174
צילום: shutterstockצילום: shutterstock

בדיחות "הזין הקטן" חדרו אליי לראש. אני מאשימה את הפורנו

השיח על איבר מינו של אילון מאסק גרם ליובל לוי להיזכר בבחור ההוא, שהעניק לה עונג כפי שמעולם לא חוותה, אך היה לו פין קטן מהממוצע

יובל לוי | פורסם:02/05/2022
"זין קטן". במשך יותר משבוע השתוללה הרשת סביב הביטוי הרעיל הזה, שהפך לטרנדי מאוד בעקבות הצהרתו של אילון מאסק לרכוש את טוויטר. לאן שלא הסתכלת, ראית סטטוסים וציוצים שלעגו לאיבר מינו של היזם הטכנולוגי, שהפך בינואר 2021 לאיש העשיר בעולם, עם הון שמוערך בכ-265 מיליארד דולרים.
לא סתם לעגו למאסק על איבר המין. בחברה הפטריארכלית שבה אנחנו חיות, אם אתה גבר שמפגין כוח מוגזם מדי כלפי חוץ, כנראה שאתה מבקש לפצות על אובדן או על חוסר, וגבריותך מיד מוטלת בספק.
משחר ההיסטוריה התעסקה האנושות באובססיביות בגודלו של איבר המין הזכרי, אבל לא תמיד היה זה האיבר הגדול שעמד בפרונט. ביוון העתיקה היה זה דווקא הפין הקטן שנתפס כאסתטי מכולם. פסלים ויצירות אמנות פיארו והיללו את האיבר הקומפקטי, שסימל סמכותיות, אלגנטיות וחוכמה, בעוד הפין הגדול נחשב לסמן של וולגריות, תאווה, בורות וטיפשות, ושויך לדמויות נלעגות כמו הסאטיר, שהיה חצי איש-חצי תיש, שניחן באיבר מין מופרך.
אידאל יופי זה המשיך גם מאות שנים לאחר מכן אל תקופת הרנסנס, ואפשר לראות זאת בבירור ב"דוד", פסלו המפורסם של מיכאלנג'לו בואונרוטי, שנחשב לאחד הפסלים הידועים ביותר בתקופת הרנסנס ולאחת מיצירות האמנות הנחשבות ביותר בתרבות המערב.
(האם הגודל באמת קובע? האזינו לפודקאסט "סקס אפיל")
מתי, אם כן, הפך הפין הקטן למוקד למושא וללעג? מתי התהפכו כך היוצרות? ההנחה היא שהייתה זאת תרבות הפורנו, שהביאה לקדמת הבמה את הזין הגדול והפכה אותו לכוכב שאין בלתו. איבר המין הגדול בפורנו מסמל היום את כל מה שהיוונים הקלאסים סלדו ממנו: תאווה, יצרים ופראות. ההפך המוחלט מעידון, אינטלקטואליות ואיפוק.
הפורנו הפך את האיבר הענק למיצג ראוותני של פנטזיה מינית שיש לשאוף ולחתור להגשמתה, כשלצד הנזק הממשי שהתרבות הזאת עוללה לדימוי העצמי של הגבר הממוצע, היא חוללה שמות גם באופן שבו נשים רבות רואות את איבר המין הזכרי, וכמהות אליו.

