4
אס. או. אס. חיותאס. או. אס. חיות

מחכים שתאמצו אותם: כלבים וחתולים מחפשים בית חם

נירה, מיקי, שוקי ועוד רבים מקסימים אחרים ממתינים שתאמצו אותם. אז למה אתם מחכים?

תמונה כללית
נעה פישר | פורסם: 20/05/2022

חבר למען הכלבים

נירה - כלבה שמגדירה מחדש את המילה "שלמות". בת שנה, חברותית ומלאת אהבה בכמויות שקשה לדמיין. מוכנה להתאהב בכם.
נמרוד - כלבלב שרמנטי, בן שנה, עם לשון כובשת ועיניים שובבות. תופס פוזה של ג'וק בשניה שהוא רואה אנשים, כדי להעלות את הסיכויים שלו לקבל ליטופים בבטן. נמרוד הוא כלב גדול, מלא שמחת חיים, מסתדר נפלא עם אנשים וכלבלבים מכל הסוגים.
חבר למען הכלבנירה (חבר למען הכלב)
פרטי העמותה: עמותת חבר למען הכלבים. הכלבייה נמצאת באזור יקום, ימי אימוץ מתקיימים בכל שבת בין השעות 11 עד 14. דף פייסבוק: https://www.facebook.com/haver.org לפרטים נוספים אפשר לפנות בוואטסאפ לרחל 054-6303861 או לרינת 050-5888355

אגודת צער בעלי חיים בישראל

בל- בל המתוקה בת שנה וחצי וכשמה כן היא- יפה אמיתית. מי שיאמץ את בל יזכה בכלבה מדהימה, אוהבת ומחבקת. מתאימה למשפחות עם ילדים.
אגודת צער בעלי חיים בישראלבל (אגודת צער בעלי חיים בישראל)
ג'ונסון הוא רועה בלגי מעורב בן שנתיים, חכם מאוד, אנרגטי מאוד, כלב שזקוק למנהיג שיודע לעבוד ולחיות לצד כלב כזה מיוחד. יימסר רק למביני עניין.
אגודת צער בעלי חיים בישראלג'ונסון (אגודת צער בעלי חיים בישראל)
צ'ואי הכלב היפה שבתמונה עם לב גדול לאהבה, בן שנה והוא מתאים למשפחה שאוהבת כלבים גדולים ותדע לחנך ולאלף את צ'ואי. הוא כלב מקסים, חכם, שובב ונאמן ומשפחה שתאמץ אותו תזכה ובגדול.
אגודת צער בעלי חיים בישראלצ'ואי (אגודת צער בעלי חיים בישראל)
מיקי המתוק כמעט בן שנה וחי מחפש את האהבה המושלמת בחייו. הוא כלב שובב שאוהב לשחק, הוא כלב יפה וטוב לב אמיתי. הוא זקוק למשפחה שמבינה עניין בגידול כלבים.
אגודת צער בעלי חיים בישראלמיקי (אגודת צער בעלי חיים בישראל)
לפרטים נוספים על אימוץ כלבים או חתולים התקשרו: 4553* לאתר האגודה לחצו כאן

