1370
צילום: מתוך עמוד הפייסבוקצילום: מתוך עמוד הפייסבוק

בעלת מסעדה בת"א סילקה לקוחה: "חולצה פתוחה עם כל החזה בחוץ"

"הושפלתי מול כולם, אחרי שסולקתי הלכתי לסניף השני והיא באה לשם וצעקה עליי, החפיצה והקטינה אותי", כתבה הלקוחה של "ברבוניה" וצירפה תמונות, "איך זה קורה בתל אביב ב-2022 - לא במאה שערים?". בעלת המקום: "המסעדה כשרה. אמרתי לה 'מותק, תתכסי, זו לא שפת הים'. בתמונה היא סגרה את החולצה, זה לא היה ככה"

הדר סתיו | פורסם:18/05/2022
"הושפלתי על ידי בעלת מסעדה": גולשת בקבוצת הפייסבוק "סיקרט תל אביב" שיתפה חוויה מאחת מהמסעדות הוותיקות והמוכרות בתל אביב, "ברבוניה" ברחוב בן יהודה. המסעדה, שהפכה לכשרה לפני חודשים ספורים בלבד, שייכת למזולה כהן, שהייתה בת זוגו של עזרא מרמלשטיין ז"ל, מי שהקים וייסד יחד איתה את מסעדת הדגים הידועה.
"תל אביב 2022 - הושפלתי על ידי בעלת מסעדה", כתבה ש'. "מסיימת צהריים עם חברות בים, רוצות ללכת לאכול צהריים, מגיעות למסעדת דגים ופירות ים ברחוב בן יהודה, עוד לא הספקנו להתיישב ואישה מבוגרת ניגשת אלי ומעירה לי על מה שאני לובשת באמירות שאני צריכה להתבייש בעצמי ושאני נראית ערומה ושאני מוזמנת לקום וללכת.
"מאחר ונודע לי רק בסוף שמדובר בבעלת המקום, הלכנו ועברנו לסניף אחר של המסעדה שנמצא ממול. מזמינות אוכל ועד כה החוויה הייתה טובה והמלצרית הייתה מקסימה. האוכל הגיע ופתאום אותה אישה מגיעה שוב ואומרת: 'לא ידעתי שאתן יושבות פה, אם הייתי יודעת הייתי אומרת למלצרית לא להושיב אתכן'".
הפוסט נמשך עם תיאור כיצד "הגברת הנחמדה המשיכה להשפיל אותי מול כל שאר הלקוחות, שכמובן מסתכלים עליי ועל הגוף שלי ועל החזה שלי שכל כך הפריע לה, שקשה לי לתאר את תחושת ההשפלה, 20 אנשים יושבים ומסתכלים עליי ואני עומדת שם מובכת וחסרת ביטחון מהסיטואציה, מנסה כמה שפחות לענות לה.
"לא ידעתי מה מפריע לי יותר, זה שהרגשתי השפלה מול כל הלקוחות ועובדי המסעדה, או שמקרה כזה קרה בשנת 2022 בלב תל אביב - לא בבני ברק, לא במאה שערים, איך אישה משפילה ככה אישה אחרת מול כולם, מחפיצה ומקטינה אותי כשבסך הכל רציתי רק לשבת עם חברותיי לארוחת צהריים קלילה ונעימה. כמובן שמצורפת תמונה של הלוק החושפני והבלתי נסבל. אז תודה לך אישה נחמדה הפסדת אותי בתור לקוחה ואני מקווה שלא רק אותי".
תמונה כללית
מזולה כהן
"בכלל לא התכוונתי לפגוע בה, היא פגעה בעצמה כשלא כיסתה את עצמה. אמרתי לה 'מותק, תתכסי, זה לא יפה', אז היא אמרה שזה שלי ואני אעשה מה אני רוצה בגוף שלי"
למסעדת ברבוניה שני סניפים - אחד שנמצא בצד המערבי של הרחוב, וכאמור הפך לכשר לפני כמה חודשים אחרי שמכר פירות ים מאז שנפתח, והשני בצד המזרחי - והוא סניף לא כשר.

"לדור הזה יש פה חבל על הזמן"

ש' לא ציינה בפוסט שכתבה את שם המסעדה, אך מזולה כהן, בעלת "ברבוניה", לא הסתירה ואמרה ל-ynet בתגובה: "נכנסו שלוש בנות, הייתה לה חולצה פתוחה עם כל החזה בחוץ. בגלל שהמסעדה כשרה אמרתי לה שתכסה את עצמה כי זה לא מתאים פה. יש לי קול עבה. היא ענתה שזה שלה ושהיא תעשה כל מה שהיא רוצה.
"אמרתי לה שזו לא שפת הים פה, זה רחוב בן יהודה. היא אמרה לי שהיא לא תסגור את החולצה אז אמרתי לה שהיא לא יכולה לשבת אצלי. היא התחילה לצעוק עליי ברחוב ודיברה לא יפה, אני שתקתי".
את השלב השני של האירוע, בסניף השני של המסעדה, כהן מתארת כך: "הגעתי לשם אחרי חצי שעה וראיתי אותן אוכלות שם, אז אמרתי לה שאם הייתי יודעת שהן הולכות לשם אז לא הייתי מקבלת אותן כי גם זו המסעדה שלי. אמרתי לה שזה לא יפה, ושזו מסעדה ואני יכולה לדרוש שהיא תכסה את עצמה. היא באה עם ביקיני הכול בחוץ. בתמונה בפוסט היא סגרה את החולצה - זה לא היה ככה. הם עשו מזה סיפור בכוונה".
לדברי בעלת המסעדה, הלקוחה "חצופה, זו מסעדה כשרה. היא אמרה שזו שפת הים וזו לא שפת הים. בכלל לא התכוונתי לפגוע בה, היא פגעה בעצמה כשהיא לא כיסתה את עצמה. אמרתי לה 'מותק, תתכסי, זה לא יפה', אז היא אמרה שזה שלי ואני אעשה מה אני רוצה בגוף שלי.
"לדור הזה יש פה חבל על הזמן, היית צריכה לשמוע איך היא דיברה אליי, היא צעקה עליי וקיללה אותי שאני לא אראה טוב בעיניים ושאשלם לתרופות".
לכתבה זו 1370 תגובות
הוספת תגובה
1370

תגובות

close-fullscreen-comment
הוספת תגובה
865.