כל מה (שלא) למדתי מהפורנו

את נועם (שם בדוי) הכרתי כמעט במקרה. חברה ניסתה לעשות שידוך עסקי בינינו, אמרה שהוא מחפש מעצבת, שלחתי לו סקיצות, וכך התחלנו לדבר. היה בו משהו קליל, זורם כזה, בטוח בעצמו, והתרשמתי ממנו כבר על השיחה הראשונה.
בשלב מסוים נועם הציע שנמשיך את השיחות שלנו על קפה, ונפגשנו. אני חושבת שהתאהבתי בו תוך שבוע, ואני לא מגזימה. הרגשתי שהוא נינוח ובטוח בעצמו ולכן גם לא משחק משחקים ולא מתבייש להביע חיבה ועניין, וזה עשה לי את זה. היה בו משהו מכבד ולא מתאמץ, ואהבתי שהוא לא חותר לכך שניכנס מיד למיטה. זה לא הרגיש כמו סטוץ וזה היה מרענן. אפילו מרגש.
אבל הימים עברו ועדיין לא קרה בינינו שום דבר מיני. בכל פעם כשהיינו נפגשים אצלי, והיינו מתנשקים או מתמזמזים על הספה, הוא היה נעצר באיזשהו שלב, והערב היה נגמר. זה כמעט הרגיש שהוא מנסה להימנע ממשהו. התחלתי לדאוג. האם יכול להיות ש...? לא, יובל! עצרתי את עצמי. אל תמהרי להסיק מסקנות! נגיע לגשר ונחצה אותו.
צילום: רויטרסאילון מאסק. הרשת התמלאה בבדיחות על איבר מינו (צילום: רויטרס)
ערב אחד ישבנו אצלי על הספה והתמזמזנו. הצמדתי את ערוותי למכנסיו, התחככתי בו אך לא הרגשתי דבר. דאגה קלה אחזה בי, אך גירשתי אותה מהר וניסיתי להתמקד בבחור היפה שנשק לי. כבר הייתי ערומה לגמרי ואילו נועם נשאר בתחתונים. פחדתי להסתכל.
בדרך כלל, כשאיבר המין נחשף בפניי, אני נוהגת לאחוז בו, ללקק אותו, להעניק לו כבוד. נשמע כמו סצנה מסרט פורנו? כמובן, גם אני מושפעת מהתרבות הזאת. הבעיה היא שהפורנו מעולם לא הראה לי מה לעשות כשאיבר מין קטן מהממוצע נגלה בפניי. הרגשתי אובדת עצות, ורעה. כל כך רעה שאני בכלל מתעסקת בזה.
נועם הוריד את התחתונים, ותחושת הבטן שלי התגלתה כנכונה. היה לו איבר מין קטן מהממוצע, וניכר שהדבר העסיק אותו. הוא ניסה לגעת בו, אך הוא לא התרומם, כנראה מרוב לחץ. הרמתי את המבט מאיבר המין והבטתי לנועם בעיניים. הוא הרים אותי, זרק אותי על המיטה וירד לי.
בחיים לא ירדו לי ככה. זה היה אלוהי. ביד אחת פתח נועם את השפתיים של הנרתיק שלי וחשף את הדגדגן, בזמן שהוא ליקק אותו בדיוק מופתי, וביד השנייה הוא הכניס אצבע ועיקל אותה עד שנגע בנקודה הכי רגישה בדגדגן הפנימי שלי. הוא לא הפסיק לרגע. צעקתי, גנחתי והתפתלתי עד שדמעות של עונג זלגו מזווית עיניי. כשגמרתי, לקחתי את ראשו של נועם בין ידיי ונישקתי אותו. זאת הייתה האורגזמה הכי ארוכה ומענגת שאי פעם חוויתי. נועם התיישב והביט באיבר מינו שנותר שכוב. הוא התנצל ומיהר להתהפך על הבטן.
"על מה אתה מתנצל? זאת הייתה האורגזמה הכי טובה שאי פעם חוויתי", אמרתי לו ומשכתי אותו אליי, אבל ניכר שהוא היה מתוסכל ונבוך. לא עניינה אותו כמות העונג שהוא הרגע העניק לי. הוא עדיין הרגיש נבוך מגבריותו. הוא מלמל משהו, התלבש, חיבק אותי קצת במיטה, והלך.
צילום: Shutterstockסקס. מתי הפכה החדירה לדבר החשוב ביותר? (צילום: Shutterstock)
בימים הבאים דיברנו קצת בהודעות. הוא עדיין היה אותו נועם, קליל ובטוח עצמו, אבל משהו בו הרגיש מרוחק. ניסיתי לחשוב עד כמה החדירה חשובה לי? והתשובה הייתה מאוד. מצד שני, גברים עם איבר מין גדול בהרבה לא הביאו אותי לרבע מהעונג שנועם גרם לי להרגיש.
רוב חיי המיניים אפילו לא גמרתי מחדירה. זה קרה לי רק בשנה האחרונה, אחרי שסוף-סוף מצאתי את הזווית שמתאימה לי, חיזקתי שרירי רצפת האגן שלי וצברתי ביטחון בעצמי, במיניות שלי, ובפרטנר שהיה לי. אז מה זה משנה כל כך? ועדיין, משהו בתוכי שוב ושוב נרתע מ"החוסר" הזה.
הרגשתי שנשללה ממני ההזדמנות להתייחס לאיבר המין שלו כפי שתרבות הפורנו לימדה אותי. ללקק אותו, לאחוז בו, להתרשם מגודלו העצום והמאיים. האם זה אומר שאני אוהבת להרגיש מאוימת? האם אני אוהבת את הפחד והציפייה מהכאב? אולי אני שואבת עונג מהכאב? אולי אני רוצה להרגיש קטנה ומושפלת? נועם העניק לי עונג כמו שלא חוויתי מעולם, אז למה אני מתקשה כל כך לשחרר?
המחשבות הללו הסבו לי הרבה מאוד אשמה. הקלישאה ש"הגודל לא קובע" אולי נכונה מבחינה ביולוגית, אך מבחינה פסיכולוגית הגודל הפך עבור רבות מאיתנו לדיל-ברייקר של ממש. אתם מבינים כמה חזק תרבות הפורנו נכנסה לנו לראש?
"הרגשתי שנשללה ממני ההזדמנות להתייחס לאיבר המין שלו כפי שתרבות הפורנו לימדה אותי. ללקק אותו, לאחוז בו, להתרשם מגודלו העצום והמאיים. אבל נועם העניק לי עונג כמו שלא חוויתי מעולם, אז למה אני מתקשה כל כך לשחרר?"
הרי הגודל לא באמת קובע את מידת העונג שנרגיש, לא עבור הגבר ולא עבור האישה. איבר מין גדול או קטן הוא לא מה שימנע ממני להגיע לאורגזמה, וממילא מרבית הנשים זקוקות לגירוי סימולטני של הדגדגן כדי לגמור ממין נרתיקי, כך שמה שמונע מאיתנו לחוות את העונג במלוא העוצמה זה נטו המוח שלנו. הגוף שלנו, גברי ונשי כאחד, תקין לחלוטין, ולכולנו הזכות לחוות עונג וליהנות ממיניות טובה ובריאה.
אבל המוח הוא חלק בלתי נפרד מהגירוי המיני, ואם הוא מוצא משהו לא מושך, או נתקל בפחד או חרדה, כנראה שגם המין שלנו ייראה בהתאם. וזה נכון לגבי תפיסת הגוף של כל אחד ואחת מאיתנו. אם נרגיש בנוח עם הגוף שלנו, ולא ניתן לתחושות של בושה ואשמה להיכנס לתוך האקט המיני, נצליח לחוות עונג בצורה הרבה יותר חזקה.
המקרה הזה לימד אותי שעל כולנו לשנות את התפיסה לפיה גודל איבר המין הזכרי הוא מדד לגבריות. גבריות נמדדת על ידי התנהגות, ממש כמו שהיוונים גרסו, והיא יכולה להיות מאופקת, מתחשבת ורגישה, בדיוק כמו שהיא וולגרית, מטופשת ומלאת תאווה. היא יכולה להיות הכול. גבריות פנים רבות לה, מבפנים ומבחוץ.
הקשר עם נועם לא שרד. מאחורי האווירה המרוחקת שנוצרה בינינו עמדה בושה גדולה. שנינו ידענו במה מדובר, אבל אף אחד לא העז להציף את הנושא ולדבר עליו. איך מעלים כזה דבר? בפעם הבאה שאכיר גבר כמו נועם, אני מקווה שאצליח להשתחרר מהדימוי של איך מין צריך להיראות, ולהיות פתוחה לכל מה שיגיע.
לכתבה זו 174 תגובות
הוספת תגובה
174

