97

ח"כ רגב ל-ynet: "אין לי על מה להתנצל. מי שהקליט שיתנצל"

לא מתנצלת: בהתייחסות ראשונה להקלטה שבה אמרה כי באופוזיציה אין כאבי בטן למקרי אונס, לנשים מוכות, לחיילים או לנכים, טוענת חברת הכנסת מהליכוד כי "דבריי הוצאו מהקשרם. העשייה שלי למען לוחמים, נכים וחלשים מוכרת. התפקיד שלנו להפיל את הקואליציה"

תמונה כללית
מורן אזולאי | פורסם: 24/05/2022
הקלטת מירי רגב בישיבת הסיעה של הליכוד (צילום: יואב דודקביץ')
חברת הכנסת מירי רגב התייחסה בשיחה עם ynet להקלטת דבריה מישיבת הליכוד, וטענה כי מדובר ב"מקרה חמור של הקלטה והדלפה מכוונת של חצאי דברים מישיבת הסיעה". על אף שמדובר בהקלטה מלאה באורך של כשעתיים, שממנה הוצאו דברי רגב, טענה השרה לשעבר כי מכיוון שלא הובאו דבריה המלאים - "דבריי הוצאו מהקשרם". לדבריה, "אין לי על מה להתנצל. מי שהקליט את הדברים מישיבת הסיעה שיתנצל".

סערת "ממדים ללימודים" - כתבות נוספות

לטענת רגב, "העשייה שלי למען הלוחמים, הנכים והחלשים לאורך השנים מוכרת. אמרתי שהתפקיד של האופוזיציה הוא להפיל את הקואליציה ולא לאפשר להם לעשות עלינו סיבוב ציבורי והנדוס תודעה. אנחנו באמת דואגים לאוכלוסיות האלה, אלה לא כאבי בטן מדומים אלא אמיתיים. כי אכפת לנו מהם".
צילום: אלכס קולומויסקימירי רגב (צילום: אלכס קולומויסקי)
"אנחנו אמורים לדרוש דרישות ולא להתקפל בפני הקואליציה, וההוכחה לכך שפתאום ב-01:00 בלילה מצאו תקציב ל-75 אחוז מימון ללוחמים", הוסיפה רגב. "אם הם לא מסוגלים להביא חוקים ציוניים בלעדינו, אין להם זכות קיום".
בהקלטה, נזכיר, נשמעת רגב - שדיברה על התנגדות הליכוד לחוק "ממדים ללימודים" - כי "ברגע שיש חוק חשוב, שקשור לחיילים, שקשור בנכים, שקשור באותו דבר שנוגע בבטן הרכה של כל אחד ואחת מאיתנו - צריך להיערך נכון. קיבלנו החלטה כאופוזיציה, לא מצביעים בעד אף חוק". לדבריה, "אנחנו כסיעה חייבים לקבל החלטה. החלטנו שאנחנו אופוזיציה לוחמת ואנחנו רוצים להפיל את הממשלה הזו, אז אין כאבי בטן. אין כאבי בטן למקרי אונס, ואין כאבי בטן עם נשים מוכות ואין כאבי בטן עם חיילים. כולם מבינים שזה הרציונל".
מירי רגב נגד הנשים, החיילים והנכים: הארגונים מגיבים (צילום: אסף חן)
בארגונים הפועלים למען אוכלוסיות מוחלשות לא אהבו לשמוע את דבריה של ח"כ רגב, ותקפו אותה בעקבותיהם. כך למשל, דובר פדרציית ארגוני הנכים פנה הבוקר לרגב ותקף: "היום ראינו את הפרצוף האמיתי שלך. אתם לא מבדילים בין האזרח הזקוק לעזרה לבין המלחמות שלכם בכנסת ישראל".
לילי בן עמי, אחותה של מיכל סלה שנרצחה על ידי בעלה אלירן מלול, אמרה בתגובה על דבריה של רגב כי: "אסור לעשות פוליטיקה במחיר דם שנשפך בגוף ובנפש. בחיי אדם אין אופוזיציה וקואליציה. כולנו שכם אחד, כדי להפוך את העולם הזה לבטוח. כל הצעה המונחת על שולחן המחוקקים, ובאה למנוע את הרצח הבא, ולצמצם אלימות וכאב של קורבנות".
ח"כ קרעי, הליכוד: החוק שעבר - הישג גדול שלנו (צילום: אלי מנדלבאום, אסף חן)
ח"כ שלמה קרעי (הליכוד) התייחס באולפן ynet לדברי רגב: "אני חושב שהדברים הוצאו מהקשרם, ההסבר מאוד פשוט לדברים. כל אחד יכול להשתמש במילים המדויקות שבוחר לעצמו אבל ההסבר פשוט - אם נהיה רשת הביטחון של הקואליציה הזו אנו צריכים להיות כאן עם כאבי בטן תמידיים כי הם לא מסוגלים לעשות שום דבר ללא האופוזיציה. ממשלה לא מתפקדת, שכולם בורחים ועוזבים אותה, ומעמיד אותנו כאופוזיציה שמחזיקה את הממשלה למעשה".
בתשובה לשאלה אם יתנגדו להצעות חוק שייטיבו עם הנכים, עם זוגות צעירים ועם נפגעות אונס, ענה: "ההחלטה הגורפת היא שאנחנו נגד כל הצעה של הממשלה או הצעות חוק פרטיות של הקואליציה. אם יש הצעת חוק שאנו שותפים אליה, כמו אתמול – הצעה שהקואליציה הביאה והגשנו כך וכך הסתייגויות - אם אתם רוצים שנשתף פעולה בעניין תקבלו את ההסתייגויות ואת הערך המוסף שלנו להצעה".
לכתבה זו 97 תגובות
הוספת תגובה
97

