5

"יום שיקום האסיר" צוין היום לראשונה בישראל

ביוזמת ח"כ מיכל שיר סגמן צוין היום לראשונה בישראל, "יום שיקום האסיר". היום צויין במסגרת יום מיוחד בוועדות הכנסת ואירוע פוד טראק עם חיים כהן ותומר תומס

ynet | פורסם:17/05/2022
קמפיין "מאמינים בהזדמנות שנייה" הוא קמפיין חברתי, במסגרת פרויקט הגמר של סטודנטים מ"בית הספר לתקשורת אוניברסיטת אריאל", למען הרשות לשיקום האסיר.
מטרת הקמפיין, היא העלאת המודעות הציבורית, לקושי ולחסמים הרבים הניצבים בפני אסירים משוחררים, בניסיונם להשתלב בחברה. זאת למרות ששילמו לה את חובם. ופונה לציבור לתת להם הזדמנות שנייה.
צילום: רות נגרפוד טראק מחוץ לכנסת (צילום: רות נגר)
במסגרת זו התקיים בכנסת יום מיוחד ביוזמת ח"כ מיכל שיר ובמהלכו התנהלו דיונים בנושא במספר וועדות כנסת ונערך דיון מיוחד במליאת הכנסת.
באותה שעה, התקיים "הפנינג פוד טראק" בגן הוורדים, בניצוחו של השף חיים כהן ותומר תומס, משוקם רש"א אושיית אינסטרם וכוכב עולה בשמי הקולינריה.
יו"ר הוועדה לזכויות הילד ח"כ מיכל שיר סגמן שיזמה את ציון היום אמרה: "האינטרס שלנו כמדינה הוא לעשות הכל בכדי לשקם ולהעניק הזדמנות שנייה לאסירים משוחררים, ובפרט לאסירים שהם הורים לילדים. רק כך נוכל להעניק לילדיהם סיכוי לעתיד שונה וטוב יותר".
לכתבה זו 5 תגובות
הוספת תגובה
5

תגובות

close-fullscreen-comment
הוספת תגובה
2.

אין לי דבר נגד הרעיון הכללי אבל מושקעים המון כספים ותשתיות ולמרות הכל אחוזי ההצלחה לאורך זמן נמוכים מאוד ייטב לכולנו אם בתי המשפט יחמירו עם הנאשמים על מנת ליצור הרתעה

1.

מגיע להם פרסים ומדליות ומענקים די לשטויות שלנו אסיר הוא הרס למישהו את החיים לא מגיע לאסיר שום דבר

comment-2-comment

comment-2-comment

אתה תליין במהותך

comment-2-comment

שעברו על "" עבירות ללא קורבן"". כגון גידול קנאביס, צריכת סמים אישית, עבירות ביורוקרטיות ללא נפגעים לא חסרות

לכל התגובות
0
מצב לילה
מצב לילה