תגובות

close-fullscreen-comment
הוספת תגובה
124.

123.

122.

גם שהוא עבה יותר יותר כיף

121.

120.

במסווה של "שיח פתוח על מיניות", אשכרה כתבות על זין וכוס. מה עצוב? הרמה של הכתבות שאינן סוטות, יותר נמוכה.

119.

רק את נהנית?

118.

117.

116.

comment-2-comment

לא בטוח אבל מה שבן זה בד״כ לא השכל

115.

יתכן אבר מין הנראה קטן כשנמצא במצב רפוי, אך "נפתח" וגדל מאוד במצב זקפה. מאידך, ישנם גברים שאבר המין שלהם ארוך במצב רפוי, אך מוסיף מעט מאוד לגדלו (ואפילו לא מוסיף כלל) במצב זקפה.

comment-2-comment

שטות של חוסר ידע.

114.

כל הכבוד על העלאת המודעות והתובנה שהפורנו שיבש את דעת כולנו .

113.

אוהב לקרוא כתבות שלך. אין עליהן!

comment-2-comment

112.

יובל יקרה, יום אחד בבגרותך, כשתעסקי למחייתך בייעוץ או בטיפול מיני, תסתכלי אחורה על הזמנים שהיית כתבת בוויינט, ותשאלי את עצמך איזה תחושת ערך עצמי היתה לי אז, שהייתי צריכה לכתוב בצורה כזו.

comment-2-comment

111.

Better short and busy then long and lazy..

comment-2-comment

110.

109.

נימפורמנית חרמנית אשכרה סרט כחול

108.

יובל, שבחים על כתיבתך החושפנית של יחסים בהם צד אחד צמא לחיות ולהכיר את רזי המיניות החופשית בין שני אנשים, והצד השני למרות אישיותו מרגיש מבולבל בגבריותו, והתנגשות זאת מפריעה לחיים המקבילים להמשיך לזרום באופן הכי טבעי, לאמור אם לאחד טוב ולשני נעים אז פה הצדדים צריכים לשלב ידיים ולצעוד יחד לעבר השקיעה, תוך שהם הופכים בפתיחות מלאה בכל מה שהם חווים. כן, צריך אופקים רחבים, אומץ, ושפה פשוטה ביותר, כי המיניות היא מערבולת של כל הניואנסים הפשוטים שבחיים, וההתאמה היא נקודת השיא.

