188
צילום: שאול גולןצילום: שאול גולן

השר הנדל: "הדבר הנכון אחרי פרישת נתניהו - שהליכוד ייכנס לממשלה"

בריאיון לאולפן ynet הודה שר התקשורת כי בחירת יו"ר חדש לליכוד תציב את הממשלה בפני מציאות חדשה, ותמך בצירוף הליכוד לממשלה הנוכחית. על עסקת טיעון לנתניהו: "זה טוב לישראל". גם השר טרופר תמך בהרחבת הממשלה: "טוב למדינה"

תמונה כללית
אטילה שומפלבי | פורסם: 23/01/2022
הריאיון עם השר הנדל (צילום: נויל האריס)
שר התקשורת יועז הנדל (תקווה חדשה) מודה כי מצב שבו ייבחר מנהיג חדש לליכוד מציב בסימן שאלה את המשך כהונת הממשלה, וקורא לליכוד להצטרף לממשלה ביום שאחרי בנימין נתניהו. "אני מאמין בממשלת אחדות", הוא אמר בריאיון לאולפן ynet הבוקר (ראשון).
הממשלה שלכם בסכנה אם נתניהו יורד מהבמה? "זה משנה את המציאות ומעלה שאלות ותהיות, אבל אני חושב שאם הממשלה תתרחב והליכוד ייכנס או חלקים ממנו זה רק יחזק אותה, זה הדבר הנכון. אני מאמין בממשלות אחדות כאידיאל, ולא ככורח המציאות. אם זה היה תלוי בי הייתה קיימה ממשלה שכל חבריה ציונים ושירתו בצבא. אני בעד ממשלות אחדות כאידיאל. לא תמיד זה עובד ולא תמיד זה מגיע עד הסוף, כמו הממשלה הקודמת".
הדברים נאמרו על רקע הכרזתו של חבר הכנסת ישראל כץ מהליכוד, שלפיה ינסה להקים ממשלה כבר בכנסת הנוכחית אם נתניהו יפרוש - הצהרה שבה תמך גם חבר הכנסת דוד ביטן. מנגד, חברת הכנסת מירי רגב תקפה את כץ ואמר לו כי אין לו מנדט לכך.
השר טרופר: יהיה נכון להרחיב את הממשלה אם תהיה הזדמנות (צילום: גיל יוחנן, נויל האריס)
הנדל הביע תמיכה בעסקת טיעון במשפטו של יו"ר האופוזיציה נתניהו. "עסקת טיעון שבה נתניהו הולך לביתו ומורחק לצמיתות מהפוליטיקה - אני חושב שזה טוב לישראל, כי כדאי שנפסיק לעסוק ב'כן נתניהו ולא נתניהו' ונתחיל להתווכח על גיוס, משילות, משטרה, קווי 67'. היו פעם ויכוחים שיכולנו להתווכח לפני נתניהו".
שר התקשורת התייחס לפרשת NSO שבה על פי החשד השתמשה המשטרה בתוכנת ריגול נגד אזרחים ללא פיקוח שיפוטי ואמר: "אנחנו משתמשים בכלים קשים כדי להילחם בפשע. זה לא סטרילי - לא במערכת הביטחון ולא במשטרה. יש קווים אדומים וצווי בתי משפט, וצריך להקפיד עליהם כי אחרת זה גולש למקומות לא בריאים בדמוקרטיה, ולכן צריך לבדוק את זה. היועמ"ש הודיע שיבדוק את זה ואני סומך על הבדיקה שלו".
הוא גם הגיב על תקיפת פעילי השמאל בידי מתנחלים ביום שישי ואמר כי שמח לשמוע גינויים מצד מועצת יש"ע ואחרים בהנהגת המתנחלים. "זה מקרא איום ונורא. אני לא נותן הנחה לאף אחד, חוק וסדר זה לכולם, ובעבריינים כאלה, פושעים - אני לא יודע כמה זה התקרב לגבול הטרור - צריך לטפל ביד קשה".
צילום: יונתן בלום"לא נכון לשלול עסקת טיעון". השר טרופר (צילום: יונתן בלום)
גם שר התרבות והספורט חילי טרופר הביע במשדר תמיכה בהרחבת הממשלה. "הממשלה הזו טובה ולא צריך להקים ממשלה אחרת. אם תיווצר הזדמנות להרחיב את הממשלה הזו, זה דבר טוב בעיקר למדינה, יביא יותר יציבות. אבל זה תיאורטי ורחוק", אמר.
טרופר אמר כי אין לשלול על הסף עסקת טיעון במשפט נתניהו. "ברמה העקרונית אני חושב שלא נכון לשלול קטגורית עסקה כזו", אמר, "נכון שיש ערכים של משפט צדק ושוויון בפני החוק ואלה ערכים סופר- חשובים, אבל לפעמים במציאות המורכבת יש התנגשות בין ערכים, והערך של לא לפלג את העם הוא ערך לא פחות חשוב בעיניי".
שר התרבות גם התייחס להקמת ועדת החקירה לפרשת הצוללות וכלי השיט - החלטה שקידם מנהיג מפלגתו בני גנץ ואושרה בממשלה. "יש ריח חריף ולא טוב שעולה מכל סוגיית רכש כלי השיט באותן שנים. טוב שזה ייבדק, טוב שקמה וועדת חקירה ממלכתית שתסיר את כל סימני השאלה סביב מה היה בעבר, ובעיקר אם צריך לתקן משהו תעזור לכולנו להפיק לקחים לקראת העסקאות הבאות. מדובר באחת העסקאות הכי דרמטיות, בנושאים רגישים בסכומי עתק, אי אפשר להשאיר את החשדות הללו בלי לבדוק אותן לעומק".
לכתבה זו 188 תגובות
הוספת תגובה
188

