61

בגיל 3 הסרטן החל להתפשט בגופה של מאיה: טיפול חדשני עשוי להצילה. תעזרו?

כבר חצי שנה שמאיה הקטנה נלחמת בסרטן קשה התוקף ילדים – נוירובלסטומה, שכבר שלח גרורות לגופה הקטן. הסכום הנדרש להצלת חייה מגיעים ל-3.5 מיליון שקלים כשבינתיים נאספו למעלה ממיליון וחצי שקלים. עמותת המתנדבים "להושיט יד" נרתמה לסייע למשפחה באיסוף התרומות. "אני כל כך מתרגש לראות איך כולם נרתמים ותורמים ואני פשוט לא יודע איך להודות" אומר אביה. בואו לתרום

ynet | עודכן:24/11/2021
בשיתוף עמותת להושיט יד
"אני כל כך מתרגש לראות איך כולם נרתמים ותורמים ואני פשוט לא יודע איך להודות לכל אותם אנשים שאני אפילו לא מכיר. זה נותן לי כח. בעזרת הציבור גייסנו למעלה ממליון שקלים ואני מתפלל שכולם ימשיכו לתרום ונציל את הבת שהקטנה שלי".
הטיפול שעשוי להציל את חייה של מאיה ולהילחם בסרטן: מאיה איפרגן בת-3 וחצי, מאושפזת תקופה ארוכה במחלקה ההמטואונקולוגית, לאחר שסרטן מסוג נוירובלסטומה תקף אותה, ומאז היא במאבק קשה מול המחלה. הטיפולים ריתקו אותה למיטה והיא אוכלת ושותה דרך צינורות, וכעת חייה בסכנה. טיפול ייחודי בארה"ב הוא התקווה להציל את חייה. הסכום הנדרש עבור המסע להצלת חייה שמתבצע בבית החולים "סלואון קייטרינג" לילדים, הכולל שהייה בארה"ב, מגיעים ל-3.5 מיליון שקלים. עמותת המתנדבים "להושיט יד" נרתמה לסייע למשפחה באיסוף התרומות.
צפו בקריאה המרגשת של יפעת אמא של מאיה
זה החל קצת אחרי פסח: מאיה, תושבת טבריה, החלה לסבול מתסמינים חריגים, וסדרת בדיקות בבתי החולים אישרו כי מדובר בסרטן האלים נוירובלסטומה. מדובר בסוג סרטן אגרסיבי ביותר התוקף ילדים קטנים. מקורו של הסרטן הזה בבלוטת האדרנל הנמצאת מעל הכליות, והוא שולח במהירות גרורות לעצמות ולאזורים נוספים בגוף. חרף התקדמות הרפואה, קשה מאוד להילחם בסרטן הזה.
"השתתקתי", מספרת יפעת, אמה של מאיה, "השתוללתי ולא הפסקתי לבכות כשהרופאים בישרו על האבחנה, חרב עליי עולמי ולא ידעתי איך אני הולכת להמשיך בחיי, היא הבת היחידה שלי ובקושי בת 3".
צילום: באדיבות המשפחהמאיה רק רוצה לחיות, ככל הילדים (צילום: באדיבות המשפחה)

