224

מה רוצה איילת שקד

מה שמתפרש כרגע כחפירת מנהרות לעבר הליכוד הוא אירוע סטנדרטי בעולמה של שקד: היא עושה לבנט את מה שבנט עשה לנתניהו. אבל בקרוב תגיע נקודת ההכרעה הפוליטית: את מי בעצם הם מייצגים? | פרשנות

תמונה כללית
מורן אזולאי | פורסם: 22/10/2021
שקד: "מתנגדת לחוק שימנע מנאשם לכהן כראש ממשלה" (צילום: מרכז השלטון המקומי בישראל)
מה רוצה איילת שקד? לאן היא חותרת? אלו השאלות שליוו את השבוע החולף במערכת הפוליטית. היו שניסו להדביק לה תוכנית סדורה, טענו שהמהלכים האחרונים מתחברים באופן מחושב מאוד לכדי הגשמת מטרת על.
״דמיינו את התקציב מגיע להצבעה במליאה עם הרוב הדחוק", הציע גורם פוליטי בימין. "דמיינו את שקד, שמבינה שבכוחה לשים סוף לממשלה שמייסרת כל כך הרבה אנשים במחנה הימין מבקשת לעצור לרגע, ולשאול את עצמה עוד פעם אחת, אם הממשלה הזאת היא באמת הדבר הטוב ביותר שניתן להציע בנקודת הזמן הזאת״.
התסריט ששרטט נמשך כך: ״שקד מתפטרת מהממשלה (ואז חוזרת להיות חברת כנסת, שהרי התפטרה כחלק מהחוק הנורבגי), מונעת העברת תקציב ולמעשה מפרקת את הקואליציה ומובילה לבחירות. הימין המזוהה עם נתניהו נושא אותה על כפיים, הדרך העקלקלה ורצופת המוקשים לשיקום הקריירה הפוליטית הופכת עכשיו לדרך המלך".
אלקין נגד שקד: בסוף היא תבין שביקורת לא תספיק (צילום: אבי חי, גיל יוחנן)
עד כאן התרחיש. יותר מפעם אחת היה מי שפינטז השבוע על השתלשלות האירועים המתוארת. חברי הכנסת של הליכוד נשלחו לקדמת הבמה לפזר מסרים המיועדים לאוזניה של שקד ולפיהם אם תעשה תשובה, הליכוד יקבל אותה בזרועות פתוחות.
המסר הזה מגיע אליה גם במעגלים רחבים שכוללים את מתפקדי הליכוד, ראשי הערים מהמפלגה ומתווכים מטעם עצמם. אבל נראה שדבר אחד לא נלקח בחשבון השבוע באירועים הפרשניים סביב שקד: המבנה האישיותי שלה.
היא לא פוליטיקאית של דרמות גדולות (גם אם הייתה מעורבת בכאלה, לא יזמה אותן ובדרך כלל התנגדה. גם בהקמת "הימין החדש" וגם בהקמת "ממשלת השינוי"). היא לא כזו שתבגוד בבעל בריתה הפוליטי נפתלי בנט, ולא משנה מה טיב היחסים הנוכחי. לא היא תסיים את כהונתו כראש ממשלה.
מה שמתפרש כרגע כחפירת מנהרות לכיוון הליכוד, בעולמה הפוליטי של שקד, הוא בסך הכול אירוע סטנדרטי. היא עושה לבנט את מה שבנט עשה לנתניהו: מאתגרת אותו ללא הפסקה מימין.
היחסים בין השניים כבר ידעו עליות ומורדות. בשנתיים האחרונות, ליתר דיוק, היו בעיקר מורדות. ולמרות זאת העסק שרד.
בעוד בנט חותר למצביעי מרכז-ימין וימין מהערים הגדולות, מי שעסוק ביוקר מחיה, מתעצבן מהבירוקרטיה, מניהול המדינה בידי קבוצות לחץ - שקד מתעקשת לשמור על הימין האידיאולוגי
ח"כ קרעי: לא סומך על שקד, היא צריכה לעשות חושבים (צילום: אבי חי, אלי מנדלבאום)
מה כן יכול להיות? בהחלט הולכת ומתקרבת נקודת הזמן שבה שקד תשאל את עצמה אם מוצה סל האפשרויות של הברית עם בנט. בעוד הוא חותר למצביעי מרכז-ימין וימין מהערים הגדולות, מי שעסוק ביוקר מחיה, מתעצבן מהבירוקרטיה, מניהול המדינה בידי קבוצות לחץ - היא מתעקשת לשמור על הימין האידיאולוגי.
שקד חושבת על המתיישבים, חובשי הכיפות, מי שהלכו איתה שנים, עוד לפני ששמה היה מוכר בכל בית בישראל. אם אפשר, היא תרצה לצרף אליהם את הקהל החדש, אבל לא במקום.
נקודת ההכרעה הזאת תלך ותתחדד בקרוב, אחרי העברת התקציב וכשסוגיות דרמטיות יעלו על הפרק. כשימינה תצטרך לגבש עמדה סופית סביב החוק שמונע מנאשם להרכיב ממשלה, ועדת חקירה לעניין הצוללות, הבנייה ביו"ש, הקונסוליה האמריקנית לפלסטינים בירושלים ותחבורה ציבורית בשבת (ששרת התחבורה מרב מיכאלי צפויה לקדם, כנראה בתמיכת שותפיה לגוש המרכז והשמאל).
על הציר הזה, שהולך ומתקרב בצעדי ענק, יצטרכו בנט ושקד לשאול את עצמם מחדש מי הם, ואם הם מדברים את אותה שפה שבה דיברו עד עכשיו. האם תחת קורתם, עם החיפוש שלו אחרי קהל חדש והרצון שלה לשמור על קהל ישן, יש מקום לאלה וגם לאלה?
בליכוד, לדוגמה, מנעד ציבור המצביעים רחב. ה-DNA איננו מובהק. אבל ימינה היא לא הליכוד, בנט עוד רחוק מלהיות נתניהו, ומכאן יצמח הקושי להכריע.
לכתבה זו 224 תגובות
הוספת תגובה
224

