159
השדכנית

רווק השבוע: "פסלו אותי כי אני גר עם ההורים, אבל מגורים הם עסק יקר"

תמיר חולם על זוגיות עם אישה קשובה, סבלנית ואינטליגנטית, שמחוברת מאוד לצד המיני שבה. נמאס לו להיפסל רק בשל סיבות שטחיות, והוא סבור שאהבה ממבט ראשון היא האהבה החזקה מכולן. השדכנית

שיר אוסטפלד | פורסם:11/04/2022
תמיר גבאי מרגיש שעולם ההיכרויות הפך להיות חומרי מדי וזה מתסכל אותו עד כאב. הוא בן 26, משוחרר טרי משירות קבע בצה"ל וסטודנט להנדסת חשמל ומחשבים באוניברסיטת בן-גוריון. הוא מתגורר באשקלון בבית הוריו, מחפש את משרת חלומותיו וחולם להכיר מישהי שתקבל אותו כפי שהוא. בינתיים הוא נתקל בלא מעט דחיות, וכן, זה כואב בדיוק כמו שזה נשמע.
"שמתי לב שאם אני אמיתי מדי, מערכת היחסים נגמרת. זה עצוב אבל זה ככה, יותר חומר ופחות רגש", הוא משתף מעט מהתסכול. "היו נשים שאמרו לי, 'אתה לא גבוה מספיק', 'אין לך רכב', 'אין לך עבודה טובה'. קרה גם שהכרתי מישהי שהחליטה שהיא לא רוצה להמשיך את זה רק כי אני גר עם ההורים. אני מניח שאחרי שאמצא עבודה אני אשקול לעבור, אבל מגורים הם עסק יקר ולפעמים רוצים לחסוך, את יודעת".
צילום: עינבר בראלתמיר גבאי. "יותר חומר ופחות רגש" (צילום: עינבר בראל)
בשיחה כנה הוא משתף אותי בסיבות שלדעתו מנעו ממנו זוגיות עד כה: "אולי זה חוסר מזל, אולי אני לא יוזם מספיק, או שאין לי מספיק חברים כדי לצאת איתם כי חלקם כבר מסודר מבחינה זוגית, והחלק האחר לא בקטע של לצאת. אבל אני מאוד רוצה להכיר. אני חושב שאני אדם מכיל, מקבל את האחר כפי שהוא ובעיקר מקשיב לצד השני.
"נשים אמרו לי, 'אתה לא גבוה מספיק', 'אין לך רכב', 'אין לך עבודה טובה'. קרה גם שהכרתי מישהי שהחליטה שהיא לא רוצה להמשיך את זה רק כי אני גר עם ההורים. אני מניח שאחרי שאמצא עבודה אני אשקול לעבור, אבל מגורים הם עסק יקר ולפעמים רוצים לחסוך, את יודעת"
"אני מאוד אוהב לעזור לאנשים, בין אם זה לתת להם עצות פרקטיות, בנושאים שאני מבין בהם כמובן, או לעזור להם פיזית במטלות כדי להקל עליהם ככל האפשר. הגובה שלי הוא 178 סנטימטרים, ואומרים עליי שאני מאוד רזה, אבל אני מרגיש שלם עם הגוף שלי ועם איך שאני נראה".
יצא לך שנשים זרקו לך הערות על המשקל?
"לא באופן ישיר".

"תקופת הרווקות יכולה להיות בודדה"

