600
850 שגרת קורונה

הקבינט החליט: תו ירוק בכל מקום סגור - ועטיית מסכות בהתקהלויות בחוץ

קבינט הקורונה הרחיב את התו הירוק לכל מקום סגור בצל הערכה של ראש הממשלה נפתלי בנט שלא יהיה מנוס מסגר. עוד הוחלט על חובת מסכות בהתקהלויות של יותר מ-100 איש בחללים פתוחים. המלצות לעבור לעבודה מהבית, להפסיק ללחוץ ידיים, להתחבק ולהתנשק. בני 60 ומעלה מתבקשים לא לפגוש אנשים לא מחוסנים בחלל סגור

תמונה כללית
איתמר אייכנר | עודכן: 03/08/2021
צילום: טל שחרתו ירוק גורף, האכיפה תהודק (צילום: טל שחר)
תו ירוק לכל הגילים בחללים סגורים, מסכות גם בחללים פתוחים, הגברת האכיפה וקריאה לעבוד בבית בצל חשש ממשי מסגר כללי בחגי תשרי. כך הכריע אמש (יום ג') קבינט הקורונה לנוכח העלייה המתמשכת בתחלואה. ההגבלות ייכנסו לתוקף ביום ראשון הקרוב, 8 באוגוסט. ראש הממשלה נפתלי בנט העריך בקבינט: "רוב הסיכויים שלא יהיה מנוס מסגר - אלא אם החיסון השלישי יקטין את מספר החולים קשה". המומחים קבעו בדיון שכדי להימנע ממצב של אי-ספיקה של בתי החולים יידרש סגר בספטמבר. לטענתם, העלות הכלכלית של סגר בספטמבר תהיה נמוכה יחסית בגלל המספר המועט של ימי עבודה. סגר ישפיע על מספר החולים בתוך 10 ימים ועל מספר החולים קשה בתוך שבועיים שלושה.

הידוק ההגבלות - החלטות קבינט הקורונה

  • הרחבת התו הירוק למקומות סגורים באופן גורף
  • הפטור מהתו הירוק לילדים עד גיל 12 יבוטל ביום שישי, 20 באוגוסט
  • חובת עטיית מסכות גם בחללים פתוחים שבהם יש יותר מ-100 בני אדם
  • צמצום עבודה באתרים ממשלתיים ל-50% מהמשרד
  • המלצה למגזר הפרטי לעבור לעבודה מהבית
  • חובת בידוד למבוגר מחוסן שמטפל במאומת מתחת לגיל 12
  • הגברת האכיפה על מפירי בידוד ועטיית מסכות
  • איסור טיסות גורף למדינות אדומות וחיוב בידוד לחוזרים ממדינות כתומות
צילום: EPAראש הממשלה בנט (צילום: EPA)
בהודעת משרד ראש הממשלה בתום ישיבת שרי הקבינט צוין בין היתר כי "הוחלט על מגבלות נוספות, לצד קריאה ברורה לציבור: מגפת הדלתא מדבקת הרבה יותר, ומזנקת בכל העולם. הימנעו מהתקהלויות, וצאו להתחסן - עכשיו. אחרת, לא יהיה מנוס מהטלת מגבלות חריפות יותר, לרבות סגר".
בהתאם להחלטות נקבע כי מתווה התו הירוק יורחב גם למקומות שבהם ישנה התקהלות של פחות מ-100 בני אדם ולכל הגילים, כולל בני 12 ומטה שלא יכולים להתחסן עדיין. עוד נקבע כי תחול חובת עטיית מסכות גם בחללים פתוחים שבהם ישנה התקהלות של יותר מ-100 בני אדם.
נזכיר כי לתו ירוק זכאים מי שהשלימו שתי מנות חיסון נגד קורונה וחלף שבוע (שבועיים בחיסון מודרנה) מקבלת מנת החיסון השנייה, מי שהחלימו מקורונה, ומי שקיבלו תוצאה שלילית לבדיקת קורונה (בדיקת PCR - מטוש) ב-72 השעות האחרונות.
צילום: AFPמסכות גם בחלל פתוח במקומות שבהם יותר מ-100 בני אדם (צילום: AFP)
כמו כן הוחלט על העברת משרדי הממשלה (ובהתאמה ככל הניתן המגזר הציבורי כולו) למתכונת עבודה בהיקף של 50% נוכחות במשרד. מנכ"ל כל משרד רשאי לבצע התאמות במקרים חריגים. במקביל הומלץ למגזר הפרטי לעבור למתכונת עבודה מהבית.
הקבינט החליט על חובת בידוד למבוגר מחוסן שמטפל בקטין שגילו מתחת ל-12 או בחסר ישע אשר התגלה כמאומת. עוד הוחלט על הגברת האכיפה על מפירי בידוד ועטיית מסכות.
בסוגיית הכניסה והיציאה מהארץ הוחלט כי יחול איסור טיסה גורף למדינות אדומות, למעט מקרים שיאושרו על ידי ועדת חריגים. בנוגע למדינות כתומות, תורחב רשימת המדינות כך שייכללו בה מרבית מדינות העולם וחזרה מהן תחייב בידוד, הן למחוסנים והן למחלימים. לגבי מדינות ירוקות הוחלט שתוגדר רשימה מצומצמת של מדינות שהחזרה מהן תחייב בידוד על לקבלת תוצאת בדיקה שלילית.
צילום: יריב כץהחמרת ההגבלות על החוזרים לארץ (צילום: יריב כץ)
בנוסף, קבינט הקורונה קרא לציבור "להבין את תמונת המצב" ובמסגרתו זו "להפסיק ללחוץ ידיים, להפסיק להתחבק ולהתנשק ולהימנע מכל התקהלות בחלל סגור שאיננה הכרחית". עוד הועלתה קריאה מיוחד לבני 60 ומעלה להימנע מהתקהלויות ומכל מפגש עם אנשים לא מחוסנים בחלל סגור.
ראש הממשלה נפתלי בנט ושרי הקבינט פנו אל הציבור בקריאה להתחסן בהקדם האפשרי ולעמוד בהנחיות. "שילוב הדברים מציל חיים וימנע מגבלות חמורות יותר, לרבות סגר, בהמשך".
שרת המדע והטכנולוגיה אורית פרקש הכהן הציעה לאמץ תו ירוק מלא - כך שרק מחוסנים ומי שלא יכול להתחסן יוכלו להיכנס, וכל היתר לא. בנט תמך, אך היועץ המשפטי לממשלה אביחי מנדלבליט אמר כי הדבר "בעייתי ומורכב". עם זאת, הוא לא פסל זאת לגמרי. כמו כן, שר התרבות חילי טרופר הביא להמשך ההחרגה של ילדים מהתו הירוק עד 20 באוגוסט ועד להקמת מערך הבדיקות הארצי והחינמי עבורם.
שר השיכון זאב אלקין התנגד לבידוד של שבעה ימים למחוסנים. "זה לא הגיוני. מחוסן שיהיה ליד חולה מאומת לא צריך להיכנס לבידוד, אך מחוסן שהגיע מחו"ל ובכלל לא בטוח שחלה בקורונה צריך להיכנס לבידוד של שבוע", אמר בדיון. אלקין התנגד גם לבידוד הורה מחוסן לילד בן פחות מ-12 שנדבק. הוא הציע סגר באמצע אוגוסט במקום בספטמבר, משום שמספר החולים הגבוה בספטמבר ידרוש סגר ממושך יותר.

