96
צילום מסךצילום מסך

דיאן מ"האח הגדול" מתנצלת: "לא התכוונתי לפגוע באף אחד. מה שרואים מכאן לא רואים משם"

הדיירת בת ה-23, שהתבלטה במהלך העונה של תוכנית הריאליטי אחרי מספר אירועים שכללו התנהגות לא הולמת, פנתה לרשתות החברתיות כדי להסביר את התנהגותה בבית "האח הגדול": "מקווה שתצליחו לשמור לי קמצוץ של חסד"

תמונה כללית
רן בוקר | פורסם: 04/08/2022
דיאן שוורץ מתנצלת: המתמודדת הבולטת שהודחה ביום א' מ"האח הגדול" אחרי סערות רבות שעוררה בבית בנווה אילן, פונה לעוקביה באינסטגרם ומבקשת סליחה. "הבנתי שעשיתי הרבה בלאגן בחוץ בחודשיים האחרונים. אני רוצה להגיב בדרך שלי, בלי צינזורים או סינונים. בלי פרקים ערוכים, בלי דלתות בערוץ 26, בלי קטעים קצרים שעולים בטיקטוק. רק אתם ואני", כתבה שוורץ.
"מעולם לא התכוונתי לפגוע באף אחד. הגעתי ל'אח הגדול' במטרה להגדיל את החשיפה שלי לעוד קהלים ולמנף את הקריירה שלי כדוגמנית בארץ שלי. נשאבתי לתוך סיר לחץ מטורף שהוציא ממני דברים שלא יוצאים ביום-יום.
פתאום ריבים על אוכל, על מקומות ישיבה, על קידוש, על סיגריות. הרגשתי בודדה, מותקפת, מאוהבת, שמחה, עצובה, מדוכאת, מתגעגעת. וכל רגש כזה בתוך בית האח הגדול הוא על 200. חסר פרופורציות. אני יודעת מה עברתי בתוך הבית, מה הרגשתי, מה נאמר לי, וברור לי שלמי שלא שם קשה להבין את העוצמות של כל רגע ורגע בבית הזה".
צילום מסךמתוך "האח הגדול" (צילום מסך)
שוורץ בת ה-23 בלטה במהלך שהותה בבית אחרי מספר אירועים שכללו התנהגות לא הולמת, כשאחד הרגעים הקשים היו כשכינתה את הדיירת בר כהן "אמא רעה". "היו פעמים שהתנסחתי בצורה מוגזמת והעלבתי. ובאמת שאני התנצלתי בבית בפני מי שפגעתי ועוד אתנצל בפני מי שלא הספקתי, ומתנצלת עכשיו בפניכם, הצופים, שנפגעו מהאימרות שלי. המשחק החברתי והניתוק מהעולם שבחוץ לקח אותי לקיצון שלי עם עצמי".
שוורץ הוסיפה: "ייקח לי עוד זמן להשלים ולעכל הכל, ובינתיים, אני מאמינה שעוד ניפגש – ברחוב, בסופר, בצילומים, באירועים. ולפני שאתם אומרים 'פיפי, חרטטנית, ממציאה, הכי לא קרה' תנו צ'אנס ונסו להכיר אותי באמת - בלי מצלמות, בלי תסריטים או משימות תקציב שבועיות. ותזכרו, מה שרואים מכאן לא רואים משם. מקווה שתצליחו לשמור לי קמצוץ של חסד. בקרוב נדבר על הכל".
לכתבה זו 96 תגובות
הוספת תגובה
96

תגובות

close-fullscreen-comment
הוספת תגובה
83.

דיאן זאת בדיוק הבעיה,שההתנהגות הרגילה שלך היא מגעילה

82.

יש כאן התניה קלאסית - רואים אותה מפרסמת מותג אז האנטגוניזם נדבק למותג צריך לתת לזמן לעבור ובעוד שנתיים של שקט מוחלט אולי תוכל לחזור לדגמן ואם לא אז ...היי....חסרות מלא מנהלות חשבונות במשק כעת - בוא נראה ספק רב איתה...

81.

80.

היא מבינה שהיא תפסיד עבודה. תחליפי מקצוע ותשלמי על שיח אלים ורע. את רעת לב ומגעילה

79.

78.

על התנהגות כזאת שלה סיפרו גם אנשים שעבדו איתה ..כך שלא תאשים את בית האח הגדול ואת הלחצים.

77.

את מתנצלת אך לא בהופעה בפומבי, בבית של האח, והנפגעים ממך יישאו את הפגיעות לאורך חייהם. "צהובה".... צורחת : "יש למרינה וסת צריכה להתקלח קןדם" וכל עם ישראל צופה.... "מי את בכלל?.." מטנפת את זכוכית הצא של לירון החדשה. וכל יום שק של פגיעות בדיירים...

comment-2-comment

היא לו צריכה. להתנצלכי כמה דיירים לו חסר תפסיקו לשים עין רק עלדיאן

76.