תמיר מספר שהוא אוהב מאוד את הים, שיש לו חיבה גדולה לריצה ולשחייה, ושבזמנו הפנוי הוא מפיק מוזיקלי, תחביב שממלא לו את הנשמה באושר.
מה זאת אהבה מבחינתך?
"רגש שיכול להתבטא בכל מיני פרמטרים כמו תדירות השיחות, טון השיחות, אופן המגע וסקס בין בני הזוג".
אתה מאמין באהבה ממבט ראשון?
"כן, זה אפילו משהו שקרה לי אך הבחורה לא הייתה מעוניינת. אני חושב שזו האהבה החזקה ביותר, אך זה לא בהכרח אומר שהיא תימשך הרבה זמן".
צילום: עינבר בראלתמיר גבאי. באה לדייט על החוף? (צילום: עינבר בראל)
כמה זמן אתה רווק?
"בערך שנתיים, מתחילת הקורונה. תקופת הרווקות מכילה המון בדידות וזה יכול להשפיע עליי", הוא מודה ביושר. "לא מזמן יצאתי עם בחורה מאוד נחמדה שלאחר דייט אחד אמרה לי שהיא לא רואה את הקשר מתקדם הלאה.
"בכל פעם שקשר לא מצליח, אני מרגיש שהלב שלי נשבר. שיברון הלב הגדול ביותר היה לפני כשנתיים. ראיתי בבסיס בחורה שמצאה חן בעיניי ובכל פעם שראיתי אותה, הרגשתי את הגוף שלי נמס. כשגיליתי כשהיא לא מעוניינת בי, הרגשתי שנשבר לי הלב לרסיסים, אפילו שלא יצאנו לדייט אחד. לקחו לי כמה חודשים כדי להתגבר על זה".
עצוב. מה הבנת על עצמך במערכות יחסים?
"מכיוון שרוב חיי הייתי רווק והסביבה הקרובה שלי הייתה במערכות יחסים, הסתכלתי על זוגיות מהצד שלהם. כשנכנסתי לזה הבנתי שזה מאוד שונה מאיך שזה נראה כלפי חוץ, שזוגיות זאת ממש עבודה לא פשוטה, כי לחבר שני אנשים זרים זו פעולה קשה כקריעת ים סוף. למדתי שישנן דעות ופעולות שונות שצריך לקבל ולחיות איתן באהבה, למדתי לעמוד על שלי ולדעת מתי הקשר לא מתאים לי".
יפה. מהו המרכיב הכי חשוב בעיניך במערכת יחסים?
"אינטימיות וקרבה פיזית. כלומר, סקס. בעיניי, זאת ממש מראה למערכת היחסים כי זאת פעולה שדורשת תקשורת מקרבת, כנה ונכונה".
אתה פעיל באפליקציות?
"כן, ב'אוקיי-קיופיד' וב'טינדר' כבר שלוש שנים, ב'באמבל' כשנה וב'שליש גן-עדן' כחצי שנה".
אתה בכל מקום. יפה. מה הדבר הכי טוב שיצא לך משם?
"יצא לי קשר מאוד מורכב ודרמטי, ממש כמו בסדרה טורקית, עם בחורה שמאוד מצאה חן בעיניי. היה מרתק אבל לצערי נגמר לאחר שלושה חודשים".
מהי החוויה הכי גרועה?
"השהייה באפליקציות מאוד מבאסת ומדכאת אותי. לוקח הרבה זמן עד שיש התאמה, וגם כשהבחורה כבר מגיבה, ספק אם התקשורת תימשך. קורה הרבה פעמים שהצד השני נעלם, וגם קיבלתי דחיות על דברים שטחיים כמו גובה, מראה חיצוני והכנסה. כל מערכת הסינון עד להיכרות וליציאה לדייט היא משהו מפרך שאני חווה תקופה ארוכה. גם הדחיות לא מוסיפות וגורמות לירידה בביטחון העצמי".
צילום: עינבר בראלתמיר גבאי. מתבאס על האפליקציות (צילום: עינבר בראל)
עצוב לשמוע שזה מה שהאפליקציות גורמות לך להרגיש. מה מעליב אותך?
"ריחוק פיזי וחוסר תשומת לב. אלו דברים שקורים כמעט כל הזמן באפליקציות ופוגעים בי, למרות שבגדול, אלו דברים שאני יכול להתגבר עליהם".
אילו תכונות אתה מחפש באישה שתהיה איתך, ולמה?
"בגלל שיחסי מין זה הדבר שהכי חשוב לי, הייתי רוצה שהאישה שאהיה איתה תהיה מאוד מחוברת למיניות שלה. גם חשוב לי שהיא תהיה קשובה, סבלנית, אינטליגנטית עם מלא חוש הומור".
מי ה'טייפ' שלך?
"מישהי גבוהה ורזה אך לא מדי, בלונדינית או ג'ינג'ית עם עיניים כחולות זה משהו שפשוט ממיס אותי".
חתונה - ברבנות או אזרחית?
"ברבנות כדי להמשיך את המסורת של המשפחה, אבל אני פתוח לאופציות אחרות כמו חתונה אזרחית או לא להתחתן בכלל".
דעה פוליטית – האם היא אישיו?
"לא, זה משהו שאני פחות מבין בו".
עישון?
"לא מעשן ומעולם לא עישנתי. אשמח אם היא לא תעשן, אבל זה לא דיל-ברייקר מבחינתי".
טווח גילים שאתה מחפש?
"21-31".
גרושה עם ילדים או גרושה בכלל – משהו שיכול לבוא בחשבון?
"גרושה עם ילדים לא, גרושה בלי ילדים כן".
מה ה"דיל-ברייקר" שלך? מה יגרום לך לוותר על אישה?
"אם היא תהיה א-מינית, אם יהיה בינינו פערי דת קיצוניים, מרחק מגורים של מעל שעתיים נסיעה, ובחורה שתיקח אותי כמובן מאליו".
צילום: עינבר בראלתמיר גבאי. בבקשה אל תהיי שטחית (צילום: עינבר בראל)
תאר לי את הדייט המושלם.
"הולכים לאורך הים, עוברים דרך שובר הגלים, יושבים במרינה ופשוט בוהים לנו בנוף ומדברים מהלב. אם קיץ אז כמובן שאפשר לתת קפיצה לחוף ולשחות, ואם לא אז לאכול במסעדה טובה באזור. לא צריך יותר מזה".
"לפני כמה שבועות בכיתי. כנראה מהבדידות של תקופת הרווקות, מהחוסר במגע ובאינטימיות. זה משהו שלפעמים פשוט בא בלילות וגורם לי לפרצי בכי"
מה מצחיק אותך?
"ממים מטופשים, בדיחות שנונות בנושאי תכנות, מתמטיקה או מספרים, לראות מישהו אחר צוחק".
מתי בכית בפעם האחרונה ולמה?
"לפני כמה שבועות, כנראה מהבדידות של תקופת הרווקות, החוסר במגע ובאינטימיות. זה משהו שלפעמים פשוט בא בלילות וגורם לי לפרצי בכי".
מהי הסדרה האחרונה שעשית לה בינג'?
"משחק הדיונון, סדרה מטורפת".
צילום: אלבום פרטיתמיר גבאי. נשים מצחיקות ומיניות מוזמנות בהמוניהן (צילום: אלבום פרטי)
איזו מוזיקה אתה שומע?
"תמיד כיף לשמוע את המוזיקה שאני עובד עליה, אבל אני גם מאוד מתחבר למוזיקה אלקטרונית, מהאוס ועד טראנס, עם זיקה קטנה למוזיקה מזרחית".
ספר משהו שאף אחד לא יודע עליך.
"אני יודע לעשות קליקים עם האף".
איך חברים שלך היו מתארים אותך?
"אדם מאוד חכם שאוהב לעזור, תמיד נמצא ברגעי קושי, בעל חוש הומור".
מה אתה עושה בימי שישי בערב?
"ארוחת ערב משפחתית ובעיקר לימודים והשלמת פערים כי אני עובד על התזה כרגע. כשתהיה לי בת זוג נוכל גם לצאת ביחד, להשתחרר וליהנות מסוף השבוע שבא עלינו לטובה".
איפה אתה רואה את עצמך בעוד 10 שנים?
"מתפתח מבחינת הקריירה, מוצא משרה שמספקת אותי, חי עם אישה אוהבת ותומכת שאני אוהב יותר בכל יום".
רוצות להתחיל עם תמיר? שלחו לו הודעה לפייסבוק
לכתבה זו 159 תגובות
הוספת תגובה
159

