145

זה היום הולדת שלו ואת המתנה. לא מעניין אותו שאת בקושי בהכרה

אנחנו בעיר שלי, יש אנשים שעשויים לזהות אותי, ומישהו שאני מכירה בקושי 45 דקות, לקח עכשיו את היד שלי והניח אותה על האיבר שלו לעיני כל. האלכוהול בלבל אותי מבפנים. לא ידעתי מה קורה ומה אני מרגישה. זה נעים לי? אני רוצה את זה בכלל?

יובל לוי | פורסם:03/08/2022
זה היה יום חמישי בערב, כשלפתע קיבלתי התראה: "יש לך התאמה!". על הצג הופיע טום, 34, מקעקע. במקור ממינכן, בהווה ממדריד, והוא כרגע בתל אביב מסתבר, כנראה תייר. שלחתי לו הודעה והוא מיד ענה. הוא סיפר לי שהוא הגיע למסיבת רווקים של חבר, שהוא בדיוק חוגג יום הולדת, ושיש לו עכשיו זמן, אם בא לי להיפגש. אהבתי את זה כי ככה הדברים עובדים אצלי – זה או עכשיו, או לעולם לא.
מאחר שקבעתי ללכת עם חברה להופעה, לא הייתי בטוחה שיהיה לנו מספיק זמן להכיר, אבל החלטתי לנסות בכל זאת לשלב בין השניים. עליתי על האופניים ויצאתי לפגוש אותו. הגעתי מזיעה לבר השכונתי, וטום חייך וקם להעניק לי חיבוק.
"לא כדאי לך, אני רטובה מזיעה", הזהרתי. "לא אכפת לי", הוא ענה ונשק לי על הלחי בהחלטיות. התיישבנו והזמנו יין. השיחה זרמה ומהר מאוד נוצרה בינינו אינטימיות. הוא היה נראה מאוד בטוח בעצמו, ושידר בשלות ואינטליגנציה רגשית מפותחת.
השעה חלפה מהר, והיה עליי לזוז. הצעתי שנמשיך את הפגישה שלנו מחר. "מצטער", הוא השיב בצער. "אני פה עם חברים ואני לא יכול לנטוש אותם. תדברי איתי אחרי ההופעה אם תרצי, או שתצטרפי אלינו ונלך לרקוד", הוא אמר, אחז בי ונישק אותי על הפה.
זה היה קצת מהיר, נשיקה ראשונה אחרי בקושי שעה של שיחה, ועוד ברחוב, בפומבי, כשעוד מואר בחוץ. אבל לטום לא היה אכפת. זאת לא העיר שלו, זאת לא המדינה שלו, הוא לא מכיר פה אף אחד. אני, לעומת זאת, זזתי בחוסר נוחות. מצד שני, היה בזה קסם. זה גרם לי להרגיש כמו תיירת לרגע, וזה היה שונה ואחר. הוא נתן לי עוד נשיקה, הפעם מהירה וחטופה, והרגשתי שאנחנו זוג אוהבים שנפרד בבוקר לעבודה, בידיעה שהוא ייפגש שוב מאוחר יותר.
חייכתי לעצמי, מסוחררת מהיין ומהתחושה המעניינת הזאת, והלכתי לפגוש את חברתי. במהלך ההופעה לא הפסקתי לחשוב עליו, וניסיתי להבין מה דעתי על הנשיקה המהירה. אני וחברתי המשכנו לשתות. הרבה זמן לא שתיתי כלום מלבד כוס פה, כוס שם, ולמרות שגם הפעם לא שתיתי הרבה, הרגשתי בבת אחת שהעולם מסתובב ושהראייה שלי מתחילה להתעוות. אוף, לא בא לי להיות שיכורה.
צילום: נעמה סגליובל לוי. להקשיב לעצמך רגע לפני שיקרה משהו שתתחרטי עליו (צילום: נעמה סגל)
הרגשתי שמתחיל לעלות לי. "אני כבר חוזרת, יש לי פיפי", אמרתי לחברתי וקמתי לשירותים. נכנסתי לתא, התכופפתי והקאתי. יובל, את ילדה? מה את מקיאה מקצת יין? הרמתי את הראש, והצצתי במראה. נראיתי בסדר, יחסית, אבל עדיין הרגשתי רע. שטפתי את הפנים, ועשיתי את דרכי בחזרה לשולחן. לא סיפרתי לחברה שהקאתי. התביישתי.
"היי בייבי, איפה את?", טום שלח לי הודעה. כבר הרגשתי יותר טוב ולא רציתי לפספס את ההזדמנות לבלות איתו. משהו שם סיקרן אותי. הוא אמר שהוא בא לפגוש אותי, ובינתיים החברה הכריזה שהיא עייפה וחותכת לישון. כעבור כמה דקות זיהיתי את טום מרחוק, עומד בדיוק ליד האופניים הקשורים שלי. "היי בייבי!" הוא צעק, ויצאתי אליו שיכורה ומאושרת. הוא התנדנד שיכור ומחייך, תפס את היד שלי, משך אותה, הניח אותה על הזין שלו, והצמיד. לשבריר שנייה הזמן נעצר.
"התגעגעתי אלייך, בייב", הוא אמר כשהוא זחוח ומתנדנד, ופתאום זה לא הרגיש מלהיב או מרגש. הבחור הפתוח והבטוח בעצמו הפך פתאום לחסר שליטה ויהיר. האם זה האלכוהול או שככה הוא תמיד? אנחנו בעיר שלי, יש אנשים שעשויים לזהות אותי, ומישהו שאני מכירה בקושי 45 דקות לקח עכשיו את היד שלי ושם אותה על הזין שלו לעיני כל. האלכוהול בלבל אותי מבפנים. לא ידעתי מה קורה ומה אני מרגישה. זה נעים לי? אני רוצה את זה בכלל?
חמישה גרמנים עליזים התקדמו לעברנו. "חברים שלי!", טום צעק. חברנו אליהם והלכנו לחפש מקום לרקוד בו. שדרות רוטשילד נראו כמו זירת מלחמה, תל אביב הרגישה מלוכלכת, עמוסה, ולא מצאתי את עצמי בתוך כל הכאוס הזה. כבר הייתי מותשת, עייפה. חבריו של טום נעמדו בתור למועדון שמעולם לא ביקרתי בו. ראשי שוב הסתובב והרגשתי מבולבלת מההמולה ומהרעש. פתאום טום משך את ידי וגרר אותי הצידה.
"בואי נלך אלייך", הוא הציע.
"אבל אנחנו פה עם החבורה שלך. אמרת שאתה לא מתכוון לנטוש אותם".
"בסדר, הם יסתדרו. יש לי יום הולדת היום, אז נראה לי שמותר לי. בואי נלך אלייך".
הוא לקח קורקינט, אני עליתי על האופניים, ונסענו. הרוח הכתה בפניי ותהיתי עד כמה אני מסוגלת בכלל לתת לו את מה שהוא רוצה ממני. הרגשתי שאני לא יודעת אם זה רעיון טוב בכלל להזמין אותו. מצד שני, הוא היה חמוד. מצד שלישי, היה ברור שאני גמורה. לא הצלחתי לסדר את המחשבות כי טום כל הזמן ניסה לדבר איתי. הייתי צריכה רגע שקט, לחשוב.
"רגע, יובל, זה באמת מה שאת רוצה? לקיים יחסי מין כשאת פסיבית לחלוטין ולא מגיבה? את רוצה לקום בבוקר מבועתת, בלי לדעת אם מה שקרה היה מרצון ומחדווה או אולי מכפייה?"

