456

בנט המתווך: מאחורי הקלעים של הטיסה החשאית למוסקבה

הבקשה מאירופה, השיחה לבית הלבן: רה"מ לקח סיכון דרמטי - והפך למנהיג הראשון מהמערב שנפגש עם פוטין כדי לתווך להפסקת אש. בנט, שחתם את ביקורו המדיני באירופה בפגישה עם קנצלר גרמניה שולץ, ביקש להקים מסדרונות הומניטריים ולהקל על יהודים שירצו לעלות. פוטין דורש שישראל לא תעביר סיוע צבאי לאוקראינה. בלשכת זלנסקי ספקנים לגבי סיכויי ההצלחה

תמונה כללית
איתמר אייכנר | עודכן: 06/03/2022
צילום: AFP, AP, רויטרספוטין, בנט וזלנסקי (צילום: AFP, AP, רויטרס)
הטיסה החשאית של ראש הממשלה נפתלי בנט לרוסיה החלה להירקם כבר ביום רביעי, כששוחח עם נשיא רוסיה ולדימיר פוטין והאפשרות עלתה על הפרק. גרמניה, צרפת ואוקראינה ביקשו מבנט לתווך בין קייב לקרמלין, רה"מ עדכן את הבית הלבן בכוונתו לנסוע - וקיבל את ברכתו של ביידן.
לאחר הפגישה עם פוטין, בעודו מחכה לטיסה לברלין, התקשר בנט לנשיא האוקראיני וולודימיר זלנסקי ועדכן אותו בתוצאות השיחה עם הנשיא הרוסי. זלנסקי כתב בטוויטר הלילה: "ראש ממשלת ישראל נפתלי בנט התקשר אליי אחרי פגישתו עם פוטין. אנחנו ממשיכים בדיאלוג". דוברו של רה"מ מסר אמש כי "במהלך הערב שוחח ראש הממשלה פעמיים עם נשיא אוקראינה, וולודימיר זלנסקי, לאחר שנפגש עם נשיא רוסיה ולדימיר פוטין. כמו כן, קיים רה"מ שיחה עם נשיא צרפת עמנואל מקרון".
לפני צאתו למוסקבה עדכן בנט עדכן גם את השרים יאיר לפיד, בני גנץ ואביגדור ליברמן על הטיסה המתוכננת. מיד לאחר המפגש הממושך עם פוטין בקרמלין, שארך כשלוש שעות שלמות, המריא בנט לברלין, שם נועד עם קנצלר גרמניה אולף שולץ. מדוברו של רה"מ נמסר לאחר הפגישה: "רה"מ בנט והקנצלר שולץ נועדו במשך כשעה וחצי ואכלו ביחד ארוחת ערב, במהלכה שוחחו על מספר סוגיות, בהן המצב בין אוקראינה לרוסיה". הבוקר, לקראת השעה 07:30, נחת בנט בישראל.
פרשננו רון בן ישי מוסיף כי בלשכתו של זלנסקי התייחסו בספקנות רבה לסיכויי ההצלחה של בנט במאמצי התיווך. אחרי השיחה בין בנט לזלנסקי אמר מזכיר העיתונות סרגיי ניקיפירוב כי זלנסקי מוכן להיפגש עם פוטין - אם נשיא רוסיה יסכים לכך: "לא נוכל להעריך את תוצאות התיווך של ראש הממשלה בנט עד שנקבל אינדיקציה ברורה מבנט או מפוטין על הסכמה לפגישה". במילים אחרות, הסביר ניקיפירוב, זלנסקי לא שמע מבנט שום דבר חדש שעשוי לשנות את המצב.
צילום: EPAבנט עם שולץ במעון הקנצלר בברלין, הלילה (צילום: EPA)
צילום: EPA (צילום: EPA)
תמונה כללית
צילום: מוטי קמחינפגש עם השגרירים מרוסיה ואוקראינה - והמריא עם בנט כדי לסייע בתרגום. השר אלקין (צילום: מוטי קמחי)
לפגישה הראשונה של מנהיג מערבי עם פוטין הצטרפו לבנט בפמליה המצומצמת גם שר השיכון זאב אלקין, שסייע בתרגום ונחשב לאחד הישראלים עם הכי הרבה "שעות פוטין", ראש המל"ל איל חולתא, היועצת המדינית שמרית מאיר ודוברו של בנט, מתן סידי.
ביום רביעי האחרון נפגש אלקין עם השגריר הרוסי בישראל, אנטולי ויקטורוב. לאחר מכן ביקש השגריר האוקראיני, יבגן קורניצ'וק, פגישה דחופה עם אלקין - ושר השיכון אירח אותו לסעודה בערב שבת. ל-ynet נודע כי הטיסה למוסקבה נשמרה במעטה חשאיות כה גדול - שאלקין חשש להזמין מונית לנתב"ג ונסע בעצמו בעיצומה של השבת מביתו. בתוך כך, באתרי החדשות בעולם דאגו לציין כי בנט טס בשבת על אף היותו דתי - והסבירו כי היהדות מתירה לחלל שבת למען פיקוח נפש.
הנושא המרכזי שעלה בשיחה בקרמלין היה הצורך להביא להפסקת אש, ופוטין העלה בפני ראש הממשלה דרישה להימנע מלהעביר סיוע צבאי לאוקראינים. אך היו גם נושאים אחרים, בהם דאגתה של ישראל לשלומם של יהודים וישראלים שנמצאים באזורי הקרבות. בהקשר הזה ביקש בנט מפוטין להסכים למסדרונות הומניטריים כדי לאפשר פינוי בטוח של אזרחים, והעלה גם בקשה לאפשר ליהודים המתגוררים ברוסיה לעלות לארץ אם יחפצו בכך. בימים האחרונים החליטה לרוסיה למנוע מאזרחיה להוציא כסף זר, מה שעלול לפגוע בעלייה לארץ.
צילום: APאוקראינים שנמלטו מביתם בקייב (צילום: AP)
צילום: APחיילים אוקראינים מסייעים לפליטים לחצות את אחד הנחלים (צילום: AP)
יצוין כי בנט לוקח סיכון גדול בהפיכתו למתווך בין רוסיה לבין אוקראינה. אם התיווך יצליח והפסקת האש תירשם על שמו - זה ללא ספק יחזק את מעמדו הבינלאומי. ואולם, אם המו"מ ייכשל קיים חשש שישראל תואשם בכישלון המו"מ והדבר יביא לפגיעה באינטרסים שלה.
כמו כן, בנט שוחח עם פוטין על המצב בסוריה, וביקש את המשך חופש הפעולה של צה"ל במניעת התבססותה של איראן שם. לפי גורמים ישראלים המעורים בפרטים, פוטין הבטיח שחופש הפעולה של צה"ל יישמר, וכך גם פעילותו של מנגנון התיאום בין המדינות שבסך הכול עובד לשביעות רצונן של רוסיה וישראל. גורם מדיני הוסיף כי השיחה עסקה גם בהתפתחויות בשיחות הגרעין בווינה - ובנט חזר שוב על העמדה הישראלית שמתנגדת לחזרה להסכם עם האיראנים.