הקו של בנט והקריאה לסגר בחגי תשרי

כבר לפני הדיון דווח כי ראש הממשלה בנט מוביל קו שלפיו הגברת קצב ההתחסנות במנה השלישית מהירה מספיק תוביל לכך שישראל לא תגיע לסף הספיקה של בתי החולים. בהתאם לקו זה, הממשלה תנקוט צעדים רחבים יותר שכוללים הגבלות חמורות יותר אם קצב ההתחסנות לא יהיה מספק.
שר הביטחון בני גנץ אמר בדיון: "צריך לתגבר את מחלקות הקורונה בבתי החולים לאור התפוסה הצפויה. יש להכין את הציבור לאופציה של סגר בספטמבר, שהוא חודש שהפגיעה הכלכלית בו תהיה מינימלית. במקביל יש להאיץ את מאמץ החיסונים כדי לנסות למנוע את הסגר. מערכת הביטחון נרתמת למאמצים ומתגברת כוחות. את התו הירוק והסגול צריך להחזיר כבר עכשיו ולצמצם מגעים".
שרת הפנים איילת שקד אף הציעה ללכת על צעד של סגר מוקדם יותר: "אם לא נצליח לחסן מיליון איש בתוך שבוע, יש ללכת אז לסגר ולא להמתין לספטמבר". שרת המדע אורית פרקש הכהן אמרה כי "הגענו למצב הזה בגלל הלא-מחוסנים, זו עמדת כל המומחים שכעת לא רק מסכנים את עצמם אלא גם את מי שהתחסן. מבחינתי, צריך לחזור באופן מיידי לתו הירוק הקודם שבמסגרתו מי שבר-חיסון ולא מחוסן - לא נכנס! רק ככה נתגבר על מה שמספרים פה - שמיליון איש כולל הנוער לא מתחסנים. תו סגול, ירוק, שמח, לא באמת עובד. צריך להתמקד במאמץ האמיתי - חיסונים. זה המוקד. כל דבר אחר זה פול גז בניוטרל".
צילום: הדר יואביאן"יש להכין את הציבור לאופציה של סגר בספטמבר". גנץ (צילום: הדר יואביאן)
שרת החדשנות, המדע והטכנולוגיה אורית פרקש הכהן האשימה את מתנגדי החיסונים: "אני בעד 100% חיים לצד הקורונה, בעד 100% מלחמה על הכלכלה והעסקים ואפס סבלנות למי שלא מתחסן ולא נוהג בערבות הדדית.
"הגענו למצב הזה בגלל הלא מחוסנים, זו עמדת כל המומחים שכעת לא רק מסכנים את עצמם אלא גם את מי שהתחסן. מבחינתי צריך לחזור באופן מיידי לתו הירוק הקודם במסגרתו מי שבר-חיסון ולא מחוסן - לא נכנס. רק ככה נתגבר על מה שמספרים פה - שמיליון איש כולל הנוער לא מתחסנים. תו סגול, ירוק, שמח, לא באמת עובד. יש בעיה קשה, הציבור עייף. זה לא דומה לגלים הקודמים".
צילום: אלעד גרשגורןרה"מ בנט ליווה את אמו להתחסן בפעם השלישית (צילום: אלעד גרשגורן)
לפי העדכון האחרון של משרד הבריאות, 2,052 ישראלים אובחנו אתמול כחיוביים לקורונה. עוד עולה מהנתונים כי פוענחו כ-69 אלף בדיקות ושיעור החיוביים עומד על כ-3.1% - נתון נמוך מזה של היום הקודם. במקביל, מפרסם משרד הבריאות לראשונה את מספר המתחסנים במנה שלישית ומספרם עמד אמש על 142,334.
מהנתונים עולה עוד כי בבתי החולים ברחבי הארץ מאושפזים 433 חולי קורונה, 221 מהם במצב קשה. 47 חולים מחוברים למכונות הנשמה.
מבין החולים הקשים – 182 בני 60 ומעלה – 134 מהם מחוסנים. אך יש להדגיש כי בגילים אלה למעלה מ-90% מחוסנים ולכן על כל אדם מבוגר שלא התחסן בשתי מנות חיסון לפחות יש תשעה שנהגו באחריות והתחסנו. לכן, אם מנרמלים את הנתונים לחולים קשה ל-100 אלף איש מגיל 60 ומעלה מסתבר ששיעורם של הלא מחוסנים גבוה פי 4.5.
עוד עולה מהנתונים כי 39 מהחולים הקשים הם בני פחות מ-60 – 26 מהם, כלומר שני שלישים, לא מחוסנים. במקרה זה במדד חולים קשים ל-100 אלף איש בקרב בני 60 ומטה – המספר של הלא מחוסנים גבוה כמעט פי 3 מאלו של החולים הקשים בגיל זה שהתחסנו.
מתחילת השבוע נפטרו 18 חולי קורונה, שבעה מהם שלשום ואחד אתמול. לשם השוואה, בכל חודש יולי נפטרו 51 חולי קורונה וביוני שמונה.
פורסם לראשונה: 22:16, 03.08.21
לכתבה זו 600 תגובות
הוספת תגובה
600