107.

106.

...

105.

נשים פריבילגיות.. חבל שהכתבה, במקום לעסוק ברעילות הפמיניסטית כנגד גברים, בחרה , שוב, לעסוק באישה וחוויותיה כפי שהיא בוחרת להציג אותן

104.

לבין העובדה שלא עמד לו ושהוא לא ניסה לחדור כדי להנות בעצמו. גם אני לא ממש גומרת מחדירה והכי נהנית כשיורדים לי . אחר כך חודרים אלי אבל זה לא ממש משנה מבחינתי. דרך אגב הצורה יותר חשובה לי מהגודל

103.

102.

101.

כאחד שבטחון לא חסר לו ויש לו ז ממוצע למדתי בחיים שמנצחים עם מה שיש בגלל זה אני היורד הכי טוב המענג הכי טוב והמשקיע במין הכי טוב וכן היום רוב הנשים יודעות מה הן רוצות וזה לא איבר גדול וכואב זה לב ומוח גדול יותר מ ז

100.

אני אוהב לקרוא אותך, אבל אכזבת בגלל סיבה אחת: חוסר אותנטיות. עצם זה שדיברת כל כל הרבה באופן תיאורטי מראה שניסחת להתחמק מזה שהגודל, מה לעשות, כן משנה. סקס חייב פנטזיות שיש להן קשר על המציאות הממשית. להפיל הכל על פורנוגרפיה ולדלג על מאות שנים עד לרנסנס? לא אמין. זה לא רק הפורנו. יש נשים סופר סקסיות שיש להם ביקוש גבוה מגברים, והן רחוקות מאוד מכל המודלים של כוכבת פורנו - בכל מובן שאפשר לחשוב עליו. הבחור שלך היה צריך להתעסק בדברים אחרים שיכול לשפר ולא באיבר המין שלו… וזה בטוח הוריד לך.

99.

comment-2-comment

יש לי אבר מין גדול כ23 סמ לא תאמינו לי בעייה בחורה מפחדת כואב לה אין כיף לוקח זמן ליגמור בבחורה כבר לא יכולה להמישך לפי דעתי אין אמו ממוצע

98.

ואת מתהדרת בהיסטוריה רוויית פרטנרים ומיצם

97.

אל תכניסו לראש שטויות. כל אחד נולד עם החבילה שלו והכל טוב . אורגזמה תגיע בצורה זו או אחרת ואם מישהי צריכה סוס בשביל אורגזמה אז היא הכניסה לעצמה לראש ושתשתחרר מזה או קדימה לאורווה.תשמחו בחלקחם. הכי חשוב מחשבות טובות. רק טובות ואז הכל טופפ. בלי שטויות.

comment-2-comment

96.

95.

איבר זה במתמטיקה. אבר מין. זאת הצורה הנכונה. והגודל קובע. בעיקר בחברה הישראלית שמין אוראלי לנשים ממש לא נפוץ

94.

שאלו את הנבי מוחמד על איך מבדילים בין שני אנשים קופי אחד מהשני השיב מי שהפן שלו קטן יותר הוא אציל יותר.

comment-2-comment

93.

92.

אז לפחות נשים יקרות אל תז...ו לנו תמח עם רומנטיקה ותנו לנו לז...ן

91.

90.

לקרוא ולא להאמין שגבב המילים הזה מופיע בעיתון עברי במדינה יהודית. אבותינו מתהפכים בקברם.

89.

ענק ...אף בחורה לא גמרה איתו.נקודה.כולן טענו שהוא חופר כמו טרקטור וחוץ משפשןף כלוום.

comment-2-comment

comment-2-comment

שהן סוגדות ומעריצות את אבר המין הגדול ויש בהן את הצד הנרצע הזה שמוכן לעשות הכל בשבילו. כבעל אבר מין קטן למדתי שאי אפשר לשנות את המציאות וגם לא צריך. בגילי כבר אין לי צורך בנשים ואני מוותר על נוכחותן המינית בחיי.למדתי להסתדר בלעדיהןץ אישה כמו סם,אלו שצורכים אותו באופן קבוע לא יצליחו להיגמל ממנו ואלו שנגמלו ממנו,חושבים עליו לפעמים,אבל יודעים שיותר טוב להם בלעדיו.

88.

עמידה זו התפילה הכי חשובה. תתרכזו בעיקר, לא בטפל.

87.

86.

ואומר מצפייה אקראית ולא מציצנית לתשעים אחוז מה מהגברים יש אותו גודל.

85.