הרצליה ונתניה אוהבות חיות

הכירו את שוקי המתוקי! גורון שובב ומתוק שמסתדר מעולה עם כולם, ומחכה שיוציאו אותו כבר מהכלבייה. שוקי אומץ בתור גורון צעיר למשפחה שלא הבינה מה זה גור בבית וזרקה אותו בכלביה העירונית :( עכשיו הוא מחכה לבית שיוכל לתת לו את המשחק והחינוך שהוא צריך, ויראה בו בן משפחה, גם אם הוא מתבלבל ועושה שטויות לפעמים :) רועה מעורב | יהיה בינוני + | בן חצי שנה | מחכה בהרצליה.
הרצליה ונתניה אוהבות חיותשוקי (הרצליה ונתניה אוהבות חיות)
צ'אבי השורדת ניצחה את הפרוו אחרי אשפוז ממושך וכרגע נמצאת באומנה אחרי שיקום. היא השמינה והתחזקה, מרגישה מעולה ומוכנה לצאת אל החיים האמיתיים! צ'אבי כלבה דומיננטית ועדינה שכרגע נמצאת באומנה עם עוד כלבים נוספים והיא מסתדרת מדהים עם כולם היא חכמה מאוד וכבר יודעת שצרכים עושים בחוץ :) מחפשים לה משפחה שמבינה בגזע ויודעת שהקטנה הזו תגדל להיות כלבה אנרגטית שזקוקה לפריקת אנרגיה מנטאלית ופיזית. רועה בלגי מעורבת | בת כ9 חודשים | תהיה בינונית-גדולה | מחכה באומנה בנתניה
הרצליה ונתניה אוהבות חיותצ'אבי (הרצליה ונתניה אוהבות חיות)
יום אימוץ בהרצליה, שישי 14:00-16:00 | ׳השירות הוטרינרי הרצליה׳ בווייז
יום אימוץ בנתניה, שישי 13:00-15:00, שבת 10:00-12:00 | רח' הרכב 12 / ׳המרכז הוטרינרי נתניה׳ בווייז
ניתן ליצור עם העמותה ולתאם פגישת אימוץ בהתאם לנהלים. שלחו לנו הודעה בוואטסאפ למספר: 055-667-5229
עוד כלבים לאימוץ מחכים באתר שלנו: https://herzelialovesanimals.org/ | שמרו על קשר בפייסבוק הרצליה ונתניה אוהבות חיות

צער בעלי חיים - רמת גן והסביבה

טדי, כלב חמוד בן כ-5 שנים .חזק מאוד, אנרגטי ושובב. נפלא עם אנשים וילדים ומסתדר עם כל הכלבים. היה כלב בית ונאלץ לעזוב את ביתו לא באשמתו.
צער בעלי חיים רמת גן והסביבהטדי (צער בעלי חיים רמת גן והסביבה)
ג'אנגו, כלב טוב לב בן שנה וחצי. עדין מאוד, אנרגטי וסקרן. נפלא עם אנשים וילדים ומסתדר עם כל הכלבים.
צער בעלי חיים רמת גן והסביבהג'אנגו (צער בעלי חיים רמת גן והסביבה)
אלברט, כלב גדול ומרשים בן כ-7.5 שנים. מחונך לצרכים ורגיל לחיים בבית. כלב נאמן ומגונן ולכן זקוק לבית מנוסה וללא ילדים קטנים. מסתדר עם חלק מהכלבים ולא מסתדר עם חתולים.. נאלץ לעזוב את ביתו כי הבעלים שלו חלה ולא יכול לטפל בו יותר.
צער בעלי חיים רמת גן והסביבהאלברט (צער בעלי חיים רמת גן והסביבה)
פועה, כלבה מקסימה בת כשנתיים. נהדרת עם אנשים וילדים, מתמסרת ומתלטפת. מדהימה באופיה ויופיה, שובבה ואנרגטית. מסתדרת עם כל הכלבים אך לא עם חתולים.
צער בעלי חיים רמת גן והסביבהפועה (צער בעלי חיים רמת גן והסביבה)
לפרטים נוספים: 2313* לאתר העמותה לחצו כאן כתובת: רח' חפץ חיים 4, תל אביב שעות פעילות: א'-ה' 12:00-17:30; ו' 11:00-15:00; ש' 11:00-16:00

