229

אחרי שנים, הח"כים בליכוד הרימו ראש

דרישת נתניהו להתנגד להצעת החוק להגדלת מלגת הלימודים לחיילים עוררה את מי שמבינים את המשמעויות ומסרבים ללכת אחריו בעיניים עצומות

לימור לבנת | פורסם:19/05/2022
צילום: אלכס קולומויסקייו"ר הליכוד בנימין נתניהו (צילום: אלכס קולומויסקי)
"לא ייאמן" אמר השבוע בנימין נתניהו – באנגלית, כפי שהוא אוהב – כשיצא מהגיחה היומית שלו, המתוזמנת היטב, מאולם בית המשפט שבו מתנהלת חקירתו הנגדית של עד המדינה שלמה פילבר בתיק 4000, שבו הוא עצמו הנאשם העיקרי. ואכן, לא ייאמן, גם בעברית וגם באנגלית – כשנזכרים שנתניהו דורש מסיעת הליכוד להצביע נגד הצעת החוק "ממדים ללימודים", שלפיה לוחמים, חיילים בודדים וחיילים ממעמד סוציו-אקונומי מיוחד יהיו זכאים למלגת לימודים אקדמיים בגובה 66% מעלות שכר הלימוד.
בישיבת סיעת הליכוד נחלקו הדעות בעניין זה. חלק מהחברים, כמו האלוף (מיל') יואב גלנט, ח"כ קרן ברק ואחרים, סברו שיש לתמוך בחיילים, וכי אין בכך משום תמיכה בקואליציה או בממשלה. זוהי תמיכה בלוחמים. בחיילים שלנו. היו אף שדרשו הצבעה חשאית בסיעה בעניין זה. אבל מזה שנים רבות איש לא מעז באמת להרים ראש נגד "ראש הממשלה", כפי שהם קוראים לו, אף שכבר אינו ראש ממשלה. הדיקטטורה חוגגת.
כולם מבינים: ההתנגדות לחוק לא תפיל את ממשלת בנט השנואה כל כך על נתניהו ועל הליכוד. היא תפגע רק בלוחמים, בחיילים הבודדים, במעוטי היכולת. ועוד משהו: גם הציבור כועס מאוד, ולא מבין את ההחלטה המקוממת הזו. הרמטכ"ל לשעבר גדי איזנקוט, שהוא אבי התוכנית, התבטא בחריפות שאינה אופיינית לו נגד ההחלטה. כן, ההחלטה הזו פוגעת עכשיו גם בליכוד.
והנה, לאחר ששר הביטחון בני גנץ צייץ אתמול בטוויטר שפנה ליו"ר האופוזיציה וביקש ממנו להירתם ולהעביר את החוק שיעלה ביום שני הקרוב, ונתניהו עדיין עמד בסירובו, התפתח בסיעת הליכוד מרד של חברי כנסת המבינים את המשמעויות – לרבות אלה הפוליטיות – ומסרבים להמשיך וללכת אחריו בעיניים עצומות לרווחה.
חברי הכנסת יובל שטייניץ, ניר ברקת, אלי כהן, פטין מולא וגילה גמליאל הצטרפו לקודמיהם ודורשים להצביע בעד. לא בעד ממשלת בנט-לפיד. בעד הערכים. בעד החיילים הלוחמים. חייבים להפסיק לראות הכל מבעד למשקפיים הצרים, המביאים רק צרות וצרורות של קללות, ניבולי פה, שנאה והסתה. אם זה לא יקרה, ולא יינתן לכל הפחות חופש הצבעה לחברי סיעת הליכוד, יהיה בכך משום כשל ערכי ממדרגה ראשונה.
תמונה כללית
לימור לבנתצילום: אוהד צויגנברג
23 שנים כיהנתי כחברה בכנסת ישראל. ידענו קרבות פרלמנטריים מרים, אבל ידענו גם שיש אחריות לאופוזיציה. קוראים לזה ממלכתיות. בשנים האחרונות הליכוד איבד כל שמץ של ממלכתיות, גם כאשר היה עדיין בשלטון, וגם עכשיו מהאופוזיציה. אין לי יותר מדי תקוות כבר, ובכל זאת: האם ייתכן שיש אור בקצה המנהרה? האם ייתכן שמספר חברי כנסת בסיעת הליכוד יעמדו בהחלטתם שלא ללכת בכל מחיר אחרי השיגיונות של יו"ר האופוזיציה?
"האופוזיציה, לא רק זכותה, גם חובתה, לעמוד על המשמר", אמר מנחם בגין ז"ל, האיש שאתמול לפני 45 שנה העלה את הליכוד לראשונה לשלטון, בשנת 1959 כאשר עדיין היה באופוזיציה. "אבל יש גם תפקיד שני לה: להיטיב עם הציבור הסובל, חסר האמצעים. ואם יריבינו, על ידי שייטיבו עם הציבור הזה, יעלו את רמת חייו, יעשו עימו צדק – ישכנעו אותו שיצביע בעדם, נקבל את השכנוע באהבה". נתניהו, זה הזמן להקשיב לבגין, ללמוד ממנו דמוקרטיה מהי – ולהיטיב עם החיילים, מהאופוזיציה.
  • לימור לבנת כיהנה כשרה מטעם הליכוד
מעוניינים להציע טור לערוץ הדעות של ynet? שלחו לנו ynetopinion@gmail.com
לכתבה זו 229 תגובות
הוספת תגובה
229

תגובות

close-fullscreen-comment
הוספת תגובה
165.

