14
צילום: רויטרסצילום: רויטרס

סוף סוף: וואטסאפ משיקה כלי ליצירת סטיקרים

כלי חדש יאפשר להעלות תמונות מהמחשב ולהפוך אותן למדבקות מתוך האפליקציה באמצעות סט של כלי עריכה. הפיצ'ר זמין בוואטסאפ ווב בלבד ובשבוע הבא הוא יגיע לאפליקציות לדסקטופ. האם נראה אותו גם במובייל?

אושרית גן-אל | פורסם:25/11/2021
חובבים סטיקרים? אוהבים להכין מדבקות משלכם עם בדיחות פנימיות ולשלוח בקבוצת החברים? אם כן, יש לנו חדשות טובות בשבילכם. עד היום ניתן היה לייצר סטיקרים בוואטסאפ באמצעות אפליקציות צד שלישי בלבד. אך כעת, וואטסאפ משחררת כלי יצירה מובנה בתוך האפליקציה. בשלב ראשון יוצר הסטיקרים המובנה יהיה זמין רק בוואטסאפ ווב (גרסת השירות למחשבים), ובשבוע הבא הוא צפוי להגיע גם לאפליקציות לדסקטופ (לווינדוס ומק). נכון לעכשיו לא ידוע אם ומתי הפיצ'ר יגיע לאפליקציות המובייל.

עוד בנושא:

הכלי החדש מאפשר להפוך תמונות ששמורות על המחשב שלכם לסטיקרים, ולשלוח אותם דרך וואטסאפ. כך תגשו אל השירות: לחצו על אייקון המהדק (שמאפשר לשלוח קבצים) -> בחרו ב"מדבקה" (Sticker) -> בחרו את התמונה שתרצו לשלוח מתוך הקבצים במחשב שלכם. לאחר הבחירה, התמונה תועלה למעין לוח עריכה, באמצעותו תוכלו להפוך אותה לסטיקר, באמצעת מספר כלים: חיתוך וסיבוב של התמונה, כתיבת טקסטים מעליה, אפשרות לקשקש ולצייר עליה באופן חופשי, לחתוך את הרקע, או להוסיף מעליה אימוג'ים וסטיקרים נוספים.
ייתכן שגם הפיצ'ר שמאפשר להגביר את מהירות ההאזנה של הודעות קוליות צפוי לקבל שדרוג - לפי דיווח של WABetaInfo, בוואטסאפ מפתחים אפשרות להאזין במהירות מוגברת לא רק להודעות קוליות, אלא גם להודעות אודיו. המשמעות היא, שגם להודעה קולית שנשלחה למשתמש ובהמשך הועברה למשתמש אחר, ניתן יהיה להאזין במהירות מואצת, בעוד שנכון להיום ניתן להאזין לה רק במהירות המקורית.
לכתבה זו 14 תגובות
הוספת תגובה
14

תגובות

close-fullscreen-comment
הוספת תגובה
6.

בבקשה תפתחו אפשרות ליציאה מקבוצה בלי ששאר חברי הקבוצה ידעו מזה זה נראה לי יותר חשוב מהכול

comment-2-comment

5.

4.

comment-2-comment

3.

comment-2-comment

2.

comment-2-comment

1.

מתי כבר וואטסאפ יצרו אפשרות לשלוח הודעה למספר טלפון בלי לשמור אותו קודם. פשוט....לוקחים מספר שולחים לו הודעה ולא עכשיו לשמור אותו בדרך הארוכה והמייגעת.

comment-2-comment

comment-2-comment

חכם חנוכה

comment-2-comment

comment-2-comment

לכל התגובות
0