תגובות

close-fullscreen-comment
הוספת תגובה
165.

ואז תהפכי לאילת חן

164.

שלהם במו ידיהם.

163.

הוא נותר ללא קהל לקטוף

162.

כל פעילותה מתנהלת על פי הקוד של משתלם או לא משתלם לשקד. עוסקת בעיקר בלשבח את עצמה. הרבה מנטרות וקלישאות שחוקות אין חשיבה יצירתית ואין כריזמה. אישה יפה וחכמה שאימצה לעצמה גינונים גבריים נוקשים. זה יוצר דיסוננס העדר אותנטיות והעדר אמינות. סוג של ציפי ליבני רק יותר יפה.

161.

160.

שקד עושה טעות שהיא פוזלת לליכוד. בנט מתפקד טוב (לא הצבעתי לו) מקדם את אג'נדה של ימינה (כמה שיוכל) יקבל מספיק מנדטים 5-6 שבזכותם הוא יכתיב מי יהיה ראש ממשלה בעתיד. הממשלה בראשות בנט מתפקדת טוב ברוב התחומים. קורונה, בריאות, תקציב, מעביר את רוב החוקים. הליכוד מתוסכל ותוקף סתם

159.

158.

157.

156.

היא בונה על זה שביום שנתניהו יעזוב היא תצטרף לליכוד, אבל כעת היא מעדיפה להמשיך ולהיות בממשלה, ולכן היא לעת עתה לא תצביע על חוקים נגד נתניהו.

155.

בתכמנות תעשה לך פוזיציה

154.

היא במרחק נגיעה מן האידיולוגיה של בן גביר וסמוטריץ', הבכירים בליכוד יודעים שהצרוף שלה יביא רק צרות.

