צילום: אורן אהרוני
צילום: אורן אהרוני

אורן עמיאל: "מתסכל מאוד, שוב שברון לב"

מאמן הפועל ירושלים היה מאוכזב לאחר ההפסד הדרמטי (73:68) למנרסה הספרדית בארנה: "מבין את שריקות הבוז מהקהל, הם מרגישים את זה בלב שלהם"

אפרת עמורבן | פורסם:13/10/2021
הפועל ירושלים ספגה הערב (רביעי) הפסד דרמטי וכואב במיוחד, 73:68 בבית למנרסה הספרדית במסגרת המחזור השני בליגת האלופות של פיב"א.
זה היה ההפסד השני ברציפות של ירושלים והיא עדיין ללא ניצחון במפעל. מאמנה אורן עמיאל התייצב בסיום מול המצלמות והיה מאוכזב מאוד.
"לא קל, לא קל. פעם שנייה ברציפות שזה בסוף. אני יכול לתרץ מפה עד מחר. בסוף אנחנו לא מוצאים את הקצב לעשות את הפעולות כמו שאנחנו רוצים", אמר עמיאל. "מאכזב. אין לי יותר מדי מה להגיד. מתסכל מאוד, שוב שברון לב, לנו, לאוהדים. מה אני אגיד לכם, קשה לי רגע אחרי משחק לבטא את הרגשות. לא נעים, זה כואב".
הקהל הביע את דעתו ושרק בוז לשחקנים, המאמן הוסיף: "מבין את השריקות בוז, אני יכול לקבל את זה, הם מרגישים את זה בלב שלהם. אני עוד לא דיברתי עם השחקנים, אני אצטרך לשנס מותניים ולראות איך אנחנו יוצאים מזה".
לכתבה זו 9 תגובות
הוספת תגובה
9

תגובות

close-fullscreen-comment
הוספת תגובה
9.

סוכן שחקנים לשעבר לא יכול לבחור שחקנים. קבוצה ללא כל סקאוטינג.אם היה סקאוטינג מינימלי לא היו מחתימים שחקנים הזויים כמו:גייטס מייקר בנט.הישראלים הכי גרועים בליגה.איך לא החתימו את מנקו. חומסקי צריך להסיק מסקנות ולקבל החלטות סופר קשות.

8.

7.

6.

5.

אבל את העונה האירופית הרסת, לך הביתה

4.

השחקנים רוצים ומנסים,אתה לא נותן את הכלים. חזור לצכיה שם הצלחת מול קבוצות דייגים

3.

משחק שני ברציפות שההפסד רק שלך, הרכבים הזויים ספסול של הכוכב, אתה פשוט הרסת את העונה האירופית, מקומך לא פה.

2.

1.

לכל התגובות
0