12
סקס אפיל

איך להתפשט בחדר מלא בנשים יכול לשנות את חייך?

אחת הדרכים לרפא דימוי גוף שלילי עוברת בהגעה לסדנאות שכוללות עירום. אבל מה כל כך מרפא בלהיות מוקפת בנשים עירומות? איך עשיית שלום עם הגוף שלי יכולה לתרום למיניות שלי, וכיצד להתגבר על הביישנות? האזינו לפרק מספר 48 של "סקס אפיל", פודקאסט המיניות של ynet

תמונה כללית
לורי שטטמאור | פורסם: 07/04/2022
סקס אפיל - פודקאסט המיניות של ynet יחסים, בהנחיית לורי שטטמאור, עורכת הערוץ. מדי שבוע נדבר עם מומחית אחרת מעולמות הסקס, היחסים והמיניות. מוזמנים ומוזמנות להאזין לנו כאן ב-ynet, וגם לעקוב אחרינו בספוטיפיי, באפל פודקאסטס ובכל מקום אחר שבו אתם נוהגים ונוהגות לשמוע את הפודקאסטים שלכם.
פספסתן את הפרק הקודם? תוכלו להאזין לו כאן. רוצים לשוחח על הפרקים השונים? מוזמנות ומוזמנים לקהילה שפתחנו בפייסבוק - "סקס אפיל - הקבוצה לדיונים", ואם בא לכם לפרגן - נשמח מאוד אם תדרגו אותנו בחמישה כוכבים באפליקציות השונות.
צילום: Maria ryabtsovיעל אלעד (צילום: Maria ryabtsov)
והפעם: דימוי גוף הוא הדרך בה אנו רואים את עצמנו או חושבים שאנשים אחרים רואים אותנו. דימוי זה מושפע ישירות מאידיאל היופי המודרני, כמו גם מהחינוך אותו קיבלנו בילדות, והוא ללא ספק משפיע על התפקוד המיני שלנו. אישה שאוהבת את גופה תרגיש עמו נוח גם בחדר המיטות, ותפיק ממנו הנאה מינית גבוהה יותר, בזמן שאישה בעלת בעיה בדימוי הגוף תתקשה להשתחרר ולהגיע לאורגזמה.
צילום: amily glick weillסדנת עירום (צילום: amily glick weill)
יעל אלעד, מנחת קבוצות, סדנאות ומעגלי נשים, ומדריכה למיניות כשער לעבודה עצמית, טוענת כי אחת הדרכים לרפא דימוי גוף שלילי היא דרך הגעה לסדנאות שכוללות עירום. אבל מה כל כך מרפא בלהיות מוקפת בנשים עירומות? איך עשיית שלום עם הגוף שלי יכולה לתרום למיניות שלי? וכיצד להתגבר על הביישנות?
לפרקים הקודמים עם יעל אלעד, לחצו כאן וכאן.
לכתבה זו 12 תגובות
הוספת תגובה
12

תגובות

close-fullscreen-comment
הוספת תגובה
12.

דתית-ימנית-שמרנית-מזרחית. באירופה כן בארה"ב כן. לא במקום החשוך הזה מבחינת הגישה לעירום ולגוף.

11.

עכשיו המון גברים חרמנים ילחצו על הפודקאסט המשעמם שלנו יואו יואו, אבל הם לא יאזינו הם רק יכתבו בדיחה גנרית בגלל הכותרת יואו יואו אנחנו עירומות

10.

9.

ישר לקלבוש

8.

אוי האפליה

7.

6.

5.

4.

לא הייתי רוצה להיות ערום מול קבוצה של נשים בוחנות... הספיק לי בצבא המבטים להיות ערום מול כולם... להתרחץ במקלחות עם עוד כ100 איש ב7 דקות... מקלחות ועירום זה לא דבר נחמד! לעומת זאת ללכת סתם לחוף נודיסטים במדינה זרה לא רואה עם זה בעייה... הכל טוב. להיכנס לחדר מלחיץ עם אנשים שנועצים בך מבטים. לא בשבילי.

3.

תחליפו את התמונה הזו במישהי עם מידות לא פרופורציונאליות או אחרי 2-3 לידות ונדבר. מעבר לזה, כל אחת מושלמת, גם זו שאחרי 3 לידות והחזה שלה נפול היא מושלמת, הגוף שלה שילם את המחיר לחיוך של הילדים בבוקר, זה הכל.

2.

1.

לכל התגובות
0
מצב לילה
מצב לילה