153.

לא הגיוני

152.

151.

150.

149.

ברור שהיעד הסופי שלה- ראשות הליכוד וראשית הממשלה. היא מכינה את קרקע ליום בו תבצע את אחת המהלכים הדרמטיים ונועזים. פירוק הקואליציה. אבל זה יהיה רק כאשר יתקרב המועד לרוטציה בין בנט ללפיד. בעוד כשנה וחצי.מצד אחד היא לא תבגוד בבנט. מצד שני היא לא חייבת שום דבר ללפיד. כך תממש את כל ההבטחות וגם השאיפות שלה. לפיד לא יהיה ראש ממשלה כל זה תלוי בשקד

comment-2-comment

148.

147.

146.

145.

144.

143.

מבינה שעם בנט העתיד לא בטוח מבחינת מנדטים, ושהיא יכולה לזכות בהנהגת הליכוד אחרי עידן נתניהו, אז פגיעה במנהיג נתניהו לא ישאיר לה סיכוי.

comment-2-comment

ברור ...

142.

המטרה היא להסביר למתנחלים מימין שבשלב זה מוכרחים להשאר בממשלה. נמתין לראות מה יעשו הליכודניקים עוד שנה ואז נחליט.

comment-2-comment

כל תרחיש אחר הוא פרי הזיה של חומרים אסורים, שמסניפים עיתונאים

141.

140.

139.

138.

האם איילת שקד, עם כל הערכה שהיא זוכה לה, יכולה להיות מנהיגה. מתלבטת ומתלבטת. וכאבי בטן וחיבוטי נפש וגם לאחר שקיבלה החלטה, היא , כנראה, לא שלמה אתה. כיצד היא יכולה להיות בתפקידי צמרת ולקבל החלטות. ?

137.

comment-2-comment

שאין לאיש הזה תחליף, עוד לא נולד האיש שאין לו תחליף כולל נתניהו

136.

גם ממחנה אחר יהיו בוגדים שאלה של זמן ואז הימין יחזור לשלטון.

comment-2-comment

135.

אז אם לומדים מההתנהלות של לוי אז כשאין לך בוחרים יש שלב שמצטרפים לגוף גדול שתומך ואחכ נעלמים מהפוליטיקה בכלל. על כן אני מציע לשקד לשבת בשקט עם בנט ולתת לו להמריא כטכנוקרט מצליח. הרי בסך הכל מה אנחנו רוצים. ממשלה מקצועית ולא חבורת אפסים כפי שהיה עד היום. שם יהיה המקום הטוב ביותר בשביל שקד.

comment-2-comment

תסתכל על כל המפלגות שזיגזו אם זה מהשמאל מרכז שמאל ודתיים וכל זה לכסא ותקציבים.על זה אינך כותב.בושה. צבוע.

134.

133.

אני עוזב את הארץ בעקבות רבים כמוני

132.

לנצח.הממשלה הנוכחית מורכבת בדבר אחד שמחבר את כולם זה השינאה לביבי. ושקד לא מתחברת לשינאה. אז לא צריך לעשות חושבים שקד בחוץ

131.

לאיילת אין בסיס תומכים והענקת השלטון לליכוד רק יקצר את חייה בפוליטיקה

130.

אנחנו הימין כבר לא נסתפק בליכוד... נעלה לשלטון את איתמר בן גביר ועוצמה יהודית,מי שחשב למחוק מיליוני אזרחים ישראלים מהימין יקבל את האמאמא של הימין בתוצאות.

comment-2-comment

בן גביר הוא אדם אלים מסוכן לעצמו ולסביבה. רודף פרובוקציות בשביל קצת צומי וברור שהוא לא שולט בעצמו. לא יפתיע אף אחד, אם יוחלט להתיר את חסינותו ויעיפו אותו לכלא על תפקודו כטרוריסט עוכר ישראל.

129.

128.

כך נוהג מנהיג. כל השאר חרטא.

127.