נגעת-נסעת

כשהגענו לבניין ירדתי מהאופניים, לקחתי נשימה עמוקה ואמרתי, "לפני שניכנס אליי הביתה חשוב לי להגיד שיכול להיות שאני אגרש אותך באיזשהו שלב. בסדר?". הייתי שמחה לכתוב מה הוא ענה, אבל אם להיות כנה, אני לא זוכרת.
נכנסנו אליי לדירה, אמרתי לו שיש בירה במקרר. הוא הוציא פחית, ואני צנחתי על הספה ועצמתי עיניים לדקה. סוף-סוף שקט. "בואי נעבור למיטה", הוא אמר, הרים אותי, והוביל אותי לחדר השינה. צנחתי למיטה ומשום מה, כבר הייתי ערומה. אני לא זוכרת איך. זה הוא שהפשיט אותי? או שאולי זאת אני שהתפשטתי בעצמי? הוא התחיל ללטף אותי, אך לא הייתה בי אנרגיה לשתף פעולה. הפכתי לגופה והוא פשוט עשה.
רגע, יובל, זה באמת מה שאת רוצה? לקיים יחסי מין כשאת פסיבית לחלוטין ולא מגיבה? כשאת לא שותפה פעילה? את רוצה לקום בבוקר מבועתת, בלי לדעת אם מה שקרה היה מרצון ומחדווה או אולי מכפייה? כבר עכשיו את מעורפלת ולא ממש בשליטה. זה באמת מה שאת רוצה? האם העובדה שלגבר שאיתך פה אין כל בעיה לגעת בך כשאת פסיבית לחלוטין, עושה לך את זה? כן? זה עושה לך את זה כשמישהו רוצה לשכב איתך כשאת לא זזה?
לא, זה דוחה. אבל הגוף שלי השמיע קולות. הגוף שלי הגיב באופן כמעט אוטומטי לנגיעות שלו, אבל הנפש לא רצתה. הוא המשיך, לא נראה שמשהו מזה מזיז לו בכלל. הוא לא יעצור אם לא תעצרי אותו, חשבתי לעצמי. הוא פשוט ימשיך עד הסוף כי לא אכפת לו ממך. תראי, הוא דוחף לך אצבעות. הוא דוחף אצבעות לבחורה שלא מגיבה. עם הגבר הזה את רוצה לשכב? כי הוא ימשיך וימשיך עד שתעצרי אותו. הוא בא לזיין, הוא לא בא לייצר חיבור, הוא לא בא לעשות מין הדדי ואינטימי, הוא לא בא להכיר אותך. הוא בא לזיין.
זה היום הולדת שלו - ואת המתנה. הוא בחופשה והזמן דוחק, וממש לא מעניין אותו שאת בקושי בהכרה. עד שלא תעצרי אותו, הוא לא יעצור. תעצרי אותו! תעצרי אותו, יובל! ואז הוא לקח שוב את היד שלי ושם אותה, שוב, על הזין שלו. "די! די! תעצור!", אמרתי פתאום בבת אחת, ובשארית כוחותיי הרמתי את עצמי מהמיטה. "אני חושבת שאני רוצה שתלך".
"הגוף שלי הגיב באופן כמעט אוטומטי לנגיעות שלו, אבל הנפש לא רצתה. הוא לא יעצור אם לא תעצרי אותו. הוא פשוט ימשיך עד הסוף כי לא אכפת לו ממך. תראי, הוא דוחף לך אצבעות. הוא דוחף אצבעות לבחורה שלא מגיבה"
הוא התלבש בדממה ויצא מהבית כרוח סערה. תודה לאל! צעקתי לחלל החדר, וצנחתי בהקלה למיטה, שמחה שהצלחתי לעצור את זה בזמן לפני שזה יהיה מאוחר מדי, גם עבורי וגם עבורו. פתאום צליל של הודעה. זה היה טום. "זה היה חתיכת בולשיט לא הוגן!", הוא כתב. "לא עשיתי שום דבר רע. אולי כדאי לך לבדוק טוב לפני שאת בוחרת עם מי לצאת. וואט דה פאק!".
הוא רציני? מה זה פה "נגעת-נסעת"? אם נפגשנו לדייט, זה אומר שאני חייבת לשכב איתו ולא יכולה להתחרט? טום לא עצר, והמשיך לשטוף אותי בהודעות כועסות. "סורי, אבל זה היה חרא מצידך. אלוהים! לשנות את דעתך ולעשות לי כזה קטע מסריח? וואט דה פאק".
התגובה שלו לא הפתיעה אותי. בזמן האחרון אני נתקלת בלא מעט גברים שלא רגילים שנשים עוצרות אותם באמצע האקט, מביעות ביקורת או פשוט בוחרות להקשיב לעצמן. זה חדש להם, והם נכנסים מיד לעמדה של מגננה.
"אני יכולה לשנות את דעתי בכל שלב, אתה יודע", כתבתי לו. "אני לא מחויבת לסיים משהו רק כי התחלתי אותו. אני יכולה להתחרט".
"את יכולה לעשות מה שאת רוצה", הוא ענה. "מעולם לא כפיתי שום דבר על אף אחד. אפילו לא ידעתי שהיית שיכורה. היית יכולה להגיד לי והיינו מתכרבלים".
"לרגע לא אמרתי שכפית עליי משהו, להפך, הפסקת ברגע שביקשתי. אבל הבנתי שאני שיכורה יותר ממה שחשבתי, הרגשתי שאני מאבדת שליטה על הסיטואציה, זה הפחיד אותי וביקשתי שתלך. לא צעקתי עליך ולא האשמתי אותך בדבר".
"חשבתי שאנחנו באותו הווייב".
"איך באותו הווייב? אם אתה צריך לקחת את היד שלי ולהניח אותה במקומי על הזין שלך, כנראה שאני לא באמת איתך. זה לא מדליק לך נורה כשהאישה שאיתך בקושי מגיבה? כי לי זה כן הדליק נורה. הבנתי שזאת לא הדרך שבה אני רוצה לעשות סקס, וביקשתי שנעצור. אני שמחה שעשיתי את זה בשביל שנינו".
בעבר לא הייתי מצליחה לעצור והייתי מרגישה נורא בבוקר שאחרי, אבל הלילה הצלחתי לתפוס את עצמי בזמן. הוא באמת הוא היה מעדיף שאשכב איתו מתוך פשרה ואז אישאר להתמודד עם ההשלכות לבדי, בזמן שהוא חוזר לו למדריד? או תרחיש גרוע מזה – ששנינו נקום בבוקר, בלי לזכור מה קרה, ואז אני אחשוד שהוא כפה את עצמו עליי או אלוהים יודע מה? אם זה מה שהוא מעדיף, אני שמחה שלא שכבתי איתו.
לכתבה זו 145 תגובות
הוספת תגובה
145