תגובות

close-fullscreen-comment
הוספת תגובה
88.

האשמה כמובן חלה על המדליף, לא של חברת הכנסת, שבעצם הודתה שהאופוזיציה בראשות הליכוד פועלת כאופוזיציה לעומתית, שכל המעניין אותה הוא להחליף את הממשלה, גם אם זה נוגד את טובת חיילי צה"ל. לא המדינה מעניינת אותם ולא חיילי צה"ל.

87.

זו לא זו שאמרה שאת מה שעשתה במשרד התרבות ייקח שנים לתקן? חוץ מלגדף את האשכנזים ואת השמאלנים, מה היא בדיוק עשתה אוכלת החינם הזאת? בושה לליכוד ובושה למשפחתה האישה הזאת

86.

היא לא אשמה זה דף המסרים של הליכוד. גועל נפש

85.

84.

83.

comment-2-comment

מה התפקיד של האופוזיציה? להילחם בחיילים נשים מוכות ונכים? שימצאו סיבה אחרת להפיל את הממשלה

82.

צודקת מאה אחוז .התפקיג של הקואליציה להעביר חוקים ברוב גדול ואין לה רוב בתוך עצמה.אז למה האופוזיציה צריכה לעזור.תפסיקו להיות נאיבים.קואליציה צריכה להיות הומוגנית שהדעות של כולם בערך אתו דבר.ולא המוטציה המוזרה הזואת.ראש ממשלה בלי בית.ימין שמאל ערבים.לא הולך.העיקר הכיסא? תלכו הביתה כבר.

comment-2-comment

הממשלה הזאת הוקמה כדי להפסיק את השיסוי והפולחן האישי של ביבי, להפסיק את הטרלול של מדינה שלמה, להפסיק את חוסר הממלכתיות והשנאה של כל מה שלא ביבי, להעביר תקציב, לעשות את 80% הטוב לכולם. ולכן יש ממשלה עם חסרונות אבל גם עם הרבה יתרונות שאתה קורא לה בטימטומך מוטציה.

81.

80.

79.

78.

77.

comment-2-comment

76.

מפלגה של אנשים רדודים ורקובים, טוב שגילו את האמת של הליכוד, אנשים מהזן הגרוע ביותר.

75.

74.

73.

מעדיף את רעמ על פניי הליכוד

72.

71.

70.

comment-2-comment

69.

68.

מירי רגב זה בסדר שתתפטרי מתפקיד ח"כ ודברי לא הוצאו מהקשרם.

67.

66.

תתביישי

65.

אם היא אומרת שהמטרה להפיל את הממשלה מקדשת את כל האמצעים- גם על חשבון ערכים -אני מאמין לה. אנחנו צריכים לזכור שהיא והם (הליכוד) מחויבים קודם כל לקריירה הפוליטית שלהם ואת זה לקחת בחשבון כאשר באים להצביע. הם אויב והם לא קודם כל בעד עצמם.

64.

ואין גם כאב ראש. כי אין ראש!!!!!!!!!!!!!!!

63.

62.

61.

60.

59.

שמירי רגב לא במעגל החברים שלי ושל המשפחה שלי.

58.

57.

את נתפסת בלשונך ועכשיו התומכים שלך יודעים את פרצופך האמיתי

56.

comment-2-comment

55.

54.

מפלגת הליכוד היום היא סניף של ש"ס. לא חילונית ולא ליברלית. לחילוני ליברלי ימני נישאר רק סער או ליברמן.

53.

52.

אל תבואו אליה בתלונות הי למדה מהטוב היותר

51.

תת אלוף במיל' שלא שווה חצי מיל.

50.

ואני לתומי חשבתי שתפקידכם לשרת את המדינה...

49.

48.

בתור דוברת צה"ל לשעבר אני מקווה שהדובר כיום הוא קצת יותר אמין ממך.

47.

כמה עולה למשלם המיסים להחזיק את מירי רגב

46.