אני וחברי נבוא לאכול אצלך ולומר לך תודה, מי שיש לה כבוד לגוף, יש לה גם ערך למזון בריא.

864.

863.

862.

הגיעה הזמן שהצעירות יידעו איך להתלבש בטוב טעם ואסתטיקה....לחשוף את החזה במיוחד אלה עם הגוזיות או ללבוש מכנסונים דקים שרואים הכל ניראה מראה זנותי ולא מתאים למקומות ציבורים וגם מראה על חוסר טעם אסתטי ופרימטיביות.

861.

נעשה מנהג במקומותינו להסתובב בחזיות, ברחוב, במסעדות ובכל מקום. אומנם המראה יפה ונחמד לעין, אך מקומו לא בסביבה הציבורית.

860.

859.

ושהיא ישבה עם חולצה לא קשורה, אלא פתוחה. אחרת לא היו עושים מזה סיפור. מותר למסעדות שיהיה קוד לבוש.

858.

אל תספרו לי שחזה זה איבר הנקה. על אותו מטבע, אפשר להגיד איבר מין גברי נועד לעשות פיפי וילדים. אז האם זה מקנה זכות לחשוף במסעדה? האם היה לה נעים שגבר יחשוף איבר מינו?, הרי מיד היו מזמינים משטרה. לסיכום לא מסכים עם המתלוננת, לא היה קורה כלום אם הייתה סוגרת כפתור, ל סטריפטיז יש מספיק מקומות. בעיני היא זלזלה ביושבי המסעדה

857.

אני מחשיבה את עצמי לאשה סופר ליבראלית. דווקא ככזו, אני חושת שיש חובה לכבד גם עמדות של אחרים וגם את אי הנעימות שהליברליות שלי יכולה לגרום לאחרים. בתוך כך, מותר למקומות ציבוריים לקבוע קוד לבוש מינימלי. אין לאף אחד חובה לספוג את הפתיחות שלי או של כל אחד אחר.

856.

אנחנו חושבים ששדיים, מותניים, זרועות, רגליים, ובעצם גופים של נשים, בעיקר נשים יהודיות הם תועבה. נשמח אם תצטרפו אלינו, רפובליקת האייטולות לימי הביניים. זאת אגדה אורבנית שהם חלפו

comment-2-comment

בעלת המסעדה דורשת קוד לבוש מסויים וזו זכותה, אם גבר היה נכנס ללא חולצה אני בטוחה שהיו מעירים לו על כך

855.

גבירתי בעלת המסעדה , את צודקת במאת האחוזים . זו מסעדה שלך ואת יכולה בהחלט לשלוט על קוד הלבוש במקום ובמיוחד במקום שהוא משרת לקוחות שומרי מסורת . ואת גבירתי הצעירה יכולה לכבד את העסק שאת אוכלת בו . את לא יכולה לבוא למסעדה כדי לעשות תצוגת חזה . אפילו אם זה לא בני ברק , זו דעתי וגם אני הייתי שולח אותך ממסעדותי לאכול במועדון טופלס.

comment-2-comment

854.

ישראל מתחילה להתעורר

853.

852.

851.

יש מלא מסעדות עם קוד לבוש. אם הן באו בקוד לבוש שלא מתאים למסעדה אז יכולים להעיף אותם. אם העיפו אותם בבוטות זה בהחלט לא מכבד את המסעדה.

850.

זה מקום של אוכל...............

849.

comment-2-comment

אין קשר לאירן לצניעות ולדת מי נכנס בכלל למסעדה ללא לבוש הולם?

848.

847.

מאמין לבעלת המסעדה נקודה לפעמים לקוח שמשלם כסף מרגיש שהוא קנה את המקום

846.

https://www.harmonylife.co.il/

845.

844.

זה בכלל לא קשור לדת בנות בכלל לא מכבדות את עצמן אתמול הייתי בקניון כלשהו לבחורה אחת הלכה ממש חשוף משהו שאני בחיים לא ראיתי רואים לה הכל פשוט הכל לאישתי אמרה לי פשוט אין לה בושה וככה זה מחלחל לכל הנערות ושב פעם אין קשר לדת אישה צריכה לדעת לכבד את עצמה

843.

הבחורה כיסתה את עצמה אז ראו לא את הביקיני אוי אוי אוי

842.

חוצפנית פרכית לכי לאכול למקומות לא מכובדים!

841.

840.

האמת שנשים הולכות הכל חשוף וצמוד העיקר למשוך תשומת לב.כנסו לטיקטוק כולם ערומות שם אפילו נערות צעירות.למה צריך את התשומי הזה בכל מחיר.מעניין מה היה קורה עם גברים היו מסתובבים עם טייץ צמוד שמבליט הכל.

comment-2-comment

קח פרי ותהיה לי בריא! (כמו שאלברט פירות אמר תמיד בפרסומת).