126.

היא בוחנת הקמת מפלגה חדשה עם רקלין , ברדוגו, סג"ל ועוד כמה כוכבים דמורקרטים לאומניים כאשר היא תוביל. האישה הזאת לא נוח לה כרגע . היא לא בטוחה על עתידה הפוליטי. ליכוד רוצה שהיא תפיל את הממשלה אבל אז הם יכניסו לה סנוקרת. עם בנט היא חוששת לגבי המנדטים שיקבלו.

125.

124.

כוח כבוד כסף - מתאימה לליכוד

123.

לדעתי תם זמנה בחיים הציבוריים. עכשיו שתלך הביתה ותחשוב מה היא עשתה גרוע. יהיה לה הרבה זמן ללמוד אנגלית..

122.

לא משנה אם היא מתארת התרחשות, תופעה, ארגון או אדם. הכל זה "אירוע". זילות של השפה העברית.

121.

120.

119.

הרי בחרנו בו לרשות הממשלה. איילת לא יודעת להפריד את הרעש שעושים מהליכוד. הליכוד כבר מזמן לא ימין. ביבי כבר חתם על חלוקת ירושלים ומנהרה בין הרשות לחמאס והחרדים לא משרתים ולכן בהחלט לא ימניים

118.

אף אחד לא באמת בא להנהיג הכל קומבינה צריך להגביל את התקופה לשלוש כנסות בלבד ככה הם יחשבו פעמיים לפני שימשיכו אותנו כל פעם לבחירות

117.

116.

רק שלא יתגשם החלום של הדיקטטורית הזאת

115.

114.

113.

בנט מוכיח לעט לעט שכל מה שביבי עשה כל אחד יכול. אפשר לנהל מדינה ומדיניות חוץ בצורה טובה ומסודרת בלי להיות גנב. אפשר לבנות תקציב ולנהנהל כמו מדינה מתוקנת. יקח עוד שנה שנתים לחלק מאנשים להבין שאין אנשים שאין להם תחליף וביבי הוא רק אדם.

comment-2-comment

הממשלה הזו היא הדבר הכי טוב שקרה לימין. אנשים ידעו כבר קודם אבל עכשיו ממש רואים שכל ההתקפות של השמאל את ממשלת נתניהו היו מהפה אל החוץ והם עשו אותו דבר כשהגיעו לשלטון. וכיוון שכרגע הממשלה הזו רק גורמת נזק למפעל הציוני, הי תוחלף בליכוד במהרה. We'll be back soon

112.

לדעתי, הם מתואמים כדי למנוע את הרוטציה עם לפיד. בוחרי ימינה שעדיין מצביעי ימינה לא "יסלחו" להם ,אם תתקיים הרוטציה. כל עוד בנט בשלטון הוא מקדם נושאים שימינה תומכת בהם . זו דעתי ואני מסכים איתה

111.

העלאת אגרה ל 32 אלש"ח לבית המשפט העליון בגין תביעה ייצוגית. נתינת מענקים לחברות הייטק עשירות בגין השקעה בסטטרטפים. הבאת עובדים זרים זולים להייטק, כדי להוריד שכר לעובדים קיימים כדי שחברות ישלמו פחות. מנעה חקיקת סמכויות רחבות יותר לוועדת החקירה הפרלמנטרית על מתן האשראי לאליעזר פישמן. היא מנעה במו ידיה את הרחבת חוק הלוביסטים להגדלת שקיפות . הפילה הצעת חוק שהייתה מגדילה את השקיפות של רשויות ציבוריות.

110.

את השלטון. אל תהיו מודאגים, היא תמשיך איתנו, הכיסא חזק אצלה ואצל בנט מהאידאולוגיה למזלנו.

109.

108.

היא לא יכולה להפיל את הממשלה המשותפת יצביעו בעד התקציב בהבינם שהפלת הממשלה תחזיר את נתניהו לשלטון

107.

106.

comment-2-comment

105.