הליכוד לא תמך ב-66% אלא ב-100%. מה הייתה הבעייה להעביר ב-100% שזה הכי הרבה שאפשר?

164.

163.

162.

161.

160.

159.

158.

נתניהו הוא הפוליטיקאי היחידי שיכול להביא 30 מנדטים בבחירות - 30 כסאות! זה כל העניין. בלעדיו, הליכוד שווה כ 12 מנדטים, אם בכלל.

157.

להסביר למה צריך להצביע נגד האינטרס של החיילים.

156.

155.

את כמו כל הפוליטיקאים במיל ברבריות מיותרת ברשת די שבי בשקט זמנך עבר

154.

153.

תהיתי , מתי חברי הליכוד יפקחו את עיניהם ויתחילו לחשוב באופן עצמאי ? היכן הם אותם אנשים חכמים ,מלומדים, שעשו דבר או שניים בחייהם הציבוריים והפרטיים? האם חברי הליכוד הם עדר? אוי לעדר הזה שזהו הרועה המוביל!!!!

152.

151.

150.

149.

טוב שמישהו התחיל להתעורר.נתניהו מוליך את הליכוד לאבדון.נתניהו מסוכן לישראל.לא סתם אמר עליו שמיר מלאך חבלה.תפקחו עיניים עיורים סומא.

148.

147.

146.

מה לסגול השיער ולערכים זה נאשם בפלילים אז מה מענינים אותו החיילים יותר חשוב לעשטת מיקלחת למיס פיגי במטוס המליארדים מאשר החיילים

145.

תפסקי להתעלות על עצמך... ישנם שיקולים לכאן או לכאן.. אל תנסי להטיף מוסר... עם כל העבר שהיה לך.. לא הית אף פעם מטאורית בשום נושא... חוץ מבלה בלה... את יותר גרועה מהשמולנים הקיצונים ביותר...קשקשנית.. וטו לא 0

144.

מסכימה עם כל מילה שלך.

143.

142.

141.

comment-2-comment

comment-2-comment

140.

למה את לא כותבת על יש עתיד ומר ליברמן. שם יש דיקטטורה. ההנעה האישית שלכם הורגת אותכם. גם כשלא מנצחים נשארים נאמנים לאידיאולוגיה. אלא אם כן עברת למפלגה אחרת ואל תלכי עם הדגל של ביקורת כי הביקורת שלך זה רק לכיוון אחד

139.

138.

מצד שני אנני בטוח שאם היא היתה נוהגת אחרת תחת רוה"מ כזה

137.

comment-2-comment

מצייתים לו, נסתם להם המוח? לא יאומן שאלו רוצים להנהיג את המדינה לא מסוגלים להרים ראש נגד רוה"מ לשעבר שירד מהפסים וגורר אותם אתו לתהום.

comment-2-comment

136.

השרה לשעבר כותבת ביושרה. קשה להכיל תגובות בין משמאל ובין מימין אשר מתעלמים מהנושא הממלכתי החשוב.

135.

134.

133.

comment-2-comment

132.

131.

עוד ממורמרת שבעטו בה

130.

זאת הביקורת שלך על המפלגה הדמוקרטית היחידה בישראל? משרתת השמאל בפעולה

129.

128.

comment-2-comment

127.

126.

125.

124.

"הדיקטטורה חוגגת" ? בליכוד? מי שלא טוב לו מוזמן להצטרף למפלגות הדמוקרטיות של לפיד, ליברמן , סער או בנט.

123.

122.

רוב התגובות של נגד לבנת מצונזרים ולכן חושבים שכולם איתה ככה עובדת הנדסת תודעה של העיתון הזה ולענין ההצעה של הליכוד היא דווקא לתמוך בחוק אבל לתת להם 100 מילגה ולא 66 אחוז רוב האנשים שזקוקים לזה לא יוכלו להתמודד עם 66 אחוז ככה שההצעה הזו היא רק פופוליסטית תנו להם 100 אחוז ואז תראו תמיכה בחוק הסכום החסר הוא פחות ממה שהנוכל קיבל לשיפוץ הארמון הלא חוקי שלו יש עודפים בתקציב וזורקים פרורי לחם לחיילים הלוחמים ידיעות לא יפרסם זאת כי זו לא האג’נדה שלהם

121.