תגובות

close-fullscreen-comment
הוספת תגובה
141.

הדבר הטוב שתעשה הנדל מטורלל תצטרף לאחים המוסלמים ביבי לא פורש תתחיל לדאוג תקווה אפל. בדרך לצמיחה חופשית אתה והאוזר הנורווגי תצטרפו לאחים המוסלמים בראשות ראש הממשלה שלך מנסור עבאס יאאאללה תן גז מטורלל

140.

139.

את מי אתה רוצה? את רגב, את אמסלם, את קרעי,ואולי את גלית דיסטל?

138.

137.

שניים שהוא סכנה לסביבה שלהם.

136.

135.

הממשלה החדשה דוקא בגלל הקצוות שבה עושה טוב למדינה. הליכוד היום היא מפלגה פח, לא רואה שם אנשים ראויים להנהיג ההפך: זהו מתכון לפתיחת פצעים וחוסר עשייה במקביל.

134.

ביבי נשאר לא הולך לאף מקום

133.

לעם ישראל עדיף בחירות עכשיו

132.

ובזמן הזה, לעכב את יישום חוק החשמל, ואת העברת הכספים לבדואים של מנסור עבאס. שהליכוד יסייע להעביר החלטות חשובות, ובסוף דקה לפני הרוטציה עם לפיד, שיפילו את הממשלה ושנלך לבחירות. ממשלת אחדות ציונית ולוודא שמנסור עבאס לא יהיה ראש הממשלה וגם לפיד לא.

131.

מסרתם את המדינה לערבים, הביתה לא רוצים לראות אתכם בהנהגת המדינה

130.

אין מצב

129.

128.

זה בדיחה חבובות הנדל האוזר סער זה לא ימין בלאד

127.

השמאל הפילו את שלטון הימין בדרך לא-דמוקרטית. עכשיו הם גם רוצים להשתמש בליכוד, המפלגה הגדולה במדינה, כסמרטוט רצפה שישלים להם קולות. מי בליכוד שישקול אפילו לחבור לממשלת הנוכלות והמשת"פים, יימצא את עצמו מחוץ למפלגה ונעלם מהחיים הציבוריים. במיוחד הטיפשים שיחשבו על פיצול המפלגה.

126.

תצטרפו כולכם ליש עתיד, סיימתם.

125.

מיותר להתגייס לצבא של מדינה שזו הפרקליטות שלה אלה השופטים שלה וזו המשטרה שלה. מי שמתגייס תומך במערכת הפשע המאורגן הזאת. זו היתה הטענה של רבים מאנשי שס והם צודקים.

comment-2-comment

דברים, אבל זה עדיין לא אומר שלא להתגייס וכו' הרבה מאוד רקוב במערכת-זה בטוח.