תגובות

close-fullscreen-comment
הוספת תגובה
355.

אנשים ממדינות אחרות רק מורידים את הסטטיסטיקה. צריך פתיחה מלאה של נתבג. למה צריך הגבלות שכבר אין להם משמעות? מי שלא חוסן יחטוף קשה. אבל מה אשמים המחוסנים?

354.

מסיתים ומשקרים כל הזמן, מכרו את בריאותינו לחברת פייזר ושיעבדו אותנו בתור שפני נסיונות לניסוי של עוד "חיסון" שכלל לא אושר, בכל העולם כבר קמים בכל מקוםומוחים ומביערים השטח כנגד הגזרות הפאשסטיות וחסרות הפשר האלו, ואנחנו?? מבלבךים במוח בתגובות לטמקא שגם ככה מצנזרים אותנו כאוות נפשם! נמאס!!!

353.

352.

מרבית החולים הם מחוסנים!!!!

351.

351.

351.

351.

350.

למה הממשלה החדשה חזרה על אותה רשלנות מקוממת של הממשלה הקודמת ולא סגרה את גבולות המדינה בזמן?! לכל הפחות לכל מה שנוגע לתיירות וחופשות! כל "אמצעי הזהירות" לשבים מחו"ל לא שווים ולא היו שווים כלום!!! מה כל כך חשוב בחופשות בחו"ל שהצדיק להכניס שוב את המדינה לסגר?!

349.

עצוב? מצחיק? או סטלבט? עשרות אלפי אנשים יוצאים לחול ומביאים איתם אורגיות של וריאנטים! איפה השכל?, ההיגיון הבריא? סגרו את המדגרה הזאת כבר.

348.

להעיף את הממשלות והכנסת הדיקטטוריות לכל הרוחות

347.

וריד של כל אזרח! הממשלה הוציאה עלינו חוזה עם פייזר.

comment-2-comment

comment-2-comment

346.

תו ירוק לאנשים מחוסנים ללא בדיקת קורונה רק מגביר את סכנת הידבקותם. כול הוריאנטים מחו"ל הגיעו על ידי מחוסנים. כולל ההתפרצויות האחרונות בארץ. ממשיכים לשקר לציבור ולסכן את מי שהתחסן.

345.

נכון צריך ללכת עם מסכות בעיקר במקומות סגורים הבעיה היא שאין אכיפה מספקת ובם אתה מעיר למישהו על זה שאינו שם מסכה מתחיל לקלל אותך לצעוק ולא מעניין אותו כלום רק הוא עצמו בקשה ממשלת ישראל באם תאכפו את החוק יפחת מספר הנדבקים

344.

343.

בתנך בימי בצרעת היה חיסון?? לא. היה בידוד, החולים הופרדו מהבריאים. ואז זה נעצר. אפשר להפעיל את המשק כסדרו עם מערך בדיקות יעיל.

342.

כולם יכולים להידבק ולהדביק! אין שום הצדקה רפואית או מדעית לאף אחד מהצעדים הננקטים. ישראל חתומה על הסכם לניסוי עם פייזר, וזאת הסיבה היחידה לכל מה שנעשה. בכל העולם מדברים על זה! תתעוררו, זה החירות שלכם, זה החיים שלכם!

341.

ישנן מגמות ברורות, איבוד חרות וזכויות אדם בסיסיות. משטר מסיט המשמש כלי שרת בידי חברות פארמה ובעלי עניין וזריקה אחת הורגת.

340.

339.

338.