5 מליון מצביעים.

comment-2-comment

זה אומר שהליכוד היא מפלגת דיקטטור ללא שום ערכים !!!!! לאן נאלמו ערכי הימין?? הם הוחלפו בליקוק למנהיג. דיקטטור שחולם שבנו ימשיך את "בית מלכות נתניהו"!!!!

comment-2-comment

אם לא יהיה ליכוד אחרי נתניהו , האשמה על נתניהו שהפך את כל הסובבים אותו לפודלים שלא נרצה להצביע להם

comment-2-comment

נאלץ לרוץ 4 פעמים ולא להיבחר.

120.

לכול התלהמים , בביתו של בנט " מושקעים " 50 מיליון השקלים "שחסרים " עכשיו מדוע לא יצאתם לצמתים ושמענו את קולכם ?! מיליאדים עוברים לערביי ישראל שלא משרתים בצבא ואו שירות אזרחי .... מדוע לא יצאתם לצמתים ושמענו את קולכם ...... ממשלה רחבה עם " נורבגים" בעלות כולללת של 230000000 , מדוע לא יצאתם לצמתים ושמענו את קולכם .... אצלכם מותר ........ ד"א שחיתות מימין אינה "מכשירה" שחיתות משמאל שינוי ופוליטיקה אחרת הבטחתם בדיחה !!

119.

לימור מנסה להיות םרשנית אבל היא כושלת בכל דבר את טוענת. היא מתנשא ואומרת ח"כ מהליכוד הרימו ראש.. השאלה מתי הם הכרינו ראש ? ואם נגיד נלך בקו שלה המתנשא מתי ח"כ ממפלגות יש עתיד , ישראל ביתנו תקווה חדשה הרימו ראש. .הרי שם במפלגות אלו הראש המפלגה נבחר מעצמו ללא בחירות כמו דיקטטור והוא ממנה את אנשים בגלל קשרים ועושי דברו.אז תתקדמי בפרשנויות המטופשות שלך שמזינה שת השנאה וסלידה של השמאל כלפי הימין

118.

וככה גם מת

117.

116.

115.

נתניהו צריך לסיים את התפקיד שלו . הגיע הזמן לליכוד חדש וחזק.

114.

ממש עלובה

113.

מאחר והרעיון לא מגיע מביבי אז, הוא מתנגד בטענה של 100 אחוז הלימודים. זה אינו קשור. תמיד אפשר להגדיל את כמות הכסף ואפילו להפסיקו במהלך השנים על ידי ממשלות למניהם. בסך הכל מדובר כעת לתוספת של מענקים וכעת החליטה הממשלה על סכום מסויים מבלי לחרוג תקציב.

112.

111.

מישהו בליכוד זוכר שהיה פעם מנהיג בשם בגין? לא נותר שם דבר ממנו, היום הליכוד זה ביבי אך ורק הוא, בזיון של אופוזיציה

comment-2-comment

המשפט יקבעו לנו , וכל שכן הגברת אכולת הקינאה שלא מצאה את מקומה מצטרפת לבני בגין ולמירדור שמה שמשותף להם זו קינאה ושינאה לאיש החכם הזה

110.

109.

ימנית שמזכירה לחברי הליכוד שהם עבדים נרצעים ההולכים ומאבדים צלם אנוש. אופוזיציה חתרנית שחרתה על דגלה את הסיסמה - שלטון או שריפת המועדון.

108.

פעם שיחקנו בהרצל אמר. היום זה ביבי אמר

107.

לא נשכח איך כשגל פרידמן זכה בזהב כמעט הפילה אותו מהפודיום כדי שתוכל להצטלם בזווית טובה

106.

105.

הרוב המוחלט של מצביעי הליכוד זה אך ורק בגלל ביבי, שלא תהיה לך טעות גברת לבנת, היום הליכוד = ביבי כמו שאתם נהנים להגיד ביביסטים. אלו שיוצאים נגדו ימחקו מהמפה הפוליטית כמו סער ואלקין אז תנוחי קנאית.

104.

103.

וכן לפתוח בחקירה פלילית נגד נתניהו בעוון הרעלתי, ניסיון לרצח (אותי) גרימת חבךה בכוונה מחמירה, שימוש ברעל מסוכן, קשירת קשר (עם פוטין והשב"כ וה-fsb) לפשעים הנ"ל, תקיפה הגורמת חבלה של ממש, שימוש לרעה בכוח המישרה, הפרת זכות הפרטיות שלי, הפרת אמונים, הפרת חובה חקוקה, ביחד ב- 77 - 80 שנות מאסר. אני דורש חקירה ממלכתית או משטרתית עצמאית שקופה לציבור. חובה למען הדמוקרטיה שלנו ועצם קיומנו הריבוני

comment-2-comment

אמן! שיושיעו את העם הזה מהמרעילן הרשע וממשפחתו המטורפת! נמאסת!!!

102.

101.

רק ממך נשמע פרשנות על הליכוד מעניין אותי לדעת כמהאם בכלל מילדייך מצביעים ליכוד בואי נחדד האם את מצביעת ליכוד האם אתם בכלל מצביעי ימין את וכל נסיכי הגועל האחרונים שתטיפו מוסר אפילו את בשר מבשרכם לא הצלחתם לחנך להיות אנשי ימין בכלל וליכוד בפרט,השחורים אף פעם לא באו לכם טוב אתם לא פחות גזענים מהמפאינקים ימח שמם

100.