124.

אפילו חשבתי שהפעם אני חייב להיות פעיל במפלגה מה שלא עשיתי מעולם. החצי שנה האחרונה פשוט טפחה לי על הפנים. מדהים שגם יועז הנדל הגיע לרמות שפל שכאלה. אני כל פעם צובט את עצמי אם זה חלום או מציאות. הנדל בגדת בכל דבר שיצגת עד היום!!

123.

לא לפרנס אותם. לא אכפת להם להרוס אנשים.

comment-2-comment

אתה יודע מה שאתה מדבר?

122.

121.

120.

מנהל תקין? משילות? ממלכתיות? הגיון וסדר עבודה? ניקיון כפיים? בשביל מה צריך את הליכוד בממשלה? במה הם עוזרים? מה הם עושים חוץ מרעש ובלגן?

119.

הנדל חבר לעבאס ולא יעבור את אחוז החסימה

118.

117.

116.

מי צריך אותם? עד עתה הכל מתנהל נפלא בלעדיהם. סוף סוף יש תחושה שלממשלה אכפת מהמדינה ולא רק מביבי. למה להכניס רעות חולות לממשלה. לא צריך. תנו להם להנמק באופוזיציה.

comment-2-comment

115.

קלקלת מספיק הנדל

114.

113.

ממשלה אחת כבר מנעת.להקים

112.

כל כל טוב ככה ממשלה מתפקדת שקטה בלי כל בצירי קרב ושותפיה

111.

110.

109.

תתפלל שעוד תשב בכנסת שנה הבאה

108.

comment-2-comment

נראה לך שאני אתן למישהו עם גנים לבנים להיות הבוס?

107.

מי אתה לקבוע לליכוד להצטרף לממשלה יהיה מקום לליכוד אם תפרוש אתה ממקצוע שלא חלמת עליו ואז יהיה מקום לאנשים מכובדים מהליכוד

comment-2-comment

אם הליכוד ירצה להצתרף בטח לא ישאלו אותך. אז יאללה עם הכאילו חוכמולוגיה שלך בגרוש

106.

105.

104.

הליכוד שישאר באופוזיציה עוד כמה שנים ויירגע

103.

"זה מקרא איום ונורא. אני לא נותן הנחה לאף אחד..."

102.

101.

מי יכול לנחש למה בעולם תמיד שונאים יהודים וכעת גם ישראלים? מבקש תגובה מנורמאלים רק

comment-2-comment

100.

בהקפאה עמוקה שישבו חסרי החוליות הרשעים

99.

comment-2-comment

חבל... על מי ועל מה היא תתלהם? אשה שלא עשתה דבר אחד לטובת הציבור ואף הצביעה בעד אנסים ונגד נפגעות תקיפה מינית הכל כדי להגן על המנהיג העליון נתניהו.

98.

97.

96.

שהליכוד, יעברו תקופת צינון. ויישארו באופוזיציה לעוד כמה שנים.

95.

תתבייש, כדאי לך להוריד מדים כי אתה אחד העלובים בכנסת. מי שאינו מצביע על ועדת חקירה לפרשה בטחונית במימדי ענק כאלה אינו ראוי להיות בכנסת ישראל ואתה פשוט הוכחת היום שאינך ראוי להיות בכנסת.

94.

comment-2-comment

93.

אין בליכוד ח"כים הראויים לשרת בממשלה. כולם ללא יוצא מן הכלל חבורה ואוסף של מלחכי פנכה של נתניהו, כל מטרתם כיסא, כח וכסף. לא, תודה

92.

comment-2-comment

comment-2-comment

comment-2-comment

91.

לא תודה, הממשלה והמדינה לא צריכים את מירי רגב, ישראל כץ ואמסלם ושאר הבובות של ביבי

comment-2-comment

90.

89.

לא אתפלא שרגב תעבור למפלגה של לפיד אם הוא יתחזק

comment-2-comment

88.

ממשלת זדון

87.

comment-2-comment

comment-2-comment

comment-2-comment

86.

comment-2-comment

85.

