן יחסי ללא אירועים חריגים.
עד לשעות הצהריים עלו להר מירון כ-50 אלף איש בסך הכול, בתנועות מעגליות. בחום הכבד על שביל המהדרין ממתינים מאות אנשים שקנו כרטיסים ומחכים להיכנס להתפלל בציון קברו של רשב"י. עוד אלפים המתינו באוטובוסים חניונים, לאישור יציאה לכיוון ההר.
בכתבה זו שולבו סרטונים שהופצו ברשתות החברתיות. אם צילמתם או ידוע לכם מי צילם, אנא צרו קשר במייל האדום
לכתבה זו 14 תגובות
הוספת תגובה
14

תגובות

close-fullscreen-comment
הוספת תגובה
11.

בעצם הם פוחדים להיכנס לשכונה. שפנים. גיבורים על חלשים

10.

רק בנגב אין משילות?

9.

הא נכון זה רק בזמן שכל העולם מצלם ויש פלסטינים

8.

איך שהוא קשה לי מאוד להאמין שהייתה הצדקה לשליפת הנשק. יהודים לא היו מבצעים לינץ' בשוטרים. אין דוגמא כזאת ולאלו שעולים למירון אין מוטיבציה כזאת. אולי היו כמה שהתפרעו, אולי באשמתם ואולי כי המשטרה התייחסה באופן לא ראוי, אבל זה לא מצדיק שליפת נשק.

comment-2-comment

הם פוגעים בשוטרים שבאים לשמור עליהם . היו שוברים להם את העצמות בברוקלין .

7.

לא מוכן לקבל את זה לא בחברה הערבית ולא בחרדית אלימות כזאת נגד אנשי חוק . מצפה כאזרח לראות ומי שנהג כך בשוטרים יטופל על ידי מערכת המשפט בכל חומרת הדין . אפס סבלנות לאלימות מול שוטרים ועובדי מערכת הבריאות גוף ונפש

comment-2-comment

6.

שרץ בשיא המהירות בעיוורון מלא אל צוק. כשהמדינה שלנו מלאה בכאלו...גם עוד 100 שנה לא נתקדם לשם מקום.

comment-2-comment

5.

המקרה שחרדים תוקפים שוטרים מוכיח שלא הערבים אשמים בחוסר בטחון . מי שאשם אלו ממשלות ישראל שהפקירו את האזרחים . חוסר משילות , חוסר אכיפה , אין חוק ואיו סדר . איש כרצונו יעשה ...מדינת עולם שלישי זה אנחנו

4.

3.

מי שמרים יד על שלטון החוק שיעוף לכלא

2.

הצדיק חשב שהגיע למנוחה ולנחלה. ולא ידע שכל שנה מלא פסיכים יבואו וישתוללו מעליו. ממש מסכן....

1.

מענין מה רבי שמעון היה אומר על התוקפים שעלו לכבד את קברו.

לכל התגובות
0
מצב לילה
מצב לילה