תראו מה קורה בפאבים ובמסעדות בתל אביב. כזו צפיפות. ובאוטובוסים וברכבות? ובחזרה מחו"ל בבידוק. עומדים בצפיפות כשהמסכות מתחת לאף או על העוקם ואין מי שיפקח וינהל את זה. אם הייתה יותר משמעת עצמית ויותר התחשבות, המגיפה לא הייתה מידרדרת ככה

337.

336.

ואם חלילה תעיר יעשו דוקא

335.

או קי אתם אומרים שמי שמחוסן מקבל את זה קל יותר אבל גם לפני החיסון היו רוב מוחלט של מי שנמצאו חיוביים אך ללא תסמינים כלל או תסמינים קלים בלבד ורק מיעוט מקרב החולים נפגעו קשה. אין שום הגיון להתחסן מלבד לחץ שמופעל על הממשלה מצד גורמי חוץ.

334.

קצת כבוד לאנשים שעשו משהו במדינה ולא מוכנים לקבל נחיסון ניסוי. חוצפנית.

333.

332.

מאחר וגם מחוסנים נדבקים בנגיף הדלתא ומדביקים, זו הסתה לשמה. יתרה מכך, לא מחוסנים מחוייבים בבידוד לאחר מגע עם חולה מאומת ומחוסנים לא. מאחר לשניהם יכולים להידבק בנגיף, בואו נעשה חשבון פשוט מי מדבר יותר. מתביישת שזו ההנהגה של המדינה שלי.

331.

330.

בנט= בניטו

329.

איבדו את זה לגמרי בממשלת בנט

328.

comment-2-comment

327.

326.

אנשים רעים וטיפשים יושבים בממשלה, בדיוק כפי שהיה עם הממשלה הקודמת. תתקהלו, תתחבקו, תלחצו ידיים, אל תעטו מסיכות ובטח לא להזריק כלום! אלה הצעשים שישמרו עליכם בחיים. בהצלחה!

325.

324.

323.

322.

מי שבאמת אשם אינם הלא מחוסנים, כל מי שטס, לקח את ילדיו או סתם הדביק אותם שחזר הוביל אותנו למצב הזה.. הלא מחוסנים הם מי שמקבל את המכה הכואבת אבל האצבע המאשימה היא כלפי מי שעדיין משאיר את נתבג פתוח

321.

חולי נפש שולטים בעולם

comment-2-comment

320.

סגר מלא לפני חודש עם סגירת נתב"ג היה עובד. היום זה כבר צחוק.

comment-2-comment

319.

comment-2-comment

318.

comment-2-comment

317.

מעניין מאוד שהמחקר על החיסון השלישי הגיע בדיוק משיבא, מה עוד לא מספרים לנו? מי עוד מקבל כסף מפייזר?

comment-2-comment

אין פלא שבממשלה מקבלים החלטות אבסורדיות כמו תו ירוק בפה אחד, זה לא רק הליכוד שרקוב מסתבר

316.

התחלואה עולה ועולה רק בגלל שהוריאנטים שמביאים מחו״ל תתעוררו!!!!

comment-2-comment

יש מוטציות של וירוסים בכל העולם גם בישראל

315.

מה שלא עשו לפני שבועיים-בסגירה מוחלטת--מוחלטת-מוחלטת של שדה התעופה--בא עלינו פי 100---רכות ופחדנות של נושאי משרה בכירה-מביא עלינו את העונש של הסגר..... פחדנות של הורוביץ ובנט-----איזה ניהול גרוע של סיכונים---שנובע מחשש מאהדת הציבור-זו לא מנהיגות-לא לזה ייחלנו......

comment-2-comment

לא היינו מגיעים למצב כזה אם כל מי שיכול היה להתחסן אכן היה מתחסן.

comment-2-comment

314.

313.

comment-2-comment

ועכשיו מאיימים עליך בסגר? אז מי המטומטם באמת?

comment-2-comment

את יעל

312.

זו מלחמת האזרחים שלי נגד דור הבומרים שלקחו הכל חילקו והתחלקו

comment-2-comment

או להישאר נכה

comment-2-comment

comment-2-comment

comment-2-comment

311.

גם הקודם הסתיים במרי אזרחי, בזמן שהתחלואה היתה בשיא. הסגר של בנט יתחיל במרי אזרחי. מעטים יתייחסו אליו.

comment-2-comment

comment-2-comment

הם נפגעים הכי הרבה ולא מהווירוס.

comment-2-comment

comment-2-comment

310.

309.

comment-2-comment

החרטטן היחיד בעולם שבגלל בחירות הסביר שהוא היחיד שניצח את הקורונה. למרות שמערכת הבריאות שנתנו לה הוראה לסגור מחלקות קורונה אמרה שזה קישקוש

308.

307.

306.

305.

304.

הם מתנגדים לזה ומסכנים אותנו!

303.

שמי שבחר לא להתחסן ישב בבית ויעזבו אותנו בשקט.

comment-2-comment

comment-2-comment

comment-2-comment

comment-2-comment

comment-2-comment

comment-2-comment

302.

השאירו לכם מדינה נקייה מקורונה

comment-2-comment

comment-2-comment

היו חולי קורונה גם בסוף שלטון נתניהו. הכשלון בגלל מתנגדי החיסונים, בגלל שווריאנט דלתא התפשט ובגלל שאנשים לא מקפידים לעטות מסכות. אולי הכשלון היחיד הוא שהאכיפה חלשה מאד. אם היו עושים סגר היתה גם ביקורת על הממשלה וגם הפסדי ענק מבחינה כלכלית.

comment-2-comment

הייתם רואים מספרים נמוכים, אבל ה"בדיקה" לא שווה כלום.

comment-2-comment

301.