75.

כולנו חוטאים, כולנו מגזימים, כולנו מאבדים עשתונות אבל ממש לא כל אחד יכול לראות וללמוד את עצמו מהצד, לך הייתה הזכות להיחשף על עצמך בדרכים מיוחדות, למדי התעצמי וגדלי מזה. והמגיבים הרעילים זה רק אותם אנשים שלא מסוגלים לראות את עצמך מהצד, את כבר מעבר לזה.

74.

נשארה ותישאר אותו דבר דוחה , תשארי נעולה בבית שלך עדיף , למי שיש ריח מסריח מהפה , שום בושם לא יעזור

73.

ההתנצלות שלך לא שווה כלום.את נהנית מהרוע שלך.

72.

והיא צריכה להתנצל בפני האנשים שפגעה בבית, היא בעצמה, שהיא תגיע לראיונות ותגיד מהלב, לא במכתב שברור שלא נכתב על ידה. כל האנשים שבגללה הורידו דמעות, במיוחד,בר, לירן, וליה, ראינו חודשיים התנהגות שלא תוכמת את המילים שכתובות, אז היא צריכה לעשות מעשה שיראה שבאמת היא מתחרטת. זאת התחלה של טיהור שם ובקרת נזקים, אבל בשורה התחתונה כמו שראינו אותה מולנו במסך מתנהגת בחוסר מוסריות והצהירה שלכם איכפת לה, באותה המידה, שתיקח יוזמה, תמלא כת החובות שלה, תתראיין, ורק אז נראה אם ההתנצלות כנה. כי לאנשים באמת איכפת וחשוב לדעת אל זה בא ממקום אמיתי.

71.

יש שם להתנהגות שלך, ויש סיבה שפיתחת דפוסי התנהגות כאלה אם יש לך רצון אמיתי להשתנות, ואני מאמינה שאת יכולה ולו רק בגלל גילך הצעיר - אנא ממך, תשקלי להכנס לטיפול נפשי מקצועי וייעודי להפרעת אישיות נרקיסיסטית. לדעתי ההפקה ליהקה אותך על מנת ללעוג לך, ולהציג בפני הקהל את הפריק שואו שלך. נסי לברר עם עצמך מס' נקודות: 1. מדוע משפחתך לא משכה אותך מהתכנית מיד בשבוע-שבועיים הראשונים כשהתברר היקף הנזק 2. מדוע מצאת להתחבר דווקא אל אדם כה אלים ואכזר, דורסני, אנוכי וכוחני כנתנאל

70.

comment-2-comment

אז כל אחד יתעלל במישהו, יתנצל וילך? ממש לא

comment-2-comment

69.

68.

67.

66.

את אישה אלימה ומתעללת! נתנאל קורבן. גבר מוכה מושפל ורמוס, מושתק ושקוף שפוחד ממך מאד.הוא מרצה וממושמע. מסוכן מאד להשמיע רצון או דעה לידך.הוא נפל בשבי שלך, ומסכן לא מעיז לברוח. את רודנית ואכזרית!

65.

כל אלה שלא מקבלים התנצליות של אנשים שטעו מקווה בישבילם כשהם ירצו להתנצל ולטהר את שמם גם אותם לא ישמעו ואז ירגישו מה זה לסגור דלת לבן אדם בפרצוץ לר להיות חכמים אף אחד לא מלאך יש לילדים האלה גם הורים שסובלים לחשוב לפני שתוקפים

comment-2-comment

העם עוד לא מוכן לסליחה שלה. אותה לא יאהבו אך פעם. היא חא תהיה המאמי הלאומית פתאום. שתמשיך לדגמן בחול

64.

63.

62.

אין מילה אחרת, רוע טהור.

61.

ההורים שלה גידלו ילדה מפונקת חסרת גבולות וזו התוצאה. בתכלס היא לא אשמה, אולי עכשיו תבין מה ההשלכות של החינוך שגדלה איתו ותלמד להפיק מזה לקחים.

60.

59.

58.

57.

אבל התנהגת ממש מגעיל,פגעת בבר על שום דבר.

56.

55.

הנזק שהיא עשתה לעצמה... היה צריך להוציאה קודם, גם פחות התעמרות בדיירים האחרים, וגם פחות אש ונאצות כלפיה מהציבור. אני ממש מקווה שהיא תשכיל לשפר דרכיה ושהאש כלפיה תרגע במהרה. האש הזו גם לא נורמלית.

54.