ישראל תקים בית חולים שדה באוקראינה

במאמץ לחזק את הסיוע ההומניטרי לעם האוקראיני, משרדי החוץ והבריאות ישלחו השבוע משלחת רפואית ישראלית לאוקראינה, שתקים בית חולים שדה בעיר לבוב. בית החולים יופעל באמצעות בית החולים שיבא, קופת החולים כללית וצוותים רפואיים של בתי חולים נוספים.
בית החולים יפעיל מחלקות אשפוז לילדים ומבוגרים, מיון, חדר לידה ומרפאה לרפואה ראשונית, ויעשה שימוש גם בטכנולוגיות מתקדמות של רפואה מרחוק. שר הבריאות ניצן הורוביץ אמר כי "אנחנו מבצעים את החובה המוסרית שלנו, מגבירים את הסיוע ההומניטירי ומושיטים עזרה לעם האוקראיני. משרד הבריאות שלח מטוסים עם ציוד רפואי ותרופות, וכעת נקים גם בית חולים שדה לסיוע לפליטים בשטח".
צילום: דוברות שיבאכך ייראה בית החולים שישראל תקים באוקראינה (צילום: דוברות שיבא)
הורוביץ הוסיף כי "משרד הבריאות ומדינת ישראל מתייצבים בצורה ברורה לצד העם האוקראיני. נמשיך לסייע ככל שיידרש להצלת חיים של אזרחים שעולמם חרב עליהם ברגע אחד". מנהל המרכז הרפואי שיבא, פרופ' יצחק קרייס, אמר כי "זוהי חובתנו האישית, המקצועית והלאומית כלפי כל אדם באשר הוא אדם. יש לנו האמצעים והיכולת ואל לנו לעמוד מנגד". רות רלב"ג, מנכ"לית כללית, ציינה: "במסגרת המשלחת המתגבשת שתצא לטיפול בפליטים באוקראינה, הכללית לקחה על עצמה את הטיפול בילדים על ידי הצוותים המצוינים של בית החולים שניידר".
פורסם לראשונה: 22:34, 05.03.22
לכתבה זו 456 תגובות
הוספת תגובה
456

תגובות

close-fullscreen-comment
הוספת תגובה
272.