היא ניסתה לספר לי ואני מאמין לה, כמה שאיתי יותר טוב וכמה שההוא עם הזין הענק גרם לה רק לסבול והיה גרוע - אבל ברגע שהיא סיפרה עליו היא גרמה לי להרגיש כל הזמן שאני בנחיתות. וברגע שהיא שיקרה לי שיש לי גדול היא מחקה אותנו כי היא היתה צריכה לשקר לי כדי להחמיא לי והבנתי שהיא רואה את זה בדיוק כמו כולם וכולן. אין לי קטן במיוחד, אבל מרגיש מספיק קטן כדי שזה יהרוס הכל.

84.

שנים חשבתי שיש לי זין קטן אפילו עכשיו חח מדדתי לראשונה לפני כמה חודשים וגיליתי שיש לי מעל 20 סמ ועדיין המנטליות הזאת של הלחץ החברתי והפורנוגרפי מעלה לי ספקות אפילו שהעובדות מולי,יצאתי עם מישהי והרגשתי שהיא חושבת שיש לי קטן מה שהקשה על להתקשות מה שהוכיח את הטענות שלה בקיצור לכי תדעי מה היה לנועם בין הרגליים

83.

82.

81.

80.

רק חבל שאין דבר כזה דגדגן פנימי

79.

החציון ממש נמוך. בכל מקרה בשכר אני באחוזון העליון, כלומר גבוה מ 99 אחוז מהאנשים, לצערי המשמו שלי לא גדול משל 99 אחוז מהאנשים.

78.

77.

76.

אשתי והמאהבת משפריצות וגומרות וזה מה שחשוב. אבל כתבה חמודה.

75.

תנסי לא לחשוב על סקס אלא להכיר את האדם שהוא.

74.

73.

הנושא הזה מורכב וכל העניין של גדול וקטן שולט בחוויה של כולנו ברמה שאין לנו באמת טעם אוטנטתי, אלא אנו שבויי תבניות לינאריות

comment-2-comment

תודה רבה על הנגיעה בנושא הנ"ל. קודם כל מעניין לראות את התגובות הקונסרבטיביות והפטריאכליות לכתבה- המעידות בעיקר על צרות המחשבה המינית והפטריאכליות של התרבות והחברה הישראלית. מעניין מאוד לקרוא כתבה כזאת שמעיזה לגעת במיניות, בפרט בנושא שהוא טאבו. כמי שגרה בהולנד- מדהים אותי לראות את הפערים בין התרבויות בנושא המיני. אף אחד בהולנד לא היה מעז לחשוב על בחורה ולהגיד דברים איומים כמו שנאמרו כאן רק בגלל שבחורה שיתפה מעולמה המיני. מצד שני, יכולת הבעת הרגשות והרגישות לנושא כלל לא הייתה עולה בעיתון הולנדי- לכל חברה יש את העכבות שלה. באשר לנושא המיני- תרבות הפורנו היא חלק מהרעילות שנמצאת בכל העולם, ובפרט בעולם המערבי. אנחנו מצופים לשאוף להנאה מושלמת כל הזמן והכל מקום, כחלק מתרבות הצריכה- ולחשוב רק על עצמנו. הפורנו מגדיר מהי ההנאה המושלמת כסוכן תרבות, ולכן אנחנו מגדירים את המיניות שלנו לפי הפורנו. וזאת מבלי לדבר על התפיסה לגבי יופי- כאשר רק אנשים יפים וחטובים נחשבים לראויים לאהבה ולמשיכה- כאשר תפיסה זאת מושלכת בעיקר על נשים ומביאה לשנאת הגוף ולהפרעות אכילה . המשיכה לתרבות הפורנו האמור היא חלק מהאישיות הרווחת הכלל עולמית שהפכה מנוירוטית להדוניסטית- נרקסיסטית. האני הוא מעל הכל, ואף אחד לא צריך אף אחד. האחר הוא רק כלי לסיפוק צרכיך- ואם הוא כלי, אז הוא צריך להיות הכלי הטוב ביותר שקיים, וכמובן הזה- כפי שתרבות הפורנו הגדירה- עם איבר מין גדול

comment-2-comment

סקס זה אחלה , אבל לא הייתי נוגע בכוכבת פורנו אפילו עם מקל

72.

אורך הנרתיק הנשי הוא בממוצע לא יותר מ-10 ס״מ כך שאורך האיבר הוא פקטור פחות לעומת העובי...

71.

70.

אולי המסקנה היא כשיש לך מתחת לממוצע זה בא עם חרמנות נמוכה יותר ומשאיר יותר זמן להצליח. אצלי זה הפוך.. מרב חרמנות אני לא פנוי רק לעסקים. וכן, זה בא עם שנורקל.

69.

comment-2-comment

comment-2-comment

68.

67.

לא בגלל אם יש לו ומה בין הרגליים שזה הדבר שמפרנס אותך, אלא בגלל הפנטזיה שיש לו בליונים ושאולי הוא יזרוק לך דולר אחד או שניים.