עוד דיירים בבית היו כמוך בתוך סיר הלחץ המבעבע אבל ממך זה הוציא דברים קיצונים. הזלזול בזולת, ההתנשאות והגאווה טבועים בך עמוק עמוק באופי. מקווה שהחווייה באח הגדול תלמד אותך להיות אדם קצת יותר טוב ורגוע. מצד שני הצופים צריכים לקחת דברים בפרופורציה ולא להגזים עם התגובות. היא לא רצחה אף אחד וזה רק משחק טלוויזיה.

53.

מי שלא משחרר וממשיך לשנוא . סתם רפה שכל .

52.

51.

הטוטאליות שלה לבן זוג שלה, השמירה שלה עליו ראויות להערכה.

50.

אידיוט מי שבחר בה. אין בדיקה מינימלית ?

49.

הכל אינטרס כדי להציל קריירה של דוגמנית כושלת ולא מוצלחת... את הבן אדם הכי נוראי שפגשתי מעולם

48.

מה יש בבחורה חוץ מציצי סיליקון, תחת ושפתיים מוזרקות שמתעסקים בה ומנסים למכור מוצרים בזכותה? ועוד מדברים על ערכי מותג. איזה ערכים? מי שקונה יקבל דייט איתה? למה היא רלוונטית למשהו ?

47.

ילדה מסכנה שיורדת לשפל המדרגה בהתנהגותה,חתיכת אפס שמרוח בכלום.

46.

ביום שתודי בזה שכן אכפת לך מה אנשים חושבים עלייך, וכן ביקורות יכולה לפגוע בך, רק אז תתחילי להיות אמיתית ואנושית, נראה לי שפגעו בך כל כך הרבה בילדות ששכנעת את עצמך, שאי אפשר לפגוע בך, אבל זה לא נכון ואת לא מודה בזה, כי אם זה היה נכון לא הית מתפוצצת באח הגדול כל פעם שאמרו עליך משהו, תשחריי, ואת תהיי משוחררת באמת, איך אמר מישהו חכם פעם אני לא רוצה שכולם יאהבו אותי, אבל רק שאף אחד לא ישנא אותי. להיפגע זה אנושי ביותר, ואם את לא יכולה להיפגע זה אומר שאת לא אנושית, ואני חושב שאת אנושית וחצי.

45.

44.

לכי לדרכך ותצליחי בכל אשר תעשי... רק תשתדלי בחוכמה ובלי שליפות מיותרות ומגעילות שפוגעות באנשים.

43.

42.

בשביל בקרת נזקים, שלא תאבד חלילה עבודות וכסף בגלל מי שהיא. זה שהיא התנצלה לא משנה את מה שיצא ממנה בסיר לחץ של האח הגדול - האופי האמיתי שלה. מאחלת לה שתתפתח ותצמח מזה

41.

הרוע מתחיל מבפנים, כמו שאמרה פעם מישהי. אבל הפוך גוטה...

40.

את ידעת בדיוק מה את עושה ואומרת. פעם ראשונה קורה, פעם שניה נסלח, פעם שלישית נגיד אי הבנה, כשזה חוזר על עצמו זה נעשה בכוונת תחילה.

39.

אז החצן והסוכן החלו לעבוד? דואגת לפרנסה? אל תדאגי נשמה, נשמור לך את אותו קמצוץ שאת היית שומרת לנו. כלומר כלום ושום דבר בצירוף המון קללות וצעקות.

38.

אבל אל תגידי שיצא ממך מה שלא יוצא ממך ביום יום, כנראה זה יצא עכשיו בפול ווליום, אבל היו כבר כמה דוגמניות שהעידו שהיתה לך התנהגות כזאת גם על הסט. בהצלחה עם לנקות את כל הרעל, באמת עד הסוף, שלא יצא יותר כלום לא חשוב באיזה תנאים. ושיהיה בהצלחה....

37.

36.

35.

זו פשוט את... וזו האת שלא אהבנו... את לא תשתני , מכיוון שזה אופי, הרגלים, חינוך.... ולכן אני לא מאמין להתנצלות שלך כנה ככל שתהיה כרגע. בשעת לחץ תמיד יצא ממך השד או הקוף כמו שאהבת להשתמש... , זה חסר שליטה, מזלך שיש לך הזדמנות למראה לראות כיצד התנהגת. ולא נפתח כאן פצעים שוב.

comment-2-comment

ממש לקחת לי את המילים שרציתי לכתוב.

34.