נגד הלא מחוסנים. תאכלו את הכובע ואת החיסון השלישי, הרביעי ומצידי גם העשירי שלכם... תתעוררו

300.

זהירות! זהירות! הילדים הם המטרה שלהם. ניסיון לחרבן הדור הבא! עכשיו אפשר להשוות!

comment-2-comment

טוב בהרבה

299.

בנט בנאום בשנה שעברה טען סגר זה כשלון אם כך ויהיה סגר הוא מעיד על עצמו שהוא כשלון

298.

297.

מאשימה אך ורק את הלא מחוסנים. דווקא הלא מחוסנים הם אלה שהכי מקפידים על הנחיות, שמים מסכות, רוחצים ידיים, לא מתחבקים ומתנשקים ולא טסים, בגלל הרצון שלהם להמנע מחיסון, או כי אין ביכולתם להתחסן. המחוסנים עושים מה שבראש שלהם ומזלזלים בהנחיות. אנשים חוזרים מאומתים מחו"ל ואיכשהו לפי השרה הגאונה, זו אשמת הלא מחוסנים. הרי חייבים לטוס לנופש ביוון...

296.

comment-2-comment

295.

294.

מי שמחוסן מוגן מפני ריאקציה קשה. אין בעיה עם הלא מחוסנים, חייהם בידיהם! המחוסנים הרי גם מדבקים וגם נדבקים. מה הבעיה? מה זה זריעת הפחד הזאת? הכל פוליטיקה וזה דוחה!

comment-2-comment

comment-2-comment

comment-2-comment

אולי נסגור את הכבישים?

293.

קודם לסגור את נתב״ג!!! ולא לאיים על חגי תשרי, יפה שעה אחת קודם!!!!

292.

291.

290.

רציתי חומר לציבור שזו ממשלה שאפשר למות מצחוק

289.

את חיה בסרט! איך את מאשימה את הלא מחוסנים בהיתפרצות כשאתם פתחתם את נתבג ונתתם פטור מלא מבידוד ובדיקות למחוסנים?! הוריאנט הגיע דרכם, וגם כל הוריאנטים הבאים כי הם נוצרים בגוף של מחוסנים לא של בלתי מחוסנים אישה הזויה וחשוכה!

comment-2-comment

מוטציות נוצרות באופן אקראי אין לכך שום קשר להאם את מחוסנת או לא. הוריאנט של הדלתא נוצר במדינה שאחוז המחוסנים בה היה אפסי באותו זמן.

288.

כל המצב הזה בגלל הלא מחוסנים מאחל לכם להגיע למחלה קשה חבורה של נבלות

comment-2-comment

ולך את המחלות שהביאו אותך לעולם

287.

ממשלה של אהבלים

comment-2-comment

286.

"הספר של בנט" איך לנצח מגפה....עבודה בעיניים, קומדיה.

285.

284.

תרוצו להתחסן לפני שיהיה מאוחר מידי

283.

יש להחיל חובת חיסון על כל נותן שרות או עובד במקום ציבורי.

282.

281.

כל בתי העסק הכילו עובדים עם מסכה על הסנטר. כולם כולם, ללא יוצא מן הכלל. לעומת זאת, בדיוק חזרתי מנסיעת עבודה ארוכה באירופה. הייתי שם בהרבה מקומות. אפילו לא אחד עם מסכה על הסנטר. כולם עם מסכה על הפה והאף. אנחנו מדינה של מתחכמים ולכן משלמים את המחיר

comment-2-comment

לך תלקק מגפיים של פאשיסטים באירופה

comment-2-comment

comment-2-comment

280.

קצת מידי חלש מידי ומאוחר מידי

279.

278.

כמה בורות בתגובות זה לא ייאמן. "תפתחו ומה שיהיה יהיה" "אנשים לא מתים מקורונה" "תפסיקו להיבדק ולא יהיה קורונה" אנשים פשוט מנותקים וחסרי השכלה. אני מתבייש שיש בינינו אנשים כאלה.

comment-2-comment

comment-2-comment

comment-2-comment

קדוש הבערות

comment-2-comment

277.

הולכות ומתחלפות והשכונה בטיפול בקורונה נמשכת...

276.

275.

274.

סגר אעלק

273.

מי מקשיב לו בכלל? מי???

comment-2-comment

272.

271.

comment-2-comment

כל הרעיון הוא למנוע את המצב הזה לפני שמגיעים אליו ולא לעשות סגר כשיש כבר אלפיים חוליםמבמצב קשה.

comment-2-comment

במחלות הרבה יותר קשות מקורונה. כיצד הפחדה, חרדה, בדידות ויאוש מונעים מחלה קשה אם הבסיס של כל אלו הנו הורדת המערכת החיסונית?

270.

269.

268.

267.

ידע הציבור אם קורה לכם משהו מחיסון מיותר שלא עובד עם חוזה של מליונים מושחר לא תקבלו ערבות הדדית נמות לבד במסדרון חשוך אם תיהיה מיטה בשבילנו. כבוד השרים יהיו בחדר פרטי. כלום לא השתנה אין בישראל ערבות הדדית. עצוב.

266.