כשהלשון תקועה בת.. של 'המנהיג' קצת קשה להרים את הראש, נכון?

99.

אף אחד לא שואל את המצבקש - מדוע חוק דומה רק עם ה- 100% שכ״ל לא הועבר ב-12 שנות נתניהו? unbelivable

98.

אחרי שלא נבחרת בפריימריז עזבת את הליכוד ומאז את מלכלכת לכל מי שנותן לך במה וכמה דקות תהילה

97.

הטירוף בליכוד מתפשט מהראש לזנב.כשהכל יירקב,יקבר ויעלם.מה שיזכר זה הסירחון מהראש.

96.

האחרים גם כן ירכינו ראש...

95.

מנטליות של עבדים חסרי תקנה

94.

מתי כל הנמושות והאפסים בליכוד יפסיקו להיות שפוטים של המפלצת השטנים ששולטת בהם? איזה מפלגה זוועתית של מריונטות חסרות תקנה ומבחילות. האיש המסוכן ביותר בארץ כיום הוא המואשם המושחת מקיסריה.

93.

92.

אין בסיס לטענותיך, פרשת מהליכוד ואם לא אז הליכוד יפריש אותף, את, מרידור, בגין הבן עאלק נסיכים, מילוא, שיטרית ועוד הייתם תמיד נטע זר חתרני, ברוך שפטרנו.

91.

עירבוביה של קוניים משיחיים שחיים בטפילות על גופת המפלגה, לצד אסופת עסקנים שמנוניים, מסואבים ומושחתים שנותקו אך לרגע מפטמת השפע של המשילות היהודית. ומעל כולם, החלילן מרחביה, גורו ביבי הגאון, שהאפסים סוגדים לו ויראים ממנו. לא הוד ולא הדר, שלא לומר ממלכתיות...

90.

89.

88.

השליט הכל יכול ומי שלא סר למרותו מסולק או מסומן כבוגד במלך.

87.

אני ליכודניק מעיירת פיתוח הלב נשבר לראות את מה שקורה היום בליכוד .אם ביבי חביבי היה מפרגן לדיכטר או לברקת וזז הצידה הימין היה היום בשילטון וחזק מתמיד . הוא היה זמנית כמו הרב עובדיה לש"ס.מסיים את הבלגן שלו וחוזר בגדול.ביבי דבר איתי יש לי כמה רעיונות שיעזרו לך

86.

הליכוד כבר מזמן לא קיים... צריך לשנות את שמו למפלגת הליקוק...כי זה כל מה שיש שם, אוסף של מלקקי ישבנו של נתניהו!

comment-2-comment

85.

הליכודניקים רוצים מפלגה שעובדת עבור העם. שיבואו עם תכנים חדשים, עם שינויים. שיפסיקו לדפוק את בוחריהם.

comment-2-comment

המורשת של ביבי פילוג המפלגה פילוג הימין פילוג העם

comment-2-comment

comment-2-comment

84.

83.

אני מבין ששוב היא פרשה מהליכוד... פתטית סדרתית.

comment-2-comment

כרגיל אצל הביביסטים

82.

מה דעתך שלך וגם של האחרים שפרשו לחזור לליכוד ולבנות את המפלגה מחדש. הפוטין שלנו הרס הורס ויהרוס את המדינה עד עפר קוראים לכם לדגל!! הצילו את המדינה לפני שתלך לאבדון.

comment-2-comment

comment-2-comment

comment-2-comment

הביבי המרושע והמסית ישאיר את המדינה בכאוס עד 120

81.

ביביסזם זאת תנועת הדווקא של הערבים היהודים. תנועה מונהגת על ידי משפחת נתניהו האשכנזית, העשירה והמתנשאית. משפחת נתניהו רואה בכם, ערבים יהודים, שטיחונים לניקוי הנעליים שלהם. אתם אשכרה חוגגים את עליבותכם. הנה, הכל פוליטי, שותקים הביביסטים והבושה משתקפת על פניהם. שותקים הערבים היהודים שמנהיגם הוא נוכל שרק עשה לביתו. שותקים הביביסטים העלובים, הפלישטים, נאמני עגל הזהב. מי ששכח מה זה להיות יהודי זה אתם והמנהיג הנוכל עם משפחתו המטורללת. שרה לועסת פרענקים לארוחת בוקר ויורקת אותם כדי שהמנקה המרוקאית שלה תרד על הברכיים. זה תמצית הביביזם. דש לאמסלם השומר שתיקה.

comment-2-comment

הייתי אבל קורא להם ביוביסטים. מצלול נכון יותר לריח שעולה ממעשיהם ותמיכתם בנוכל.

80.

אחרי המון שנים סוף סוף קול שפוי, אמנם בודד, בליכוד

79.

78.