תגובות

close-fullscreen-comment
הוספת תגובה
109.

לשמוע על גברים שמתלוננים על שטחיות של נשים ואז "אני רוצה גבוהה רזה בלונדינית עם עיניים כחולות", רק בגלל שאתה מקובע על טיפוס כזה של נשים....לעולם לא תמצא אהבה אמיתית. בהצלחה.

108.

107.

מרחמת עליו. אפס מודעות עצמית. אפס בשלות נפשית. זה כמעט לא אתי לראיין אדם כזה.

106.

זה מיזוגן בודד וחרמן.

105.

104.

בחור נחמד שים לב ; יש כל מיני בחורות מתוסבכות וממורמרות עם תסכולים אישיים ודימוי נמוך שכנראה אתה נופל עליהן באתרים שונים ועדיף שישארו לבד . כשתגיע בחורה מתאימה צנועה וחמה שתתאים לך אתה תרגיש זאת . תנסה להכיר דרך משפחה וחברים בהצלחה

103.

נראה שהוא עדיין ילד ולא קיבל כאפות מהחיים, צריך להתבגר ודחוף. כתבה מזעזעת, לא ברור לי איך היא משרתת אותו.

102.

101.

על סקס ואז מתפלא למה לא הולך לו..יש בובות מין מתנפחות בחנויות

100.

99.

שיהיה לך בהצלחה

98.

בחור זהב, בעל מקצוע מבוסס, לומד לתואר שני, יודע להתמקד במה שחשוב, אך עוד לא למד את עובדות החיים 1. אתה לא מספיק יפה בשביל האתרים! אם אתה באוניברסיטה, תתחיל פנים אל פנים עם סטודנטיות 2. תדאג להראות טוב יותר באמצעות התאמת בגדים, גבות, גילוח, ריח טוב, וגם לעשות קצת שרירים לא יזיק. יש מומחים שיכולים לעזור. 3. יש דברים שלא אומרים בהתחלה לבחורה! אם אתה נמשך אליה (והיא אליך), אל תספר לה על תאוותך לבלונדיניות (אפילו אם היא בעצמה כזאת), היא צריכה להרגיש שאתה מעריך את האופי שלה, מעבר ליופי. 4. לגבי מגורים ומכונית, צריך לתחמן קצת, כמו להגיד ששכרת דירה ותכנס עוד חודשיים, או להגיע לפגישה עם מכונית של ההורים, או אם יש לך כסף - להשתמש במוניות. בכל מיקרה אתה חייב מקום נעים שבו תוכלו להפגש שניכם לבד כבר בדייט שני, במיוחד אם אתה רוצה סקס מהיר. 5. לדעת לדבר בצורה מלאת ביטחון אך לא מלחיצה, לדעת לא להתרגש מכל שטות שהיא או אתה פלטתם. 6. לדעת לסנן מהר בחורות מתוסבכות שיעשו לך צרות בהמשך

97.

זה שמישהי נפרדה ממך כי אתה לא גר עם ההורים לא אומר שזו הייתה באמת הסיבה. אין לך מה לעסוק בלמה הצד השני עושה את מה שהוא עושה. פשוט תהייה אתה וזה יגיע.

96.

95.

comment-2-comment

לימודים מאתגרים דורשים משאבים רבים, זה לא טריוויאלי בכלל לעבוד ולהצליח להפנים וללמוד את החומר המורכב במקביל

94.

