28

אדל שכנעה את ספוטיפיי לוותר על ה-Shuffle

שירות הסטרימינג הודיע כי יפסיק לנגן שירים מאלבומים בסדר אקראי בעקבות בקשה של הזמרת. "אנחנו לא משקיעים כל כך הרבה מחשבה ותשומת לב ברשימת השירים בלי סיבה", הסבירה אדל שהוציאה אלבום חדש בסוף השבוע

ynet | פורסם:22/11/2021
ספוטיפיי הודיעה כי היא מסירה את אייקון ה-Shuffle מכפתור ה-Play באלבומים ומעתה לא תנגן את השירים בסדר אקראי כברירת מחדל. האחראית לשינוי: הזמרת אדל, שהוציאה בסוף השבוע את אלבומה "30" ומחתה על כך ששירות הסטרימינג הפופולרי לא מנגן את השירים לפי הסדר המקורי שלהם.

עוד כתבות שיעניינו אתכם:

מתוך הקליפאדל בשיר Easy on Me (מתוך הקליפ)
"זאת הייתה הבקשה היחידה שלי בתעשיית המוזיקה שלנו שמשתנה כל הזמן!", צייצה אתמול אדל, "אנחנו לא יוצרים אלבומים ומשקיעים כל כך הרבה מחשבה ותשומת לב לרשימת השירים בלי סיבה. האמנות שלנו מספרת סיפור וצריך להקשיב לסיפורים שלנו בצורה שבה רצינו. תודה ספוטיפיי על ההקשבה". בספוטיפיי הגיבו: "הכל בשבילך".
בהמשך הכריזה ספוטיפיי באופן רשמי כי היא מסירה את אייקון ה-Shuffle מעמודי האלבומים וכי מעתה הם יתנגנו באופן אוטומטי לפי סדר השירים המקורי. בחברה כינו את השינוי "פיצ'ר פרימיום" ואמרו כי אמנים ומשתמשים מבקשים אותו כבר זמן רב. אם אתם בכל זאת אוהבים לשמוע שירים בסדר אקראי, זה עדיין אפשרי: לחצו על השיר שאתם מאזינים לו כרגע באפליקציה, ומצד שמאל למטה יופיע כפתור ה-Shuffle המוכר. לספוטיפיי יש סיבה טובה להיענות לבקשות מצדה של אדל: בחודש שעבר שברה הזמרת הבריטית שיא כאשר הסינגל הראשון מהאלבום שלה, Easy On Me, הפך לשיר שזכה להכי הרבה האזנות ביום אחד בשירות הסטרימינג. האלבום החדש שלה - שיוצא שש שנים אחרי קודמו - צפוי למשוך לא מעט משתמשים ישנים וחדשים לשירות.
לכתבה זו 28 תגובות
הוספת תגובה
28

תגובות

close-fullscreen-comment
הוספת תגובה
15.

14.

אני אראה לה מה זה!

13.

12.

לנגן את תמאש בשאפל זה פשע נגד הדיונונים

comment-2-comment

11.

comment-2-comment

היא אפליקציה שאפשר להוריד לטלפון חכם ולשמוע מוסיקה, פודקסטים ועוד.

comment-2-comment

10.

כל כולה מושתתת על המומי אישוס של ביל גייטס, בהתחילת הדרך הוא פרסם עותקים פיראטיים של ווינדוס כדי שאנשים יורידו אותה ולאחר מיכן הוא התנהג באגרסיביות לכל מי שהוא חשב שעלול להתחרות במייקרסופט ואחרי כל הנסיונות של מייקרסופט עדיין כולם נטשו את הדפדפנים שלה ואנשים נוטשים את המערכת הפעלה שלה ויש לביל גייטס הרבה חרדת נטישה בגלל שהוא מרגיש שנואו באדי לאבז הים, אז עכשיו מייקרסופט מתאימים את התוכנות שלהם ללינוקס כדי שביל גייטס לא ירגיש חרדת נטישה ושאולי ככה אנשים ירקו לכיוון שלהם

comment-2-comment

comment-2-comment

ספוטיפי זו חברה שוודית.

9.

8.

דייב שאפל

7.

6.

comment-2-comment

רק השתנתה ברירת המחדל

5.

הרי אפשר לדלג על שיר שלא בא לשמוע. מה הפואנטה בשאפל?

comment-2-comment

זה תמיד יתחיל מאותם השירים, אז לוחץ על שאפל כדי לקבל שירים אחרים מאותו הפלייליסט.

comment-2-comment

4.

הרבה אלבומים מאבדים את הפואנטה שלהם כשמנגנים אותם בשאפל, בעיקר אלבומי קונספט

3.

2.

לשמוע על שאפל זה כמו לקרוא ספר בסדר פרקים רנדומלי

1.

comment-2-comment

במיוחד בעידן שכל אחד רוצה להיות כוכב.

comment-2-comment

comment-2-comment

comment-2-comment

רוצה להציג את האמנות שלה כמו שהתכוונה. זו זכותה המלאה

comment-2-comment

לכל התגובות
0