הליכוד לא יתמוך בהצעה לחוק של בני גנץ, אבל לצערי ציבור גדול במדינת ישראל ימשיך להצביע ליכוד וגם חלק גדול מחיילי צהל ימשיכו להצביע ביבי..ככה זה שיש ציבור כל כך גדול שמצביע ללא כל חשיבה, הצבעה עיוורת. אבל כנראה שאני לא התאכזב בשביל אלא שמצביעים חביבי אם החוק לא יעבור.. כנראה שמגיע להם.

77.

נביט קצת להראות שהם חיים חושבים עכשיו שהם פודלים ענקים יוחזרו חזרה לישון ולהגיד אמן לכל עבירה של מנהיג הפודלים.

comment-2-comment

ממשיכים לעשות קולות של שטיח.

76.

יעקב ברדוגו כשהיה פרשן פוליטי אובייקטיבי המציא את המשפט לפני מספר שנים וחזר עליו כמעט בכל תוכנית ברדיו "אין יותר מפלגת ליכוד אלא מפלגת נתניהו" האיש השתלט על המפלגה ..

comment-2-comment

75.

לימור - את צודקת !!! כאדם שחונך בבית על תורתו של מנחם בגין- חרות - אני מתבייש שביבי הוא עדיין ראש הליכוד - פושע שמקומו בכלא - לא אצביע ליכוד עד שיעוף

74.

אתה לא מתביש. ביבי. כל החיים הצבעתי לך אבל אם תצביע נגד בחיים לא מצביע ליכוד

73.

שלו, כולל ארץ ישראל". דברים קשים ונכונים שאמר ראש הממשלה לשעבר, מר יצחק שמיר ז"ל.

72.

יורקת לבאר ששתית ממנה. שממנת לך את הפנסיה השמנה שלך. זוזי הצידה זמנך עבר. לאהרוצים לשמוע אותך. מיד!

comment-2-comment

comment-2-comment

יילי- לידיעתך, לימור לבנת נולדה בליכוד! והיא תאמר את דבריה. תמיד ולעולם!!! לא כמוך ולא עוד אלף או אלפיים יסתמו את פיה!!! כל אחד בליכוד רשאי לומר את דעתו. הליכוד היא מפלגת דמוקרטיה ואינה דיקטטורה!!!!!!

comment-2-comment

comment-2-comment

71.

70.

ללא ספק, ביבי - האבא של כולנו...

69.

גם אני מתגעגע לליכוד של פעם. אבל אני בטוח לא אצביע ליכוד.

68.

לימור צודקת אבל לצערי גם טועה כי הם עושים קולות בכאילו

67.

לימור יקרה הרמת הראש זמנית ותתמוגג עד ההצבעה . מפלגה שאיבדה את האמון בעצמה ואולפה במשך 12 שנים שאין לה זכות קיום בלעדי הפופוליסט חסר הצעצועים והבושהמשמוביל אותה הינה חברת תקנה.

66.

אכן הליכוד הפך ממפלגה ליברלית למפלגת דיקטטורה עיוורת שרק מייצרת הסתה. כמה חבל

65.

הגישו את ההצעה לקריאה ראשונה ב-100% מימון. אם ביבי לא יתמוך, יצא שקרן (גם הפעם). אם יתמוך בטלו את החוק והציעו חק אחר עם 60% כפי שהגיוני.

comment-2-comment

אם יגישו הצעת חוק 100% מימון, הליכוד יתמוך ויגיד "לקחו את ההצעה שלנו" - כלומר הקרדיט לליכוד ולא לממשלה. הגשה של ההצעה וביטולה - נזק כפול לקואליציה.

64.

העבר לשעבר לא היה מפואר. מאן דהוא החליט להפסיק את הפארסה הזאת ומאז היא לשעבר מה נשאר ללכלך כי אין מה להפסיד

comment-2-comment

63.

הרי יגידו לביבי 12 שנה איך לא העברת דבר כזה?

62.

לפיד מפלגה קומוניסטית סבבה.בנט מפלגה הקומוניסטית בסדר.גנץ בסדר.ליברמן שיא הדמוקרטיה.סהר נקי כפיים ובר לבב.דמוקרטי מעל הראש.המפלגה שנשארה דמוקרטית מפחדת להרים ראש...זקנתך מביישת את נעורייך.עצה קטנה תפסיקי להתראיין.את מביישת את עצמך

61.

60.

מה שביבי לא מבין...שהעם מיום ליום רואה את מעשיו ונהיה חכם יותר. בחיים אף אחד לא יתן לו להרכיב ממשלה. חי בסרט וכל החברים בסיעה שגם חיים בסרט. ועוד אני הייתי מצביע ליכוד בעברי עד שקלטתי איך הוא מסבן פה את כל העם רק לטובת זה שיגיע לשלטון. תודה לאל שהתפכחתי ועכשיו אני רואה את כל השקרים האלו .

comment-2-comment

59.