אישה בזויה

45.

44.

עם כל מילה נוספת שלה. ולגופו של ענין, המילים נאמרו בקולה בלהט רב ואי אפשר להכניס אותן להקשר אחר...שתחפש דרך יצירתית אחרת לצאת מזה.

43.

נזכור שהליכוד התנגד לחוק האזרחות .פשוט שפל המדרגה.

42.

41.

40.

אין יותר עלובה ממך!! תחתית התחתיות!

39.

את בושה לפוליטיקה וחוצפנית.

38.

הליכוד רק רואה את ביבי.. האזרחים הן הימין ושמאל לא מעניינים אותם כלל (אלא אם היו יכולים לשנות את גזר הדין או לבטל את משפטו). התבהמות מירי אינה שונה מהתבהמות שאר ראשי הליכוד - רק השפה נמוכה... בהתאם למצביעי הליכוד.

37.

מפלגה שנלחמה עבור דברים חשובים בהיסטוריה של מדינת ישראל והיום מנוהלת על ידי אינטרסנטים. לא פלא שהקואליציה הנוכחית מורכבת מכל שכבות האוכלוסיה למעט הליכוד. פשוט מצער

36.

35.

34.

דואגים לחלשים בכמה עלתה קיצבת הנכים עד להפגנות 16שח ומי דאג לעצמאים כל השנים הליכוד בר לי לצחוק אבל זה עצוב

33.

32.

העשייה המפוארת שלך היא לטובת אנשי שלומך , משפחתך , אנשי ליכוד וכד בלבד. למען העם את לא עושה כלום.. הכל אצלך זה צביעות מגעילה..התנשאות רק לראות אותך..ולשמוע אותך..ולדעת שעוד דבר שקר עובד להגיע

31.

30.

מתי היא כבר נעלמת מחיינו, מיציתי אותה

29.

בכל פעם מחדש את מראה שהתחתית שלך הולכת ומעמיקה.

28.

זה היה ברור שהיא תגיד שדברים יצאו מהקשרם. האם הטיפוס הזה באמת חושבת שאנחנו מטומטמים כמוה?! רק מפליא ויש לתמוה, איך הגיעה לאן שהגיעה ?!

27.

שהפכה למזבלה של קומבינטורים שתפקידם לצעוק ולהחניף ל"מנהיג".. עצוב

26.

את סופר מטומטמת ....חברת כנסת פח אשפה שלא צריכה לייצג ציבור

25.

את מפספסת את הסיבה לזה שאת מקבלת כסף כחברת כנסת.... לא בחרו בך כדי להפיל את הממשלה ולגרור את מדינת ישראל לעוד בחירות. בחרו בך כדי לשרת את העם ואם השירות הזה הוא בקואליציה או באופוזיציה זה לא ממש משנה כל עוד העם מקבל שירות ומדינת ישראל מתקדמת קדימה לעתיד טוב יותר.

24.

23.

22.

21.

הם לא בכנסת כדי לשרת את הציבור שימו לב להרכב של הליכוד ביבי רגב דרעי אמסלם ביטן הם בכנסת כדי לעשות לביתם ולקמבן איפה שרק אפשר הם לא פראיירים שמוותרים על הזדמנות לעשות הרבה כסף בשוק הפרטי כדי לשרת אותנו

comment-2-comment

20.

19.

הליכוד חייב לעו, מהכנסת על הביזיון הזה. ריכוז של כל מה שרע במפלגה הזאת

18.

צריכה ללכת לעשות חשבון נפש

17.

16.

בהמה

15.

מט ו מ ט מ ת

14.

מירי יקרה, אחרי שפגעת בנאנסות שגם ככה עולמן חרב, ובחיילים, ובניצולי שואה, קשישים ועוד, עכשיו הזמן להתפטר ולהמשיך הלאה, תרמת את חלקך, את צעירה ויש לך מה לתרום עוד במגזר הפרטי. תודה על פועלך ובהצלחה בהמשך

13.

12.

11.

10.

נימעס ממך היגיע הזמן שתצאי לפנסיה

9.

ברור. איך לא הבנו את זה קודם. מירי רגב לא צריכה לשמש כחברת כנסת . נקודה.

8.

7.

את אישה רעה שום דבר לא יצא מהקשרם פשוט רועה בהתגלמותה

6.

התפקיד שלך, גב' מירי רגב, הוא לייצג את הציבור המסכן שבחר בך ולא לעשות מלחמות על הגב של כולנו.

5.

comment-2-comment

צודק

4.

האם הפלת הקואליציה מצדיקה את האמירות הקשות שאמרת??? את הפגיעה שפגעת בציבור כל כך גדול???? תתביישי לך!!!!!

comment-2-comment

3.

comment-2-comment

2.

1.

לכל התגובות
0
מצב לילה
מצב לילה