5
ריפרש

ארגונים ללא בוסים: כל מה שצריך לדעת על DAO

השבוע ב"ריפרש" אנחנו מארחים את ד"ר מילי פרי, יו"ר מרכז מצוינות בלוקצ'יין בלשכה לטכנולוגיות מידע, לשיחה על DAO (ארגונים אוטונומיים מבוזרים). מדוע אנחנו צריכים אותם, איך אפשר להצטרף אליהם - ומה המגבלות שלהם? האזינו

תמונה כללית
יובל מן, אושרית גן-אל | פורסם: 11/05/2022
אם אתם עוקבים אחרי עולם הטכנולוגיה בכלל ותחום הבלוקצ'יין בפרט, כנראה שכבר נתקלתם במושג DAO בחודשים האחרונים. מדובר בראשי תיבות של Decentralized Autonomous Organizations, ארגונים אוטונומיים מבוזרים, ובחודשים האחרונים הם צצים כמו פטריות אחרי הגשם.
תמונה כללית
ד"ר מילי פריצילום: גיל ארצי
השבוע ב"ריפרש" אנחנו מארחים את ד"ר מילי פרי, יו"ר מרכז מצוינות בלוקצ'יין של עמותת הלשכה לטכנולוגיות מידע ומייסדת מכון המחקר DAO4DAOs, לשיחה על התופעה. דיברנו עם מילי על ההבדלים בין DAO לבין ארגונים מסורתיים, על הקשר ביניהם לבין מטבעות קריפטו, על הדרכים שבהן ניתן להצטרף אליהם וגם על המגבלות והאתגרים שחשוב להיות מודעים אליהם. האזנה נעימה.
תמונה כללית

הפרקים הקודמים של ריפרש:

ריפרש הוא פודקאסט הטכנולוגיה של ynet. בכל שבוע יובל מן ואושרית גן-אל מדברים על מה שחדש, חשוב ומעניין בעולם הטכנולוגיה: מה קורה ברשתות החברתיות, לאילו גאדג'טים כדאי לשים לב ואילו תופעות חדשות הולכות לשנות את החיים שלנו. האזינו לנו כאן ב-ynet, ועקבו אחרינו בלחיצה על אחת מהאפליקציות שמתחת לנגן, או בכל מקום אחר שבו אתם נוהגים להאזין לפודקאסטים.
תמונה כללית
לכתבה זו 5 תגובות
הוספת תגובה
5

תגובות

close-fullscreen-comment
הוספת תגובה
2.

בעבודה אי אפשר לשמוע וגם לא בלילה לפני השינה. קהל מאוד ספציפי יכול לשמוע פודקאסטים באופן קבוע. חבל שאתם לא מתמללים את הפודקאסט, מפסידים קהל גדול.

1.

חוק חובת נגישות מחייב אתכם להקליד את הטקסט שיהיה נגיש לבעלי מוגבלות שמיעה חבל

comment-2-comment

זהו החוק, לטוב ולרע, וזה דיי ברור שאתם לא מנגישים את הפודקאסט מסיבות מסחריות וזה כבר פלילי

comment-2-comment

אי עמידה בחוק הנגישות אינו פלילי, אלא מנהלי.

comment-2-comment

לכל התגובות
0
מצב לילה
מצב לילה