פשוט בדיחה, שהאנשים האלו בעלי הכוח לחרוץ גורלות במדינה. אנשים בלתי כשירים וללא השכלה נאותה. מתי יבינו כבר שכמו שבחברת הייטק לא מעסיקים אנשים שלא קשורים לתפקיד כך צריך להיות עם חברי הכנסת! כל אחד חייב להיות תותח בתחומו. פשוט בדיחה אישה שהייתה שרת המשפטים!!!! לא יודעת אנגלית...

comment-2-comment

104.

הכי מוערכת בין קהל המצביעים בימין, חבל שידיה כבולות אצל בנט.

103.

מי שבתחילת כהונתה כשרת משפטים הסתמנה כהבטחה הגדולה של הימין, עשתה את כל הטעויות האפשריות ובגדה באדיאולוגיה. אין כפרה על הפלת ממשלת הימין והעלאת ממשלת שמאל-ערבים. כל מי שחבר בממשלה הזאת וטוען שהוא "ימין", שרוף בממשלת הימין.

comment-2-comment

102.

גוויה פולטית החלום הרטוב שלה נגמר בהחירות הבאות היסטןריה הבך הכול הגן העיראקי שלה עובד הקינאה הורגת אותה נוכלת הסכוי היחידי שלה לחסור לפוליטיקה הוא ללקק לנקות לשרה את השירותים בקיסריה עוסקת בראיונות ולא בעבודה משעממת

comment-2-comment

אז למה אתה לא בודק שגיאות כתיבה וכתיב לפני שאתה שולח את התגובה שלך לפירסום?

comment-2-comment

101.

100.

99.

98.

comment-2-comment

עם זאת גם לבנט ובטח שלכסיל לפיד לא הייתי נותן

comment-2-comment

comment-2-comment

97.

96.

למה שמישהו יבחר באחד מבין חבורת הכישלונות המטופשים והפשיסטיים שיושבים שם

comment-2-comment

מה ההבדל זה צביעות להגיד שינוי ו

comment-2-comment

95.

גם הכתבה עצמה מבהירה שדבר שכזה בוודאי לא יכול להתרחש לפני אישור התקציב. אז מדוע שהוא יתרחש אחרי אישור התקציב? או אולי כל המטרה בכתבה הזו היא לגרום לאנשים להגיב כלפי שקד?!

94.

הם לא מסוגלים שמישהו אחר נמצא בשלטון. זה מתבטא באופן ברור כיום אך זה תמיד היה ככה. הם תמיד חושבים שאם הם לא השלטון אז זה לא לגיטימי.

93.

92.

בגלל שהיא התפטרה מהכנסת, היא לא יכולה לחזור להיות חברת כנסת בלי אישור כתוב של ראש הסיעה. אתם באמת מדמיינים מצב שבני מאשר לה לחזור להיות חברת כנסת לפני התקציב? היא מקסימום יכולה להתפטר מהממשלה, אבל בלי אישור של בנט היא לא יכולה לחזור לכנסת, אז כל התרחיש הזה לא יכול בכלל להיות טכנית.

91.

לשקד לאומת זאת אולי יש קצת סיכוי.

comment-2-comment

comment-2-comment

90.

היא שוגה.בנט בחוכמה ישאב את הימין החילוני והיא תוקא החוצה.בנט צריך להעיף אותה.התגלתה כזגזגנית ובלי יושרה.היא לא תקלט בליכוד.יכולה לחלום ואם כן גורלה יהיה כדיכטר....

89.

הוא לא הצליח ובחירות לא מבטיחות לה משהוא היא לא שכחה שהימין הקיצוני בבחירות מועד ב הלך עם אחרים והיא עם בנט לא עברו את אחוז החסימה היא גם לא רוצה להיות ליכוד היא מתעבת אותם

comment-2-comment

הליכוד יתפצל אחרי אישור התקציב

88.