צער בעלי חיים ירושלים

אביבה היא בוקסרית מעורבת, בת כחמש. מקסימה וחברותית לכולם, היא מעוקרת ומחוסנת. אומצה וננטשה בבית המחסה, כך שהיא למדה לחיות בבית והיא מחונכת. היא מטיילת יפה עם רצועה, מסתדרת עם רוב הכלבים, לא מסתדרת עם חתולים ומאוד אוהבת אנשים. אביבה מחכה להזדמנות נוספת שיאמצו אותה ויקחו אותה לבית חדש משלה, ולהיות חלק מהמשפחה אוהבת לתמיד.
צער בעלי חיים ירושליםאביבה (צער בעלי חיים ירושלים)
נייט המדהים בן כשנתיים, נמצא קשור לשער הכלבייה, לאחר שויתרו עליו בצורה אכזרית! הוא נקלט בבית המחסה והשתלב מהר מאוד. נייט צריך משפחה עם ניסיון שתלמד אותו לחיות בבית ותתן לו להרגיש בטוח ומוגן. הוא אובחן כחירש ובעל אנרגיה בינונית. מסתדר עם כולם ואוהב מאוד אנשים. מטייל יפה עם רצועה ומעדיף לרבוץ רוב שעות היום. נייט ישמח לחיות בבית עם משפחה שתכיל אותו ותאהב אותו כמו שמגיע לו.
צער בעלי חיים ירושליםנייט (צער בעלי חיים ירושלים)
פליים המקסימה בת כשנתיים, כלבה מעורבת עם אנרגיה בינונית-גבוהה הגיעה לבית המחסה לאחר שננטשה. היא מעוקרת ומחוסנת, מטיילת יפה עם רצועה ומסתדרת עם חלק מהכלבים. פליים אוהבת מאוד אנשים, צריכה משפחה עם ניסיון וסבלנות שתשקיע בה, תחנך אותה ותלמד אותה לחיות בבית. כשהיא מכירה ובוטחת היא מתמסרת לאהבה וליטופים. הכלבה המתוקה הזאת מחכה להזדמנות לחיות בבית אמיתי עם משפחה אוהבת משלה והיא תהיה בת משפחה נהדרת.
צער בעלי חיים ירושליםפליים (צער בעלי חיים ירושלים)
לוסי בת כשלוש וארבעה חודשים, כלבה מעורבת ומקסימה באופייה. הגיעה אלינו כשמשפחתה ויתרה עליה, לאחר שהוחזקה קשורה בחצר ולא זכתה לטיפול מסור ולא ליחס אוהב ומחבק. מאוד רגועה וידידותית. מסתדרת עם כולם, מטיילת יפה עם רצועה, מחונכת, מעוקרת ומחוסנת. בעלת אנרגיה נמוכה ואוהבת מאוד אנשים. לוסי צריכה בית אמיתי חדש, משפחה אוהבת ומחבקת. תהיה בת משפחה מושלמת.
צער בעלי חיים ירושליםלוסי (צער בעלי חיים ירושלים)
לאימוצים ולפרטים נוספים נא לפנות לשושי בטלפון 052-8618654.

תנו לחיות לחיות

בל - הכי יפה שיש, עם כמויות של אהבה שפשוט אסור לפספס. בל המהממת שלנו, ננטשה בגיל 10 מבית אחרי שנדרסה ונותרה על 3 רגליים. מאז עברו שנתיים בהן היא מחכה, שבורת לב, לאחד שיפתח עבורו את הבית והלב. ושלא תטעו לרגע, היא מסתדרת מצויין על 3 וגם בגיל 12, יש בה עדיין שובבות של גורה שאוהבת לשחק. היא נאמנה ונותנת את כל כולה למי שאוהבת
תנו לחיות לחיותבל (תנו לחיות לחיות)
פיטנגו - מלך היופי, העדינות ואהבה. פיטנגו המהמם שלנו, חתלתולון מקסים, שמפזר חמידות עצומה לכל הכיוונים. ממתק בן שנה, מחכה לאהבה גדולה.
תנו לחיות לחיותפיטנגו (תנו לחיות לחיות)
ג'וני מתוקוני! כלבלבון עם כף רגל עקומה, שלא מפריעה לו להסתובב אבל מקשה עליו למצוא בית, שיקבל אותו, כמו שהוא, עם רגל מצחיקה. הוא הגיע אלינו בגיל חודשיים ובגלל אותה הרגל מחכה כבר שנה לאהבה. כלבלבון מצחיקון מחכה לבית שיאהב המון, ג'וני בן שנה
תנו לחיות לחיותג'וני (תנו לחיות לחיות)
מגי - תודו שזה הפרצוף המתוק בעולם! ואם תגיעו להכיר את מגי, תבינו שמדובר בחתולונת המושלמת בעולם. עדינה, מקסימה, כל היום רק ליטופים ואהבה. היא ביישנית וקשה למצוא אותה בין כל החתולים בחתולייה ולכן מומלץ להגיע ולבקש להכיר אותה. מגי בת 5.
תנו לחיות לחיותמגי (תנו לחיות לחיות)
הכלבים והחתולים מחכים בבית המחסה בכניסה לכפר רות. לפרטים אודות אימוץ: 3703* שלוחה 3