1. לך תשכור דירה, עזוב אותך מיקר לא יקר, אתה צעיר וחבל על הצעירות שלך, לך תשכור דירה, זה לא חייב להיות עכשיו במרכז תל אביב, לא חייב להחזיק רכב או משהו, אבל כן תשכור דירה במרכז הארץ, זה יפתח לך הרבה אפשרויות. 2. לך תתאמן, תירשם לחדר כושר, קח אפילו מאמן לכמה זמן אם אתה צריך, באמת תתעדף את זה בחיים שלך כי זה יעשה שינוי מאד משמעותי לא רק חיצונית אלא בעיקר פנימית בכימיה של הגוף שלך.

93.

יעשה לך סדר בראש - ותבין סופסוף כיצד הדברים באמת פועלים.

92.

91.

הקיצר, רוצה זיון קבוע, זה הכל

90.

עד אז שישקיע בלימודים

89.

גיל 26 עדיין נחשב מאוד צעיר בהקשר של זוגיות וזה דבר עצוב בפני עצמו. גבר בן 26 הוא עדיין "ילד" שגר עם ההורים, הדבר הכי חשוב לו בזוגיות זה סקס והטייפ שלו זה מה שנחשב לאידיאל היופי הנשי. לא ברור למה הוא במדור לחיפוש זוגיות כי עושה רושם שהוא עדיין לא מבין מה זה זוגיות, כדאי לו להתמקד בסטוצים.

comment-2-comment

לבחורות מהזן שהוא מחפש יש אופציות יותר אטרקטיביות. הבחורים האלה שלא מחפשים להתמסד אבל פוסלים גרושות עם ילדים פשוט לא מבינים איפה הם חיים. אין לו עדיין מה להציע לרווקה, שימצא מישהי שרוצה את הסידור שהוא רוצה - סקס נוח וזמין, וזהו. אולי אחרי קשר כזה הוא יתבגר טיפה, יפסיק לבכות מבחורות שהוא לא מכיר שלא רוצות אותו, וילמד שלא אומרים לבחורה שכל מה שמעניין אותך זה סקס.

88.

87.

אולי הוא בחור טוב, אבל בעיקר נשמע שהוא חרמן כרגע ולא בשל לשום זוגיות. וכן, אין דבר יותר מוריד מגבר שלא עומד על הרגליים או לפחות מתאמץ להיות עצמאי. לא צריך מיליונים, אבל כן נכונות.

86.

אין מצב שבחורות שוות ומאוזנות תסכמנה ליצור איתך קשר. לך חפש חבר.

85.

נשים גבוהות רזות ובלונדיניות, ירצו אותך שרירי עם בטחון ומסודר כלכלית

84.

תתבגר

83.

82.

81.

80.

אין מה לעשות זה הטבע האנושי. פעם אקסית אמרה לי אתה יודע איך זה אנחנו אוהבים את מישהו שאוהב מישהו אחר. ככה זה אין מה לעשות. תתעורר

comment-2-comment

מה כל כך מושך בעיניך בבחור שרוצה בעיקר סקס עם בחורה שנראית טוב, אבל לא ממש מציע שום דבר משל עצמו? בעלי הוא "בחור טוב" כזה, שקט ונעים ומתחשב והכל, בחיים לא יתייחס למישהו אחר רע. לפי הגישה שלך הייתי אמורה להעיף אותו תוך יומיים. יש הרבה הבדלים בינו לבין הבחור הזה, אבל בוא נסתפק בשניים - כשהכרתי אותו הוא לא בכה מכל בחורה שלא היתה מעוניינת בו, ולפחות שידר שמעניין אותו גם מה שאני אומרת ולא רק להיכנס לי לתחתונים.

79.

דוחה יותר מזה. זה מכבה כל אישה שאוהבת סקס. אתה גר עם ההורים, תפרן, ללא עבודה טובה, בלי רכב, שום בחורה לא תתלהב מבן-זוג כזה. תפתח מודעות עצמית, תתפתח, תשקיע בעצמך, תעשה ספורט, תצא לעצמאות, רכב, דירה שכורה. תהיה אדם טוב. הבחורות כבר תתחלנה להתעניין בך.

comment-2-comment

רובכן נצלניות וקמצניות שרואות רק כסף בעיינים...ולא את כספן, אלא את כספו הפרטי של הגבר שאתן מחשיבות לרכושכן. אם הגבר לא מוכן להיות ארנק הוא כמובן קמצן...איחס רובכן נצלניות עלובות

78.

77.

76.

1. בעתיד הוא כן ירוויח סבבה, לבחורות בגיל הזה אין סבלנות ואין להם יכולת לראות את העתיד 2. הוא ממש סיסי, man up , נשמע ילדת כפות רציני, למה הוא מדבר כול כך הרבה על מין? לא נשמע שהוא עשה איזה מסע הכרות עם המיניות שלו, סתם נשמע ילד חרמן ובתול נתנו לך הערות ? מה אתה נעלב, תעשה עם זה משהו, תעלה מסת שריר, תתאמן באומנות לחימה, תטייל קצת בעולם, אין לו פרופורציות בשיט, ״בלונדינית גבוה מצחיקה שאוהבת מין״ אההה כן ושיפסיק עם הפורנו

75.