תגובות

close-fullscreen-comment
הוספת תגובה
99.

98.

97.

תבדקי מה ומי את, כי איכס זה לא דבר רצוי

96.

וגוון אחד של שיעור חברה + דיון

95.

פשוט הפרעת אישיות. זה בסדר. ההחלטות קורות במהירות שיא, ההתלהבות וההתאהבות מידיים... ואז אחרי כמה שעות... ימים... שבועיים... הכל מסתובב חזרה והצד השני 'עשה לך משהו רע'. השפיטה לשני הכיוונים מאד קיצונית. התלהבות מטורפת ואז כיבוי מיידי. אני יודע כי יצא לי לצאת עם שתיים-שלוש בחורות כאלה. אינטימיות מגיעה מהר מדי, במיוחד כשהן שותות. 0 ל100 ב-3 שניות כמו טסלה. אישית דחיתי מהלכים פיזיים עם בנות כאלה כי משהו שם נורא עצוב ואבוד, הן לא באמת במציאות ואז זה יכול להפוך בקלות לניצול וסיטואציה מסוכנת עם אנשים לא נכונים! את לא באמת שם יובל - אם זה אכן קורה לך. וזה חוסר יכולת להרגיש משהו או להבין את המציאות כמו שהיא, אלא אידאליזציה של המצב בתוך הראש. לרוב נובע כתוצאה מפגיעת עבר, טראומה בילדות, בתוך המשפחה. דפוס ההיקשרות נפגע כמנגנון הגנה. קשה לי להבין איך כל-כך מהר מגיעים למישהו הביתה, על הפגישה הראשונה. BIG NONO לגברים ונשים כאחד! ממליץ על טיפול נפשי טוב, וחיפוש עצמי אמיתי בלי סדנאות שאנטי תל-אביביות ורופאי אליל, אתרי היכרויות וטיולים לחו"ל. את מול עצמך בלבד ומול מטפל. אין מה להתבייש. תמשיכי לכתוב. אוהבים אותך.

94.

התחושה שלי היא שאת מחפשת את גבולות השליטה שלך באחר ובסטואציות. האם אני יכולה להעיף אותו אחרי שהוא מענג אותי וכבר זקוק לי. האם אני יכולה להיות החזקה והשולטת גם כשאני שיכורה כלוט? לדעתי זה לא יפה.

93.

כל הכבוד לך! שידעת לעצור - גם אם בשלב מאוחר מאוד אבל בכל זאת הקשבת לקול שלך. אני קוראת לא מעט טורים שלך - וזה כיף לקורא טור שמסתיים כך - מרגישה שהיה מסע שעשית בטורים. מטורים שהתחילו - לא מאמינה ששכבתי איתו למרות שלא באמת רציתי והייתי שתויה ולאן שהגעת עכשיו - הייתי שיכורה והצלחתי להגיד לא - לא עניין נעים לא נעים מה יחשוב מה יגיד עמדת על שלך מבלי להתנצל. כיף לקרוא

comment-2-comment

92.