גלבוע אוהבת חיות

בריידי - גור מעלף נמצא משוטט והגיע אלינו. יהיה בינוני.
גלבוע אוהבת חיותבריידי (גלבוע אוהבת חיות)
דובי - גור מהמם ופרוותי שזקוק כלכך להתחלה חדשה בבית משלו, הוא יהיה פשוט זכיה בבית שמכיר ואוהב את הגזע המיוחד הזה. יהיה בינוני.
גלבוע אוהבת חיותדובי (גלבוע אוהבת חיות)
לתיאום בזמן אחר ולכלבים שבאומנה שלחו הודעה בוואטספ במספרים 050-6552609/ 050-6539439 (מענה בימים א-ו) ונתאם אימוץ אישי בזמן ובשעה שמתאימים לכולם.
אנחנו מזכירים שכל הכלבים שלנו נמסרים מחוסנים, מעוקרות/ מסורסים תחת סל אימוץ ולבעלים מעל גיל 24.

אס. או. אס. חיות

איימי בת כשנתיים. הגיעה אלינו עם 6 גורים יונקים לאחר שנמצאה לבדה בצפון הארץ במקום קשה מאוד. איימי טיפלה בגוריה בבית האומנה ועכשיו אחרי שגדלו אנחנו מחפשים בית לאמא איימי. איימי היא כלבה נוחה, רגועה וטובה בבית. חברותית לכולם כולל עם חתולים. כלבה שרק מחפשת אהבה ויחס. אולי כדי לפצות על כל הסבל שעברה. היא חכמה ולומדת מהר, מחונכת כבר לצרכים ולומדת ללכת עם רצועה.
אס. או. אס. חיותאיימי (אס. או. אס. חיות)
אמה בת כארבעה חודשים. היא הגיעה אלינו מאוד מפוחדת אבל היום היא גוש של מתיקות עם העיניים הכי טובות בעולם בעלת שובבות גורית, אוהבת לשחק ולרוץ, במיוחד עם כלבים גדולים ותהיה בעצמה גדולה. האומנה שלה מספרת שפשוט אי אפשר שלא להתאהב בה. בהתחלה היא חוששת מבני אדם וזקוקה לזמן, סבלנות, רכות, והמון אהבה ואז היא נפתחת ופוגשים את אמה השמחה, מקסימה והאוהבת. מי שיאמץ אותה יזכה בכלבה קסומה ומופלאה.
בימי האימוץ אמה נלחצת ולכן אפשר גם לפגוש אותה בבית האומנה בתיאום מראש בטלפון: 03-7441010 או 03-7441111
תנו לחיות לחיותאמה (תנו לחיות לחיות)
אנפה אוהבת לחבק ולנשק. היא מאוד אוהבת אנשים וגם ילדים (ממש שמחה לפגוש ילדים ברחוב ומלקקת אותם באהבה) ויודעת להראות את אהבתה. אנפה מסתדרת עם כלבים אחרים, מחונכת לצרכים וגם הולכת יפה עם רצועה. אנפה היא כלבה צעירה בת כמעט שנה, שצריכה משפחה שתשקיע בה בטיולים, במשחקים בחוץ ובהמשך חינוכה.
אס. או. אס. חיותאנפה (אס. או. אס. חיות)
דבש הטובה בת כ-4 שנים. היא הגיעה לעמותה עם גורים שכבר אומצו. דבש היא כלבה רגועה, עדינה ומקסימה. מסתדרת עם כולם, הולכת יפה עם רצועה ומחונכת לצרכים. כלבה בינונית בגודלה ואוהבת מאוד אנשים. דבש מתקשה להישאר בתוך בית לבד לכן צריכה בית עם חצר או או אנשים שיכולים לקחת אותה איתם לכל מקום.
אס. או. אס. חיותדבש (אס. או. אס. חיות)
ימי האימוץ הקבועים של עמותת S.O.S חיות : יום שבת בין השעות 10:00-14:00 בהרצליה – בWAZE אס או אס הרצליה – לכלבים ולחתולים – גורים ובוגרים יום שישי בין השעות 11:00-14:00 ברמת אביב – בWAZE אס או אס תל אביב – לחתולים בלבד – גורים ובוגרים
לפרטים: 03-7441010 ; 03-7441111 כל הכלבים והחתולים מתפרסמים באתר

