בפחות ממיליון שקל: בית ילדותו של ג'ורג' הריסון יוצע למכירה פומבית

הגיטריסט של הביטלס עבר לבית ברחוב אפטון גרין בפרבר ספקה בליברפול ב-1949 כשהיה בן 6. בבית הזה למד הריסון לנגן על גיטרה וערך חזרות ראשונות עם ג'ון לנון ופול מקרטני בהרכב שיהפוך ללהקה הנצחית. כעת הוא יימכר לפי ההערכות בעד כ-200 אלף פאונד

כלכליסט | פורסם:12/11/2021
בית ילדותו של ג'ורג' הריסון יוצע למכירה פומבית. הגיטריסט של הביטלס עבר לבית ברחוב אפטון גרין בפרבר ספקה בליברפול ב-1949 כשהיה בן 6.
>> >> לסיפורים החשובים והמעניינים בכלכלה ובצרכנות - הצטרפו לערוץ הטלגרם שלנו
בבית הזה למד הריסון לנגן על גיטרה ושם גם ערך חזרות ראשונות עם ג'ון לנון ופול מקרטני בהרכב שיהפוך בהמשך ללהקה המצליחה. המשפחה עזבה את המקום ב-1962. שלוש שנים לאחר מכן כשהלהקה כבר התפרסמה רכש הריסון עבור הוריו בית באפלטון.
צילום: OMEGA AUCTIONSג'ורג' הריסון בצעירותו (צילום: OMEGA AUCTIONS)
לבית שלושה חדרי שינה ולפי ההערכות יימכר בטווח מחירים של 160-200 אלף פאונד (216-270 אלף דולר). הוא נמכר לאחרונה לפני שבע שנים, אז נרכש על ידי מעריץ של הביטלס ששילם עבורו 156 אלף פאונד.
לאורך השנים הבית עבר מספר שיפוצים, אך נשארו בו כמה מאפיינים מקוריים, כולל האמבטיה, הכיור, הדלתות והחזית החיצונית. לאחר השיפוצים נוספו לו מסדרון, מטבח משולב עם חדר אוכל וחצר אחורית נרחבת.
צילום: OMEGA AUCTIONSבית ילדותו של ג'ורג' הריסון בליברפול שיוצא למכירה פומבית (צילום: OMEGA AUCTIONS)
בית המכירות הפומביות אומגה (Omega Auctions), שאחראי על המכירה ומתמחה במזכרות מוזיקה, מסר כי "זוהי הזדמנות ייחודית להיות הבעלים של נכס שבו ג'ורג' בילה את השנים המעצבות בחייו והיה בעל תפקיד חשוב בהצלחה של הביטלס".
הוספת תגובה
0

תגובות

close-fullscreen-comment
0
מצב לילה
מצב לילה