91.

ילדותי להחריד , לא יאומן שזו העבודה שלך.

90.

גורם לערפול חושים וחוסר שליטה גורם לכם להרגיש רע ביום למחרת פיזית ונפשית מלווה בתחושה של ריקנות דיכאון וחרדה עם תהיות של מה לעזאזל קרה אתמול בערב וגם זה לא להיט לעשות סקס שיכורים. בכול פעם שותים אלכוהול אתם מזמנים שדים אליכם שגורמים לכם לאבד את עצמכם. כאלכוהוליסט לשעבר זנחתי את חיי הלילה והברים האלה ולגלות דברים אחרים על העולם היפה שיש לנו להציע וזה ממש לא חסר לי יותר

comment-2-comment

89.

88.

דמיוניים. כי אם לא .....

comment-2-comment

87.

הרגשת רע? למה יצאת? לא חשדת שאולי שם לך משהו במשקה?

86.

פנטזיה ילדותית

85.

84.

קורא מדי פעם את הטור שלך. אם אלו רק סיפורים אז את כבר ממחזרת את עצמך, אבל יותר גרוע אם זה אמיתי. את מתארת שאת חווה את אותן סיטואציות (פלוס מינוס) שוב ושוב. אין הפקת לקחים? שינוי שאת צריכה לעשות? מחשבה לפני מעשה? כי לא נשמע שאת נהנית

comment-2-comment

83.

זה כבר נהיה פתטי שנשים מצפות מגבר לחשוב ולהתנהג כאשה. הבחור לא היה אדם רע הוא פשוט היה גבר וכמו שאת מצפה שהוא יבין את הקודים ששידרת גם לו יש קודים משלו שאת צריכה לקלוט. כיוון שאת היית שיכורה לא הצלחת לקלוט ולשדר מה שרצית. כיוון שהוא היה שיכור גם הוא לא היה קשוב למה ששידרת. כיוון שהוא גבר והוא מאוד רצה אותך הוא המשיך להיות אקטיבי כי כך אנחנו מתנהגים. תדמייני לעצמך שרגע לפני שיא האורגזמה שלך מישהו עוצר אותך ואומר לך ללכת. החכם עיניו בראשו, אם את לא ממש בעיניין את צריכה להגיד מראש ולא לראות לאן זה יתפתח. ואם את שיכורה ולא מסוגלת להחליט פשוט תחזרי לישון אם היית יודעת מה זה גבר היית מבינה שאם זה לא רלוונטי

comment-2-comment

comment-2-comment

זה לא גבר, זה בן אדם עם מנטליות של בהמה, של, עם כל הכבוד, קופיף חסר מודעות עצמית, איזה מן 'גבר' תופס יד של אישה ושם את היד שלה על האיבר שלו, תעשה לעצמך טובה בן אדם, תתחיל לחשוב מחדש מה זה 'גבר' אמיתי, כי 'גבר' אמיתי לא מתנהג ככה, זאת פרספקטיבה מקולקלת שקיבלתם מכל הפורנו, אבל שוב, ה'התאמה' כנראה הייתה בטינדר, אז היא הייתה אמור לדעת לאיפה כל זה מוביל, 'גבר' , הוא לא. הוא ילד שנאבד בחרמנות ובעולם המוחשי, תגיד מה שתגיד, לדעתי 'גבר' לא בוחר סקס מעל אהבה. לצערינו עד שתבין, לא תבין. מקווה בשבילך ובשביל הבחורה/גבר שתרצה שלא תחשוב שאתה 'גבר' ותנסה לעשות משהו בסגנון. אמיתי? לדעתי, עצוב. אין לי מה לומר חוץ מזה, איבדתם את זה...

82.

בסוף יגמרו לך הסיפורים על הטרדות, למה תעברי? חייזרים? הרי את חייבת להחזיק את הטור הזה.

81.

בגיל 30 כבר הייתי אמא ל 3 ... לא הייתי רוצה להסתובב בתל אביב עם כל הילדים בני 18-25

80.

לא כי את משקרת. הפוך..

79.

כן יכולה לשנות דעה מתי שרוצה בגלל זה את תמשיכי לכתוב את הטור הבודד הזה הרבה זמן והוא יוכל להגיד לך בפנים מה הוא חושב, לא מתאים לך אל תשחקי אותה עד שפתאום לא מתאים לך אז המציאות לא תנשך בחזרה. אולי שתתבגרי תמצאי גבר שבאמת יהיה לו איכפת. ממך. עד אז תמשיכי לקשקש.

78.

ואם בעבר היו לי ספקות לגבי ההרפתקאות ההזויות שאת פורסת כאן כל שבוע שבועיים, עכשיו כבר אין לי. מקווה שלפחות משלמים לך טוב על הסיפורים .

77.

אבל בוא נזרום עם זה שזה אמיתי בשביל השיעור לחיים - האינטראקציה הראשונה היתה מגע שהוא כופה עליך - נשיקה "החלטית" כשאת אומרת שאת מזיעה ורק הגעת. אולי אני חנון או זכר בטא, אבל אין מצב שאנשק ככה בחורה שרק הרגע פגשתי, כשאמרה לי שהיא מרגישה לא נוח כי היא מזיעה. ליתר דיוק, הסיבה היחידה לנשק בחורה במצב כזה, זה כדי להעביר את המסר - אני עושה ואעשה מה שבא לי, גם עם הגוף שלך. אם זה לא אור אדום, אני לא יודע מה כן.

comment-2-comment

76.

כולם חרמנים

75.