265.

comment-2-comment

שילכו כוסאמא שלהם בובות של הקאבל, עבדים של השטן נגיע לכל אחד ואחד מכם, גם לנחש הזבל שאתם כל-כך מעריצים נגיע גם אליו.

264.

comment-2-comment

263.

262.

זכותו של כל אדם במדינה דמוקרטית לא להכניס לגופו חומרים ניסיוניים ובכלל. אם החיסון כל כך נפלא לא היו נדבקים רבים כל כך. אם קיים נזק עתידי לחיסון אולי נדע בעוד כמה שנים ואולי לא נדע.

261.

והיא לא גרה באירן חחחח וואלה יופי הלוואי שלא תתעוררי מחר מהשינה.

260.

259.

החיסון- סכנה לאנושות

258.

אלא בגלל שאפשרתם נסיעות לחו"ל למגוון יעדים מסוכנים. לשם מה? אתם הבוסים כאן ומגוחך לצפות מהאזרחים לגלות אחריות. הייתם צריכים לסגור את נתב"ג כמעט לחלוטין ולומר לאנשים, אין חו"ל, חכו עם זה שנה שנתיים, מה כבר קרה. צאו לטייל בארץ.

257.

256.

ממשלת הקורונה, ממשלת המגפה, ממשלת האסון

255.

254.

comment-2-comment

253.

חהחהחהחה

252.

252.

צריך להתאים את עצמינו לעידן של מגפות. ומי שגורם לנזק שיקנס בעשרות אלפי שקלים או יישב בכלא

comment-2-comment

comment-2-comment

comment-2-comment

כבר יוצרים חלוקה בתוכנו. מי שילשין עלייך זה השכן משמאל או מימין. לא שונה מהתקופה לפני מלחמת עולם שנייה. אחד לאחד.

251.

הביביסטים איפשרו עקיפה של שתו הירוק ואלפים מתו עד החיסון. מהחיסון היינו המדינה הראשונה שנפתחה. צריך אפילו להעניש את הלא מתחסנים. לא רק למנוע מהם להדביק

comment-2-comment

250.

comment-2-comment

הכל אבל הכל בגלל המחוסנים, אותם אנשים שמשתפים פעולה עם כל הטרלול הזה. אנו, הלא מחוסנים, סובלים בגללכם, אילו לא הייתם משתפים פעולה אז כל הבלאגן הזה היה הסטוריה.

comment-2-comment

249.

ובמילא המחוסנים נדבקים ומדביקים, אז למה הם פחות מסוכנים לאחרים?

comment-2-comment

248.

העם כבר לא מאמין לכם, לא מאמין למשרד הבריאות ולמספרים המהונדסים שלהם. תמציאו טריק חדש כי ההגבלות כבר לא עובדות עלינו

247.

רק מפגרים מקבלים לשם

246.

לבנט אין מושג מימינו ומשמאלו מתנהל בצורה מחפירה חסרת אחריות בכל דבר גם בתקציב מדינה מפזר לכולם הבטחות ומתנות כאילו זה מהכיס של אמא שלו העיקר לשמור על התואר גם בקורונה הוכ קיבל את המדינה במצב האידיאלי והיה כבר ניסיון עם הקורונה כך שכשאתה רואה סימנים חהתדרדרות כבר למדנו שאת הצעדים הקשים עושים בהתחלה אחרת עושים אותם בכוח ועם הרבה נפגעים אבל ככה זה שלמנהיג אין כושר מנהיגות הוא מנסה לרצות את כולם..אנחנו בדרך לתהום בכל התחומים אם לא נעיף את הדחליל האימפטונט הזה מעלינו

245.

comment-2-comment

comment-2-comment

comment-2-comment

אפשר לחשוב שאנשים מתים פה כמו זבובים. תנו לכולם להתערבב ונפתח חסינות עדר. אוכלוסיות בסיכון מוזמנות להישאר בבית, בלי לאמלל את כולם. התקשורת מריצה כאן תעמולה פשיסטית והכבשים הולכות כצאן לטבח.

244.

comment-2-comment

הפסק לחפש אויבים, למרות שראש הממשלה ושרים מפגרים סימנו את הלא מחוסנים בחיסון מלאכותי כאויבים.

243.

comment-2-comment

הוכיחו כבר שאנשים שהתחסנו מדבקים הרבה פחות מאלה שלא. תפסיקו לסכן את עצמכם ואת הסובבים אתכם ותתחסנו.

comment-2-comment

242.

לא מפרסמים את האמת כל אלה שמסתובבים בחול מחוסנים והם מביאים את המחלות כל האליתות מתחסנים ומביאים את המחלה

241.

שקיפלו אותו בשביל לחייך כמו מכוער עם הכיתוב "ניצחנו" ושכל הפרענקים הטיפשים יבחרו בו. ועכשיו שוב יהיה סגר לחילונים בלבד בחגים. הדוסים יעשו מה שבא להם וכמו ששמתם לב. הם כבר לא נבדקים. הכי חכמים.

240.

בת ים אדומה ובכל עסק לפחות אדם אחד בלי מסיכה. על המוכרים אין מה לדבר. בישראל רק אכיפה חזקה!

239.

238.

מעניין למה בתי החולים מוצפים בקיץ האם החיסון עובד גם בדברים אחרים?

comment-2-comment

237.

236.

כל מה שאומר קורה הפוך

comment-2-comment

פשוט כישלון כישלון

comment-2-comment

בזמן מגיפת קורונה. מה אתה מקשקש, פחדן מקלדת

comment-2-comment

235.

