צילום: דוברות המשטרה
צילום: דוברות המשטרה

"הכול בסדר, נתקדם בלי שתבכי": תיעוד מהמרדף הדרמטי אחר האחים שחטפו את אחותם

זה היה אחד המרדפים הדרמטיים ביותר בשנים האחרונות במחוז הצפון, שהסתיים במעצר מוצלח של ארבעה אחים שחטפו אישה ששוהה במעון לנשים מוכות והתכוונו לפי החשד לפגוע בה. בתיעוד המעצר נראים הכוחות מצליחים להגיע לרכב החשוד בסיוע מסוק, עוצרים את האחים - ומנסים להרגיע את האישה שישבה ברכב

תמונה כללית
אלי סניור | פורסם: 13/10/2021
תיעוד מרגע המעצר: כך סוכלה חטיפת האישה בגליל (צילום: דוברות המשטרה)
בלעדי: בתום מרדף דרמטי בגליל, הצליחה המשטרה אתמול (יום שלישי) לשים את ידה על ארבעה אחים שחטפו את אחותם ששוהה במעון לנשים מוכות - ולפי החשד התכוונו לפגוע בה. בתיעוד המעצר הדרמטי נראה מסוק חג באוויר מעל הרכב הנמלט, וכשהשוטרים על הקרקע הצליחו לעצור אותו - הם ספגו קללות מצד שניים מהאחים שהיו ברכב. בשלב מסוים פונה אחד השוטרים לתוך הרכב ונשמע אומר: "הכול בסדר, נתקדם בלי שתבכי". מעצר ארבעת החשודים הוארך היום בשבעה ימים.
צילום: דוברות המשטרה (צילום: דוברות המשטרה)
צילום: דוברות המשטרהוכך זה נראה מהמסוק (צילום: דוברות המשטרה)
צילום: דוברות המשטרהתיעוד: כך סוכלה חטיפת אישה בגליל (צילום: דוברות המשטרה)
בנוסף לשני האחים שנעצרו ברכב, נעצרו שני אחיהם - שהיו חמושים בנשקי איירסופט - בכלי רכב אחר. במרדף השתתפו כוחות גדולים של מחוז הצפון, שניהלו מרדף בסיוע מסוק אחר שני כלי רכב, לאחר שחברה של האישה התקשרה למוקד 100 של המשטרה ואמרה כי היא נחטפה על-ידי שני אחיה שככל הנראה תכננו לפגוע בה.
האישה שנחטפה היא ערביה תושבת הגליל. היא יצאה להליכה עם חברתה, שאף היא שוהה איתה במעון לנשים מוכות בצפון. שני כלי רכב עצרו במקום, והגברים שיצאו מהם הכניסו את האישה לרכב בכוח, ונמלטו. לאחר מרדף נמצאה האישה באחד משני כלי הרכב שנעצרו על ידי השוטרים בסמוך למחלף טורעאן. במשטרה אמרו כי היא הייתה "נסערת ובוכה". הרכב השני שעל פי החשד לקח חלק בחטיפה נעצר בסמוך למרר.
השוטרים השתלטו על שני אחיה של האישה ועל שני חשודים נוספים שהיו, כאמור, חמושים בנשקי איירסופט מסוג M-16 ואקדח. לאיירוספט, הדור החדש של רובי אוויר, אין מכלול כמו נשק רגיל והם לא יורים קליעים רגילים. בגלל קלות ההפעלה והדמיון לנשק הרגיל הפך האיירסופט לפופולרי. רק בשבוע האחרון פרסם נדב איל ב-ynet כי במשרד לביטחון פנים דורשים לאסור את ייבוא נשקי האיירסופט או לפחות לפקח על התחום - כחלק מהמאבק בפשיעה בחברה הערבית ובתפוצת כלי הנשק. איירסופט מוגדר כ"צעצוע מסוכן" בלבד, ולכן אין עבורם צורך ברישיון - אבל ארגוני פשיעה, ולפניהם גם ארגוני טרור, הסבו אותו לנשק שהורג.
עו"ד סעיד חדד שמייצג מטעם הסנגוריה הציבורית את אחד מהאחים: "מדובר בצעיר ללא עבר פלילי. מעולם לא היו תלונות כנגדו על אלימות כנגד אחותו. הוא לא הגיע במטרה לחטוף והוא לא ירד מן הרכב. אנו ממתינים שהמשטרה תחקור את טענותיו ותסיים את החקירה בהקדם".
לכתבה זו 15 תגובות
הוספת תגובה
15

תגובות

close-fullscreen-comment
הוספת תגובה
17.

כל הכבוד למשטרה על פעילות מאורגנת ,מהירה, ועם תוצאות משביעות רצון!! שאפו!!

16.

בשביל האישה האומללה לא נגמר כלום. הערפדים של המשפחה עדיין שם. ה' ישמור...

15.

14.

יתפוס קצת שכל

13.

12.

11.

להמשיך בעבודת הקודש שאתם עושים וכולנו מאחוריכם.

10.

9.

השוטרים עושים עבודת קודת תוך סיכון חייהם על בסיס יומי. עבודה יפה!

8.

7.

6.

4.

2.

מצדיע לכם על עבודת קודש

1.

לכל התגובות
0