839.

comment-2-comment

comment-2-comment

838.

זה לא נגמר טוב ובעלת המסעדה כאישה הייתה אמורה לדעת את זה.

837.

טוב שהיא לא לבשה טייץ כמו השכנה שלי סיגל בלי התחתונים שאני משפשף עליה שהיא תולה כביסה

836.

בעלת המסעדה לגמרי צודקת קודם כל זה עסק פרטי וזכותה להחליט את מי היא לא מעונינת להכניס שנית אני נוטה להאמין לדבריה שהבחורה היתה יותר חשופה ועם חולצה פתוחה מה שלא מקובל נורמטיבית כשאוכלים במסעדה או אפילו מסתובבים ברחוב . מי שנמצא בים יכול להתנהג כך ומי שמגיע לשם יודע שזה מה שהוא יראה וירגיש נוח או לא זה בעיה אחרת אבל מטעמי כבוד עצמי ולסביבה היתה צריכה להגיע מראש לבושה כמו בנאדם למסעדה שהיא אפילו לא מסעדת חוף ולא רק שלא עשתה כך מלחתיחלה אלא מצאה לעצמה לנכון להתריס ולקלל ולפנות לעיתונות . פשוט דור של חראים נוצר פה

835.

834.

תמיד עם האמת שלך. שאף אחד לא ישתיק אותך

833.

צומי הגוף שלך כך את טוענת סבבה אבל העיניים שמסתכלות רואות גם שלך תיתחשבי בעיניים של האחרים ותכבדי את עצמך

832.

מעניין למה לא צולמה הבחורה כניראה שאותה גברת שסילקה אותה צודקת כל הכבוד לך גברת הנוער שכח מה זה כבוד עצמי וכבוד לזולת

831.

830.

הוא/היא מבריחים לקוחות אחרים חופש זה לא אומר להתערטל והצילום השקרי לא עוזר למתלוננת.

829.

תבורך המוכרת...צריך לנשק את ידיה...

828.

נמאס מכל הבימבוז שהולכות ערומות "ברבוניה" אצלי עכשיו בעדיפות!

827.

826.

בושה שבעלת מסעדה מעיזה בכלל להעיר לסועדים. שתפתח מסעדה בבני ברק.

comment-2-comment

825.

מדובר בסכסוך בין שתי טריפוליטאניות ….

824.

למקומות מכובדים לא נכנסים בבגדים חשופים

823.

בא לי להסתובב ערומה בלב דיזנגוף

comment-2-comment

822.

המקום יכולים לקבוע איזה קודים מקומיים שהם רוצים. גם אם יחליטו מחר שהנשים יכנסו למסעדה רק אם ילבשו בורקה והגברים יחבשו תרבוש או שטריימל זה זכותם. לא מוצא חן בעיני מישהו אזי שלא יבוא למסעדה. המקום הוא מתחם פרטי כמו שדירה היא טריטוריה פרטית.

comment-2-comment

comment-2-comment

comment-2-comment

comment-2-comment

821.

820.

comment-2-comment

יש בלבול נורא בדור הזה.כבר לא מבדילים בין טוב לרע. אין דברים ברורים, הכל אפשרי. ושימו לב זה מתחיל מראש הפירמידה. השופט ברק אמר את משפט המחץ: הכל ש פ י ט, כלומר אין פרות קדושות. אפשר לשחוט הכל. בראש, מובילה העיתונות, היא מומחית להפוך את הנאשם לקורבן. הראש העקום הזה תופס תאוצה והוא מפיל הרבה חללים בדרך, ובמיוחד חסרי חוט שידרה, שהם הרוב לצערנו. תפקחו את העיניים ותפעילו את הראש

comment-2-comment

וטוען להגנתו זה הכלי שלי אעשה בו כרצוני. גם אז אסור להלבין את פניו?

comment-2-comment

819.

מעניין אם מרשה להמיק במסעדה שלה חחח חיה הסרט אומרת לאנשים מה ללבוש,אורך חצאית,איפה הגבול. זה תל אביב

comment-2-comment

אל תגזימי כולה בקשה לכסות טיפה אז מה יש אנשים שבאים לאכול וזה מגעיל אותם המראה הזה. לכבד מה קרה לא צריך מכול דבר לעשות פוזות

818.

מימנה ילמדו וכן תעשו כולכם ברוך השם שיש עוד אנשים כאלו בדור שלנו

817.

816.

אז בעלת המסעדה אכלה אותה ועל פי החוק תשלם לה פיצוי רציני. זה החיים וזה החוק.

comment-2-comment

comment-2-comment

כל עוד הייתה לבושה ובהנחה שלא הוצב שלט שמורה על לבוש מסוים הבחורה לא עברה על חוק

815.

comment-2-comment

חזה לא איבר מין אלא איבר שנועד להנקה!

comment-2-comment

comment-2-comment

אז למה אסור לחלוץ שד ולהניק תינוק במקום ציבורי

comment-2-comment

comment-2-comment

comment-2-comment

לפי נתוני הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה

comment-2-comment

חחחחחחחחח

814.

הטיפול של בעלת המסעדה היה לקוי, אם יש חוק לבוש כלשהו צריך שיהיה רשום בכניסה. בעלת המסעדה השפילה מול הלקוחות, אפשר היה להימנע מכל הסיטואציה הזו אם השיחה הייתה מתורבתת. הבנות חזרו מהים אז אני בטוחה שהלבוש לא נחשב ל"תקני" אבל זה לא אומר שצריך לאפלות אותן. במיוחד אם אף אחד לא התלונן עליהן.