66.

אלו עם הקטן נוהגים בפראות ומגדלים פיטבולים אז אני מתרחקת מהם בלי קשר לעניין המיני, הם פשוט מתוסבכים

comment-2-comment

65.

מבססת תיאוריות על דמיונות

64.

בין אם בצרפת או בהודו

63.

62.

61.

מתאים יותר למבזקי החדשות

60.

59.

יש הבדל גדול בין השניים. כשאבר המין הזכרי לא עומד הוא קטן בהרבה ובין גודלו כשלא עומד לגודלו כשעומד אין הרבה קשר. במקרה שלך ייתכן אפילו שמדובר באימפוטנציה רגעית כתוצאה מהתרגשות ייתרה. לי זה קרה בפעם הראשונה שקיימתי ייחסי מין בגיל מאוחר יחסית ותאמיני לי, אין לי שום בעייה להעמיד אותו. הדבר הנכון לעשות הוא מה שעשתה זוגתי אז בפעם האחת ההיא. היא הרגיעה אותי, אמרה שזה קורה לכולם ושננסה שוב מחר. חיבקה אותי ונתנה לי תחושה של ביטחון. למחרת כבר לא הייתה בעיה

58.

57.

יובל היקרה, עם כל השבחים שהרעפת על נועם, נותרת מרוכזת בעצמך. מה איתו? לו לא מגיע ליהנות? לא נראה לך שאחרי שכל כך נהנית היית צריכה להשקיע גם בו? מה את חושבת? שאין לו יצרים? תחושות? רגשות? הסיבה שנועם ואת לא המשכתם במערכת היחסים היא שאת התנהגת באגוצנטריות מוחלטת. מערכות יחסים, גם במיטה, צריכות להיות הדדיות. ואת, עד רגע זה, לא חשבת לרגע שגם לנועם מגיע עונג משלו, חוץ מאשר לספק אותך.

56.

איבר המין יכול להתארך ולהתעבות במידה ניכרת במצב של זיקפה מלאה. גם איבר של פחות מ- 5 ס"מ יכול להגיע לגודל מעל הממוצע במצב פעיל. צאי ולימדי.

55.

תפגשי אחד גדול ואחרי זה קטן את לא מרגישה כלום

54.

היה לי חבר עם איבר קטן .ותסלחו לי אתם מפספסים פה כמה נק, האיבר הקטן לא יכול להגיע לנקודות רגישות שנמצאות עמוק יותר בפניים, אצבעות לא יכולות להחליף איבר, וגם הן לא מגיעות עמוק. אהבתי אותו אבל לא הייתי מסופקת, והיום אני נמצאת עם גבר שמגיע לכל הנק וזה פשוט מושלם!!!

comment-2-comment

ברצינות. כמה עמוקה את שם למטה שאצבעות לא מגיעות מספיק עמוק. עומק ממוצע של נרתיק הוא כ-10 ס"מ. נכון שניתן למתוח אותו לאורך. כך שאם החדרת לתוכו אביזרי מין באורך של אבר של סוס, ייתכן שלגבר בעל האיבר הממוצע ואפילו גדול תהיה בעיה לשיטתך. אך אם את אשה נורמלית שלא גרמה לנרתיק שלה נזק בלתי הפיך גם את מה שאצבע אחת לא תעשה. תעשינה שתיים ואפילו שלוש. אבל לא נראה לי שאת שווה את זה.

53.

הספיק להעמיד אותו במלוא תפארתו ואת כבר קבעת שיש לו קטן מהממוצע. קשקוש, יכול להיות זין קטן כ- 5 ס"מ במצב נפול שגדל לכ- 20 ס"מ במצב און. צאי ולימדי גברתי לפני שתצאי בהצהרות.

52.

לשם לא היו מקבלים אותך....... אולי לרומא העתיקה בעיקר לתקופתו של קליגולה.........

51.

50.

מה יותר חשוב, הגודל או הטכניקה? הטכניקה. הינה עוד אחד עם קטן.

49.

48.

בשביל אילון מאסק? זה בסדר. לא אכפת לו מה חושבים על הזין שלו חבורת צייצני טוויטר שכנראה כנראה לא יזיינו גם בגיל 70 אחרי שנחשף שהוא נתן באמבר הרג במעלית

47.

מנסים לכבס את הפורנו ,,, מעניין למה הכתבים של ynet מנסים להחזיר עטרה לשמוליק הקטן

46.

45.

צודקת בהכל, היה כיף לקרוא תיאור לא מתנצל על מין ואיך שהוא צריך להיות ועל ההבנה של השגיאה

44.

שגודל החזה של אישה משפיע על הגבר .

43.

42.

41.

40.

רוחב החריץ

39.

38.