אקטואלית .זרקו אותך מהליכוד .כי את מוגלה חתרנית מלאה ארס ותיסכול שבי בשקט .תמשיכי להעלם מחיינו

comment-2-comment

58.

הליכוד הפך לכת שהולכת בעיניים עצומות אחרי ביבי ואיתם החרדים. צפו מדינה של אייטולות . אני אדחוף את בניי ונכדיי לעזוב את המדינה ולחיות במקומות אחרים נאורים ליברלים

comment-2-comment

הבעת פניו מעידה על רוע. נקמנות רקאני ואני . עד שחבר הכנסת לא יפרוש המדינה לא תתפקד .

57.

56.

תוקפת את נתניהו בכל הזדמנות, מתוך נקמנות וקנאה.

55.

54.

לימור הנכדים עושים רעש ..עשי ספורט ותעזבי אותנו בשקט .

53.

לימור לבנת צודקת היא שיכת לחרות לבגין לאנשים שמהוים דוגמא ליושר ציבורי כמו בני בגין מרידור זה הדור לדוגמא ולא מה שרואים עכשו בליכוד חבורת מושחתים מאפיה בושה למדינה

52.

‏ציפי משעמםם מעמד ראש בליכוד מקומו לא בליכוד כמוך את אחת הנשים הכי הזוי מקומות דינה מילכוד נגמרת שרופה

51.

על שיקול דעת מוטעה אז מה תהיה הצבעתם בנושאים אחרים.

50.

מה הפלא...הרי הילדים של נתניהו ג'ובניקים..

comment-2-comment

comment-2-comment

ביבי מחכה לבחירות ואז הוא יעביר את זה אבל רק 30% מימון ורק לחיילים מיחידות מובחרות לא סיירות

comment-2-comment

comment-2-comment

גם היום הוא לא מתכוון לטפל בצרכי המדינה אלא רק להציל את ישבנו מהכלא ולסחוט כמה שיותר כסף עבורו ועבור משפחתו.

comment-2-comment

49.

comment-2-comment

comment-2-comment

עם הנאמנים שלו החרדים תתעוררו

48.

47.

46.

שהיו אנשים עם עמוד שידרה ושכל לעומת השוק שנהיה מזה היום.

45.

רק יותר גרוע, כי הוא יהודי

44.

רק על עצמי לספר ידעתי !

43.

לא תפקיד האופוזיציה להעביר חוקי קואליציה. העובדה שהקואליציה הזאת נסמכת על האחים המוסלמים זאת הבעיה. לא תפקיד הליכוד להציל אותם מעצמם. ואת בושה מצערת של הליכוד. השנאה והקנאה שלך מעוורת אותך. אישה קטנה.

comment-2-comment

comment-2-comment

אז מה אתה מציע?

comment-2-comment

אולי תפקידה של אופוזיציה היא לא להעביר חוקי קואליציה, אבל עדיין תפקידה לדאוג לאזרחי ישראל ובינם לחיילים. אבדנו שפיעות ?

comment-2-comment

כשאלי כהן העלה הצעת חוק להעלאת שכר החיילים והקואליציה כולה התנגדה. לגנץ היה יותר חשוב הפנסיה שלו ושל חבריו ללפיד ובני היה יותר חשוב ששאר כסף למנסור עבאס. כל ההבדל בין ההצעה של ביבי של 100 אחוז מימון היא תוספת של 50 מיליון ש"ח זה הכל אבל הקואליציה לא מסכימה למרות שלשימור הקואליציה לא היתה להם בעיה לתת רק היום 200 מיליון לחייל המהולל שלא נפל בקרב אלמד טיבי. טלו קורה לא קונים את התביעות שלכם ומקיאים את כל הכאילו ימין לייט ממלכתי שהוא בעצם שמאל כמו בני בגין דן מרידור ולימור לבנת. צבועים !!

comment-2-comment

טובת העם קודמת לכל. אבל הביביסטים כבר שכחו מה זאת צניעות, ענווה ויושר. הנוכלות, בצע הכסף והשררה גוברים על הכל. עצוב מאוד לאיזו תהום התדרדרה החברה הישראלית בשנות כהונתו של נתניהו.

comment-2-comment

כשאינשטיין אמר אין גבול לטפשות היה גם צריך להוסיף צביעות. הרי כולם יודעים שיש כאן מאבק בין גושי וזה העיקר. אם כיום יצביעו עם הקואליציה על מענק לחיילים מחר יציעו לתת לניפגעי השואה לנכים ואולי גם לנשים יחידניות שכולם ראויים.ות' ואז איך אפשר יהיה לא להצביע עם הקואליציה שכל החשוב לה זה לקדם את הטוב היפה והמוסרי.

42.

comment-2-comment

כי ב12 שנות שלטונו הוא לא דאג לשום חוק משמעותי ללוחמי צה"ל

comment-2-comment

תמשיך לבלוע ולפלוט

comment-2-comment

איך כל פעם מחדש יש אנשים שעדיין מאמינים לביבי. רק שתדע שבזמן שביבי מונע מלוחמים השכלה, הבן שלו נסע ללמוד תואר שני באנגליה. יש דרג ויש ...

comment-2-comment

41.