את טרחנית. אני כל שבוע מנסה להתחבר למה שאת כותבת אבל די. חופרת בראש. לא יודע אם הסיפורים שלך זה בובמייסס או אמיתיים. בכל מקרה את בעצמך מכניסה את עצמך למצבים ואינטאקציות שמושכות סוג של בחורים שרוצים רק לזיין. את מחפשת אהבה? אם כן, תפסיקי לחפש צרות או הרפתקאות או רומנטיקה בגרוש של אינסטרגם - קלישאתית ומייגעת. חפשי את עצמך ותביני איזה שותף יעשה לך טוב וצאי למסע. את רוצה להמשיך עם ריגושים זולים ועם סיסמאות נבובות? תתכונני למשוך בחורים שמנסים לסתום חורים. בהצלחה

74.

נשתה מיץ פטל מתרכיז ונשחק מחבואים. אני אתחבא בבית שלי ואת תחפשי את מי שיש לו כוח לאלכוהוליזם פמיניסטי נרקיסיסטי שלך.

73.

כנראה שלא

72.

קראתי את הכתבה ונדלקתי . מישהו ???

comment-2-comment

71.

על הזין שלו

70.

69.

השתכרתם שניכם, הזמנת אותו הביתה, אמרת לו להפסיק באמצע והפסיק מה את רוצה מהחיים את מחפשת את זה אני נשבעת. את מוציאה שם רע לפמיניזם

comment-2-comment

68.

רק מלקרוא אני מרגישה כאילו נועדנו אחת לשניה את מהממת מותק

67.

הבחור חלאה ובאמת יש לך מזל שהוא קם והלך, אבל בואי, את הבאת את זה על עצמך, ואין לך להלין אלא רק על עצמך..

comment-2-comment

הוא כיבד, קם והלך. נכון גם כעס וכתב הודעות אבל קם והלך. ככה מתנהג גבר אמיתי שמחזיק מעצמו ובטוח בעצמו. גבר אמיתי לא מכריח כלום כי הוא יודע שהוא שווה וימצא מישהי אחרת.

66.

65.

כי זו ההסכמה לוותר על שליטה

64.

של כמה צרי-מוחין כאן...

63.

62.

סיפורים מזעזעים. חיים של כלום ושום דבר

61.

60.

את חייבת טיפול דחוף. ולא, לכתוב את הטורים האלה רק עושה לך עוד נזק. תאמיני לי.

59.

איך תמיד זה קורה לך מפתע תיזרית שאוהבת להתלונן

58.

57.

56.

55.

היה ברור לך שזה מה שהוא רוצה. חבל שלא הבהרת לו מראש שזה לא יקרה. היית יכולה לתת יותר זמן כדי להכיר אותו...אבל זה ברור לכולם שהוא רצה סקס ומהר. בחירה שלך אם את רוצה בחור כזה שזה בתאכלס כל מה שהוא רוצה ממך.

54.

53.

ובכן ההבדל הוא שחכמה מצליחה, בחלק מן המקרים, לצאת ממצבים מפגרים שהפיקחית לא היתה נכנסת אליהם מלכתחילה. את לא מאשימה כריש שנגס בפיתיון מדמם - כי הוא הרי כריש, את לא מאשימה שפן שנגס בגזר - כי הוא הרי שפן, אבל את כן מאשימה אידיוט שמנסה לזיין אותך כי הבאת אותו הביתה להזדיין שעה אחרי שהכרתם בטינדר. וזה מאד לא הגיוני מתמטית. נכון ש "לא-זה-לא" ועל זה אין חולק, אבל כוחו של ה "לא" יורד פלאים ככל שהאידיוט מפרש סימנים והתנהגויות שלך כ "כן". אז כן, למרות שתיאורטית אפשר להפסיק בכל רגע, במציאות זה ממש ממש "נגעת-נסעת" החל מנקודת ה "אל-חזור", ולצערי את ורבות אחרות מקבלות ציון נכשל בזיהוי הנקודה הזו. וחבל.

comment-2-comment

52.

51.

יובל, את מקסימה ומהממת, אבל מרגיש כאילו את חיה בשביל ריגושים. את מציבה את עצמך במצבים מסוכנים ויוצאת מנקודת הנחה שכולם סבבה. הכרת בנאדם לפני שנייה וחצי, את שיכורה במחיצתו, מאיפה האומץ להאמין שהוא יעצור אם תבקשי? תכבדי את הביטחון האישי שלך יותר מזה, תשמרי על הגוף והנפש - אל תצפי מאף אדם זר או מוכר לשמור עליך בשבילך.

50.

הוא היה צריך להיות יותר רגיש והוא שילם את המחיר. חצוף

49.

48.

אני קוראת את הטורים שלך וכאישה אני מסכימה שאנחנו צריכות להשמר יותר ולהיות אסרטיביות יותר אבל........... את פשוט אוהבת את הטיזינג ומגיעה לאיזו נקודת אל חזור שבה את בודקת את הגבולות שלך - ואז משחררת כשלא אכפת לך מי מו מה בצד השני. חבל שאת מוציאה לכולנו שם רע.

47.

גבר אמיתי לעולם לא ימשיך אם האשה לא מגיבה. גבר אמיתי לעולם לא ייקח אשה למיטה בפעם הראשונה כאשר היא שיכורה. גבר אמיתי לעולם לא ייקח את יד האשה בפגישה הראשונה וישים אותה על זין שלו. גבר אמיתי יתייחס לכל אשה כמו שהוא רוצה שיתייחסו לבת שלו. תשתדלו להיות גברים.

46.

45.

כדי לא להכניס אליה גבר הביתה? בקלות יכל להיגמר באונס, סליחה אבל את פשוט מטומטמת

44.

הגוף שלך אמור להיות מקדש ולא מרכז מבקרים

43.