בטח נפגעו

271.

270.

בנט כנראה הלך לבקש עצה מפוטין איך להשאר בשלטון פוטין יתן לו את כל הדרכים לעשות זאת שני מאפיונרים מדברים באותה שפה

269.

268.

אין כרגע מנהיג בעל שם לניסיון בעולם שמוכן לשוחח עם פוטין, הוא מוקצה מחמת מיאוס, ו"הרב" בנט החליט בגלל שפוטים מוקצה מותר לדבר איתו רק בשבת. או שנתיים עם הרבנים הרפורמים לקבל ברכת הדרך, מה שבטוח ספק גדול בקשר ליהדות של בנט.

267.

266.

פוטין משחק עם בנט.ראש בריא למיטה חולה.בנט רוצה יחסי ציבור בישראל,עוד כמה מנדטים לששה שיש לו.

comment-2-comment

עושה על הבנט סיבוב

265.

בשביל מה הוא רץ ועולה לרגל למפלצת הדורסנית הברוטלית. מי הוא שינהל משא ומתן. אפילו על אשתו לא הצליח להשפיע שלא תיסע ושלא תיתן דוגמה אישית. במקום לנקוט עמדה מוסרית וערכית וברורה הוא משתפן. רק להתבייש בו.

264.

263.

פוטין יסכים להסיג את כוחותיו בתמורה לביטול הסנקציות בנט מייד ידרוש לבטלם וברגע שיבוטלו פוטין יתקוף את קייב בטענה שהבטחתו לא הייתה ליבתית

262.

וואללה בתור ישראלי אני פוחד מבנט עלק ראש ממשלה .שלחו ליצן לתווך עשו צחוק מימנו

261.

בגהה יש הרבה חברה שהולכים עם כובע משולש ויד על החזה.הם מאוד משוכנעים .בפורים הם מתחפשים לחולי נפש

260.

259.

comment-2-comment

comment-2-comment

לי נראה שזה יצר בדיחות חדשות על הבנט ההוזה

258.

257.

256.

לא פוסטר ריק מתוכן על שלטי ענק באיילון. במציאות.

255.

comment-2-comment

comment-2-comment

comment-2-comment

254.

ביביסטים יקרים, עוד לא הבנתם שיש חיים גם אחרי ביבי וישראל היא לא רק ביבי. הפסיקו לבכות, השליכו לפח האשפה את דף המסרים מקיסריה, הביטו במציאות גם היא כואבת לכם ותנו קרדיט לראש הממשלה בנט שעושה דברים טובים למדינה.

comment-2-comment

253.

רק נזק זה עלול לגרום לאינטרס העולמי לסילוק פוטין הדיקטטור הרצחני מהשלטון.

comment-2-comment

252.

לכל המגיבים כאן ובכל אתר אחר, לי כמו לרובכם הגדול אין הבנה בנושא הקרוי ולדימיר פוטין, אף אחד מכם לא מסוגל להבין כיצד המוח שלו עובד, לכן היה מוטב שתמנעו מאיתנו את התג6בות הפוליטיות החלשות שלכם, אתם עדר של קשקשנים. עדיף שאת האנרגיות שלכם תוציאו בהתנדבות מכל סוג שהיא במעשי חסד ותרומה

251.

comment-2-comment

250.

249.

העיקר הקיסר שלכם המתין שלוש שעות לפגישה עם פוטין כמו כלבלב טוב

248.