כמו לוי אבוקסיס רק הטובה האישית לנגד העיניים. לא אידיאולוגיה לא יושר ציבורי.

87.

86.

comment-2-comment

85.

84.

למצוץ

comment-2-comment

comment-2-comment

comment-2-comment

comment-2-comment

comment-2-comment

comment-2-comment

83.

82.

בבחירות הבאות, תשארי ככל הנראה מחוץ לפוליטיקה.

81.

עמידתה מול ממשלה כל כך שמאלנית ותקשורת לא אוהדת, היא צריכה כרגע תמיכה של הימין, כדי לחזק את שאיפתה להתחבר לליכוד.

80.

אסור לך לחיות עם מחבלים דקה נוספת,תחזרי לימין שתמך בך

79.

סיימה את עתידה הפוליטי, הציבור הימני האידיאולוגי לא יסלח לה. סיימה את הקריירה משרתת את האינטרסים של השמאל ושל בנט הטיפש

78.

77.

אין לממששת המנדטים הפלשתינאית תקומה.. בחיים עודים טעויות וכל עוד הנר דולק כדאי רציי וחייב שלא תבגדי בבוחרייך ותצילי את העם היהודי מכלייה

comment-2-comment

comment-2-comment

76.

75.

הכיוון ברור.

74.

comment-2-comment

מתלבטת ומתלבטת. וכאבי הבטן וחיבוטי הנפש?

73.

72.

comment-2-comment

comment-2-comment

מצד שני הוא מספק את הסחורה שהליכוד מעוניין בה..

71.

לא בעלת מוסר ולא שאר רוח סתם אשה כוחנית

70.

comment-2-comment

69.

ככול ששקד מחקה היא תיעלם זה עניין של זמן

68.

הרבה הרבה הרבה טקסט, מעט מעט מעט תוכן. בלה בלה בלה. בלה בלה. בלה.

67.

66.

65.

זה פשוט לא יאומן. היא תפרק את הממשלה, תתפטר מלהיות שרת הפנים בשביל ביבי? כי הוא מאוד אמין ויתן לה משהו בתמורה? אולי שיריון במקום ראלי, מי הם הנשים שחושבים ככה? זה דבר לא הגיוני וטיפשי ברמות

64.

comment-2-comment

63.

62.

61.

60.

59.

לדוגמא, לא תהיה תחבורה ציבורית בשבת. האוצר לא יפתח את הכיס כדי להרחיב את פעילות חברות האוטובוסים והרכבת לשבת, והעיריות לא מספיק עשירות כדי להפעיל אותה בהיקף משמעותי.

58.

57.

56.

אופורטיוניסטית מסוכנת. חייבים להיזהר ממנה. קיצונית ומתוחכמת.

55.

54.

53.

comment-2-comment

אמן

52.

ביבי

51.

50.

קחי איתך את שיקלי נראה לי שאתם באותו קו ותעברו לליכוד היו דברים מעולם מאז שמר קלנתר עבר מפלגה הכל כשר רק בכדיי שהכח הערבי לא יגבר על חולשת היהודים שבממשלת הבלוף היזהרו מלפיד הוא תחמן גדול

49.

זה מה איילת רוצה

48.

comment-2-comment

זה היה אנושי לשכוח מילה,לא נולדנו אמריקנים כולנו,

47.

46.

45.

comment-2-comment

comment-2-comment

היא יפיפייה

comment-2-comment

אנא כבוד,אחרת הם יהיו כמונו חרייתים,ללא כבוד!

comment-2-comment

אז אולי גם הלכה המדינה..

45.

היא לא תעז להפנות גב לבנט, לא רק בגלל נאמנות, אלה כי הוא יודעת שביבי ינצל אותה וימעך כמו שעשה לאחרים לפניה. היא תתיישר אחרי שביבי יילך לביתו להתארגן לקראת תקופת המאסר, והליכוד יחזור למימדיו הסבירים

44.

43.

לא אתפלא עליה

42.

41.

40.