אולי תמצאי עבודה אמיתית?

42.

עוד בחורה מבולבלת שמחפשת הרפתקאות עם גוי חסר יהודים ואחרי זה תגיד לא מוצאים חתן יהודי

41.

40.

מתי את מוציאה ספר בכאילו על חיי ההוללות של ת"א. תכניסי לשם את כל הסיפורים שעולים לך בדימיון הפורה, אני בעד....

39.

38.

6 שנים

comment-2-comment

37.

אתרוצה או לא רוצה, די לקשקש במח!! הבאת אותו הביתה, התחלת להתחרמן, זרמת עם הנגיעות והנשיקות....ופתאום לא בא לך? מה עם קצת אחריות אישית כאישה. את לא רוצה להיות בסיטואציה אז אל תיכנסי אליה, את לא ילד בן 10 שפגש פדופיל. נמאס כבר

comment-2-comment

36.

ואתם שיכורים.. הוא לקח לפני זה את היד שלך ושם אותה על האיבר שלך. ואת עדיין הבאת אותו לדירה וחושבת לעצמך אם זאת כפיה או לא? ככה מאשימים אחרי זה גברים באונס... את לא בטוחה? אל תביאי אותו הבייתה...

35.

כשכל הזמן את לא רוצה, אבל ממשיכה ולא אומרת? בהחלט זכותו לכעוס.

34.

33.

אם אין לך תקשורת עם עצמך, איך תהיה תקשורת עם אדם אחר? אם עץ נופל בדמיון, מישהו יכול לדעת שהוא נפל? "אבל הגוף שלי השמיע קולות. הגוף שלי הגיב באופן כמעט אוטומטי לנגיעות שלו" -- "הוא דוחף אצבעות לבחורה שלא מגיבה.. לא אכפת לא ממך".

32.

ברגע שהסכמת להיפגש בטינדר עם תייר שנמצא לכמה ימים פה, מה חשבת? שזה קשר לטווח ארוך??? וואלה היית צריכה ישר לשדר שאת לא כזאת זורמת ולשמור לך את האופציה לזרום כרצונך. תמיד עדיף להפתיע לטובה מאשר לאכזב. טכנית את צודקת אבל תכלס לא חכמה. הבן אדם בטריפ של זיון יום הולדת בעיר זרה, לא קלטת את העניין ? חבורה של גברים, עיר מלאת יצרים, מלא בחורות יפות. זו בדיוק הסיטואציה שבה בחור מת לצאת עם חוויה מינית מרגשת. בקיצור- תוחזר הזנות לאלתר, יחסוך את הכאב ראש לכולם.

31.

30.

הסיפור האמיתי מתחיל בדייט החפוז שאת מכניסה לפני ההופעה ומגיעה אליו מזיעה ומתנצלת, אחכ באלכוהול שאת דוחפת לגוף ומקיאה... ואז ממשיכה איתו. הניתוק שלך וחילול הנפש והגוף קורים לכל אורך הדרך, וזה שהפסקת אותו באמצע, לא אומר שעצרת אותו רגע לפני שיהיה מאוחר מדי לך וגם לו. עצרת את עצמך מאוחר מדי, אחרי שכבר חיללת את עצמך בעזרתו

comment-2-comment

comment-2-comment

29.

28.

27.

נשים יקרות, הערך שלכן נקבע ע"פ עם מי אתן מצליחות להכנס למערכת יחסים ולשמר אותה לא ע"פ עם מי אתן מצליחות לשכב, כל גבר ילך כמעט עם כל בחורה ללילה.

26.

מהצד של הגבר כל בחורה היא הליכה על חבל דק מאוד בגובה 1000 מטר ללא ביטחונות זה למה אין אהבה יותר, גברים לא מתחתנים עם בחורות לא יציבות

25.

24.

23.

אף אחד לא הכריח אותך לעשות כלום. על מה את מבקשת רחמים פה בעצם?

22.

מבולבלת, אחד שמכבד אותה היא זורקת ואז בוכה שנוגעים בה.

21.

אלוהים אדירים, מה עם קצת אחריות אישית? מה עם קצת פחות נאיביות כשאת מזמינה אליך מישהו זר הביתה. את יכולה להיות הכי צודקת בעולם, אבל זה לא אומר שאת מתנהגת כמו אדם מבוגר ואחראי בכל הנוגע לגוף שלך ולשלמות הנפש. החיים שלך זה כמו לצפות בתאונה בהילוך איטי.

20.

19.

אני מקיא בלי טיפת יין.

18.

שותה עד למצב של חוסר שליטה, מזמינה גבר זר שהיא לא מכירה הביתה ואז כועסת שהוא לא רגיש ומתחשב כפי שהייתה רוצה. מישהו הבטיח לך משהו? את בקשר כלשהו איתו? זה אשכרה גבר זר מהרחוב. "הוא לא בא להכיר אותך" חחחח הבחור הרנדומלי מהטינדר לא בא להכיר אותך? די, לא נכון? באמת?

17.

16.

את צודקת שהעפת אותו בזמן אם זה מה שרצה ממך אחרי שעה שנפגשתם? באמת זוועה של התנהגות. הגברים פה זוועתיים

comment-2-comment

15.

נשים יקרות!! את לא רוצה? תלכי.....את רוצה ז...תקחי. לא אחרי להתחיל סיעור מוחות מה היה שם!! לא פייר ולא הוגן. את מרגישה שאת לא את? תתקשרי לחברה ותעופי משם.. (כשאת אומרת לא, למה את מתכוונת?)

14.