ביבי סגר מייד נתב"ג וזכה תחילה לנזיפות ובהמשך לשבחים, חלקם עצמיים כמובן. נא לציין של מליצי החיסון השלישי ניגוד אינטרסים כי מקבלים כסף למחקרים מפייזר.

234.

comment-2-comment

233.

232.

הרי שם כל הפיתרונות

231.

230.

229.

comment-2-comment

228.

227.

יעני אירן, או מאה שערים. חאלס

226.

אחרי שהשאיר את נמל תעופה פתוח ואיפשר לנגיף להיכנס חופשי לארץ.

comment-2-comment

תסכן את עצמך אבל אל תסכן אחרים. מאחל לך הידבקות נעימה

comment-2-comment

לא עשה כלום

comment-2-comment

ברגע שהבינו שהמספרים עולים היה צריך לסגור בבום. לא סגרו מכל מיני סיבות שהן, והנה אנחנו נמצאים איפה שנמצאים... עצוב ומביש!

225.

224.

איפה התקשורת שלנו? היכן הביקורת? לפני כשבועיים משרד הבריאות יצא בהצהרה שהחיסון משמעותית פחות יעיל לזן החדש, מה שיסביר מדוע יש כזו עלייה דרמטית (הרי לפני שהוא נכנס היה שקט כאן והיו עוד יותר לא מחוסנים). ידוע שמחוסנים מדבקים ומדביקים כעת (אגב כנראה שכך היה גם קודם אבל ההגנה של החיסון הייתה יותר חזקה). עושים עכשיו ניסוי עם החיסון השלישי כדי לראות אם עלייה בנוגדנים תשפיע (שכן חיסון משודרג ומעודכן לדלתא עוד אין). אין רופא אחד שיגיד שבוודאות זה יעזור. הם יגידו שמקווים שכן ושאין מה להפסיד. זה הרקע להאשמות עכשיו. מה גם שהזן החדש נכנס מתוך רשלנות של בדיקות ואכיפה, ככל הנראה מול לא מחוסנים, ואיכשהו הלא מחוסנים אשמים? להפיץ בדיקות מהירות וזולות לכולם (שכן גם מחוסנים מדביקים ונדבקים) ולהפיץ את התרופות שנראה שעובדות ולעזוב את העם בשקט. הלוואי ויהיה מישהו בתקשורת שפשוט יציג את מהלך הדברים כמו שהיה.

comment-2-comment

comment-2-comment

comment-2-comment

223.

ולא פועל על פי ההנחיות איך לנצח תקורונה

comment-2-comment

222.

במקום שיהיה פה גל קצר כמו באנגליה, שוודיה או הולנד. פה החליטו שהם הכי חכמים, וממשיכים את האסון הזה שנקרא סגר. תבדקו את המספרים. הכי טוב זה פשוט לחיות עם הווירוס. עובר מהר עם נזק מינימלי.

221.

היית צריך לעשות מה שביבי אמר לך לפני חודש.. חמור

220.

220.

219.

אם גם מחוסנים מדביקים ונדבקים אז גם אם כולם היו מחוסנים הייתה הדבקה. אז מה ההיגיון להפלות את הלא מחוסנים?

comment-2-comment

איך אפשר לא להפלות, הרי אם אין את האפליה אז אנשים יפעילו שיקול דעת אם להתחסן או לא.. ואסור בשום פנים אופן שזה יקרה, צריך שאנשים ימשיכו באופן עיוור לציית לממשלה ולעשות מה שהיא אומרת

218.

פגיעה בזכויות יסוד, הסתה, בורות

217.

comment-2-comment

216.

215.

עסוקים ביח״צ לטובת עצמם, חבורה של טראנסים, חסרי שכל וחסרי ניסיון. אבל כנראה שזה מה שמגיע לעם המפגר שלנו. רצו ״ריפוי״, קיבלו חזוק...

comment-2-comment

מדהים!

comment-2-comment

נמחץ את השמאל

214.

213.

במקרה הטוב- "מדכא תסמינים"

212.

למה לסגור לכולם את החיים?

211.

210.

209.

חזרנו ל1942 תודה גנבי דעת חסקי כל ידע או קשר ברפואה

208.

שתמשיך הקורונה עד סיום לימודים שלי

207.

206.

כנראה ששם למעלה, בבלפור, מסתכלים על גרפים קצת אחרים.

comment-2-comment

205.

עאלק אכיפה.... לא יבוצע יש לנו מדינה בדיחה כולם באים בטענות לממשלה אבל אף אחד לא לוקח אחריות על עצמו מסתובבים בלי מסכות במקומות סגורים חופשי

204.

יש קורונה יש נדבקים יש נדבקים יש מאומתים יש מאומתים יש קשים יש קשים יש מונשמים יש מונשמים יש מתים יש מתים יש אשמים. יש אשמים אין ביבי אין ביבי אין חיסונים אין חיסונים יש קורונה יש קורונה יש נדבקים יש נדבקים יש מאומתים יש מאומתים יש קשים יש קשים יש מונשמים יש מונשמים יש מתים יש מתים יש אשמים יש אשמים ואין ביבי אין ביבי אנחנו אשמים

203.