813.

comment-2-comment

812.

בתל אביב. רובם. מופשטים. אז מה היא כל כך היתחרמנה.

811.

810.

809.

808.

807.

דרישה ללבוש טישרט היא לא דרישה מוגזמת.

806.

למה אתם מוחקים כל פעם ופעם? זה ידוע שמרבית הישראלים חוצפנים אבל לא חשבתי עד כדי כך????????

805.

804.

בעלת המסעדה צודקת. המסעדה שלה והיא רוצה שללקוחות שלה יהיה נעים לשבת ולא לצפות בפריצות. זה לא קוד לבוש למסעדה. בחו״ל היו מסלקים אותה עם מאבטחים. רק פה יש אנשים פח.

803.

comment-2-comment

comment-2-comment

comment-2-comment

802.

801.

800.

לכל סוטה יש אמא, לחלק מהסוטים יש אחיות ובנות. מגיעה אישה צעירה למסעדה, מתלבשת קצת חשוף. למה הטוקבקיסטים משתגעים מזה?! למה זה מטריף את כל הסוטים שאישה מתלבשת חשוף? אז הנה, לידיעתכם, הלקוחה התלבשה חשוף יותר או פחות, אם מישהו היה מסתכל עליה היא סביר להניח לא הייתה סובלת מזה. מה הבעיה? שכל אחד יתלבש כפי דרכו. עם האופנה של היום, ללבוש ביקיני ומעליו עליונית- זה לבוש לגיטימי. תתחילו להתרגל.

comment-2-comment

מעניין מה תגידי כשיתיישב במסעדה, שולחן לידך, גבר שכמעט כל האשכים שלו בחוץ, והוא יגיד לך ״ככה נוח לי, זה לגיטימי, תתחילי להתרגל ואל תעירי לי על זה״. מעניין אם גם זה יראה לך ״לגיטימי״.

comment-2-comment

comment-2-comment

799.

טוב מאוד שפורסם שמה. יהיו לה פחות לקוחות רק ששכחה לספר על כל הלילות שבן זוגה שנפטר העביר שם עם כל סוגי האנשים וקיבל את כולם בלב רחב והדבר האחרון שעניין אותו זה מה הם לבשו. אלא איזה מין בני אדם היו. חבל שהיא הורסת את המוסד הכל כך יפה הזה

798.

797.

חשפנות / התערטלות בפומבי שלא במועדונים המיועדים לחשפניות ולקוחותיהן היא בניגוד לחוק (סעיף 349 לחוק העונשין)!

796.

ברבוניה מסעדה איכותית ומכבדת. בעלת המקום חביבה מאוד נכון קול רדויופוני כמוני אבל זה הקול שלה לא מקללת לא מעליבה. ולא אנטיפטית ההיפך או הנכון אישה ממתק אנשים.אני אוהב חזה במיטה בים ובמעודון שאני מבלה לא שאני אוכל למקום מגיעים אנשים שרוצים קלאס לא בית בושת וזכותה לבקש להתכסות

comment-2-comment

דיי לצביעות. בטח בגלל כל הצרפתוקאים שפשוטים על האזור החליטה פתאום שסניף אחד יהפוך לכשר

795.

המסעדה.

comment-2-comment

כפי ששמת לב רוב המגיבים כאן בעד בעלת המסעדה, ומהכתבה הזו היא רק הרוויחה פרסום כך שמספר הלקוחות במסעדה רק יוכפל.

comment-2-comment

comment-2-comment

comment-2-comment

חמודה כת לא חייבת ללכת. מה קרה בקשו לכבד אז מה הסיפור

comment-2-comment

לבעלת המסעדה לא הייתה בעיה עם כפות הרגליים, אלא עם איברים אחרים שזכו שם לחשיפת יתר. המסעדה שם לא מוגדרת כמועדון חשפנות.

794.

איך הייתן מגיבות אם הייתה מתיישבת לידכן במסעדה או על חוף הים קבוצת גברים שכל האשכים שלהם בחוץ? האם גם אז הייתן מפרגנות ואומרות שזכותם ללכת איך שנוח להם? או שרק לכן מותר לחשוף כמעט הכל בלי להתחשב בסובבים אתכן?

793.

מעניין אם אני הייתי הולך עם חצי ביצה בחוץ

comment-2-comment

792.

אכלתי לפני הרבה שנים במסעדה כשלא היתה כשרה. מזולה היא אשה מקסימה ואני מאמינה לצד שלה של הסיפור

791.

לדעתי השימוש במילה מותק הוא החפצה, בעלת המסעדה לא צריכה להשפיל אותה לפני כולם. אם יש קוד לבוש הוא צריך להיות גם לגברים. אילו זו היתה מסעדה לחרדים ולא ליד הים, אפשר היה להבין. זו מסעדה ליד הים והבחורה היתה עם בגד ים. לדעתי זכותה להתלבש איך שבא לה וזה לא תקין שבעלת המסעדה התחנפה לדתיים על חשבונה. אני אזכור את ברבוניה כמסעדה שאני לא מסכימה עם היחס שלה ללקוחות ואשתדל להתרחק מהמקום.

comment-2-comment

comment-2-comment

חןוף הים

comment-2-comment

790.

איזה הפתעה שבישראל אנשים מתנהגים בצורה לא מכובדת . אני הלום . מי חלם שיקרה דבר כזה ? הלם הלם הלם

789.

788.