תחקרו קצת על החוקים לגבי "affirmative consent" ו"yes means yes". יובל לא אמרה "כן" בשום שלב. היא לא הייתה מסוגלת להגיד כן. הבחור המשיך בכל זאת. לצערי, בישראל החוקים מפגרים יחסים למקומות אחרים בעולם. באותם מקומות (אוסטרליה, קנדה, חלק ממדינות אירופה ועוד) אם הבחורה לא אמרה "כן" ברור ו\או משתתפת באופן פעיל ומתלהב, אז הפעילות המינית (לא משנה מה היא) לא נעשתה בהסכמה וזאת עברת מין. חוסר ב-"לא" זה לא מספיק. זה עניין של כבוד בסיסי בין בני אדם. https://www.theguardian.com/australia-news/2022/jun/01/nsw-affirmative-consent-laws-what-do-they-mean-and-how-will-they-work https://www.rainn.org/articles/what-is-consent https://www.unelife.com.au/blog/2019/12/27/how-to-ask-for-enthusiastic-consent#:~:text=That%20is%20where%20enthusiastic%20consent,you%20feel%20pressured%20into%20it.

comment-2-comment

הייתה מסוגלת לרכב על אופניים הביתה אבל לט הייתה מסוגלת להגיד כן?

13.

יכול להיות שאת מספרת לעצמך שאת בלוגרית משוחררת , אישה חופשייה שכותבת על מין נשי מתקדם, אני רואה בחורה עם דימוי עצמי נמוך שנכנסת שוב ושוב לסיטואציות קשות ופוגעות ולא לומדת מהן. אין ספק שגברים יכולים להתנהג כמו חארות אבל משהו אצלך מכניס אותך שוב ושוב לסיטאציה שבה סטוץ בפירוש מתפרש אצלך כזוג שרוכב אל האופק על סוס לבן, לפעמים הטורים שלך מש מדאיגים ולא היתי רוצה שנשים צעירת ילמדו משהו מזה

12.

comment-2-comment

11.

אם את לא מבינה את זה את צריכה טיפול

10.

9.

נשים יקרות, בלבלו אתכן לגמרי... בחסות תרבות זרה וריקה, נולדתן להיות אובייקט ואתן חיות עם זה כאילו בשקט.. אבל האמת היא אמת וזה בתוקף עד שהטבע והפנימיות שלכן מתנגשים עם העיוות התרבותי הזה. יובל מתוקה, למה ציפית? ולמה נראה לך שהוא ציפה? כל כך חבל ועצוב יקרה, מאחלת לך ריפוי אמיתי ויחסי קרבה מתוך קרבה.

8.

שורה תחתונה: את חושבת שתמיד אפשר להתחרט. זה בסדר ונכון. תמיד אפשר להתחרט לא משנה השלב. את שתויה, שיכורה אבל בהחלט מובילה ועדין בשליטה. את מובילה ומובילה ורגע לפני - מחליטה שמפסיקים. מה הפואנטה האמיתית? לא ממש הבנתי. מההתחלה ברור לך שזה לערב אחד, גם מצידו, לסטוץ ובכל זאת המשכת עד שהחלטת שדי. אמרת שהפסיק מיד כשביקשת ולא התעקש ולא המשיך. ברור! הוא לא אנס. פשוט קם והלך. למה להגיע למצב כזה בכלל? את תאשימו את השתיה אלא את הרצון שלכם להתעלל ולהרגיש "שליטות".

7.

טוב לקרוא שהחלטת לא להמשיך את האקט המיני כשהבנת שאין כאן הדדיות. זהו צעד התפתחותי טוב. עכשיו תוכלי להתקדם עוד. להבין ולהחליט קודם לכן מה רצונותייך. לנהל שיח מקדים לפני קיום יחסי מין, בייחוד כשמדובר בפעם הראשונה. שיח על רצונות, על כוונות, על גבולות, על מחלות מין. למשל שיח על כך שאת עייפה ואם אתם בוחרים להיכנס לאקט מיני שאת לא תהיי אקטיבית אך חשוב לך שהוא יהיה קשוב אלייך ולצרכים שלך. מן הסתם שיח כזה אינו יכול להתקיים בשכרות. הבחור בסיפור לא הפגין מודעות גבוהה. גם את לא.

6.

מאחל לך בריאות והנאה.

5.

פרי דימיונך העשיר

comment-2-comment

comment-2-comment

4.

אני חושבת שכמוני גם לך יש דימוי עצמי נמוך (המושג הלוהט של התקופה) אני מכירה את זה שאנשים שמתיחסים אליך חרא, מדליקים אצלך איזה אובססיה לכבוש את ליבם. יש לי רק עיצה אחת מי שמתיחס אליך חרא, משפיל, מזלזל, מובן מאליו פשוט תזוזי משם, עוד בשלב ההתכתבות, עוד במפגש הראשוני ברחוב. תלכי, תעלמי, אל תסבירי אל תחנכי אל תכתבי אסמסים - והודעות מה הרגשת זה לא תפקידך - זה לא תפקידם קחי את גופך ונפשך הצידה משם, אל תשארי. ואל תתני למי שנוהג ככה להיות בקירבתך, פשוט זוזי. בלי לעקוב, בלי לחכות לטלפון מתנצל, בלי לחכות להסברים כי זה לא הם שאנחנו מחכות להסבר אלו דברים מהעבר הרחוק, שלעולם לא נוכל להסתפק ולתקן עם הסברים. אז הפתרון שלי אליך כרגע - זוזי את לא תקבלי ככה אהבה - ובטח לא את מה שחסר לך מימי הילדות אבל היום את גדולה - את ילדה ענקית אז תזוזי תזוזי כל פעם שמישהו נוהג בך בחוסר כבוד שאת מאחלת לעצמך. ולמה מגיע לך כבוד? כי את בת אדם, זה הכל. כמו כל בן אדם. כותבת את זה לך, אבל תאכלס לעצמי.

comment-2-comment

comment-2-comment

comment-2-comment

3.