נן באמת..... אתה סה"כ כן נשמע בחור נחמד ורגיש, אבל כשמה שהכי חשוב לך במערכת יחסים זה סקס - לא אהבה, כנות, חברות, נאמנות... אלא סקס, ותוסיף לזה דרישות של גבוהה ובלונדינית (למרות שאתה לא) - אז לא פלא שאתה רווק. מקווה שתתאפס ותמצא אהבה.

74.

יצאת כמו איזה בתול זועם. קח את עצמך בידיים. מכירים בנות בלימודים, בספרייה, בבר או על החוף הים. מה יצא לך מהכתבה הזאתי? רק עשית לעצמך פדיחות. אם אתה רוצה להצליח עם נשים פשוט תהיה אתה, תשדר ביטחון ותנסה להכיר כמה שיותר בחורות בטוח יש אחת אתה הטעם שלה. תהיה בטוח בעצמך ותשדר שיהיה לה איתך עתיד טוב.

73.

72.

71.

א) אתה משדר נואשות ונשים מריחות את זה מקילומטר ובורחות. ב) תשב עם איש מקצוע לפתור את בעיית הנואשות שלך ותבין מאיפה זה נובע. זה לטווח הארוך ולדאוג לחיים שלך. ג) לטווח הקצר, זה די ברור שאתה מתוסכל מינית. מציע שתעלה על מטוס למזרח אירופה. יש שם מלא בחורות בטעם שלך שזורמות. טוס לשחרר קצת לחץ.

70.

קודם כל יש את הכלל שהמצוי אינו רצוי ושהרצוי אינו מצוי. דבר שני, נשים בארץ הזאת מאוד, אבל מאוד שטחיות אצל רובם (הכמעט מוחלט) אם תגיד להם שאין לך דירה (אפילו בשכירות) על שמך ולא רכב ולא עבודה מסודרת עם הכנסה טובה אתה יכול לשכוח מזוגיות איתם זה לא שאנחנו במאה ה 16 שאנשים ידעו להסתפק במועט, היום אנשים מאוד מפונקים ומאוד מקובעים בדרישות שלהם אפילו אם יש לך דירה ורכב ועבודה מסודרת עדיין בחורות יפסלו אותך על דברים אחרים כמו: מראה חיצוני (נשים רוצות גבר גברי וספורטיבי עם שרירים, אחד כזה שיכול להגן עליהם כמו מעין שומר ראש מישהו שנראה כמו סלקטור במועדון כזה) וגם תכונות אישיות (שיצחיק אותה וישמח אותה וייבדר אותה)

69.

68.

67.

למה אתה גר אצל ההורים... למה אין לך רכב משל עצמך... רובכן עזבתם את הבית בגיל 25, עבדתן כמלצריות, בזמן שההורים עוד חצי ממנו אותכן, ואחר כך בגיל 30 סיימתם תואר בחמוצים ואתן מחכות לאחד שיפרנס אותכן. כי אין רשימת המתנה לתואר כללי שעשיתם כדי שההורים יהיו מרוצים. הוא כנראה בגיל 30 יהיה המעסיק שלכן, וירוויח פי כמה מכן. אם הוא מציאה או לא... זה עניין של טעם ואופי, אבל לבקר אותו בגלל שהוא לא עצמאי כמוכן...בואו, רובכן עדיין וגם חלק מהבנים, עצמאים רק בעיניים של עצמכם וחלק מהחברים שלכם.

66.

הולכות לערסים ואז מתבכיינות אחרי חצי עשור שהתחתנו עם אהבל

65.

64.

שתיתן לו סיכוי.

63.

62.

נראה שאת הידע שלך על מערכות יחסים אתה שואב מפורנהב.

61.

60.

דייט מושלם לאורך הטיילת ואז לקפוץ למים או מסעדה? זיקה קטנה למוזיקה מיזרחית? So help u GOD

59.

כאילו אמרתם: בוא נמצא את הכי דפוקים, שטחיים, הזויים ונשבץ אותם כאן במדור? זה הוייב?

58.

אין כמו לצאת עם בחורה לאיזה בילוי ואחרי זה לקבל מ#יצה הגונה בלילה

57.

גבר שגר עם ההורים מסמל גבר תלותי שלא מסתדר לבד.

56.

גינגיות עם עיניים כחולות.. בקיצור עוד ילד עם פנטזיה שלעולם לא תתרחש... יש לו עוד כמה שנים להתבגר

55.

54.

אתה יותר מדי מקובע ובא עם רשימת מכולת. ובכלל משפט כמו ״חיי המין זה הדבר שהכי חשוב לי״ ממש לא יעזור לך פה בלמצוא מישהי מ״הלב״.

53.

ולא אכפת לה שאתה לא נראה משהו

52.

בטוח שכל אלה שפסלו אותך גרות עם ההורים, הגמל לא רואה את דבשתו... מוסר כפול משהו

51.