40.

39.

הוא שאמרנו שמאל אכזר אלים ובריון מהנדסי דעת קהל

comment-2-comment

הליכוד שלט כאן למעלה מעשור, להזכירך רק החרדים קיבלו מימון ללימודים.

comment-2-comment

אז ספק אם מספרם של אלה שלומדים באוניברסיטה הוא מעל חד ספרתי

comment-2-comment

ואף שילשו אותן בתקופת כהונתם. יותר מכל ממשלה אחרת מקום המדינה. מהנדסי תודעה עלובים אתם

38.

הבעיה הגדולה שהנאשם לא סופר אף אחד פרט לעצמו ולמשפחתו!!!!!השאר הם עפר לרגליו...

37.

כמו שזה נראה ביבי כרגע הורס את הליכוד. נאטה אברי הכנסת מהליכוד מעיזים להתמרד.

36.

מה זה משנה מי ראש הממשלה? מה זה משנה מי חבר כנסת? מה זה משנה איזו מפלגה עכשיו בקואליצייה? הדבר הכי חשוב זה לעזור לכללל הילדים שלנו שתרמו למדינה והתגייסו לצבא!!! מה לא ברור פה?

comment-2-comment

comment-2-comment

35.

ה"פרינססה" המרירה והנקמנית לא תפספס הזדמנות להתנגח בנתניהו.

comment-2-comment

comment-2-comment

34.

תפקידה של האופוזיציה היא לא להפיל את הממשלה בכל מחיר... תפקידה לדאוג שהממשלה תתפקד. שהמדינה תתפקד. להתנגד לכל החלטה ו/או חוק רק בגלל שהוא מועלה על ידי הקואליציה זה לתקוע את המדינה. משהו שמר סגול-ראש יודע לעשות היטב. די. שישחרר אותנו מעולו. יש אנשי ימין מצוינים שיכולים להחליפו (ואני שמאלנית).

comment-2-comment

שהממשלה תתפקד...חחחחחחחח הבדיחה הכי טובה ששמעתי אי פעם אבל מה אפשר לצפות משמאלן ממוצא שחושב שהשמש זורחת לו מהת... בטוח שצריך לדאוג לו שימשיך לפרק תמדינה

comment-2-comment

משהו שחברי הליקוק שכחו מזמן....

comment-2-comment

ממוצא נחשל וחסר תרבות. ולא משנה מאיזו מדינה.

33.

הוא דומה לשבתאי צבי והוא מוביל ציבורים שלמים בישראל לעבר אבדון. ביבי לכלא ומיד להצלת עם ישראל.

32.

היכונו למסע צלב חסר רחמים נגדכם שיכלול הכפשות, סכינאות ורוע לב צרוף עד סילוקכם מהליכוד. זאת משום שלא הבנתם : הליכוד הוא לא מפלגה. הליכוד הוא אסופה של אומרי הן, חסרי יכולת מחשבתית שמונהגת ע"י אדם דיקטטור וסביבו כלבלביו - אמסלם, רגב, דיסטל אוטבריאן, יברקן וקטי שטרית. הם לא יהססו לשלוף ציפורניים וסכינים ולשחוט אתכם במצוות הבוס הדיקטטור, שיישאר תמיד נקי כפיים.

31.

30.

29.

כל חברי הליכוד הם עבדים נירצעים של נתניהו. כל מה שהוא יגיד להם הם יעשו, בלי לערער ובלי לחשוב באופן עצמאי ואת נתניהו מעניין רק דבר אחד: שלוט או הרוס. אם הוא לא בשלטון שימותו כולם. הגיע הזמן שהאיש יפרוש מהחיים הפוליטיים וייתן לנו מנוחה ממעלליו ותרגיליו הניבזיים. יהיה לנו הרבה יותר טוב בלעדיו.

28.

הגברת לבנת מבכה את הליכוד הישן. הליכוד הזה אבד מזמן. ראש שב"כ, אלוף בצהל, תת אלוף, ראש עיר בירושלים - אמיצים במדים ופחדנים בפוליטיקה. חבל.

27.

הגיע הזמן להתנתק מחבל הטבור ולהעמיד את סגול השיער במקומו.התנהגות ילדותית של איש קטן.

26.

הליכוד בראשותו של נאשם בשחיתות יחד עם מפלגות החרדים שלא משרתים בצבא אבל כן נהנים ממימון המדינה, הם נגד החיילים היקרים שלנו, עד לאן פוליטיקאים שדבוקים לכסא מוכנים בגלל טובה אישית ללכת.

25.

לימור ליבנת. אין יותר ליכוד של בגין, שלך או מרידור! טויט, מת! עכשיו זה בליל של כדאיניקים, אופורטוניסטים, ביביסטים!

24.

הפרד ומשול.שיטה בולשביקית

23.

יפה שאחרי שנים של דיכוי וביביזם מנסים הליכודניקים לגדל חוט שדרה ולחזור להיות מפלגה. בהצלחה

22.