איתך או בלעדיך אדיוט.

84.

הליכוד צריך להתנקות מכל הזוהמה והעסקונה. אולי אם ברקת ייבחר ויחליף את כל הצמרת אז הליכוד יחזור לעצמו

comment-2-comment

83.

המשתפים אינם חפים מאחריות למה שארע וממשיך לקרות

82.

comment-2-comment

81.

comment-2-comment

comment-2-comment

80.

הליכוד לא יציל את הממשלה הטיפשית הזאת. הליכוד ירכיב ממשלה חדשה. ממשלה ימנית של אוהבי ישראל.

79.

בגלל שני האפסים האלו נכפו על ישראל בחירות מיותרות. שיילכו לעזאזל, סוציומאטים ארורים.

78.

אין שם כלום חוץ מזבל עופות. אולי כמה שנים באופוזיציה יוציאו משם את הטינופת, אבל כרגע אין מה לעשות "ממשלת אחדות"

77.

76.

תבדוק כמה מנדטים שוים הלקקנים האלה ללא הקיסר שלהם. זה התפקיד היחיד שהקיסר ייעד להם.

75.

74.

אם הליכוד יכנס לממשלת הזדון הוא גמר וקובר את עצמו אתם צרכים ללכת הביתה מה שיותר מהר הרסתם כל חלקה טובה

73.

אדון הנדל מפלגתך לא עוברת את אחוז החסימה וזה אומר שאתה מחוץ לפוליטקה אתו וכל חברי המפלגה החוצה לא רוצים לראות את המכשפה שאשא ביטון הליכוד יקים ממשלה ומי מהימין שירצה לחבור לממשלה בראשות הליכוד ולא הליכוד יחבור לממשלה כושלת שאתה יושב בה שבו ראש ממשלהאם שש מנדטים ינהל מדינה לצערי .אני מקווה שהפעם תפרסמו זאת גם אם זה כואב לכם תודה

72.

71.

נתניהו כאן וישאר.אתה וחברך לממשלה.תחפשו עבודה אחרת..

70.

69.

68.

המצב האידיאלי הוא שהליכוד יעלם מן העולם.

67.

66.

הנדל יחזור להרגש בבית

65.

הנדל אדם שפיו וליבו שווים

64.

63.

comment-2-comment

62.

61.

הנדל או שאתה דפוק או מקרופ אתה גם זה וגם זה

60.

הליכוד צריך איתחול מחדש לפני שאפשר יהיה לקרוא לאוסף החתרנים הזה מפלגה. יש סיכוי לא רע שהליכוד יסיים כמו העבודה.

59.

את הגועל נפש שבישלת תצטרך לאכול כל יום. לא ניתן לך את הכיף להעביר לימין את הגועל. אנחנו לא מעוניינים בגועל שלכם. תסבול בשקט עם המחבלים והשמאלנים. ממשלת ביזיון.

comment-2-comment

58.

הליכוד לא קיים וצריך להיבנות מחדש. זו הייתה סתם חבורת מעריצים של ביבי. היה ביבי. לא ליכוד. ועסקת טיעון זה לא חנינה/מתנה. ביבי הוביל את המדינה לראשונה למקומות מאוד חשוכים ומסוכנים. שבחיים לא חשבתי שמדינה שלנו אפשריים. צריך להיות לעסקת טיעון מחיר. כי אחרת זאת סתם מתנה. חייב לבוא עם קלון. ולא כולל הצוללות.

57.

56.

בשביל מה להיות חותמת של קואליציה לא נסלח על שעשיתם למנהיג שלנו רק עם היה מהפכה בפרקליטות בית המשפט ובמשטרה

55.

54.

גזען נחמד, מה זה אומר על החרדים??

53.

52.

אתה רוצה את מירי רגב,אמסלם,מיקי זוהר,קרעי,גלית בממשלה? תחשוב שוב!

comment-2-comment

comment-2-comment

51.

50.

comment-2-comment

49.