אולי עדיין לא בוגר, גר עם ההורים כי הוא עדיין סטודנט (לתואר שני בהנדסת חשמל - דיי גאון) עוד שנה יסיים ובעבודה הראשונה שלו כבר יקבל 30, אחכ גם אולי יקים סטראטאפ ויעשה אקזיט. הוא אמיתי ואומר מה שחשוב לו, מה הבעיה עם זה? כן סקס זה דבר מאוד מהותי בזוגיות ויש נשים שאוהבות מין, זה לא בושה. חכה קצת, תסיים את התואר, אתה תרוויח יפה, קצת חדר כושר ותזונה, תעלה במסת שריר עוד קצת בגדים יפים, ואתה מסודר. ואל תמהר - כולך ילד, כל החיים לפניך. זה יגיע

50.

אתה אומר שקבלת דחיות על דברים שטחיים כמו מראה חיצוני... מצד שני אתה מצטייר כממש שטחי מבחינת הבחורה שאותה מחפש. האובססיה בנושא מין גם מורידה לך הרבה נקודות. מין שלא מבוסס על קשר רגשי עמוק פחות מעניין בחורות. בקיצור... לדעתי אתה בחור חמוד, אולי אינטלגנטי ברמה הלימודית אבל צריך להתפתח מאוד מבחינת האישיות. כדאי לך ללכת לשיחות עם פסיכולוג או קאוצרית של זוגיות כדי להתפתח מעבר לרמה השטוחה שאתה חי בה.

49.

48.

מבין את ההרתעה של הבנות. זה מרתיע כי אימא מכבסת מנקה מסדרת .. במרכז קבע מגיל 21 גר מחוץ לבית יש בדרום מושבים ודירות ממש בזול שיהיה בהצלחה .

47.

...תן לעצמך לסיים לימודים [קשים במיוחד ]ואז הכול ישתנה ...משרה טובה תקבל רק בסיום אז מה הלחץ? כולה 26.

46.

באמת בחור טוב וזה יהיה כנראה הסוף שלו. איזו פולניה כלבתא שתשתמש בחרמנות שלו כדי למצוץ ממנו כל מה שאפשר ולהפוך אותו לכלבלב ממושמע

45.

and these are my demands

44.

אתה צעיר מתוק וחכם, וגם בכיוון הנכון, אתה לומד ובע"ה תמצא עבודה טובה, ואל דאגה, היא תגיע, אתה תרגיש את זה תוך כדי הלימודים, וטוב אתה עושה שאתה גר אצל ההורים" מגורים זה באמת דבר יקר , " יותר מזה מאות של זוגות מעירים בני 30-40 אף שנשיאוים חזרו לגור אצל ההורים בגלל המצב הכלכלי. אתה לא חייב ולא צריך להיתנצל על כך. תאמין שזה יקרה, ותצליח אמן.

43.

חבוב, אחרי כמה שנים הסקס מת הזוגיות ארוכה. אתה מחפש יזיזה יותר מזוגיות

42.

41.

40.

המועמדת חייבת שמלת נסיכה? או שאם היא באה עם סוס לבן זה מספיק? ילד שיתבגר. פסטלינה. נוח לאישה חכמה. יכוך להיות שיפרנס יפה, אבל אף פעם לא יהיה עשיר

39.

גר אצל ההורים ,בלי רכב ,בן 26 בלי עבודה מסודרת ,לא מרבה לצאת ולפגוש אנשים , על פניו נראה בן אדם משעמם. תתבגר ותרד קצת בדרשות ההזויות .

38.

37.

אתה נשמע מתחנן, שלאַ לאמר נואש

36.

מגורים זה עסק יקר? החיים הם עסק יקר…

35.

אם אין אני לי יד ימיני לי

34.

ורק אח"כ מציין תכונות אופי....???

33.

32.

31.

לדעתי הוא אחלה בחור וחבל לפסול אותו בגלל דברים שטחיים ולא לראות את האיכות שבו

comment-2-comment

לא יודעת מהיכן אתה מביא את אימרת הכנף הזו? מישהי סיננה אותך ואחר כך אמרה לך לבוא? לא נראה לי. אויש קשקשן קטן, מתי תתחבר ליקום?

comment-2-comment

במקום להגן ולחזק את קשייו, השקיעו בהעלאת המודעות שלו אליהם.

comment-2-comment

comment-2-comment

לא נורא זה קורה בסוף בגיל 37 לקראת התייבשות. קורה לטובות ביותר. נראה שהתגובה של נטע נכתבה בכלליות ונשים ישראליות הן חכמות, הן מבינות שהבחור מדבר על סקס אבל ממש לא מחפש סטוץ אז אל תנסו להסיט את זה לכיוון שונה.

30.

comment-2-comment

comment-2-comment

comment-2-comment

comment-2-comment

29.

comment-2-comment

comment-2-comment

28.

אל תפסול מראש, על מראה חיצוני. כי בכל אדם כמעט משהו יפה טוב ונעים לאהוב ולהתאהב בו. כשיש קשר הדדי, עם תקשורת טובה הכל מתחבר בסופו של דבר.

comment-2-comment

מדובר בנייס גיא, הוא צריך אשה רגועה ובטוחה, לא רגישה. אין מה לעשות, נשים לא אוהבות גברים כמוהו בדיוק כמו שגברים לא אוהבים שמנות פמיניסטיות, הוא יצטרך להתפשר, נקווה שלא יותר מדי.

comment-2-comment

27.

