30
צילום: פיני סילוקצילום: פיני סילוק

אחרי שבע שנים: טל מוסרי חוזר לערוץ הילדים

עם סיום חוזה הבלעדיות שלו עם ניקלודיאון, ל-ynet נודע כי טל מוסרי ישוב לערוץ הילדים כמנחה בתוכנית "ששטוס". על פי גורמים המעורים בפרטים, עצם חידוש הקשר בין שני הצדדים מסמן טובות לגבי המשך שיתוף הפעולה ביניהם. פרסום ראשון

תמונה כללית
רן בוקר | פורסם: 25/11/2021
שבע שנים אחרי שעזב לערוץ המתחרה, טל מוסרי חוזר לערוץ הילדים וינחה את "ששטוס", לצידם של ירדן ויזל ועומר חזן - כך נודע ל-ynet.
מוסרי, שהיה הסמל הגדול ביותר של ערוץ הילדים כשהנחה בתוכניות הערוץ במשך 18 שנה, עורר סערה גדולה כשהודיע על עזיבה לערוץ ניקלודיאון. מאז, מלבד הבדיחות ברשתות החברתיות על ה"בגידה" של מוסרי, שרר נתק מוחלט בינו לבין ערוץ הילדים.
בשנה האחרונה הסתיים חוזה הבלעדיות של מוסרי עם הערוץ המתחרה, וחודש הקשר עם ערוץ הילדים. נכון לשלב זה, מדובר בהנחיה ב"ששטוס", אולם גורמים המעורים בפרטים אומרים כי עצם זה שהקשר התחדש מסמן טובות.
צילום: באדיבות ערוץ הילדים"ששטוס 2022" (צילום: באדיבות ערוץ הילדים)
"שמח ומתרגש לחזור למקום האמיתי, במיוחד ל'ששטוס', התוכנית שהנחיתי והובלתי במשך כל כך הרבה שנים, ודורות של ילדים גדלו עליה", אמר מוסרי והוסיף, "כבר לא יכול לחכות למפגש עם הקפטנים, הכיתות ועם קיר הגורלות".
בערוץ הילדים, שהשיקו בשנה האחרונה את פלטפורמת BIGI, החליטו להחזיר עטרה ליושנה כשחידשו בין היתר את תוכנית הילדים המיתולגית "ששטוס" - שעשועון הילדים שבו מתחרות כיתות מרחבי הארץ על טיסה לחו"ל. העונה החדשה בהפקת יוני פארן תעלה בעוד כמה חודשים.
לכתבה זו 30 תגובות
הוספת תגובה
30

תגובות

close-fullscreen-comment
הוספת תגובה
23.

22.

21.

אין עוד כמוך

20.

ששטוס לנו מהעיניים

19.

18.

כל אחד צריך פרנוסה.

17.

16.

שלהם את הלב.

15.

14.

comment-2-comment

זה לא שכולם פאנבויזס של ערוץ הילדים

13.

12.

11.

10.

לא נשכח ולא נסלח, אדון מוסרי!

9.

8.

7.

ולאן בכלל יטיסו את הכיתה הזוכה עם כל הקורונה הזאת? חוץ מזה שהדור הזה לא יודע בכלל מה זה ששטוס. עדיף להתרכז בדבר היותר טוב שאפשר לעשות וזה איחוד של צעירי תל אביב!!!!

6.

מיצה את עולם הילדים עד תום (יש פה משחק מילים).

comment-2-comment

עידו קיבל את הכישרון. טל את החמידות.

comment-2-comment

5.

4.

ממש פטט הטל מוסרי הזה!!! שילך לחלק דואר!!!! הוא לא מתאים לערוץ הילדים

comment-2-comment

comment-2-comment

comment-2-comment

comment-2-comment

3.

2.

עבר זמנו

1.

לכל התגובות
0