חלק מהמדינות ברשימה מצבן טוב.אני לא מבינה מדוע צריך להכניס אותן לרשימה שמחייבת בידוד .ברוב העולם לא אוסרים לטוס.

comment-2-comment

הכל פתוח, אנשים חיים בסבבה, ומיליונים יוצאים לרחובות להפגין נגד הדיקטטורה

202.

comment-2-comment

comment-2-comment

201.

יכולה להציל אותנו מהמגפה. אנחנו ישראל, עם עתיק חכם וקדוש ואנחנו יודעים למה באה מגפה על ישראל. החיסונים של תעשיית הבצע האמריקאית לא יכולים להציל אותנו. הכלים, ההנחיות והשקרים של אומות העולם לא יכולים להציל אותנו מהמגפה. בישראל לא יכולים לעשות מצעדי גאווה, לפתוח סניפי טיב טעם, לעשות תחבורה ציבורית בשבת, לקחת שוחד ועוד שחיתויות וקומבינות למיניהן. לחיות כאן מבלי לבנות ולהגן על המדינה, לשנוא ולפלג. דרך החיים הקלוקלת והחגיגה הזאת נגמרו. זה המסר החשוב, האמיתי והמדוייק של ההתפרצות הרביעית של המגפה בישראל. רק אחדות, קדושה, תפילה, תשובה וצדקה יכולים להציל אותנו. ומעל הכל להבין שאנחנו ישראל ואנחנו לא קשורים למגפה שמשתוללת בעולם. הלוואי שנזכה לבחור ולהיות ישראל!

comment-2-comment

את/רציני?

comment-2-comment

מוזמן ללכת לשם חביבי

200.

199.

198.

197.

comment-2-comment

אני לא התחסנתי מרצונו החופשי וגם לא את ילדיי וגם לא את הסבתא שלי הקשישה וגם לא מתכוון לשתף פעולה בעתיד, מבחינתי שלא יכניסו אותי למקומות, עדיף על להצטרף לעדר האהבל כמוך

comment-2-comment

comment-2-comment

סך הכל שקרונה

comment-2-comment

איך זה בכלל נשמע לך הגיוני?

comment-2-comment

קודם כל מחוסנים מדבקים וחולים, איפה אשמת הלא מחוסנים, אולי תפתח תיק לכל מי שמדביק בנאדם טחר, דבר שני מה תעשה עם התיק פלילי הזה אבאלה

comment-2-comment

המוח שלך יצא לחופשה? לך תקבל את החיסון השלישי ותקבל דלקת בלב

comment-2-comment

196.

195.

כלומר, האם החולים החדשים הם מחוסני החיסון השלישי? הכרח לברר האם קיים קשר לחיסון השלישי.

194.

האבסורד הוא שהממשלה מנצלת את העומס הזה בבתי החולים, כדי לדחוף עוד אנשים להתחסן ברעלן של פייזר

comment-2-comment

193.

פשוט הזוי, הממשלה הזו הפאניקה שלא הייתה כמותה, והתוצאה היא קריאות ביזיונית ומסיתות מצידה. מה הלאה? ישר שימו טלאי!

192.

צריך ללמוד לחיות לצד הוירוס הזה. מי שישרוד אחלה מי שלא אחלה.פשוט תניחו לנו כבר.

191.

190.

הימלר, גבלס, גרינג והמפקד שלהם. תמשיכו ככה!

189.

בחנויות גם עובדים וגםחלק מהלקוחות לא עוטים מסכות. פשוט נמנעים

188.

187.

186.

חוץ מכמה נאיביים היסטריים. זה היה ברור בדיוק כמו בסגרים הקודמים שתמיד בחגים "אין מנוס מסגר". רצחתם אותנו כבר. אנשים כבר שנה וחצי בדיכאון בבית ולא נותנים לנו לחיות

comment-2-comment

185.

comment-2-comment

184.

ותמשיכו לחשוב שככה מנצחים וירוסים…

183.

ממשלת פח אשפה, אל תלכו תעופו

182.

181.

מי ישמע לחולי המפש הנאציים האלו? אין פה תחלואה בכלל ושום מגיפה רק המצאות ושקרים

comment-2-comment

180.

בנט איבדת את עצמך לדעת ביוני יולי ואוגוסט השתוללת ועכשו הדבר האחרון שנשאר לנו לחגוג את חגי תשרי כולנו נבוא לרעננה לביתך ולבית התפילה שלך ונפגין

comment-2-comment

179.

178.

לא נשטף פעולה. בשביל מה התחסנו? בשביל לסבול עוד סגר?? שלא מחוסנים יהיו בסדר אנחנו לא נשב בבית. ולא נעבוד מהבית אני רוצה לעבוד מהמשרד. ביי

comment-2-comment

הכי מסוכנים

comment-2-comment

comment-2-comment

comment-2-comment

177.

comment-2-comment

כדאי להפעיל את הראש ולא לכתוב סיסמאות ריקות

comment-2-comment

comment-2-comment

comment-2-comment

176.

comment-2-comment

175.

174.

צריך לסגור מדינה שלמה, ובואו לא נתיפייף כולם יודעים שבני המיעוטים הם כל הבלאגן. פחדנים!

comment-2-comment

הם חייבים לחסן מליון איש בשבוע. אחרת נוכל קש עם על המיסים שיעלו פה בגלל ההסכם עם פייגר.

173.

172.

שמדברים על ״הגברת האכיפה על מפירי בידוד״. כמה זמן לעזאזל צריך בשביל ליישם את זה!? גורמי אכיפה חלשים!

0
מצב לילה
מצב לילה