לא פעם אתה עומד מול מאחורי בחורה עם המכנסיים הצמודות האלה, מתאפק לא לנעוץ מבט למרות מיליוני שנות האבולוציה שמכופפות לך את התודעה דווקא כן להסתכל. ואחרי כמה שניות אתה נחרד לגלות שמדובר לא בבחורה אלא נערה (!) שמתלבשת כאילו היא בחוף הים, שלא מבינה שהיא משדרת שדרים קמאיים לכל הזכרים בסביבה, שתודה לאל מחונכים לשלוט בעצמם אבל עדיין זה מטריד אותם. בנות יקרות זו הטרדה לכל דבר ועניין וכדאי שתבינו את זה. זכותן ללכת ברחוב איך שאתן רוצות אבל זכותם של הסובבים לא לקבל את זה בהבנה. קוראים לזה דמוקרטיה ( "זכויות" הן לא רק לצד אחד כי הוא חושב שהוא "נאור ומודרני", גם לרוב הדומם יש "זכויות").

comment-2-comment

comment-2-comment

אני חייבת לציין שאני מזדהה מאוד עם דברייך. גם כאישה אני מרגישה מוטרדת מכל העירום הזה סביבי. וכמובן שהייתי מוטרדת באותה מידה גם אם גבר היה חושף את איבריו האינטימיים בציבור מולי.

comment-2-comment

787.

היתה צורה אחרת להאיר ללקוחה.בושה...להיות מלצרית בטוח היתה מתקבלת...בושה אוכל טוב התנהגות לא מקובלת.

786.

785.

784.

783.

comment-2-comment

לגרש גם את אוכל הכלבים מתל אביב

782.

comment-2-comment

781.

קיבלה

comment-2-comment

יאללה שתתקדם, יש מקומות שדורשים גם להיכנס למסעדה עם ז'קט זה לגיטי ותשובה כמו "זה שלי ואני אעשה עם זה מה שאני רוצה" לא מקובלת. ב

780.

כל הכבוד לבעלת המסעדה הנכבדת .תודתי על חופש הביטוי

comment-2-comment

לפעמים בא לי שכאן יהיה איראן-למה ?אולי אז חציפות והבוטות של הבחורות מהבוג הזה תרד.היא לא תתעשה במסעדה כאילו היא במרפסת ביתה .יש נהלים למסעדה כשרה עד כמה וכמה זה פוגע בצביון המקום וברמת המקום ובלקוחות. זה מרחיק לקוחות.שתצא לים ותעשה לה טייק אויי עד לחוף הים.

779.

778.

777.

כל בעלי המסעדות צריכים ללמוד איך מרחיקים מפגע מהמסעדה.

776.

775.

אני מאוד מאמינה לאימרה "זה הגוף שלי ואעשה מה שבא לי"

comment-2-comment

תכנסי חשופה למסגד! לנסיון.

774.

צודקת בעלת המסעדה זה לא חוף ים זה מסעדה מכובדת לא צריך להגיע חצי ערום למסעדה אפשר לכבד תאורחים שיושבים במסעדה

773.

טוב מאד

772.

771.

הלו ליידי את רוצה להתפשט תעשי את זה במועדון חשפנות כאן זו מסעדה פרטית שמכבדת את לקוחותיה

770.

הרבה היום מסתובבות בלבוש מינימלי. אין שום בעיה עם זה בהרבה מקומות. אך במסעדות יש צורת לבוש הולמת שתכבד את האנשים מסביב. ובמיוחד אם בעלי המקום מעירים. צריך לכבד. או לקום וללכת. אין טיפת ערכים להרבה צעירים וצעירות היום.

comment-2-comment

החרבתם כל חלקה טובה. הכל מושחט והמונופולים בשלטון עשרות שנים.

769.

כל הכבוד לבעלת העסק.

768.

767.

766.

ואני מדבר על בחורות בנות עשרים פלוס מינוס..הן אלימות מקללות נוסעות בטרוף בדר.כ נהגת וחברה ליד כזיהוי .ואם תעיר להן יקללו אותך ויצרחו עליך ובסוף יתוננו נגדך

765.

בעלים מזוגנית, התנהגות אלימה בדרכה. שלא תקרא לאף לקוחה מותק בהתנשאות, היא לא יודעת מה טוב לאחרת. גופנו ברשותנו! אוכלי כשר כמוני הם לאו דווקא מטומטמים שנוטלים מאישה זכות בחירה מה ללבוש. אם יש במסעדה קוד לבוש אלגנטי, הייתי רוצה לראות את זה מפורסם וכולל גברים

comment-2-comment

זה מסעדה בבעלות פרטית, זכותה לסלק. צריך להילחם ברוע המטריאכלי. אתן האויב.

comment-2-comment

764.

טוב לדעת מה באמת מעניין את אזרחי ישראל. מגיע לכם לקבל שוב את ביבי

comment-2-comment

מהסוג ששואלים אותו מה השעה ועונה: ביבי אשם

comment-2-comment

763.

comment-2-comment

comment-2-comment

cacacios, bou

comment-2-comment

גם שם שונאים אתכן.

762.

כשאתה ברומא-התנהג.י כרומאי.ת כשאת בחוף הים - לא תגיעי עם חולצה מכופתרת, חצאית צרה ונעלי עקב ותכשיטים. כשאת בעבודה- לבש.י לבוש הולם את המקום. כשאת בחוף ים הנודיסטי-אפשרי שיוציאו אתכן מדם, אם לא תדהו שם עירומים. מה נשאר? ובמסעדה-לא משנה אם כשרה או לא, הגיעי לבושה בלבוש הולם. לעולם אל תנבלי את פיך. תרבות זו לא מתאימה אפילו לחוף הים, או לשוק

761.