הם לא שווים את זה. אתם עושים עבודה מצויינת ותחכו כמו כולם לרגע בו הגביר יפרוש לחלוטין מהפוליטיקה ושלא נראה אותו יותר. רבים מחברי הכנסת של הליכוד הם חלאות. את זה רואים יום יום בכנסת. לצערי הן במיוחד הנשים הצווחניות מהספסלים האחוריים ואחת או שתיים מהקדמיים. הם לא שווים שתתיחסו אליהם. השאירו לכם ירושה הרוסה עם משרדים הרוסים.

48.

47.

46.

נפתלי בנט ראש הממשלה

45.

44.

יקח כמה שנים עד שהסירחון והזוהמה יוסרו מהמפלגה הזאת...

43.

עוד קצת והוא נשאר רק זיכרון בהיסטוריה של הפוליטיקה הישראלית

42.

41.

40.

מה באמת?

39.

רוצה את כל האםסים הצרחנים מגדפים ומלככי פנכה?

38.

לא ראויים לשלוט, כל מי שהיה בתמונה בבית המדפט, מקומו לאמבהנהגת המדינה מכל היבט שהוא....

37.

מי בכלל שואל אותך

36.

הליכוד ותומכיו הם ההוכחה שגרבוז צדק.

35.

התחיל אצל גנץ ואולי גם יעבור לשס אם יקבלו אותו...

34.

comment-2-comment

comment-2-comment

33.

32.

comment-2-comment

31.

כל המקללים והצועקים, מקומם בשוק בצלאל

30.

מי שמכניס את הליכוד, שוב מכניס את כל העסקונה הבריונית שלו לשלטון. הנדל לא חכם גדול

comment-2-comment

אבל זה לא חדש.

29.

comment-2-comment

29.

28.

ימינה ותקוה חדשה וכל חבריהם קיבלו גט כריתות מהימין!!! חפש לך מפלגה אחרת......

comment-2-comment

אצלכם הכל הפוך, בגלל רגשי נחיתות.

27.

26.

25.

24.

comment-2-comment

מי בליכוד בכלל ראוי? יש צורך בניקוי אורוות כללי.

23.

22.

בלי מירי רגב בלי אמסלם בלי אוחנה וכל שאר הביבסטים

21.

ראש ארגון הפשע במשפט אבל המפיונרים הקטנים ששירתו אותו עדיין פעילים בארגון

comment-2-comment

comment-2-comment

comment-2-comment

comment-2-comment

20.

הוא לא יותר טוב מבנט הנוכל שגנב את קולות בוחריו ומיאיר לפיד ששיקר בהבטחות הבחירות שלו

comment-2-comment

19.

18.

מי שירצה אלטרנטיבה לביבי יש לו את סער (היחיד עם עמוד שידרה)

17.

16.

15.

14.

מי זה בכלל הנדל הגיע דרך הקומבינה של הנורווגי. נוכל

13.

comment-2-comment

חחחחחחחחחח. תמשיך לשאוף עשן

comment-2-comment

12.

לך תחפס מי שינענע אותך.ואת הממשלה המטונפת והחלאה שלך...חבורת בוגדים.נאלחים...

11.

comment-2-comment

יש פתגם אם אתה רוצה להתקדם ,תבנה לך גבעה .ולא תחפור בור לחברך

10.

comment-2-comment

9.

8.

הליכוד צריך להחליף את ממשלת החרפה ולא להיות גלגל חמישי בממשלת בנט או לפיד.

comment-2-comment

הממשלה הנוכחית תמשיך עד הבחירות הבאות! הליכוד ישאר באופוזיציה עד הבחירות הבאות.

comment-2-comment

אמורה לכלול נציגים לא ציוניים (חרדים ערבים) המכירים במדינת ישראל הציונית ושהמדינה לא קובעת את הדת של האזרחים

7.

comment-2-comment

6.

שני הלצנים שמפחדים על הכיסא שלהם

comment-2-comment

5.

4.

3.

מקודם עבאס היה כשר עכשיו הליכוד כשר ואם אין ברירה גם נאסרלה מלבנון נכשיר אותו

2.

שנקרא מפלגת הליכוד יכול להיות טוב למדינה?

1.

יועז לך הביתה פטת אתה לא מקבל חצי מנדט לא אתה ולא סער ,הליכוד ימחק אם יכנס לממשלה הזאת

לכל התגובות
0
מצב לילה
מצב לילה