2.

היית צריכה לעצור את העניין קודם,את מביאה בחור הביתה ואז מתחרטת? משדרת מסרים כפולים? יש לך מזל שהוא לא ישראלי,אחרת היית קורבן אונס נוסף, האירופאים יודעים לכבד את המילה "לא"! פעם הבאה אל תכנסי בכלל לסיטואציה כזו אם את לא שלמה איתה...

comment-2-comment

comment-2-comment

מותר לה להביא הביתה, מותר לה להפסיק את זה בהתחלה באמצע וגם בסוף!!!מי אתה שתשפוט בכלל? אגב ישראלים לא אונסים יותר מאירופאים מה זה הגזענות המטומטמת הזאת?

comment-2-comment

בדיחה עצובה. חרטה . תנסי להגיד "לא" לבחור בריטי מצוי ושיכור כנ"ל גם לגבי אוסטרלים. תסיימי בבית חולים

1.

אני אמור להבין מה את רוצה ואוהבת בלי שתגידי . אני אמור להיות מסוגל לשלוט בדחפים וברגשות שלי בכל רגע נתון . להתחיל, להמשיך להפסיק לפי דרישה . אם אני אסרטיבי אני עלול להחשב תוקפן. אם אני זהיר ושואל, - הססן. ואם משהו בתגובה שלך לא מוצא חן בעיני אז אני חסר רגישות. לא פשוט.

comment-2-comment

כןןןןן ועוד פעם כן אתה בן אדם בוגר אתה אמור לשלוט בדחפים שלך !!!

comment-2-comment

כל 5 שניות. זה לא חדש. מצד שני כששומעים כן אחרי 10 פעמים לא, הפרס הוא נפלא.

comment-2-comment

comment-2-comment

תנסה להיות אישה ונדבר על קושי אתה בכיין

comment-2-comment

comment-2-comment

comment-2-comment

באמת לא פשוט לעשות הרבה מהדברים שציינת, אבל לשלוט בדחפים שלך זה א-ב ולומדים את זה כבר בגן.

comment-2-comment

ואם היא לא מגיבה, או שהתגובה שלה לא ברורה לך - תעצור

comment-2-comment

"אני אמור להיות מסוגל לשלוט בדחפים וברגשות שלי בכל רגע נתון ..." לא הבנתי, בן כמה אתה? בן 3? ברור שאתה אמור להיות מסוגל לשלוט בדחפים שלך. אתה באמת מאשים מישהי שלזה היא מצפה? לך לטיפול.

comment-2-comment

כן, אתה אמור לשלוט בדחפים שלך בכל רגע נתון. זה נקרא להיות אדם בוגר.

comment-2-comment

comment-2-comment

comment-2-comment

אתה אמור לכבד נשים. נקודה. אישה היא בן אדם עם רגשות ורצונות משלעצמה, וצריך להנהג בהתאם. אם אתה יוזם או מוביל משהו, אתה אמור לבדוק כל הזמן שהצד השני בעניין, ולא להניח אף פעם שהיא רוצה את מה שאתה רוצה. ואפשר לעשות את זה בצודה מדליקה. נשים לא תמיד אומרות "לא". לפעמים נותנות לדברים שהן לא באמת רוצות לקרות. ואם אתה גורם לאישה לעשות, בכל דרך שהיא, משהו שהיא לא רוצה במיטה, זאת התנהגות קוארסיבית ומגעילה (שבמדינות מתקדמות אחרות נחשבת לעבירת מין, אפילו אם האישה לא אמרה לא. אישה אמורה להגיד ולהראות "כן"; לא מספיק לא להגיד "לא"). אתה מפחד שאם אתה זהיר ושואל יחשבו שאתה הססן? כן, זה יכול לקרות. יש נשים שמצפות שגברים יתנהגו כמו חיות. אבל עדיף פי אלף שבחורות מסוימיות יחשבו שאתה הססן, מאשר שאישה אחת תחשוב שכפית את עצך עליה ולא כיבדת אותה. אישה גם יכולה לשנות את דעתה בכל רגע נתון. לכן, אם אין שיתוף פעולה פעיל, או אתה לא בטוח, אתה אמור לבדוק האם הכל בסדר והאם היא מעוניינת לנמשיך. לא רק לבדוק, אלא גם לקבל כל תשובה בהבנה וכבוד. היא לא חייבת לך כלום, לא משנה כמה רחוק הגעתם. הבחור שמתואר בכתבה הוא דוגמה למה לא לעשות אף פעם. זה מאוד פשוט. להתנהג בכבוד. זה הכל.

comment-2-comment

כן, אתה אמור להפסיק לפי דרישה כן, אתה אמור לראות ולהתחשב בצד השני ... ואם היא לא מגיבה להפסיק בעצמך את האקט, או לפחות להציע להפסיק, להבין איפה אתה נמצא. אני מכירה ושמעתי על המון גברים שמתנהגים בצורה תקינה כזה בלתי נתפס?

comment-2-comment

וגם לו/ה יש רגשות ורצונות ואף אחד לא חייב לך כלום. מצד שני, אתה חייב לשלוט ברגשות ובדחפים שלך כי אתה, אני מקווה, בן אדם ולא חיה.

comment-2-comment

comment-2-comment

comment-2-comment

את הגבר לא צריך לשאול? אצלו זה על אוטומט?מה עם כיבוד הגבר?אין דבר כזה?

comment-2-comment

comment-2-comment

להפך."היא לא חייבת לך כלום"-אז למה אתה חייב לה? מנשים כאלה יש להתרחק כמו מאש(וטוב שיש גם נשים אחרות,יותר נורמליות)

לכל התגובות
0
מצב לילה
מצב לילה