בשביל לחזור היא תצטרך להתכופף נמוך נמוך וללקק את כל הרפש

39.

החוק הנורווגי. כתבת פוליטית או שופר?

38.

37.

ביבי אלוף בחיבוק לצורך מעיכת היריבים הפוליטיים

36.

מקומה עם אמסאלם

35.

אין לאיילת מה לחפש בליכוד בדם ואש נגרש אותה

comment-2-comment

comment-2-comment

אבל מה אני מצפה מבוחר ליכוד

34.

comment-2-comment

comment-2-comment

של ביבי שם חסרי הערכים.

33.

מסוכנת לדמוקרטיה. בנט יעשה בחוכמה אם יסלק אותה.

32.

31.

30.

הבאות הם לא עוברים את אחוז החסימה. לכן זה יקרה השאלה מתי. לדעתי גם היא לא יודעת אלא מושכת כמה שיותר עד שיהיה אירוע שלא יהיה לה בררה כביכול ואז תקפוץ למים

comment-2-comment

29.

comment-2-comment

28.

העבר מלמד שנתניהו ידפוק ויזרוק אותה. אם היא הולכת עם נתניהו שוב היא תצא קרחת מכאן ומכאן.

27.

26.

כל אחד חושב רק על עצמו ומה הוא ירוויח. חלילה טובת המדינה

25.

comment-2-comment

ביבי שילם ל אילת ובנט שכר מ חשבונו האישי היש עברה גדולה מזו בעיני הגברת לשעבר?????? ברור שלא זה לא יסלח לעולם

24.

רואים זאת בשפת גופה ודיבורה קודם כל, ואחר כך במעשיה. וזה לא משהו שהיא מסוגלת לשנות.

comment-2-comment

23.

מהנכ

22.

והדבר המצחיק ביותר שאנשים מאמינים לה וחושבים הפוך כמוה

21.

20.

הבאות שיעור ההצבעה ירד פלאים

comment-2-comment

כל פעם שהיה לביבי דיון בבית המשפט, היה מטיל סגר על המדינה

comment-2-comment

עבר גל קורונה די קשה אבח בלי סגרים. אין כל הזמן מלחמות בתקשורת בין הפקידות הבכירה לשרים שלהם.

comment-2-comment

19.

comment-2-comment

18.

17.

אני מקווה שידיעות אחרונות יתעשתו ויבינו שאין מקום למורן אזולאי אצלם במערכת, היא לא עיתונאית או כתבת אלא שופרית של ביבי ולא יותר, שלחו אותה הביתה

16.

אין מצב. לא צריך להיות פרשן פוליטי כדי להבין זאת....

15.

14.

13.

comment-2-comment

אכזרית

12.

היא חותרת להחליף את נתניהו ולהיות ראשת ממשלה.

11.

10.

עיתונאי אבל לא בהכרח שכל וידע.

9.

איילת תתעוררי כמה שיותר מוקדם את לא במקום הנכון....

8.

מורן, ההבנה שלך בפוליטיקה שואפת לאפס. תחליפי מקצוע

7.

גם לפיד ובנט יודעים את זה, כמובן. אין ציפיות ממנה להיות הגונה כשיגיע היום. ברור, הסיבה תהיה ערכית וכו' בלה בלה בלה. בכל אופן, עד אז היא תמשוך בפנים חמוצות וימניות, ותמשיך לשבת עם ברדוגו וביסמוט ושאר משרתי ביבי שמחכים בסבלנות.

comment-2-comment

comment-2-comment

ייתן לבנט להיות עוד שנה ראש ממשלה הוא יוותר לו

6.

5.

אבל זה גס

4.

3.

מהליכוד שיחזיר את השקרנית הזאת לליכוד לא רוצים אותה

2.

ואם נרצה פרשנות, אז בוודאי לא ממך.

1.

comment-2-comment

comment-2-comment

זבלה צפונית בונבונית

לכל התגובות
0
מצב לילה
מצב לילה