"גם הפרשנים בכלי התקשורת הכי אוהדים לבנט מסכימים: בנט משחק באש. ההימור המדיני שלו (תוצאה של מגלומניה, חוסר ניסיון, ושילוב בין נאיביות וחוסר הבנה בסיסי של המשחק) עלול לעלות לישראל במחיר מדיני כבד. אבל לעת עתה, מכיוון שגם חבריי קוראים לפרגן, אצנן את הביקורת הברורה ואשאל רק זאת: האם הייתם רוצים שנפתלי בנט יהמר על חייכם ועתידכם? האם זה ראש הממשלה שהייתם רוצים שיהמר על עתידנו המדיני? ואם זה המהמר שאתם שמים עליו את הכסף שלכם ושל כולנו, אז שיהיה בהצלחה. לכולנו". "בעיניי מדובר בשיגעון. גדלות. מסוכן. ורעב ילדותי לצומי; אבל סליחה, שכחתי, זה הבוקר בו מוחאים לנפתלי כפיים בהתלהבות. אז כפיים לראש הממשלה! כפיים! היידה נפתלי!

247.

זלנסקי יאיים בפיצוץ הכורים הגרעינים באוקריאנה. אם יפלשו לקייב. אירופה תכנס למתח פוטין יברח. וזה אחד הרעיונות הסודים שעומדים בפני זלנסקי.

246.

למען כלל האנושות

comment-2-comment

comment-2-comment

245.

של היד הנעלמה

244.

243.

פרנויה וסקיזופרניה.אין בי מאמין לו.הוא אדם חולה נפש ויש להשמידו מייד!

242.

מהלך מבריק, מעורר השראה. החצר של שליט"א בהיסטריה.הם שוכנעו שרק המלך המשיח מסוגל, אופססס. מדינות מתווכות אינן נושאות באחריות, הן מוערכות מעצם הרצון להביא שני צדדים אויבים לשולחן. זו היתה הזדמנות נהדרת לתאם עם פוטין ולהתייצב במרכז הבמה כמי שעושים משהו שהוא אמיתי, לא רק מטוסי סיוע עמוסי דוברים ויחסי ציבור של דוצ ומשרד החוץ

241.

comment-2-comment

בתיאבון עם הכובע

240.

239.

238.

comment-2-comment

237.

236.

comment-2-comment

235.

והנה בנט תוך שעות ספורות נפגש עם פוטין, שולץ, דיבר פעמיים עם זלנסקי וגם עם עמנואל מקרון. וואוו... רק שלא יחטוף ורטיגו.

234.

233.

comment-2-comment

232.

231.

comment-2-comment

comment-2-comment

בלי רעש וצילצולים בנט עלה והצלח וכל הכבוד

comment-2-comment

230.

comment-2-comment

229.

228.

חבורות של אפסים ימניים חסרי מוח חסרי אנטיליגנציה בסיסית מסוג האנשים שהיית רוצה לשלוח לחזית באוקראינה עם כרטיס לכיוון אחד

comment-2-comment

227.

comment-2-comment

עלון

comment-2-comment

226.

225.

comment-2-comment

לצערי זה מה שהיועצים והמומחים של המשרדים אמרו לו.

224.

מסיח את דעתו הנוכל בטיסה למוסקבה

comment-2-comment

comment-2-comment

comment-2-comment

223.

טובה גדולה יעשה פוטין לרוסיה אם יתחיל להנהיג בה דמוקרטיה. שמו בהיסטוריה יהיה גדול מכל מנהיגיה בעבר.

222.

comment-2-comment

רואים לפי הסגנון יפרחה

221.

220.

219.

לא ברור איזה סיכון דרמטי יש כאן. במקרה הרע (והצפוי) התיווך לא יצליח. זה נכון שעצם העובדה שפוטין הסכים לתיווך כזה היא הישג לישראל. אבל זה בוודאי לא בגלל אישיותו המקסימה של בנט. הקוראים מוזמנים לחפש את הסיבה.

218.

כן, בואו ניקח אחריות על כשלון בהפסקת אש, כמובן שחוסר סיוע צבאי של ישראל לאוקראינה יגרום לפוטע לעצור...

217.

216.

לא על זה ״שניסית״.

comment-2-comment

215.

comment-2-comment

comment-2-comment

214.

שיאיר לפיד ישכח מלהיות ראש ממשלה. הפיצו סקר בנושא.

comment-2-comment

213.

comment-2-comment

comment-2-comment

ותוך-כדי גם לגנוב כמה שיותר מקופת הליכוד

212.

211.

ובלי יחצנות ובלי אני ואני ואני כל הכבוד כך ראש ממשלה צריך לעבוד תתפוצצווו ליכודניקים

210.