יכתבו שקרים בביקורת גוגל כדי לפגוע כלכלית. ישראלים גסי רוח וחצופים. תמשיכי ככה. פעם האמנתי לביקורות אבל הבנתי חלק הם לקוחות שקרנים

760.

אני זןכר לפני 50 שנה אישה שהלכה עם מכנסיים קצרים היו רק...הזונות. היוםלצערי הרב בנות הולכות כך לבית ספר, זה פשוט מזעזע, איך אפשר כך ?. מצד אחד כל הזמן מיתלוננים על אונסים, מצד שני הנשים לא מבינות שאסור לגרות בנים, בלי היתנהגות צנוע יהיה יותר קשה.

comment-2-comment

עצוב לקרוא את התגובה שלך. לא מאמין שיש אנשים כמוך ב 2022 מדינת ישראל. הזוי שאתה חושב שבחורות צריכות ללכת עם בורקה כדי שלא יאנסו אותן. רק לידיעה אונס לא קשור למיניות. זהו אקט של כוחניות ושליטה. ולאנסים מגיע עונש מוות. אז בפעם הבאה שאתה מתנגד לאיך שאנשים מתלבשים קח בחשבון שמדובר במדינה דמוקרטית וכל עוד לא צויין אחרת בשלט על דלת המסעדה אני כגבר ששוקל 130 קילו. יכול להיכנס לשם עם ביקיני. ואנשים כמוך מוזמנים לא להסתכל. אני לבטח לא אגיד לך איך להתלבש ומה לעשות. זאת מדינה דמוקרטית וכל אחד צריך לחיות כפי שטוב לו.

comment-2-comment

comment-2-comment

ואונס קורה בגלל אנסים, לא בגלל מכנסיים קצרים. הבעיה היא בגברים שמרשים לעצמם לפגוע בנשים מסוימות כי הם יודעים שלא יקרה להם כלום. ילדות אולפנה שהולכות ברחוב מוטרדות קבוע (גם על ידי גברים דתיים כשלא רואים), אבל אף אחד לא יגע בבחורה בחוטיני בים שהולכת ליד החבר המאפיונר שלה. עדיף שבמקום להתעסק בכמה המכנסיים של בנות קצרים ידאגו שעונשי המאסר של פוגעים מינית יהיו ארוכים יותר.

759.

כל הכבוד לבעלת המסעדה,, זה בדיוק מה שקרה לי לפני כמה ימים,, בחור צעיר נכנס אצלי למסעדה בלי חולצה ,,סירבתי לתת לו שירות,, טען שהוא בא ישר מהים ואין לו חולצה עליו,, ממש לא בעיה שלי ,, זכותם להתלבש איך שבא להם וזכותי לקבל אותם או לא,, ממש כך,,

758.

היית צריכה לזרוק אותה לים....זה הדור הסורר בארץ אין להן גבולות גועל נפש יחד עם כל מצעדי הבהמות

757.

756.

שתלך בבית שלה ככה למה ילדים קטנים צריכים לראות פרוצה

755.

בעלת המסעדה נהגה כראוי, ואם ישנם ילדים שמביטים בך עם הלבוש הלא צנוע איזו דוגמה את נותנת להם??? וקודם כל תעבדי את עצמך ולאחר מכן את כל האנשים מסביבך

754.

בעלת המסעדה מתפרנסת מרצח המוני של בעלי חיים ימיים. רק אדם אלים מטבעו יכול לנהל עסק כזה. לא פלא שהיא אלימה גם כלפי הלקוחות.

comment-2-comment

comment-2-comment

גם דגים הם יצורים עם רגשות ורצון לחיות.הבעיה של האדם שהוא לא מתחשב בסובב וגורם לסבל ליצורים חלשים ממנו

753.

בעלת המסעדה צודקת אחת שלא מכבדת את עצמה שלא תצפה שיכבדו אותה

752.

יש לציין שאני אישה מבוגרת ותמיד הייתי מגיעה עם משפחתי בלבוש הולם ועדיין תמיד הייתה אווירה של לחץ. "תאכלו ותעופו". זאת הסיבה שבשנים האחרונות, אנחנו לא מגיעים לשם. אני מאמינה שהבחורה חזרה מהים. החוף מאוד קרוב למסעדה. זאת מסעדה עממית ביותר.

751.

750.

comment-2-comment

טוב מאוד. מסעדה ברחוב זה לא חוף יום. ערומה שתאכל בבית שלה. לביא ערומה למסעדה זו הטרדה מינית

749.

מזולה צודקת למסעדה מגיעים בצורה מכובדת וזה לא קשור לדת זה קשור להתנהגות מכובדת וכנראה שהבחורה לא מכבדת את עצמה והיא זו שמקטינה ומחפיצה את עצמה לא מזולה.

748.

אחלה מזל

747.

והגברת עם הציצים הגדולים והמנותחים שמחפשת תואמת לב מגברים כי יש לה גירוד חזק בין הרגלים שתרגיע ותחפש גבר או אשה במקום אחר בתשלום או מזדמן רק לא במסעדה שמכבדת אנשים ואוכל ולא בא להם לראות ציצים בחוץ כול היום

746.

745.

בקיני זה בים. לא במסעדה

744.

743.

עכשיו תשכחו ממני.

comment-2-comment

742.

כח הכבוד... סוף סוף מישהו על הגיון בריא, רוצה לעשות הצגות עירום שתלך לחוף הים לא במסעדה ואין קשר לכשרות אח לא. הגיע הזמן שכל הפוסתמות בשנקל יקבלו סתירה לפרצוף בזחוח שלהן. ה

comment-2-comment

741.