חילים ששירתו את המדינה עדיפות על עצמך פולטיקה זולה בושה של אדם אתא

comment-2-comment

לפחות אם מעבירים ביקורת בלי שגיאות כתיב בורים

21.

בטח מה אכפת לו הילדים שלא לא שירתו ביחידות קרביות ולא נשקפה סכנה לחייהם וגם כסף לא חסר להם אז למה לדאוג לבנים שלנו ממש מיותר הוא דאג לרפד את עצמו במיליונים ואזרחי מדינת ישראל עדיין ישנים בעמידה תתעוררו

20.

19.

אצלך הכל זה למען ביבי תתבייש חיילי מדינת ישראל, לפניך

18.

17.

16.

הכל אישי אצלה.מה היא עושה? לפגוע באפשרות שהימין יחזור לשלטון.? כמה השנאה לראש הליכוד מעבירה אותה על דעתה? במצבה של המדינה עם ממשלת בנט/ מנצור עבאס,איש ימין כמוה צריך להתגייס בכל הכוח כדי לסייע לי מן לחזור לשלטון.היא חייבת הימנית להצטרף לאלונקה ולא כל יום להטיל בליסטראות על הימין.היא עושה זאת באופן קבוע גם בטלויזיה.על זה נאמר"מחריבייך ומהרסייך ממך יצאו". חסר לה לויאליות ואיך בה אמי ות

comment-2-comment

15.

״מלך ישראל״ לא מסתכל לצדדים.

14.

אולי ימצא אור בקצה המנהרה החשוכה הזו!!!!

13.

אפשר להגיד הכל על נתניהו. הוא לא אשם, הוא מנהיג מעולה ועוד ועוד אמירות כאלה (שבעיניי הן לא נכונות אבל אני מוכנה לספוג אותם). אבל ככה לפגוע בחיילים? שחלקם הגדול הוא בנים של אוהדי ליכוד. איך אפשר לסלוח על דבר כזה? זה רק מוכיח שהאדם חושב רק על עצמו ועל הכח שלו שהוא כל כך אוהב. יש דברים שאסור שיחליקו לנו ככה בגרון.

12.

11.

גברת צומי מי ישמע גם איזה "מרד" היה בליכוד... מחלוקת קטנה על חוק מסוים.

10.

9.

ככה מפטפטת מי שזרקנו אותה מהליכוד...

comment-2-comment

"זרקתם" את החברים האיכותיים ונשארתם עם... תענה לבד

comment-2-comment

8.

חבורת חסרי חוליות המכונים חברי כנסת של מפלגת הליקוק ,מתעקשים לפגוע בציבור החיילים ,השכבות החלשות וקבוצות עובדים שונות רק בכדי למלט את ה"צדיק" משלושה תיקים פליליים עליהם מתנהל כיום משפטו . אין גבול לחוצפתם . רצוי שציבור התומכים יזכור את שמות אותם חברי כנסת שמתביישים ומסתתרים אפילו מלהסביר את התנהלותם הבזיונית והבגידה בשבועתם לציבור.

7.

סוף סוף רואים סממנים מעודדים בליכוד, אולי יאפשרו לחזור ולהצביע עבורם. עם כל הכבוד והכישורים, ביבי צריך ללכת.

6.

5.

כרגיל ביבי מאכזב את בוחריו אבל הם יבחרו בו .מצא מין את מינו

4.

מנהיגים מגלומניים ואגואיסטים, בסוף, מוצאים עצמם מחוץ לפוליטחקה, לפחות, אם לא בכלא בסוף..... הליכות כנראה מתעורר!!!!

3.

60% הנחה ללוחמים, זה יותר ממה שביבי הציע. אפשר להעלות הצעה להגדיל את ההנחה למשרתים בצבא למאה אחוז במדרגות של 10% בשנים הקרובות. ההנחה תמומן מקצבאות המשתמטים משירות צבאי שתורתם בטלנותם וזאת מרצם הם משקיעים התפרעויות.

2.

בליכוד יש מספיק אנשים איכותיים להחליף ביבי ולהקים ממשלה ימין ימין. בסוף נשאר עם ביבי אך ללא מדינה. לתת הטבות לחיילים יותר חשוב משמירה על ביבי.

comment-2-comment

הקיסר דאג שהמפלגה תהיה מלאה רק בחסרי עמוד שידרה, פחדנים ולקקנים. כל האנשים האיכותיים מזמן עזבו את הליכוד.

comment-2-comment

1.

תרימו ראש,לא הגיע הזמן שתפתחו עמוד שידרה מול דיקטטור שיעשה הכל נגד המדינה ,חיילים,אזרחים והכל על מזבח ביבי,מתי תתעוררו ,תפסיקו להיות מוגי לב ,שפנים שפוחדים ממצביעי הליכוד,אין כמה אתם יכולים לרדת נמוך בשביל המלך שלכם

לכל התגובות
0
מצב לילה
מצב לילה