אנחנו עוד נשלם על התעלול של החתלתול המגלומני הזה.

209.

כדי לשחרר אותי.

208.

comment-2-comment

comment-2-comment

ההתלהבות המוגזמת (והמוקדמת מדי) של מגיבים כמוך גורמת לי לחשוב שיש כאן מגיבים בתשלום. בואו נראה קודם שהוא מצליח במשימה לפני שאתם רצים לחלק לו פרסים!!

207.

בטח שלא בפומבי. הם נחשבים למוקצים בעני העולם ולא כדאי שדימוי זה יידבק בנו

206.

comment-2-comment

comment-2-comment

comment-2-comment

צריך אספקת וזילין?

comment-2-comment

comment-2-comment

205.

204.

203.

comment-2-comment

אם היו נמצאים באחת מהדירות ערביות האזור היו מתכננים ל "כיבוש"

comment-2-comment

comment-2-comment

202.

202.

201.

200.

comment-2-comment

199.

אף מילה.

198.

והם באים בטענות לבנט שחילל שבת. אין חטא גדול מלעבוד את ביבי על פני השם

197.

ולא מתנהג כמו לייצן.ניראה לי כל זה רק בגלל להסיח את דעתנו מהסכם המתגבש.

comment-2-comment

196.

195.

194.

קפה מעל הפופיק המגולוון....

193.

192.

192.

comment-2-comment

מה קרה? פוטין כבר לא ידיד של טובאריש נתניהו? יש לך זכרון קצת קצר

comment-2-comment

191.

תנחשו מי משתוללת עכשיו ומעיםה נעליים

190.

פוטין זימן אותו לשיחת הבהרת נזיפה. כל התקשורת מתלהבת. הכל כלפי חוץ הבחור לא יכול להרגיע את אשתו. פוטין עשה לו כיפה אדומה

comment-2-comment

אשכרה כפה אדומה

189.

188.

comment-2-comment

comment-2-comment

לפוטין וזה לא הפריע לך כהוא זה. אל תסתמך על זה שאנו לא זוכרים? אפילו בית המשפט המשוקץ נתן דעתו על כך. אבל מה לא עושים כדי להסתיר את הכשלונות של המדינאי הדגול!!!

187.

יוצאי אוקראינה ורוסיה השתלטו על ישראל ומכתיבים לממשלה איך לפעול בניגוד לאינטרסים של מדינת ישראל שהיא מדינת היהודים ולא מדימת הפועלים הזרים

comment-2-comment

נכון מאוד.

comment-2-comment

המדינה התחילה מיהודים מזרח אירופים, ועל בסיס מרביתם וכישוריהם תשרוד בתוך ביצה של אויבים שלאט לאו מתמוססים.

comment-2-comment

186.

185.

״ונשיא בעמך לא תאור״ האהבלים של הליקוק מקללים ראש ממשלה ועוברים עבירה חמורה מהתורה כל יום ועוד משחקים אותה כאילו אכפת להם מהתורה ויהדות

184.

comment-2-comment

comment-2-comment

183.

ישראל כמתווכת תוכל להישאר ניטרלית ולא תצטרך לתפוס צד נגד הרוסים

182.

בעיות שלא שלו

181.

180.

אני מבולבל. יש לנו בארץ חולים זקנים, שאין תקציב לתרופות בעבורם. מאיפה יש תקציב לבי"ח שדה באוקראינה? אנחנו במצב מלחמה בעזה ובגדה, מה יש לנו לתווך אצל מזרח אירופה? מה עם שלום בארצנו הקטנטונת? פיקוח נפש דוחה שבת? איפה יש כאן פיקוח נפש?

comment-2-comment

חוץ ממאות הרוגי המלחמה שכבר יש באוקראינה, ועוד יהיו עוד ועוד כי המלחמה בעיצומה? אם השיחות של בנט יצילו אפילו אדם אחד כי פוטין יסכים להתגמש במעט, אז היה שווה לוותר על השבת היקרה שלך.

179.

178.

comment-2-comment

comment-2-comment

comment-2-comment

177.

comment-2-comment

ממש לא מספיק

176.

175.

174.

173.

לא בשלטון

172.

comment-2-comment

ביבי ראש הממשלה הגרוע בתולדות ישראל

comment-2-comment

171.

170.

comment-2-comment

169.

יהודון

168.

ובנט בא לדבר על חילוץ ישראלים ויהודים...

167.

166.