וזהו...במסעדה השניה יכלה להתעלם וזהו...

740.

739.

738.

comment-2-comment

737.

736.

735.

734.

כל הכבוד לך מזל המיוחדת אפילו אני אגיע למסעדה שלך הבנות של היום מכרו את הגבוד שלהם אני מריים לך כובע מזל

733.

יש אנשים שמתסובבים להם עם ביקיני ונכנסין לקנות אוכל,חיים זה תל אביב שם הכל יכול לקרות וגם אם היא הגיעה חשוף זה גוף שלה ולבעלת המסעדה אין זכות להעיר לה על מה שהיא חושבת,זאת לא אמא שלה וזו מדינה חופשית,אין פה הגבלה איזה בגדים לשים,לדעתי היא לא יצאה על המנהלת אלה כעסה עליה, גם אני הייתי כועסת,אני מכבדת מבוגרים ממני אבל היא יכולה ללבוש מה שבא לה

comment-2-comment

הגוף שלי זכותי,אה בעצם זה הטרדה מינית

comment-2-comment

comment-2-comment

732.

כל הכבוד חבילת המסעדה שלא תלך בפריצות בעיה שלה אבל אם היא פגעה בה כמו שהיא טוענת אז זה לא בסדר אבל אי אפשר לדעת מי צודק ומי משקר

731.

730.

כל כבוד לבעלת המסעדה

729.

728.

לא החסירה תוכן אמרה שהצעירה צעקה עליה קודם אז לדעתי הגיע לה לקבל בראש לא פחדה לפרסם תמסעדה עצמה דיברה יותר בפשטות נראה לי הבחורה סתם חיפשה לעשות סצנה

727.

מה אכפת לך זקנה מקומטת הקנאה בצעירות שיגעה אותך זה הגוף היפה מאוד אגב שלה והיא תעשה בו מה שבא לה

comment-2-comment

comment-2-comment

לא חייב לכתוב אם אין משהו לעניין

comment-2-comment

726.

אחחח ככה זה שכל מקום נהיה כמו הים... במסעדות שמכבדות את עצמן גם צריך גקט כדי להכנס... מה קרה לחוק התערטלות למה צריך לראות היום גופות בכל מקום גברים ונשים כאחד....

725.

724.

קצת כבוד עצמי

comment-2-comment

723.

722.

היינו שם והתאכזבנו. אוכל גרוע ולא טרי ברמות

721.

בעלת המסעדה צודקת במאה אחוז

comment-2-comment

לא יכולה ככה סתם להתנפל על מי שלא באה לה בטוב. שתתלה שלט ברור לגבי אופן הלבוש.

comment-2-comment

720.

קוד לבוש צריך להיות כתוב וצריך להאכיף בשיוויון. לא ראוי שהמלצרית מגישה אוכל, ואחר כך מגיעה בעלת המקום ומכריזה בקול שהלבוש לא הולם בעיניה.

comment-2-comment

719.

718.

ללא קשר לאיכות האוכל, כשהבעלים תוקפת אורחת שכבר היתה באמצא הארוחה, זה התנהגות מגעילה. איזה פחד שמישהו יראה שד? מילא אם היתה מעירה בשקט ובעדינות, אבל מעידה על עצמה שיש לה קול עבה.

717.

דאגת להשפיל את עצמך לבד!

716.

715.

714.

היא עוד מעזה לספר איך הושפלה הושפחה מזה שלא מכבדת כללי מקום הלוואי תלך כך דובאי

comment-2-comment

comment-2-comment

תשאל את מי שהיה.. יותר חשוף מחוף הים בתל אביב

713.

בעלת המסעדה נשמעת אמינה יותר. הסכימה לפרסם את שם המסעדה, פירטה את הדברים לגופם ובלי הגזמה.

712.

711.

comment-2-comment

710.

הגיע הזמן שהנשים יתחילו לנער את הבנות. הגברים שלנו הפכו פרימדונות והכל מוגש חופשי על הבר. בדור שלי רדפו אחרי כל אחת עד כלות הנשמה. בנות העולם שלכן הפוך תנו לגברים קצת לנחש לא צריך להראות הכל. שבת שלום

709.

מה זה? הכל הפך להיות חוף הים? למה אני צריכה ללכת למסעדה עם בעלי ולראות אשה עם חזייה מולי???

comment-2-comment

708.

בחורה מופקרת וחסרת שכל מה לא ברור כשאת נכנסת למסעדה את חייבת לקבל את כללי המקום בדיוק כמו שתכנסי למסגד או כנסיה אבל שם בשונה לא תעזי לצעוק על האחראים כי במקרה הטוב הם יעיפו אותך בבעיטה ובמקרה הרע יערפו את ראשך אז במקום להוכיח לכולנו שאת אמנם חשפנית אבל חכמה הוכחת שאת רדודה ומחפשת סנצציות גם במחיר של איבוד הכבוד העצמי לחלוטין

707.

מסעדה שמעדיפה דתיים על פני לא תהנה מהכסף שלי.

comment-2-comment

לך לעזה

comment-2-comment

פה זו מדינה ציונית לא מדינת הלכה

706.

לשרמוטות אין מקום במסעדות מכובדות ההופעה הזאת מתאימה לבחורות שמוכרות את הגוף שלהם .כל הכבוד לבעלת המסעדה.

705.

comment-2-comment

comment-2-comment

comment-2-comment

704.