גודל לא משנה וצורת/צבע עיניים כן? שפתיים? אף? שיער? שיניים? לסת? זה הכל שטחי. המטרה פה הייתה קליקבייט, והנושא מקרי בהחלט. הכל שטחי.

37.

נראה, כי אין מקום לייחס זאת לאלון מאסק. מלבד זאת גודלו של הפ - ן תלוי בגודלו של מה שמולו, שכבר חז"לינו דימו, בתלמוד, את כל העניין ל"מיכחול בשפופרת".

comment-2-comment

חיבס

36.

35.

34.

33.

ואצלי יש את הבעייה ההפוכה,נשים טוענות שזה כואב להן.....אז תחליטו.

32.

גברים חושבים שהם חייבים איבר מין בגודל הרבה יותר גדול מהממוצע (נזכיר שהוא מתחת ל15 ס״מ, סביבות ה13 ס״מ), הם צריכים ״לזיין״ כמו מכונות ולקרוע נשים זה מייצר ציפייה לא הגיונית שרוב האנשים, בעולם האמיתי פשוט לא מעוניינים בה.

31.

30.

29.

28.

יכול להיות דווקא יתרון..

27.

תודה

26.

לפחות לפי התיאור הספיציפי בכתבה והרמזים. שימי לב - כשהוא ירד לך זה היה אלוהי. ידעת להעריך זאת. יפה. כשאת מתארת את ההרגל שלך לרדת זה נתפס בעינייך כחולשה של מישהי שחיה בתרבות של פורנו. למה לא לראות את ההנאה של הצד השני כנתינה שלך מתוך רצון לענג ולא מתוך חולשה? הוא עינג אותך, את לא עינגת אותו ולא ניסית (לפי הכתוב) לתת לו תמיכה שמתקדת בו, אלא תמיכה שמתמקדת בך וכמה את נהנית ממעשיו. התמקדת בתועלת שלך, ולא בבן אדם שמולך, ולכן הוא הרגיש שאת מעצימה את התחושות חוסר בטחון שלו. להשוואה, תארי לעצמך שאישה תרגיש חוסר בטחון בשל משקל, והגבר מולה יתאר לה כמה הוא נהנה לגמור איתה. אנוכי? לגמרי.

25.

קרה לי כמה פעמים טובות. לא הצלחתי לשכב עם גברים שהיו קטנים. משהו הרחיק אותי. אולי חוסר טטוסטרון. בכל אופן אני המשכתי עם בינונים והתחתנתי עם גדול בינוני. אני שמחה על ההחלטה שלי, אני צריכה להנות עם מי שאני הולכת לשכב איתו כל החיים.

24.

23.

גם התפיסה של הגבר צריכה להשתנות, צריך להבין שתמיד למי שטוב במשהו יש אינטרס לעשות מזה תחרות כי הוא יודע שהוא במקום ראשון או קרוב. אורך צינור זה לא כל מה שיש לגבר להציע, ואם כן אז זו באמת בעיה. חוץ מזה שהאורך הוא רק אורך, לגברים עם איבר גדול אין באמת יותר שכל, יופי, אומץ או כישורי מנהיגות, סתם איבר גדול, לבריאות.

22.

מה יש להבין? הגודל קובע, ככה מרושת המוח שלנו.

21.

שאת רואה , שהגבר לידך , מתנהג ככה. לאחר שהעניק לך את האורגזמה הגדולה הזו. גשי לאיבר מינו. תלטפי אותו תראי בו את הגבר האחרון. " תהפכי את גברויותו לעליון" אז באמת יהייה הסקס הכי טוב שתחבי. לבטח היה גם חוזר . כי את הסיפוק שלו .. הוא לא קיבל

20.

19.

18.

17.

בנות שגדלות בתחושות שהחזה שלהן קטן / גוף שעיר או שמן מידי, בנים שמתביישים באיבר שלהם עד כדי בעיות ממשיות בתפקוד מיני ובטחון עצמי. וכן קשה להפריד את הדימויים שהפורנו חקק בנו לאופן שבו אנחנו תופסים אנשים מושכים וסקס טוב

16.

וחוצמזה, אצבע אחת שלי וגם את תדברי עם אלוהים.

15.

מי שיש להם אבר גדול בונים על הסטיגמה שנשים מתגרות ונהנות יותר מאבר גדול ולא משקיעים בדבר האמיתי וזה גירוי האשה מי שיש להם אבר ממוצע או קטן משקיעים יותר בגירוי הדגדגן שעוזר לאשה להגיע לאורגזמה יותר מאשר חדירה לפות , אני אישית בעל אורך איבר ממוצע - ואין לי שום רגשי נחיתות או מצב שזה גורם לי לאימפוטנציה למרות גילי 69 להיפך אני משקיע יותר באשתי בגירוי הדגדגן וגם היא למרות הגיל מגיעה לאורגזמה גם בחדירה

14.