סקס זה לא הדבר הכי חשוב במערכת יחסים אלא אם כן אתה בן 15. יש הרבה דברים חשובים יותר...כן גם סקס זה חשוב אבל במערכת יחסים בוגרת יש כל כך הרבה יותר.

comment-2-comment

הבנאדם פשוט כנה

comment-2-comment

comment-2-comment

בגלל זה עוד גר אצל ההורים ולא מבין למה זה בעייתי. מה שאישה מחפשת אצל גבר, לפני הכל, לפני הסקס והחברות, והענין והכימיה והאהבה והכל הכל - שיהיה עצמאי. שידע לעמוד על הרגלים שלו. זה לא כי הן חמדניות, הן פרקטיות. אף אחת מעל גיל 20 לא רוצה נער קטן שרק חושב על סקס, אהבה ממבט ראשון ולגור אצל ההורים כי זה הכי נח. השבר האחרון שבא לה זה שתצא מהסינר של אמא ותכנס מתחת לסינר שלה.

comment-2-comment

comment-2-comment

וזה קצת מצחיק כי הוא טוען שקשה לו שהכל ככ שטחי וחומרי,נו....

comment-2-comment

comment-2-comment

מתה.

comment-2-comment

מה שהוא כתב כאן זו פשוט כנות של 100% בכולנו נמצא ילד שיודע בדיוק מה הוא רוצה, אבל כשבאים לבקש לובשים את הכובע של המבוגר ומסתירים את הילד שבנו מאחורי הגב. לא מושך שהוא אומר שהוא בודד ואף אחת לא רוצה אותו. מבוגרים לא אומרים את זה גם כשזה נכון. הוא ילד כי הוא אומר את זה בכנות. וזה שהוא גר אצל ההורים בגיל 26 לא היה משנה לאף אחת כי הוא לא איזה בטלן. הבעיה היא שהוא לא חתיך ולא כריזמטי ולכן כל דבר קטן פוסל אותו. לא שהוא ילד. ובתור נשואה 17 שנה אני מבטיחה לך - עבור אדם מיני סקס הוא כן הכי חשוב, וסקס גם לא משתפר אם לא משדרים על אותו גל אז הוא חכם שהוא דורש את זה.

26.

25.

אינטימיות לא קשורה למין , מיניות בהחלט מוסיפה אולם חברות, כבוד הדדי , רגישות חשובים פי כמה יותר.

24.

אבל צריך לצאת לעצמאות מתי שהוא....נשים מחפשות גבר עצמאי

comment-2-comment

תתחילי לפתח עצמאיות מהתלות שלך בגבר מוצלח

23.

22.

21.

מחפש בחורה מינית, מעדיף גבוהה, רזה עם עיניים כחולות, ואז מתפלא שפוסלים אותך על דברים טכניים? כגבר, תן לי לומר לך משהו: אין דבר שמכבה משיכה לבחורה כמו גבר שנואש למין. תפסיק לדבר על זה, ותפסיק לייחס לזה חשיבות. יש? אחלה, אין? יש מלא תחביבים ותעסוקה אחרת. לפעמים הצורך בסקס מגיע מחוסר בחיים באינטראקציה אנושית.

comment-2-comment

comment-2-comment

comment-2-comment

הדגש על מין מרתיע במקום לקרב. ואתה חי בסרט בשאיפה שלך לגבוהה רזה בלונדינית עם עינים כחולות. חוץ מזה נשמע שאתה בחור די מוצלח יצאת מקבע אתה לומד מקצוע נחשק לך לטיפול לעבוד על הביטחון העצמי שלך ,חפש עבודה שתאפשר לך לשכור דירה ותתרכז בסטודנטיות בקמפוס ולא באפליקציות.

comment-2-comment

חחחח

comment-2-comment

נשמע שאתה בוגר ומבין עניין.

20.

מישהו שמגיב פוגעני זה מישהו עם וויב רע ואם יש משהו שאנשים לא אוהבים זה וייב לא טוב. אל תשדר שאתה מיואש או מאד רוצה מישהו, נשים שונאות את זה. אל תשדר שכל מה שאתה מעוניין בו זה סקס. במקרה שלך זה ממש לא נכון וזה גורם לנשים להרגיש זולות. אתה מחפש קשר לא סטוץ. נשים רוצות שיאהבו אותן בגלל שהן חכמות ומעניינות לא בגלל שהן חתיכות. כסף זה לא משהו שמשחק תפקיד אצל הרבה נשים אם אתה גורם להן להרגיש מלכה. יש הרבה מכוערים ועניים שתופסים מעצמם הרבה ונשים אוהבות את זה. אתה חכם לומד הנדסת מחשבים, אל תבוא בהרגשה של נואש בלי כסף. תעבור לדירה משלך, אתה בן 26. יש דירות שותפים של פר"ח. תתנדב, אולי דרך זה תכיר אנשים שיכירו לך נשים.

comment-2-comment

אני כאישה לא מעיזה לקבוע שנשים אוהבות ככה, נשים רוצות ככה, נשים מרגישות ככה, נשים שונאות ככה. אישה אחת לא יכולה לדבר בשם כל שאר הנשים, כשגבר עושה את זה זה סתם איכס.

comment-2-comment

עוד אחד שיודע יותר מכולם מה נשים רוצות

19.

comment-2-comment

18.

