מצב רוח רומנטי: לורדס ליאון וריהאנה מככבות יחד בהלבשה תחתונה

צילומי קמפיין ולנטיינ'ס דיי של המותג פנטי יצרו מפגש אופנתי וחושפני בין בתה של מדונה לבעלת המותג והמוזיקאית. בתפריט: חזיות, גרבי רשת, מחוכים ומחשופים נועזים

תמונה כללית
איתי יעקב | פורסם: 20/01/2022
צילום: Savage X Fentyמראה מחוספס וסקסי. לורדס ליאון וריהאנה בקמפיין ולנטיינ'ס דיי של פנטי (צילום: Savage X Fenty)
צילום: Savage X Fentyהאישה מאחורי המותג. ריהאנה (צילום: Savage X Fenty)
צילום: Savage X Fenty"אני נהנית מאוד מהקמפיינים שאני עושה, כך שאני לא רק מדגמנת". לורדס ליאון (צילום: Savage X Fenty)
לאחר שבספטמבר האחרון השתתפה בתצוגה המצולמת של מותג הלנז'רי Savage X Fenty של ריהאנה, לורדס ליאון, בתה הבכורה של מדונה, מגיעה גם לצילומי הקמפיין שלו. בתמונות החדשות שנוצרו לרגל ולנטיינ'ס דיי, שיצוין בחודש הבא, מופיעה ליאון לצידה של ריהאנה.
זהו קמפיין ראשון של ליאון בת ה-25 למותג, לאחר שבשנים האחרונות כיכבה בלא מעט קמפיינים ותצוגות אופנה, כמו זו של ורסאצ'ה בספטמבר האחרון. בתצלום המשותף של השתיים מופיעה לולה (שם החיבה של ליאון) בסט של חזייה אדומה מעוטרת שרוכי סאטן, תחתונים תואמים וחלוק שיפון שמחירו 85 דולר, בעוד ריהאנה רוכנת לידה על הספה במחוך ורוד ותחתונים צבעוניים.
צילום: Savage X Fentyריהאנה והמחוך (צילום: Savage X Fenty)
צילום: Savage X Fentyלורדס ליאון בגרבי רשת (צילום: Savage X Fenty)
הקמפיין החדש של המותג מציג מראה מחוספס וסקסי, לא מהסוג שהייתם מצפים לראות לקראת ולנטיינ'ס דיי, שעמוס לרוב בצילומי הלבשה תחתונה בסגנון מתקתק. ורדים ויהלומים תמצאו במקומות אחרים. כמו כן, הקמפיין מבקש להביא לקדמת הבמה מגוון ייצוגי יופי, מידות גוף וצבעי עור.
צילום: Savage X Fentyמבקש להביא לקדמת הבמה מגוון ייצוגי יופי, מידות גוף וצבעי עור. הקמפיין של פנטי (צילום: Savage X Fenty)
לצד ריהאנה וליאון בולטת בו גם הדוגמנית האמריקנית קוואנה צ'ייסינגהורס-פוטס בת ה-19, בת לשבט הנאוואחו. פניה המקועקעות הפכו אותה לאחת הדוגמניות המדוברות של הרגע, כולל קמפיין לבית היוקרה שאנל. בקמפיין הקבוצתי מופיעים גם טס מקמילן האדמונית, דוגמנית הפלאס סייז אלוה קלייר והדוגמן אוון לף, שמציג את קו הגברים של המותג.
צילום: Savage X Fentyטס מקמילן בקולקציית ולנטיינ'ס דיי (צילום: Savage X Fenty)
את תשומת הלב מושכת בעיקר ליאון, גם בזכות הקשר המשפחתי וההשוואה הבלתי נמנעת בינה לבין האם בת ה-63, שעדיין מנסה למתוח גבולות של מיניות ברשתות החברתיות עם תמונות סקסיות וחושפניות.
בריאיון למגזין אינטרוויו באוקטובר האחרון, סיפרה ליאון על האספירציות שלה בתחום הדוגמנות. "אימא שלי מאוד מתעקשת על כך שאני צריכה לחשוב מה אני רוצה להיות – מעבר למראה שלי. זה לא מה שאני רוצה שאנשים יזכרו ממני, זה לא אמיתי", הסבירה, "אבל מבחינה כלכלית, דוגמנות היא החלטה חכמה. אני נהנית מאוד מהקמפיינים שאני עושה, כך שאני לא רק מדגמנת".
לכתבה זו 33 תגובות
הוספת תגובה