כפר סבא ורעננה אוהבות חיות

סטאר כשמה כן היא כוכבת אמיתית,ילידת 03.2021, הגיעה אלינו מהסגר מעלה אדומים,סיימה בהצטיינות קורס אילוף בסיסי וכיום נמצאת בפנסיון בהנהלת מאלפת שממשיכה לעבוד איתה על חיזוק ושימור הרגלים נכונים. סטאר ממושמעת, הולכת יפה על רצועה, אוהבת כלבים, יודעת להתעלם מגירויים, מכירה פקודות בסיססיות ומחונכת לצרכים.
כפר סבא ורעננה אוהבות חיותסטאר (כפר סבא ורעננה אוהבות חיות)
מגי המהממת, שנמצאה ברחוב ללא שבב, כנראה שננטשה. מגי נאספה על ידי פעילים שדאגו לה לפנסיון וטיפולים רפואיים, ולאחר מכן הגיעה לחסות העמותה. היא כלבה מדהימה בת 11 שנים , בעלת אופי נוח, מעט חוששת אך אין בה טיפה של תוקפנות. היפה הקסומה הזו היא לברדורית מעורבת מיוחדת, טובה ועדינה, וכמו שאפשר לראות גם יפה בצורה בלתי רגילה. היא מסתדרת עם כולם, וממש תשמח לבית חם ואוהב, גינה קטנה תהיה נפלאה בשבילה, מאחר והיא אוהבת להתחרדן בשמש. אימוצה של מגי הוא מעשה שכולו מצווה אחת ענקית, אנחנו באמת רוצים עבורה בית לא פחות ממושלם להעביר בו את המשך חייה.
כפר סבא ורעננה אוהבות חיותמגי (כפר סבא ורעננה אוהבות חיות)
ארומה ולולה - ארומה הלבנה חתולה בוגרת בעלת אופי עדין וביישן. היא הגיעה אלינו כגורה ובמשך 4 שנים לא איפשרה לאף אחד להתקרב אליה עד שהגיעה לולה. בזכות לולה (שחור/לבן) ארומה מתלטפת, מתמסרת למגע ושתיהן ביחד כמו זוג יונים. לולה לימדה את ארומה מה הי אהבת אדם ושתיהן ביחד משלימות אחת את השנייה. מאוד נשמח למצוא לשתיהן בית ביחד בו יוכלו להמשיך את סיפור האהבה שלהן.
כפר סבא ורעננה אוהבות חיותארומה ולולה (כפר סבא ורעננה אוהבות חיות)
סאפו, עם הפזילה ההכי מקסימה שיש, גור מתבגר כבן 10 חודשים, חביב הקהל הבלתי מעורער. בעל מזג שמח ומסתדר היטב עם חתולים אחרים. כמו שאר חתולי העמותה, סאפו מחוסן, מטופח, מסורס ומורגל לארגז צרכים. הוא ישמח לבית בו יוכל לשבת על הברכיים שלכם ולארח לכם חברה מול הטלויזיה.
כפר סבא ורעננה אוהבות חיותסאפו (כפר סבא ורעננה אוהבות חיות)
לאימוץ כלבים 054-6964142 באין מענה שלחו הודעה.
לאימוץ חתולים, בתיאום מראש בכל יום כולל שבת 058-6962145 באין מענה שלחו הודעה.
לכתבה זו 4 תגובות
הוספת תגובה
4

תגובות

close-fullscreen-comment
הוספת תגובה
4.

3.

2.

1.

לכל התגובות
0
מצב לילה
מצב לילה