ומתנםח בסוף

13.

גבר מקבל אהבה רק בתנאי שהוא מספק משהו. כסף, ביטחון, פרסום או במקרה הזה איבר מין גדול. נשים לעולם לא יהיו מרוצות, גם בגבר המושלם הן ימצאו כשל. לכן חברים, תפסיקו לנסות ותהיו מי שאתם.

12.

כגבר, אני מאד מזדהה עם נועם שם בדוי. אמנם אין לי מיקרופינס אבל נוטה לשפיכה מוקדמת, מה שהופך למכנה משותף. אני מאמין גם שלרוב הגברים יש שפיכה מוקדמת בצורה כזו או אחרת. לעניות דעתי הבושה נובעת מהתפיסה שגבר צריך לענג את זוגתו בדרך הטבעית של חדירה. כל צורה אחרת של יחסי מין נתפשת בעיניים שלנו כתחליף, ולא המקור עצמו כפי שנברא האדם. אני גורם לזוגתי לגמור המון, ואני מאד ג'נטלמן כלפיה, אבל לא מסתיר את האכזבה שלי שזה רק מתחליפים. וכן, נשים צריכות לאהוב את הפרטנר, לא את האיבר שלו. באופן עקרוני אני מאמין שכאשר יש כבוד ואהבה אפשר גם להגיע לעונג גדול בשני הצדדים, גם באמצעים חלופיים. הכבוד והאהבה הם מעל הכל.

comment-2-comment

ומשם תתקדם

comment-2-comment

comment-2-comment

נשמע שכל אשה (אינטיליגנטית ולא שטחית) שתהיה איתך תזכה.

comment-2-comment

comment-2-comment

comment-2-comment

גם לי היתה שפיכה מוקדמת, שנים. אשתי גררה אותי לפילאטיס ועם כל העבודה על שרירי הליבה, עכשיו אני מחזיק עשר דקות

comment-2-comment

שים קצת משחה בקצה.. מאלחש.. רבע שעה לפני.... והיא כבר תמתין לך עד שתגמור

11.

זה הדבר האמיתי.

10.

לישראלים יש בממוצע 9-12 סנטימטר אז כמובן שהוא צריך למצוא דרך אחרת לספק אותך , ואם את חושבת שהאורגזמה הטובה ביותר שהייתה לך היא מלשון זה רק כי לא חווית איבר בגודל 18 סנטים לפחות .

comment-2-comment

comment-2-comment

comment-2-comment

comment-2-comment

היתר לא חשוב

comment-2-comment

ועורך מחקר רציני בנושא

9.

comment-2-comment

8.

זה משנה... אין מה לעשות

comment-2-comment

7.

מתעסקים בגודל איבר מינו של הגבר, ולא ברוחב איבר מינה של האישה, הגברים העבירו את השליטה והמדד לביצועים לאישה ונשארו עם חלומות על עונג מיני שמגיע רק אם האישה נהנית.

6.

comment-2-comment

comment-2-comment

5.

4.

3.

comment-2-comment

לול

comment-2-comment

יש זוית ?

comment-2-comment

comment-2-comment

2.

למציאות? מה פתאום!!!!

comment-2-comment

לקחה אחריות !!

1.

comment-2-comment

comment-2-comment

אז הממוצע הוא קטן ולכן אני מסודר כי יש לי בינוני והוא גדול מהממוצע

comment-2-comment

שמושכים את הממוצע למעלה. סטאטיסטיקה פשוטנ

comment-2-comment

אלא אם כן יש כמה עם 100 מטר ש"עושים" תיקון ממוצע כלפי מעלה

comment-2-comment

comment-2-comment

מה הממוצע של 8, 2 ו-2?

comment-2-comment

מקווה שמה שלמטה עובד יותר טוב ממה שלמעלה :)

comment-2-comment

לא יודע איפה למדת מתמטיקה, אבל לרוב יש קטן מהממוצע, אזי הוא לא היה הממוצע. אבל מה אני יודע....

comment-2-comment

comment-2-comment

ולפי זה אני בהחלט מוכן להניח שיש לך פין גדול מן הממוצע. ניצחת.

comment-2-comment

סביר להניח שלא, ושחלק מהגברים יגידו שיש להם יותר ממה שיש להם באמת. והממוצע הזה שנלקח מכל הסקרים האלה זה עדיין איזה 15 ס"מ, שזה גם לא מפתיע אף אחת היום כבר. זה כאילו גם לשקר וגם להישאר עם תדמית של ז' קטן. אני חושב שכל הסקרים האלה לא באמת קורים ומישהו פשוט רושם מספר שנראה לו הגיוני. ואז כותבים על זה בבלייזר או משהו כזה.

comment-2-comment

לכל התגובות
0
מצב לילה
מצב לילה