ראשית מסדרון ליהודים הצלחה .שנית הסכמה גם אמריקאית וגם רוסית בסוריה הצלחה זה מספיק להערכה שלישית אתה עתונאי מנחש אז תסתום.הקמת בית חולים זה ענק .הסכמות עם גרמניה וצורפת הישג תעריכו

165.

164.

comment-2-comment

163.

לנסות כל אחד יכול, מה שחשוב זו התוצאה.

comment-2-comment

יישר כח בנט, לך קדימה עם מה שאתה מאמין. חכמה בגרוש לכל יושבי הגדר שמחכים לתוצאה וודאית בשביל לתת ציונים אחר כך בעניין שלא תלוי בישראל

162.

161.

comment-2-comment

160.

comment-2-comment

159.

158.

comment-2-comment

גם הבן שלי בגן חובה יכול לנסות לתווך בין פוטין לזילנסקי, זה לא אומר שהוא יצליח.

comment-2-comment

comment-2-comment

157.

שלביביסטים באמת אכפת רק מהשליט העליון וכלום לא למדינה..יחרבו הביביסטים

156.

או שהפוטלר ירד מהעץ יפה או שייתלה ממנו כפי שמגיע לו

155.

הנוכלות והעמדת הפנים הן מקצוע עבורו.

comment-2-comment

154.

אז הוא, כנראה, לא באמת ירא מאלוקים ולא באמת מאמין בו.

comment-2-comment

המלחמה שם עלולה להתפתח למלחמת עולם שלישית, וגם אם לא, המון יהודים חיים באוקראינה ועלולים להיפגע בקרבות ובהפצצות.

153.

152.

151.

רק נזק אתה יכול לעשות

150.

האמת, כל הכבוד לו. גם דואג לתווך בין המדינות, גם דואג ליהודים, לאינטרסים ישראליים. באמת מדהים. בנט, יישר כוחך. אבל מבחינת האוקראינים, נראה לי לא מספיק רק לשחרר יהודים. מה לגבי כולם? ושוב, ממש גאה לקרא על ההישג הזה של בנט. מתגלה כמנהיג אמיתי ובינלאומי. הלוואי שמאמציו ישאו פרי.

comment-2-comment

שום דבר חוץ מנזק למדינת ישראל.

comment-2-comment

comment-2-comment

149.

148.

ישראל ראש ממשלה טוב שדואג לאזרחים.

147.

לא ראש הממשלה שלי

comment-2-comment

146.

comment-2-comment

comment-2-comment

145.

144.

comment-2-comment

143.

כל הכבוד למר בנט האמיץ!!!!! יישר כח ובהצלחה!!!!!

142.

מצחיק הבחור לא מצליח להעביר נייר מהמדפסת לשולחן .אבל יתווך בין פוטין לאוקרייאנה סתם יחסי ציבור על חשבון אזרחי ישראל וביזיון בהמשך כי ברור שיכשל

141.

כשאמרתי שבנט בלל לא דתי וחובש כיפה לחסות קרחת צדקתי, נוסע בשבת

comment-2-comment

140.

comment-2-comment

חחחחחח

139.

138.

comment-2-comment

137.

ביקורתיים. "מיד לאחר המפגש הממושך עם פוטין בקרמלין, שארך כשלוש שעות שלמות". הינדוס מוחות יעיל

136.

135.

134.

אם ביבי היה היום המתווך במקום בנט היו כאן רבים אומרים ביבי ליגה אחרת אך מכיוון שבנט המתווך זה מעשה לא טוב.

133.

132.

חי בסדט. פוטין משתמש בו כמו בסמרטוט לצרכיו

132.

131.

משום מה זה המשפט הראשון שעלה לי בראש כשקראתי את הכתבה הזו, רוב הסיכויים שנסיונות התיווך ייכשלו. הלוואי ואתבדה.

130.

כולם כאן מתלהבים ומרעיפים שבחים על בנט כאילו שהמשימה כבר הצליחה. לי נראה שזה יהיה כישלון חרוץ ושישראל תיראה בעולם כמו בדיחה.

129.

ביבי היה טס עם יאיר שרה ומסיבת עיתונאים ברוסיה ובארץ

comment-2-comment

נכון אבל היה גם כנראה מצליח כי היה מפעיל לחץ על האוליגרכים שאם לא יפסיקו אז יאיר יעשה להם פיפי בשמפניה…

comment-2-comment

128.