17.

comment-2-comment

16.

comment-2-comment

זה עיתון מסחרי, לא הזוי בכלל, להגדיל את כמות הקוראות. חוץ מזה יש נשים עם ילד גם בגיל 23 כמו היפה הזאת שעשתה ילד עם הבן של שלום אסייג. אז מה זה אומר שהיא לא רוצה יותר ילדים עם מישהו אחר? גם בריטני ספירס התחתנה בגיל צעיר יחסית ועשתה שני ילדים עם גרוש פלוס ילדה. אז מה, לא היו לה אופציות... או שכן?

15.

רק צריך להתבגר קצת

14.

מוטב אם היה מצניע את כול הנושא של הסקס. זה לא עושה שירות טוב עבורו.

13.

מציע לך ברצינות להתאמן קצת באומנות לחימה. לדעתי זה ישנה משהו אצלך

12.

הבנת עד עכשיו?!?! jesus

comment-2-comment

comment-2-comment

comment-2-comment

קרעת אותי

comment-2-comment

איפה הוא ואיפה חלק גדול מהנשים שפוסלות אותו בעוד 5 שנים? בחורה חכמה תתפוס אותו עכשיו, כשהוא עוד לא יודע מה הוא שווה, ואז יש סיכוי סביר שהיא לא תמצא את עצמה בסיטואציה של זאת מתחילת התגובה - גרושה + (לפחות סטטיסטית זה המצב, אם אני לא מתייחס לאלו שרק בגיל 35 נזכרות שהן מאד רוצות משפחה).

comment-2-comment

comment-2-comment

עבד לג'ורג', אולי יעבוד גם לו

comment-2-comment

הוא רק בן 26, מותר לו.. הוא היה בקבע, בטוח חסך, כרגע סטודנט, מבינה,אותו, יש לא מעט בחורים מדהימים בגילו שגרים אצל ההורים לחסוך, אחרי הלימודים קריירה בהייטק ווילה בתא

11.

לו מישהי בלונדינית.............

comment-2-comment

שטחיות היא שם המשחק. משני הצדדים. מגוחך להתבכין על כך.

comment-2-comment

פעם אמרו שמהנדס מביא בלונדיניות. היום זה כמו לעבוד כפועל נקיון. נשים לא פרייריות היום בעידן השפע. יש להן זכרים עומדים בתור כמו בפורנו הביתי של המהנדס הצעיר. סינון זה הטיקטוק החדש.

comment-2-comment

comment-2-comment

10.

בעצם כבר עשו

9.

בטוחה שתמצא את האחת בשבילך. מגיע לכל אחד ואחת מנה של אהבה וזוגיות. מברכת אותך על האומץ להתפרסם בצורה שכזו . תמשיך לעבוד, להשקיע בתחביבים ולהתפתח כאדם וזה יקרה

comment-2-comment

לא צריך להיות טייס כדי לקבל אישה טובה. בחייך, תשתחררי קצת. חחחח אל תהיי אכזרית. יאללה הלכתי להציל את העולם, הולך לחפש לי איזה תא טלפון.

8.

The Terrible Pleasure

comment-2-comment

אעלק תואר בחשמל ...

7.

ואז לא יהיה לו כזה לחץ לסקס עם הבחורה ןחוץ מזה הוא נשמע מתאהב סדרתי, בכל אחת שתסכים לצאת איתו לדייט אחד

6.

פשוט הוא לא אמר מספיק סקס.....

5.

הקטע עם האובססיה שלו ליחסי מין דפוק לגמרי. אם הייתי אישה זה היה מרתיע. אה, וזה שהוא בוכה מחוסר עניין של בחורה שהוא לא מכיר. אה, והאנורקסיה שלו. טוב אני לוקח בחזרה את האיכותי

comment-2-comment

4.

עוד גבר שלא מבין למה "נשים שטחיות" דוחות אותו ואז מספק פנינים כמו "מה שהכי חשוב לי באישה זה המין" וחשוב לי שתהיה בלונדינית גבוהה (אפילו שאני רחוק מזה). תתבגרו כבר

comment-2-comment

כולה אמר שסקס זה הדבר שהכי חשוב לו, לא אמר שזה הדבר היחיד ולא אמר שדורש מהפרטנרית להיות כמו כוכבת פורנו. וגם אמר שבגלל שזה משקף את מערכת היחסים. אנשים כאן ננעלו על דבר אחד וממשיכים לחפור.

3.

יעשו ממנו פה בטוקבקים..

2.

1.

שילוב מעניין של רגישות, לזה שהוא ממש נעול על סקס. אה, גובה 178 הוא סבבה לגמרי, אולי לבחורה גבוהה ורזה שהיא גם בלונדינית עם עיניים בהירות זה לא יספיק. ועוד נקודה - אם אתה התאהבת ממבט ראשון והיא לא - זו לא אהבה ממבט ראשון. הנה מצאתי מה הפריע לי בכל העסק.

לכל התגובות
0
מצב לילה
מצב לילה