גם את היית בים תתלבשי נכון בהיותך בין אנדים במסעדה או כל מקום. יש לכבד את הסביבה במקומות כאלה. זה לא בר או מועדון לילה

703.

אישה חצי ערומה בזמן האוכל הלווו זה לא מועדון לילה

comment-2-comment

702.

701.

ולמה בעצם? כי אם גבר יכנס למסעדה בלבוש חושפני זה עניין של כמה דקות עד שהוא באזיקים. רק לנשים ישנה הזכות להתווכח בעניין כזה. וחוץ מזה, לבעלת המקום יש זכות לדרוש קוד לבוש, שבמקרה הזה זה פשוט לא להסתובב חצי עירומים. חבל שכל דרישה ללבוש נורמלי גוררת האשמות של קיצונות דתית.

comment-2-comment

חצי ערומה הם נהנים מזה, אם הם לא היו נהנים מזה נשים ממזמן לא היו עושות את זה.

700.

699.

698.

בבית את יכולה לאכול עם תחתונים

697.

נכון זה מסעדה לא חוף הים

696.

לדעתי בעלת המסעדה היתה צריכה לפנות אליה בשקט ולהסביר שההופעה שלה לא תואמת למקום. לא נראה לי שהבחורה היתה מסרבת. זה תלוי בגישה.

695.

כשאדם הולך לאכול במסעדה ועוד כשרה הוא מתכוון לאכול, אם היה רוצה לראות ציצים ותחת היה הולך למועדון חשפנות או לים. כול הכבוד לבעלת המסעדה.

694.

693.

comment-2-comment

692.

והנה באה משטרת הצניעות.

comment-2-comment

691.

690.

אם זה נכון והיתה חשופה אזי בדק שלא הרשתה לה ככה להיות גם לי אם הייתי בא לסעדה זה לא נעים.חוף ים זה משהו אחר ומסעדה משהו אחר

689.

אכן הגוף שלה אך המקום אינו שלה. בכל מקום פועלים על פי כללי המקום. דווקא מתחשק לי ללכת לאכול שם. סגולה, קיבלת פרסומת חינם.

comment-2-comment

וחלים עליו חוקי מדינת ישראל. כלומר, אותם כללים כמו בכל מסעדה ישראלית אחרת. לדוגמא - אסור לעשן בפנים ומותר ללבוש מה שרוצים. מה נסגר עם כל הביבונים הפרימיטיביים. אין שכל

688.

687.

כוונות רעות אפשר להגיד. היא עשתה את זה בכוונה. היא התכוונה לסדר ז...ון להמשך הערב וחשבה שתתפוב אחד הגברים שיושבים

686.

זכות בעלי המקום להכתיב קוד לבוש.

comment-2-comment

685.

במסעדות מלונות ומקומות ציבוריים רק הערסיות הישראליות מרגישות שהן יכולות לשבת חצי ערומות מול שאר הלקוחות במסעדה. לכי קיבינימט ותתלבשי בפעם הבאה

684.

comment-2-comment

כל דור חושב שהיה יותר מוצלח

683.

682.

681.

680.

במקום ציבורי לבוש זנותי זו הטרדה מינית לגברים.

679.

נכון כל הכבוד למנהלת שהוציאה אותה למסעדה לא נכנסים ערומים נראה לי אותה אישה ציפתה שכל התגובות יהיו לטובתה אבל היא חיה בסרט

678.

677.

676.

וזה גם לא חוקי, יש לתבוע למען יראו ויראו

comment-2-comment

נראה לי דווקא פחות חוקי איך שהיא התלבשה, תלך בכל מדינה מתורבתת יש קוד לבוש במקומות כאלה רק פה כל דבר הדתה

comment-2-comment

ולא מה שנראה לך או לא נראה לך.

675.

כנראה לא הייתה כמו שבתמונה.היה החזה שלה יותר החוצה אבל היא כסתה ..יש נשים חושבות שלהיות חשופה זה מודרני ..טפשות

674.

673.

זכותה המלאה לבקש שיכנסו למסעדה שלה בצורה מכובדת, זה בעיה של הלקוחה שלא מכבדת את עצמה ולא את הסובבים אותה

672.

אני אוכל שם הרבה בעלת הבית אישה מקסימה ואומרת מה שיש לה על ליבה, יש לקוחות חצופים שחושבים שקונים את בעל הבית במנה שהם אוכלים מזולה את מדהימה

671.

זכותה של בעלת המקום לדרוש לבוש הולם מקום כשר ושנית ,גם נשים בימינו צריכות לשמור על כבודן בקוד הלבוש שלהן,אכן אינן בחוך הים

670.

כל הכבוד לבעלת המסעדה. צריכים גם כמה מורות כמוה. ללא פחד.

669.

כל פעם מדהים אותי מחדש איך זה רק לצד אחד כביכול רגשות וחס וחלילה לא תפגע להם בו ולאנשים אחרים אין שום רגש שצריך להתחשב בו

668.

נבוא לאכול

comment-2-comment

667.

comment-2-comment

לא נראה לי שעושי החרם יחסרו שם. בעלת המקום צודקת והבחורה הצעירה פשוט נעלבה מעצם הביקורת. אין לי ספק שהקהל ימשיך להגיע ולכבד., במיוחד עכשיו שיש גם סניף כשר.

comment-2-comment

comment-2-comment

למה שנחרים..ההפך ..מקום שיש לו ערכים כן ארצה ללכת ולאכול שם

comment-2-comment

666.

אין גבולות, אין חינוך, ככה זה נראה

0
מצב לילה
מצב לילה