127.

אשכרה מתווך במלחמה שכל העולם מדבר עליה

comment-2-comment

comment-2-comment

126.

במקום את ההצגה הזו בנט היה צריך מזמן להתעורר ולחרוש את אירופה וארצות הברית בנוגע להסכם הגרעין המסוכן שמתגבש,בושה וחרפה

comment-2-comment

125.

124.

123.

122.

121.

כל אירופה איתו

120.

אין לממשלה שום מכנה משותף

comment-2-comment

קשה לאחות את הקרעים שהממשלה הקודמת עשתה והרסה,סבלנות!!!!

119.

comment-2-comment

118.

117.

comment-2-comment

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

116.

בנט רואה שהוא מתרסק בסקרים, אז הוא מנסה לעשות פוזות, העיקר שהוא רומס את השבת, והארוחה עם שולץ כאילו היתה כשרה, העיקר כותרות

115.

114.

comment-2-comment

כן.בנט מנהיג ראוי

113.

112.

בנט הוא מנהיג!

111.

110.

בחיים. פשוט אין ברירה אחרת

comment-2-comment

comment-2-comment

109.

108.

comment-2-comment

comment-2-comment

בימים אלו כשכול העולם מחרים אותם והם נחשבים למצוערים

107.

ישראל? יש כל כך הרבה לשפר ולשדרג איך מיטב הצוותים והטכנולוגייה ניתנים בקלות לאזרחי מדינה אחרת ועיוורון ואטימות כלפי תושבי ישראל?? שיידאגו לצמצם את האפלייה בין ערי המרכז לפריפרייה,אנשים נוסעים מקרית שמונה לתל אביב פעמיים בשבוע בתחבורה ציבורית כי אין תקציבים, אז מה קרה פתאום השפע והנדיבות למדינה אחרת בכלל? זה חוצפה ומבחיל

comment-2-comment

106.

105.

104.

comment-2-comment

ולא נדבר על פיו ושיניו מטעמים צנעת הפרט

103.

comment-2-comment

מי זה בנט? פוליטיקאי מצליח? מנהיג? מולטי מיליונר שעשה את הונו בשתי ידיו? אתה בטח אדם הרבה יותר איכותי...

102.

חי בסרט אדון בנט, שיחזור לפה וינסה להתמודד עם יוקר המחיה או עם הסחטנים שבממשלתו ולא ינסה לשחק אותה ביבי

comment-2-comment

101.

רק ביבי יכול

comment-2-comment

comment-2-comment

100.

99.

אפשר לשמוע את הצרחות של שרה עד למוסקווה. ביבי אתה היית אמור להיות התווך..... חהחהחהה

98.

בנט כל הכבוד!! מפתיע שוב איך הוא דואג לאינטרסיים המדיניים של ישראל. שיחק אותה התותח.

97.

למרבה הפלא, הוא הית9ייד ו"ידידיו" מדברים עם כל מי שיבוא במקומו.... "ידידי פוטין...ידידתי מרקל...." ידידיו שתיעבו אותו

96.

המציל נפש אחת כאילו הציל עולם ומלואו. יישר כח לך ולאלקין.

95.

בנט מהמר וזה מתחיל להיות לנו מסוכן.

95.

בגלל זה הוא טס בשבת בלי שום בעייה עם כיפונת.

94.

לא חכם במיוחד. פוטין משחק איתו כמו חתול עם עכבר. ואני לא אוהדת ביבי

comment-2-comment

93.

לא כל דבר צריך להישקל לפי סיכויי הצלחה/כישלון. להציג את זה כסיכון מול הטרגדיה באוקראינה, אומר הרבה על הכותב ועל האווירה שנוצרה כאן.

92.

91.

שייסתכל במפה של רוסיה ויחשוב שוב. אוכל ומשאבים לא חסרים להם. הם יכולים להמשיך עד כיבוש אוקראינה. יישר כח לבנט שמנסה להביא לסיום המתקפה. כבוד לישראל אם יצליח.

90.

כל מנהיגי העולם בחרו שלא לנסוע, רק הוא קופץ בראש, רודף ספינים

89.

comment-2-comment

רוסיה מתנתקת מהעולם. חוזרים למסך הברזל.

88.

comment-2-comment

87.

86.

85.

84.

83.

גדול המפלגים יהיה למתווך.... חחחחחח

82.

81.

0
מצב לילה
מצב לילה