הרוגה בהתנגשות בין שתי מכוניות ליד נהריה

לקראת השעה 23:00 דווח על שתי מכוניות שנקלעו לתאונה קשה בכביש 70, סמוך לנתיב השיירה. חובשים ופרמדיקים של מד"א שהגיעו לזירה נאלצו לקבוע את מותה של אחת הנוסעות שנלכדה ברכבה. בכביש 4: פצוע קשה ליד ראשל"צ

אחיה ראב"ד, מאיר תורג'מן | עודכן:05/08/2022
אישה בשנות ה-60 לחייה נהרגה אמש (שישי) בהתנגשות קטלנית בין שתי מכוניות בכביש 70, סמוך לנתיב השיירה שממזרח לנהריה. חובשים ופרמדיקים של מד"א שהגיעו לזירת התאונה נאלצו לקבוע את מותה של האישה.
צילום: תיעוד מבצעי מדזירת התאונה בכביש 70 (צילום: תיעוד מבצעי מד"א)
צילום: תיעוד מבצעי מד (צילום: תיעוד מבצעי מד"א)
התאונה אירעה סמוך לשעה 23:00. הפרמדיקית עמית אורנשטיין ממד"א סיפרה כי "מדובר בתאונת דרכים קשה מאוד במעורבות שני כלי רכב. הפצועה, שהייתה מחוסרת הכרה וסבלה מחבלת ראש, נלכדה באחד מכלי הרכב. ביצענו בדיקות רפואיות אבל היא הייתה ללא סימני חיים ולא נותר לנו אלא לקבוע את מותה. הרכב השני שהיה מעורב בתאונה עלה על גדר ההפרדה והפצוע שחולץ ממנו פונה לבית החולים כשהוא בהכרה מלאה".
במקביל, גבר כבן 55 נפצע באורח קשה בתאונת דרכים במחלף מבוא איילון שבכביש 4, מדרום לראשון לציון. החובשים רונן ונעמי אברהמי ממד"א סיפרו כי "הפצוע היה בהכרה מעורפלת וישב בתוך הרכב כשהוא סובל מחבלת ראש ופציעה מדממת בפנים. מיד התחלנו בטיפול רפואי שכלל עצירת דימומים וחבישות, חילצנו אותו לניידת טיפול נמרץ, ושם המשכנו בטיפול שכלל הרדמה והנשמה ופינינו אותו לבית החולים שיבא כשמצבו קשה".
פורסם לראשונה: 23:23, 05.08.22
הוספת תגובה
0

תגובות

close-fullscreen-comment
0
מצב לילה
מצב לילה