היופי שכביכול יש לה וזה שהיא דוגמנית גרם לה לחלק מההתנהגות המתנשאת. גם האח הגדול אשם, נתן לה לבחור 3 גברים מבינהם 1 יהיה צמוד אליה כבן זוג, זה מאוד ניפח לה את האגו וגרם גם לחלק מההתנהגות שלה. אל תשכחו שהיא בת 23, עדיין קטנה מלהבין את הטעות שעשת. תפסיקו לשפוט אותה, היא מספיג חטפה ברמות מאוד גבוהות. תהיו אנשים טובים ואני מקווה בשבילה שתבין שיופי זה לא הכל בחיים.

comment-2-comment

עשתה מה שעשתה בקור רוח ובידיעה ברורה כמה רעל היא מפיצה סביבה. מי שצפה בערוץ 26, ראה את הרשע בעיניים. ואגב, יש טייסות בגיל 23 ולא מתייחסים אליהן כאל 'ילדות'. אז בלי הנחות בבקשה.

33.

32.

31.

דיי תפסיקו, היא מתנצלת, בואו נירגע, מה קרה? סוף העולם? צריך להתקדם הלאה, דיאן את השיעור שלה לומדת עכשיו על בשרה

30.

אישה רעה לכי לטיפול דחוף

29.

28.

מישהו כתב עבורך וגם אם זו את כי הבנת שהלכה הקרירה דחוף טיפול בכעסים והתנצלות מקיר לקיר להפסיד כמה קמפיינים ואז אולי נרגיש שלמדת משהו

27.

26.

אין לך על מה להתנצל כולם עודים טעויות השמאלנים תמיד צודקים ולא ניתן לעשות דבר בהצלחה

25.

24.

אז זה לקח כמה ימים, הונחת לפנות לצופים במלל חסר תוכן אמיתי, הבנת שירקת לבאר שממנה את מתפרנסת ומה? חשבת שיתנו לך חסד על מה בדיוק? ראוי לך שתקחי פסק זמן, תנסי להבין שלא היית לבד בבית האח הגדול ולשפל והבוטות שהיגעת איש לא הגיע.

23.

22.

21.

שתעלמי לנו מהחיים

20.

כבר שהציגה עצמה בת.ז הייתה שחצנית מתנשאת וכל זה השתלב עם דמותה בתוך הבית

19.

comment-2-comment

18.

17.

16.

15.

הרי כל התוכניות אמרת שלא אכפת לך מה חושבים עליך. שאת שונה מהשאר. מה נשתנה?

14.

היא לא נחמדה בעליל, צריכה להשתנות לטובה ובתיאור מדויק bitch הסליחה שלה צריכה להיות מלווה בחובת ההוכחה. שהאל יברך את עמו.

13.

את זה אבל בחרו להתנצל והבינו שפגעו וביקשו סליחה מהנפגע.ת. את לא. ואת עדיין משוכנעת שזה בסדר להתנהג ככה כי זה הבית. זה לא. זו את.

12.

11.

והכל יצא ללא פילטרים על המסך, זו דיאן והיא צריכה לחיות עם זה, מאידך אנחנו לפני תשעה באב לכן מודה ועוזב ירוחם.

10.

עאלק קמצוץ של חסד,זה לא יכול לצאת מפיך מילים כאלו,הסוכן שלך אולי התבטא כך.אגב,מותר לך להיות כזאת,מתנשאת,רומסת,צינית,מותר לך,מה הציבור יחשוב זו בעיה שלו.

9.

8.

7.

מי כתב לך את ה"התנצלות" הזו באינסטגרם. אני בטוח שלא את כתבת בעצמך... את לא יודעת להתנסח יפה ככה. תחכי לנתנאל הבכיין שאולי יבין לאיזה מאורת שרצים הוא נכנס...

comment-2-comment

כל מילה בסלע.

6.

את בחורה מדהימה..ומי שלא הסתדרו איתך. היו ממש סטומים.ולא שווים התיחסות..האח הגדול מפרגן להם.ועושה איפה ואיפה..את תמשיכי בדרכך..בהצלחה גדולה.

comment-2-comment

comment-2-comment

5.

אלא מהדיירים שם שמיררה להם את החיים. לנו היא לא עשתה כלום. כי הבחירה שלנו היא אם לצפות בזה או לא.. שחחרו כבר ממנה וזהו.

comment-2-comment

צודקת

4.

היא פסיכו ביץ' מהסוג שישרוט את האוטו של חבר שלה כי נפרד ממנה. להתרחק כמו מאש בחורים!

comment-2-comment

3.

היא נראית כמו עוד מיליון בחורות שאפשר לפגוש ברחוב או לראות באינסטגרם. אפשר למצוא בקלות עוד אלפי "דוגמניות" כאלו.

2.

יצאה היתה מי שהיתה מודה בטעיות שעשתה מבקשת סליחה לסלוח זאת מעלה אלוהית תהיו שם שחררו ןתסלחו יום טוב ומבורך לכולם

comment-2-comment

1.

לכל התגובות
0
מצב לילה
מצב לילה