מאיה איפרגן - ילדה בת 3 שכבר לא מחייכת

"הלב שלנו נשבר, המצב לא משתפר" מוסיף אביה, "קשה לנתח את הגידול במקום שהוא נמצא, הסרטן הנוראי לא עוזב ומאיים על הבת הקטנה שלי, איך אני אחיה בלעדיה? זה חוסר אונים לראות את הילדה שלי ככה סובלת. אני מסתכל אליה, ואני מביט בפנים הקטנות והיפות שלה וכשהיא אומרת לי: אבא אני לא רוצה צינורות יותר, אני פשוט נחנק ובוכה. ואין לי מה לענות לה מול כל הסבל וכל הצינורות שסובבים אותה".
צילום: באדיבות המשפחהמאיה רק רוצה לחיות, ככל הילדים (צילום: באדיבות המשפחה)
"הבדידות הזו שכל הילדים בגן ילדים והבת שלי מרותקת למיטה ובקושי צוחקת ובקושי אוכלת זה גומר אותי". היא מתגעגעת לדודים שלה וכל יום שואלת מתי יוכלו לבקר. אין לי מה לומר מול הכאב הנורא הזה. אני חייב להיות חזק בשבילה. אני ואשתי נאבקים במחשבה שמה יקרה אם לא נשיג את הכסף בכדי שנוכל להגיע לטיפולים. רק לחשוב על העליות של הטיסה והשהייה של שנה שלימה בארה"ב וכל ההוצאות בכדי לקבל את הטיפולים וכל הגוף שלי רועד".
"מאיה ילדה מתוקה והעניים שלה משדרות רצון לחיות. לחשוב שילדה כל כך קטנה נלחמת על החיים שלה זה פשוט כואב. הסרטן כעת מאיים על חייה וזה נורא לחשוב מה עובר על ההורים כל לילה", אומר אברהם עטר, מנכ"ל עמותת להושיט יד. אנחנו עושים ימים כלילות במטרה לגייס את הכספים הרבים שדרושים לטיפול היקר. אנחנו מלאי תקווה שעם ישראל יבין את הצורך להושיט יד ויסייע לנו להציל אותה. מאיה רק רוצה לחיות, ככל הילדים".
לתרומות למאיה
עמותת המתנדבים "להושיט יד" נרתמה, כאמור, לסייע באיסוף התרומות. אלו כל הדרכים לתרום ללמסע להצלת חייה של מאיה:
בכרטיס אשראי באתר המאובטח: לחצו כאן
משלוח צ׳ק: עמותת להושיט יד עבור מאיה , מרכז רימון, ת.ד.80 אלעד.
העברה בנקאית: בנק הפועלים סניף 772 חשבון477175 עבור מאיה. לאחר ביצוע העברה על מנת לקבל קבלה לחצו כאן
טלפון לתרומות: 03-9090500
העברה מחו"ל: IBAN: IL380127720000000477175
Swift Code (BIC): POALILIT
בשיתוף עמותת להושיט יד
פורסם לראשונה: 08:57, 08.11.21
לכתבה זו 61 תגובות
הוספת תגובה
61

תגובות

close-fullscreen-comment
הוספת תגובה
37.

ביד רחבה אבל אני רוצה התחייבות שמלוא הסכום שנאסף לילדה יילך לטיפול ולצרכים שלה ללא "עמלה" שהעמותה תיקח לעצמה.

36.

הקב"ה רופא כל בשר ומפליא לעשות משפחה יקרה תפנו ישירות לקב"ה תבקשו רפואה שלימה לילדה תקראו פרקי תהילים, תתנו צדקה, תקבלו על עצמכם משהו שתתמידו בו

35.

תבנו פחות בתי כנסת, תמצאו מהר מאד את הכסף הנחוץ לבובה.

34.

comment-2-comment

בואנה אתה חתיכת חלאה

33.

32.

ברוב המקרים לא צריך לנסוע לארה"ב כי הטיפולים שנותנים שם קיימים פה. אבל הכסף קורץ. תכנסו לדיווח הכספי של העמותה ותראו כמה מיליונים הולכים לחולים וכמה לכל מיני משכורות והוצאות של העמותה

comment-2-comment

31.

comment-2-comment

30.

איך יכול להיות שקופת החולים או המדינה לא מכסות את הטיפול שהילדה צריכה. זה ממש מקומם ובלתי נסבל.

29.

comment-2-comment

אין?

28.

27.

תפתחו את הלב שלכם בבקשה אנשים אתם לא יודעים איזה אסון זה איזה כאב גדול למשפחה ובמיוחד לילדה קטנה שלא ראתה חיים עדיין רק בית חולים ארור תתרמו בבקשה כמה שאתם יכולים פוליטיקאים מיליונרים מיליארדים לא מעניין אותם כלום חוץ מעצמם אנחנו אנשים פשוטים בלי הרבה הון עצמי חייבים להתאחד ולעזור אחד לשני ככה ננצח הכל בע"ה

comment-2-comment

comment-2-comment

אשרי העם שאלו הם בניו

26.

25.

לתרום ישירות לילדה בלבד

comment-2-comment

וזה לפני החזר הוצאות בתפקיד

24.

comment-2-comment

23.

22.

אם כן בבקשה פרסמו מספר. אני כבר שנים לא תורם לעמותות שמשלמות מכספי תרומות למנכל שלהם והוצאות תפעול אחרות

21.

רמת הרפואה בישראל מצוינת ואחת הטובות בעולפ ואני סומך לחלוטין עליהם. לרוב עמותות ןארגונים שכל מטרתם להרויח מבטיחים לחולים סופניים הבטחות ללא כל כיסוי ןהחולה לא מבריא ולכן תסמכו על הרופאים בארץ ותרמו למחקרים ולמטרות אמיתיות כגון ימי כיף לילדים החולים וכדומה. לא צריך להשלות ולטעת תקוות שווא

comment-2-comment

וכמה סבלו עוד כמה חודשים לשווא?

comment-2-comment

יש מומחים גדולים בעולם שמתקדמים כמה שנים קדימה עם סוגים שונים ובייחוד עם סרטן. במקרים האלה לצערנו הניסיון כן עושה את ההבדל.

comment-2-comment

לא מכירה הורה שלא היה עושה הכל אם היה מבין שיש מישהו שהצליח לרפא מה שבארץ לא

comment-2-comment

20.

19.

למה תמיד העם צריך להציל את עצמו? איפה ביטוח לאומי?... אבל כן יש מיליארדים לצעצועים מלחמה, למערכות פרסומות מפלגתיים, וגם יש חברות היי-טק שמגלגלים מיליארדים.... מה קורה פה!!!

comment-2-comment

18.

איפה כל המיליונרים

17.

תרמתי

16.

comment-2-comment

15.

14.

13.

comment-2-comment

comment-2-comment

12.

רק לא דרך עמותות

comment-2-comment

למה שלא תעבוד אתה בחינם רמי?

comment-2-comment

11.

10.

למה המדינה לא עוזרת לחולים? לרכבת קלה שמיותרת בארצינו יש כסף ארץ אוכלת יושביה

9.

שפע איחולי בריאות והצלחה למאיה הקטנה ומשפחתה.

8.

אני שולחת את ברכתי מעומק ליבי שהקב"ה שהוא רופא כל בשר ומפליא לעשות ירפא אותך טרם הנסיעה ולא תדעי שום פגע שתהיי בריאה ומאושרת אמן ואמן שכך יהיה

7.

6.

אתם יכולים לחפש באינטרנט ולהגיע למשפחתה ישירות, וכך כל הכסף יגיע למי שצריך ולא למנגנון וכל זה בלי לפגוע חלילה בעבודה של העוסקים במלאכה.

comment-2-comment

כתבה כזו בווינט עולה מאות אלפי שקלים. אם את/ה תורמ/ת ישירות למשפחה אז לא ניתן לשלם את ההוצאות הללו. המנגנון זה לא דבר רע. זה דבר שצריך כדי להרים תרומות.

comment-2-comment

comment-2-comment

תגיד מיליארדים וזהו..

comment-2-comment

5.

4.

עלה המטוס הזה. זה ריקבון או לא ריקבון? זה ריקבון ורוע משולבים! הכסף הזה יכול לעזור לילדה וחולים אחרים.

comment-2-comment

3.

comment-2-comment

2.

תהיו חזקים. הרבה בריאות בעזרת השם.

1.

בואו נירתם להצלת חייה של מאיה

לכל התגובות
0